Klusáčková Dana
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 PERMONÍCI
9. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | JMJ TEAM | 165 | 219 | 163 | 188 | 166 | 190 | 6 | 219 | 163 | 181,83 | 8 |
| 3. HD | 07.09. | DOBRÁCI | 161 | 199 | 176 | 3 | 199 | 161 | 178,67 | 4 | |||
| 3. HD | 08.09. | HUJAŘI | 186 | 190 | 200 | 176 | 148 | 175 | 6 | 200 | 148 | 179,17 | 8 |
| 4. HD | 14.09. | DALLAS | 223 | 197 | 186 | 138 | 201 | 229 | 6 | 229 | 138 | 195,67 | 10 |
| 5. HD | 21.09. | SMOG | 165 | 218 | 171 | 180 | 161 | 209 | 6 | 218 | 161 | 184,00 | 8 |
| 6. HD | 28.09. | GAMA | 165 | 202 | 178 | 190 | 203 | 234 | 6 | 234 | 165 | 195,33 | 10 |
| 7. HD | 05.10. | LAMPIÓNI | 180 | 231 | 220 | 196 | 197 | 222 | 6 | 231 | 180 | 207,67 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 7398 celkem | 39 | 234 | 138 | 189,69 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 78 možných (67 %). Bez handicapu je průměr 181,69.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | BABINEC | 186 | 198 | 167 | 210 | 210 | 176 | 6 | 210 | 167 | 191,17 | 10 |
| 2. HD | 17.02. | HUJAŘI | 174 | 194 | 195 | 190 | 215 | 197 | 6 | 215 | 174 | 194,17 | 10 |
| 3. HD | 16.02. | DOBRÁCI | 208 | 188 | 197 | 3 | 208 | 188 | 197,67 | 6 | |||
| 4. HD | 09.03. | SMOG | 186 | 187 | 186 | 198 | 165 | 229 | 6 | 229 | 165 | 191,83 | 12 |
| 5. HD | 16.03. | GAMA | 161 | 189 | 201 | 221 | 190 | 196 | 6 | 221 | 161 | 193,00 | 10 |
| 6. HD | 30.03. | STATOVAR | 195 | 178 | 184 | 156 | 197 | 199 | 6 | 199 | 156 | 184,83 | 6 |
| 7. HD | 14.04. | URNA | 212 | 171 | 221 | 190 | 193 | 217 | 6 | 221 | 171 | 200,67 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | JMJ TEAM | 225 | 201 | 211 | 176 | 171 | 187 | 6 | 225 | 171 | 195,17 | 12 |
| 9. HD | 11.05. | LAMPIÓNI | 184 | 217 | 188 | 241 | 168 | 165 | 6 | 241 | 165 | 193,83 | 8 |
| 10. HD | 18.05. | DALLAS | 197 | 198 | 176 | 234 | 181 | 200 | 6 | 234 | 176 | 197,67 | 8 |
| 11. HD | 27.04. | TRAKEŘI | 190 | 158 | 205 | 193 | 162 | 180 | 6 | 205 | 158 | 181,33 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12135 celkem | 63 | 241 | 156 | 192,62 | 98 | ||||||
Duelových bodů 98 z 126 možných (78 %). Bez handicapu je průměr 184,62.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 PERMONÍCI
10. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | JMJ TEAM | 159 | 178 | 185 | 179 | 182 | 193 | 6 | 193 | 159 | 179,33 | 10 |
| 3. HD | 15.09. | HUJAŘI | 167 | 176 | 212 | 210 | 177 | 155 | 6 | 212 | 155 | 182,83 | 4 |
| 4. HD | 22.09. | SMOG | 175 | 155 | 170 | 202 | 179 | 178 | 6 | 202 | 155 | 176,50 | 4 |
| 5. HD | 06.10. | GAMA | 199 | 179 | 188 | 3 | 199 | 179 | 188,67 | 4 | |||
| 6. HD | 13.10. | BABINEC | 156 | 184 | 204 | 204 | 188 | 227 | 6 | 227 | 156 | 193,83 | 12 |
| 7. HD | 08.09. | JEŠTĚŘI | 160 | 193 | 173 | 198 | 178 | 168 | 6 | 198 | 160 | 178,33 | 8 |
| 8. HD | 10.11. | DOBRÁCI | 176 | 179 | 190 | 206 | 173 | 170 | 6 | 206 | 170 | 182,33 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | URNA | 196 | 241 | 175 | 217 | 179 | 189 | 6 | 241 | 175 | 199,50 | 8 |
| 10. HD | 01.12. | TRAKEŘI | 152 | 186 | 164 | 3 | 186 | 152 | 167,33 | 2 | |||
| 11. HD | 16.12. | LAMPIÓNI | 184 | 208 | 194 | 134 | 172 | 175 | 6 | 208 | 134 | 177,83 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 9891 celkem | 54 | 241 | 134 | 183,17 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 108 možných (57 %). Bez handicapu je průměr 175,17.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | JEŠTĚŘI | 173 | 182 | 177 | 187 | 188 | 178 | 6 | 188 | 173 | 180,83 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | BABINEC | 224 | 173 | 138 | 169 | 162 | 151 | 6 | 224 | 138 | 169,50 | 2 |
| 3. HD | 27.02. | GAMA | 155 | 180 | 202 | 200 | 151 | 197 | 6 | 202 | 151 | 180,83 | 8 |
| 4. HD | 11.03. | SMOG | 198 | 202 | 178 | 219 | 177 | 207 | 6 | 219 | 177 | 196,83 | 8 |
| 5. HD | 18.03. | DOBRÁCI | 198 | 205 | 160 | 210 | 166 | 177 | 6 | 210 | 160 | 186,00 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | STATOVAR | 155 | 223 | 180 | 3 | 223 | 155 | 186,00 | 2 | |||
| 7. HD | 15.04. | HUJAŘI | 155 | 186 | 252 | 212 | 197 | 149 | 6 | 252 | 149 | 191,83 | 8 |
| 8. HD | 29.04. | TRAKEŘI | 176 | 187 | 142 | 225 | 214 | 201 | 6 | 225 | 142 | 190,83 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | JMJ TEAM | 207 | 182 | 207 | 220 | 176 | 220 | 6 | 220 | 176 | 202,00 | 12 |
| 10. HD | 19.05. | URNA | 187 | 187 | 218 | 3 | 218 | 187 | 197,33 | 4 | |||
| 11. HD | 26.05. | LAMPIÓNI | 162 | 198 | 213 | 188 | 203 | 171 | 6 | 213 | 162 | 189,17 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11277 celkem | 60 | 252 | 138 | 187,95 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 120 možných (60 %). Bez handicapu je průměr 179,95.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 PERMONÍCI
4. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | STATOVAR | 155 | 189 | 177 | 165 | 209 | 198 | 6 | 209 | 155 | 182,17 | 8 |
| 2. HD | 27.08. | LAMPIÓNI | 210 | 210 | 232 | 174 | 179 | 166 | 6 | 232 | 166 | 195,17 | 7 |
| 3. HD | 03.09. | SMOG | 180 | 189 | 208 | 186 | 175 | 175 | 6 | 208 | 175 | 185,50 | 12 |
| 4. HD | 10.09. | URNA | 206 | 211 | 185 | 3 | 211 | 185 | 200,67 | 6 | |||
| 5. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 255 | 178 | 191 | 142 | 178 | 179 | 6 | 255 | 142 | 187,17 | 10 |
| 6. HD | 23.09. | DOBRÁCI | 186 | 181 | 153 | 3 | 186 | 153 | 173,33 | 4 | |||
| 7. HD | 15.10. | BABINEC | 143 | 192 | 195 | 162 | 203 | 212 | 6 | 212 | 143 | 184,50 | 8 |
| 8. HD | 25.11. | JEŠTĚŘI | 200 | 213 | 211 | 212 | 201 | 161 | 6 | 213 | 161 | 199,67 | 8 |
| 9. HD | 11.11. | GAMA | 210 | 198 | 171 | 201 | 164 | 172 | 6 | 210 | 164 | 186,00 | 10 |
| 10. HD | 18.11. | TRAKEŘI | 176 | 164 | 206 | 3 | 206 | 164 | 182,00 | 4 | |||
| 11. HD | 09.12. | HUJAŘI | 184 | 244 | 198 | 171 | 155 | 196 | 6 | 244 | 155 | 191,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10737 celkem | 57 | 255 | 142 | 188,37 | 85 | ||||||
Duelových bodů 85 z 114 možných (75 %). Bez handicapu je průměr 180,37.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 PERMONÍCI
15. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JMJ TEAM | 166 | 210 | 140 | 3 | 210 | 140 | 172,00 | 2 | |||
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 187 | 224 | 146 | 3 | 224 | 146 | 185,67 | 4 | |||
| 3. HD | 19.02. | GAMA | 212 | 164 | 169 | 165 | 175 | 196 | 6 | 212 | 164 | 180,17 | 10 |
| 4. HD | 27.02. | STATOVAR | 175 | 191 | 196 | 3 | 196 | 175 | 187,33 | 2 | |||
| 5. HD | 29.01. | BABINEC | 168 | 221 | 168 | 169 | 164 | 233 | 6 | 233 | 164 | 187,17 | 6 |
| 6. HD | 18.03. | SMOG | 156 | 210 | 173 | 230 | 155 | 173 | 6 | 230 | 155 | 182,83 | 10 |
| 7. HD | 08.04. | JEŠTĚŘI | 195 | 190 | 191 | 172 | 195 | 178 | 6 | 195 | 172 | 186,83 | 8 |
| 8. HD | 22.04. | URNA | 179 | 182 | 172 | 3 | 182 | 172 | 177,67 | 6 | |||
| 9. HD | 29.04. | LAMPIÓNI | 159 | 121 | 200 | 201 | 190 | 171 | 6 | 201 | 121 | 173,67 | 0 |
| 10. HD | 14.05. | DOBRÁCI | 185 | 176 | 175 | 166 | 172 | 186 | 6 | 186 | 166 | 176,67 | 6 |
| 11. HD | 21.05. | TRAKEŘI | 143 | 157 | 172 | 158 | 159 | 182 | 6 | 182 | 143 | 161,83 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 9663 celkem | 54 | 233 | 121 | 178,94 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 108 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 170,94.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | TRAFO | 201 | 197 | 176 | 216 | 189 | 207 | 6 | 216 | 176 | 197,67 | 12 |
| 2. HD | 29.08. | GAMA | 167 | 184 | 177 | 217 | 174 | 171 | 6 | 217 | 167 | 181,67 | 6 |
| 3. HD | 05.09. | JMJ TEAM | 188 | 198 | 178 | 155 | 193 | 169 | 6 | 198 | 155 | 180,17 | 7 |
| 4. HD | 12.09. | HUJAŘI | 157 | 177 | 198 | 3 | 198 | 157 | 177,33 | 4 | |||
| 5. HD | 18.09. | BABINEC | 171 | 176 | 182 | 213 | 189 | 171 | 6 | 213 | 171 | 183,67 | 8 |
| 6. HD | 02.10. | SMOG | 192 | 209 | 191 | 175 | 177 | 209 | 6 | 209 | 175 | 192,17 | 10 |
| 7. HD | 10.10. | URNA | 176 | 153 | 203 | 3 | 203 | 153 | 177,33 | 4 | |||
| 8. HD | 23.10. | STATOVAR | 177 | 192 | 196 | 178 | 191 | 149 | 6 | 196 | 149 | 180,50 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | JEŠTĚŘI | 169 | 180 | 193 | 3 | 193 | 169 | 180,67 | 4 | |||
| 11. HD | 05.12. | LAMPIÓNI | 171 | 208 | 149 | 241 | 159 | 167 | 6 | 241 | 149 | 182,50 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9396 celkem | 51 | 241 | 149 | 184,24 | 67 | ||||||
Duelových bodů 67 z 102 možných (66 %). Bez handicapu je průměr 176,24.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 PERMONÍCI
4. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | JEŠTĚŘI | 196 | 202 | 182 | 199 | 213 | 181 | 6 | 213 | 181 | 195,50 | 12 |
| 2. HD | 01.03. | BABINEC | 191 | 185 | 182 | 187 | 185 | 169 | 6 | 191 | 169 | 183,17 | 10 |
| 3. HD | 13.03. | JMJ TEAM | 199 | 175 | 219 | 169 | 212 | 208 | 6 | 219 | 169 | 197,00 | 8 |
| 4. HD | 03.04. | SMOG | 137 | 173 | 185 | 167 | 4 | 185 | 137 | 165,50 | 6 | ||
| 5. HD | 11.04. | STATOVAR | 181 | 216 | 179 | 198 | 181 | 202 | 6 | 216 | 179 | 192,83 | 6 |
| 6. HD | 17.04. | HUJAŘI | 175 | 177 | 198 | 201 | 202 | 178 | 6 | 202 | 175 | 188,50 | 10 |
| 7. HD | 01.05. | TRAFO | 171 | 167 | 178 | 168 | 186 | 188 | 6 | 188 | 167 | 176,33 | 10 |
| 8. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 190 | 193 | 189 | 3 | 193 | 189 | 190,67 | 6 | |||
| 9. HD | 24.05. | GAMA | 153 | 234 | 152 | 197 | 198 | 179 | 6 | 234 | 152 | 185,50 | 10 |
| 10. HD | 30.05. | URNA | 206 | 200 | 163 | 184 | 188 | 211 | 6 | 211 | 163 | 192,00 | 10 |
| 11. HD | 05.06. | LAMPIÓNI | 187 | 194 | 169 | 3 | 194 | 169 | 183,33 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 10849 celkem | 58 | 234 | 137 | 187,05 | 92 | ||||||
Duelových bodů 92 z 116 možných (79 %). Bez handicapu je průměr 179,05.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | JMJ TEAM | 200 | 176 | 155 | 176 | 155 | 199 | 6 | 200 | 155 | 176,83 | 8 |
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 135 | 200 | 213 | 3 | 213 | 135 | 182,67 | 0 | |||
| 3. HD | 18.08. | HUJAŘI | 199 | 184 | 190 | 189 | 199 | 192 | 6 | 199 | 184 | 192,17 | 10 |
| 4. HD | 12.09. | BABINEC | 161 | 186 | 181 | 3 | 186 | 161 | 176,00 | 4 | |||
| 5. HD | 20.09. | JEŠTĚŘI | 193 | 173 | 178 | 188 | 163 | 200 | 6 | 200 | 163 | 182,50 | 10 |
| 6. HD | 04.10. | TRAFO | 218 | 146 | 181 | 219 | 191 | 197 | 6 | 219 | 146 | 192,00 | 8 |
| 7. HD | 05.09. | SMOG | 183 | 220 | 177 | 210 | 200 | 171 | 6 | 220 | 171 | 193,50 | 12 |
| 8. HD | 18.10. | GAMA | 194 | 187 | 211 | 159 | 204 | 189 | 6 | 211 | 159 | 190,67 | 10 |
| 9. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 208 | 202 | 176 | 156 | 199 | 210 | 6 | 210 | 156 | 191,83 | 8 |
| 10. HD | 21.11. | STATOVAR | 186 | 212 | 194 | 200 | 203 | 195 | 6 | 212 | 186 | 198,33 | 12 |
| 11. HD | 05.12. | KAMPERETAMPERE | 155 | 223 | 199 | 224 | 154 | 180 | 6 | 224 | 154 | 189,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11318 celkem | 60 | 224 | 135 | 188,63 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 120 možných (75 %). Bez handicapu je průměr 180,63.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | STATOVAR | 174 | 189 | 179 | 163 | 190 | 159 | 6 | 190 | 159 | 175,67 | 2 |
| 2. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 186 | 198 | 189 | 3 | 198 | 186 | 191,00 | 4 | |||
| 3. HD | 07.03. | HUJAŘI | 170 | 176 | 216 | 208 | 177 | 152 | 6 | 216 | 152 | 183,17 | 10 |
| 4. HD | 28.03. | JEŠTĚŘI | 192 | 243 | 220 | 3 | 243 | 192 | 218,33 | 6 | |||
| 5. HD | 17.05. | JMJ TEAM | 202 | 221 | 168 | 199 | 182 | 208 | 6 | 221 | 168 | 196,67 | 6 |
| 6. HD | 31.05. | TRAKEŘI | 189 | 153 | 201 | 196 | 201 | 145 | 6 | 201 | 145 | 180,83 | 8 |
| 7. HD | 04.04. | BABINEC | 193 | 151 | 148 | 164 | 176 | 168 | 6 | 193 | 148 | 166,67 | 7 |
| 8. HD | 15.03. | GAMA | 159 | 189 | 210 | 221 | 178 | 213 | 6 | 221 | 159 | 195,00 | 10 |
| 9. HD | 10.05. | SMOG | 199 | 197 | 184 | 3 | 199 | 184 | 193,33 | 6 | |||
| 10. HD | 11.04. | FAJNO PARTA | 177 | 200 | 197 | 199 | 4 | 200 | 177 | 193,25 | 6 | ||
| 11. HD | 14.02. | KAMPERETAMPERE | 148 | 187 | 162 | 189 | 209 | 192 | 6 | 209 | 148 | 181,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10256 celkem | 55 | 243 | 145 | 186,47 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 110 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 178,47.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 PERMONÍCI
8. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | GAMA | 152 | 181 | 177 | 3 | 181 | 152 | 170,00 | 6 | |||
| 2. HD | 21.09. | KAMPERETAMPERE | 178 | 166 | 187 | 188 | 179 | 163 | 6 | 188 | 163 | 176,83 | 4 |
| 3. HD | 27.09. | HUJAŘI | 156 | 160 | 193 | 221 | 207 | 188 | 6 | 221 | 156 | 187,50 | 10 |
| 4. HD | 12.10. | BABINEC | 169 | 186 | 199 | 168 | 169 | 197 | 6 | 199 | 168 | 181,33 | 10 |
| 6. HD | 26.10. | JEŠTĚŘI | 177 | 190 | 158 | 188 | 165 | 185 | 6 | 190 | 158 | 177,17 | 4 |
| 7. HD | 09.11. | TRAKEŘI | 165 | 197 | 180 | 3 | 197 | 165 | 180,67 | 2 | |||
| 8. HD | 15.11. | SMOG | 202 | 184 | 197 | 201 | 199 | 177 | 6 | 202 | 177 | 193,33 | 12 |
| 9. HD | 22.11. | JMJ TEAM | 181 | 212 | 181 | 166 | 168 | 192 | 6 | 212 | 166 | 183,33 | 12 |
| 10. HD | 07.12. | MEXICO | 188 | 169 | 176 | 169 | 190 | 179 | 6 | 190 | 169 | 178,50 | 8 |
| 11. HD | 14.12. | STATOVAR | 200 | 183 | 170 | 143 | 200 | 212 | 6 | 212 | 143 | 184,67 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9828 celkem | 54 | 221 | 143 | 182,00 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 108 možných (69 %). Bez handicapu je průměr 174,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 PERMONÍCI
4. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | BABINEC | 169 | 198 | 209 | 209 | 191 | 209 | 6 | 209 | 169 | 197,50 | 10 |
| 2. HD | 03.02. | JMJ TEAM | 189 | 176 | 183 | 3 | 189 | 176 | 182,67 | 4 | |||
| 3. HD | 10.02. | KAMPERETAMPERE | 145 | 179 | 178 | 189 | 169 | 232 | 6 | 232 | 145 | 182,00 | 6 |
| 4. HD | 02.03. | JEŠTĚŘI | 163 | 198 | 169 | 177 | 199 | 231 | 6 | 231 | 163 | 189,50 | 8 |
| 5. HD | 09.06. | STATOVAR | 153 | 219 | 166 | 3 | 219 | 153 | 179,33 | 2 | |||
| 6. HD | 16.06. | MEXICO | 162 | 197 | 190 | 174 | 173 | 222 | 6 | 222 | 162 | 186,33 | 10 |
| 7. HD | 22.06. | TRAKEŘI | 188 | 193 | 201 | 274 | 233 | 166 | 6 | 274 | 166 | 209,17 | 12 |
| 8. HD | 21.09. | HUJAŘI | 150 | 166 | 184 | 158 | 199 | 165 | 6 | 199 | 150 | 170,33 | 6 |
| 9. HD | 29.09. | SMOG | 184 | 178 | 135 | 3 | 184 | 135 | 165,67 | 6 | |||
| 10. HD | 17.06. | LAMPIÓNI | 247 | 188 | 168 | 140 | 177 | 157 | 6 | 247 | 140 | 179,50 | 8 |
| 11. HD | 22.06. | GAMA | 180 | 165 | 188 | 182 | 140 | 137 | 6 | 188 | 137 | 165,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10461 celkem | 57 | 274 | 135 | 183,53 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 114 možných (70 %). Bez handicapu je průměr 175,53.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 PERMONÍCI
1. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | BABINEC | 202 | 143 | 177 | 3 | 202 | 143 | 174,00 | 4 | |||
| 2. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 178 | 188 | 166 | 163 | 186 | 169 | 6 | 188 | 163 | 175,00 | 8 |
| 3. HD | 04.11. | JEŠTĚŘI | 198 | 189 | 204 | 220 | 213 | 194 | 6 | 220 | 189 | 203,00 | 12 |
| 4. HD | 17.09. | HUJAŘI | 214 | 192 | 189 | 206 | 188 | 222 | 6 | 222 | 188 | 201,83 | 12 |
| 5. HD | 24.09. | JMJ TEAM | 186 | 222 | 206 | 3 | 222 | 186 | 204,67 | 4 | |||
| 6. HD | 08.10. | MEXICO | 210 | 227 | 211 | 219 | 230 | 136 | 6 | 230 | 136 | 205,50 | 8 |
| 7. HD | 21.10. | KAMPERETAMPERE | 175 | 178 | 218 | 151 | 195 | 233 | 6 | 233 | 151 | 191,67 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | GAMA | 174 | 180 | 198 | 165 | 198 | 172 | 6 | 198 | 165 | 181,17 | 8 |
| 9. HD | 29.10. | STATOVAR | 201 | 188 | 198 | 208 | 175 | 220 | 6 | 220 | 175 | 198,33 | 8 |
| 10. HD | 18.11. | TRAKEŘI | 192 | 186 | 181 | 186 | 177 | 180 | 6 | 192 | 177 | 183,67 | 8 |
| 11. HD | 02.12. | SMOG | 179 | 214 | 209 | 212 | 199 | 182 | 6 | 214 | 179 | 199,17 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11572 celkem | 60 | 233 | 136 | 192,87 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 120 možných (75 %). Bez handicapu je průměr 184,87.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 PERMONÍCI
1. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | BABINEC | 178 | 168 | 197 | 174 | 188 | 177 | 6 | 197 | 168 | 180,33 | 12 |
| 2. HD | 18.02. | SMOG | 186 | 167 | 209 | 252 | 205 | 191 | 6 | 252 | 167 | 201,67 | 12 |
| 3. HD | 25.02. | MEXICO | 154 | 197 | 181 | 215 | 211 | 211 | 6 | 215 | 154 | 194,83 | 10 |
| 4. HD | 12.03. | LAMPIÓNI | 189 | 199 | 160 | 210 | 177 | 167 | 6 | 210 | 160 | 183,67 | 4 |
| 5. HD | 02.04. | TRAKEŘI | 232 | 198 | 179 | 220 | 163 | 162 | 6 | 232 | 162 | 192,33 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | JMJ TEAM | 180 | 211 | 199 | 3 | 211 | 180 | 196,67 | 6 | |||
| 7. HD | 01.04. | JEŠTĚŘI | 169 | 177 | 186 | 185 | 204 | 210 | 6 | 210 | 169 | 188,50 | 8 |
| 8. HD | 14.05. | STATOVAR | 193 | 224 | 186 | 3 | 224 | 186 | 201,00 | 6 | |||
| 9. HD | 23.04. | HUJAŘI | 166 | 163 | 200 | 174 | 193 | 187 | 6 | 200 | 163 | 180,50 | 8 |
| 10. HD | 09.04. | ONDRÁŠ | 201 | 189 | 218 | 3 | 218 | 189 | 202,67 | 6 | |||
| 11. HD | 19.02. | GAMA | 211 | 179 | 224 | 3 | 224 | 179 | 204,67 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 10346 celkem | 54 | 252 | 154 | 191,59 | 82 | ||||||
Duelových bodů 82 z 108 možných (76 %). Bez handicapu je průměr 183,59.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 PERMONÍCI
3. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | BABINEC | 196 | 233 | 193 | 3 | 233 | 193 | 207,33 | 6 | |||
| 2. HD | 04.09. | HUJAŘI | 197 | 146 | 187 | 198 | 190 | 178 | 6 | 198 | 146 | 182,67 | 10 |
| 3. HD | 10.09. | SMOG | 170 | 206 | 217 | 198 | 190 | 171 | 6 | 217 | 170 | 192,00 | 12 |
| 4. HD | 22.10. | GAMA | 157 | 188 | 200 | 3 | 200 | 157 | 181,67 | 6 | |||
| 5. HD | 02.10. | MEXICO | 166 | 179 | 179 | 172 | 187 | 179 | 6 | 187 | 166 | 177,00 | 6 |
| 6. HD | 25.09. | JEŠTĚŘI | 180 | 190 | 199 | 3 | 199 | 180 | 189,67 | 6 | |||
| 7. HD | 16.10. | JMJ TEAM | 191 | 166 | 205 | 195 | 178 | 176 | 6 | 205 | 166 | 185,17 | 8 |
| 8. HD | 05.11. | TRAKEŘI | 185 | 152 | 167 | 199 | 183 | 162 | 6 | 199 | 152 | 174,67 | 8 |
| 9. HD | 24.09. | ONDRÁŠ | 231 | 176 | 182 | 200 | 181 | 188 | 6 | 231 | 176 | 193,00 | 7 |
| 10. HD | 26.11. | LAMPIÓNI | 216 | 171 | 168 | 222 | 210 | 189 | 6 | 222 | 168 | 196,00 | 6 |
| 11. HD | 03.12. | STATOVAR | 235 | 198 | 184 | 3 | 235 | 184 | 205,67 | 6 | |||
| Celkem | 11 utkání | 10156 celkem | 54 | 235 | 146 | 188,07 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 108 možných (75 %). Bez handicapu je průměr 180,07.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 PERMONÍCI
9. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.02. | BABINEC | 181 | 222 | 165 | 190 | 166 | 177 | 6 | 222 | 165 | 183,50 | 12 |
| 2. HD | 16.04. | SMOG | 179 | 186 | 150 | 202 | 177 | 152 | 6 | 202 | 150 | 174,33 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | MEXICO | 166 | 192 | 201 | 165 | 166 | 187 | 6 | 201 | 165 | 179,50 | 10 |
| 4. HD | 05.03. | ONDRÁŠ | 169 | 184 | 147 | 181 | 166 | 189 | 6 | 189 | 147 | 172,67 | 6 |
| 5. HD | 13.02. | JADRAN | 184 | 210 | 192 | 211 | 175 | 182 | 6 | 211 | 175 | 192,33 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | TRAKEŘI | 167 | 190 | 192 | 178 | 202 | 165 | 6 | 202 | 165 | 182,33 | 10 |
| 7. HD | 19.04. | HUJAŘI | 150 | 200 | 223 | 174 | 170 | 178 | 6 | 223 | 150 | 182,50 | 10 |
| 8. HD | 17.04. | STATOVAR | 179 | 176 | 170 | 184 | 156 | 230 | 6 | 230 | 156 | 182,50 | 8 |
| 9. HD | 06.03. | GAMA | 210 | 168 | 160 | 165 | 194 | 143 | 6 | 210 | 143 | 173,33 | 6 |
| 10. HD | 30.04. | JMJ TEAM | 143 | 191 | 172 | 150 | 199 | 152 | 6 | 199 | 143 | 167,83 | 6 |
| 11. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 179 | 204 | 177 | 205 | 190 | 192 | 6 | 205 | 177 | 191,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11892 celkem | 66 | 230 | 143 | 180,18 | 92 | ||||||
Duelových bodů 92 z 132 možných (70 %). Bez handicapu je průměr 172,18.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 PERMONÍCI
3. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.09. | JADRAN | 179 | 169 | 202 | 168 | 185 | 156 | 6 | 202 | 156 | 176,50 | 8 |
| 2. HD | 11.09. | HUJAŘI | 190 | 167 | 168 | 189 | 213 | 168 | 6 | 213 | 167 | 182,50 | 12 |
| 3. HD | 18.09. | JMJ TEAM | 185 | 163 | 180 | 209 | 160 | 199 | 6 | 209 | 160 | 182,67 | 8 |
| 4. HD | 03.10. | BABINEC | 186 | 148 | 153 | 189 | 200 | 182 | 6 | 200 | 148 | 176,33 | 8 |
| 5. HD | 02.10. | LAMPIÓNI | 182 | 171 | 151 | 219 | 209 | 224 | 6 | 224 | 151 | 192,67 | 6 |
| 6. HD | 09.10. | SMOG | 238 | 178 | 191 | 169 | 196 | 210 | 6 | 238 | 169 | 197,00 | 8 |
| 7. HD | 24.10. | STATOVAR | 206 | 195 | 157 | 184 | 224 | 188 | 6 | 224 | 157 | 192,33 | 10 |
| 8. HD | 31.10. | GAMA | 198 | 211 | 169 | 187 | 151 | 177 | 6 | 211 | 151 | 182,17 | 10 |
| 9. HD | 23.10. | TRAKEŘI | 160 | 198 | 187 | 186 | 178 | 177 | 6 | 198 | 160 | 181,00 | 8 |
| 10. HD | 14.11. | ONDRÁŠ | 199 | 199 | 189 | 171 | 187 | 186 | 6 | 199 | 171 | 188,50 | 8 |
| 11. HD | 21.11. | MEXICO | 192 | 205 | 165 | 189 | 146 | 178 | 6 | 205 | 146 | 179,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 12185 celkem | 66 | 238 | 146 | 184,62 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 132 možných (68 %). Bez handicapu je průměr 176,62.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 PERMONÍCI
2. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.02. | ONDRÁŠ | 167 | 150 | 214 | 153 | 221 | 177 | 6 | 221 | 150 | 180,33 | 4 |
| 2. HD | 21.02. | JMJ TEAM | 199 | 175 | 174 | 171 | 220 | 187 | 6 | 220 | 171 | 187,67 | 11 |
| 3. HD | 20.02. | SMOG | 183 | 202 | 185 | 204 | 188 | 212 | 6 | 212 | 183 | 195,67 | 12 |
| 4. HD | 13.02. | MEXICO | 177 | 156 | 164 | 162 | 155 | 202 | 6 | 202 | 155 | 169,33 | 12 |
| 5. HD | 14.03. | 3+1 | 198 | 175 | 190 | 206 | 204 | 147 | 6 | 206 | 147 | 186,67 | 10 |
| 6. HD | 06.03. | HUJAŘI | 186 | 184 | 205 | 179 | 222 | 207 | 6 | 222 | 179 | 197,17 | 12 |
| 7. HD | 13.03. | GAMA | 171 | 209 | 165 | 185 | 203 | 199 | 6 | 209 | 165 | 188,67 | 12 |
| 8. HD | 27.03. | TRAKEŘI | 153 | 208 | 208 | 230 | 151 | 189 | 6 | 230 | 151 | 189,83 | 12 |
| 9. HD | 18.04. | LAMPIÓNI | 193 | 162 | 198 | 197 | 198 | 185 | 6 | 198 | 162 | 188,83 | 4 |
| 10. HD | 24.04. | BABINEC | 189 | 160 | 197 | 186 | 185 | 221 | 6 | 221 | 160 | 189,67 | 12 |
| 11. HD | 09.05. | JADRAN | 193 | 220 | 180 | 168 | 144 | 234 | 6 | 234 | 144 | 189,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 12382 celkem | 66 | 234 | 144 | 187,61 | 109 | ||||||
Duelových bodů 109 z 132 možných (83 %). Bez handicapu je průměr 179,61.
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | HUJAŘI | 208 | 201 | 186 | 125 | 168 | 185 | 6 | 208 | 125 | 178,83 | 10 |
| 3. HD | 27.09. | 3+1 | 157 | 208 | 176 | 176 | 186 | 210 | 6 | 210 | 157 | 185,50 | 12 |
| 4. HD | 28.09. | BISTRO | 160 | 198 | 221 | 180 | 180 | 167 | 6 | 221 | 160 | 184,33 | 12 |
| 5. HD | 11.10. | JADRAN | 186 | 168 | 176 | 218 | 187 | 181 | 6 | 218 | 168 | 186,00 | 10 |
| 6. HD | 24.10. | GAMA | 173 | 153 | 147 | 181 | 201 | 153 | 6 | 201 | 147 | 168,00 | 8 |
| 7. HD | 01.11. | LAMPIÓNI | 177 | 183 | 169 | 176 | 217 | 196 | 6 | 217 | 169 | 186,33 | 8 |
| 8. HD | 12.09. | ONDRÁŠ | 164 | 186 | 186 | 183 | 191 | 181 | 6 | 191 | 164 | 181,83 | 12 |
| 9. HD | 07.11. | TRAKEŘI | 214 | 220 | 157 | 174 | 177 | 152 | 6 | 220 | 152 | 182,33 | 10 |
| 10. HD | 08.11. | BABINEC | 147 | 189 | 189 | 188 | 153 | 181 | 6 | 189 | 147 | 174,50 | 10 |
| 11. HD | 21.11. | MEXICO | 177 | 157 | 169 | 175 | 157 | 209 | 6 | 209 | 157 | 174,00 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10810 celkem | 60 | 221 | 125 | 180,17 | 98 | ||||||
Duelových bodů 98 z 120 možných (82 %). Bez handicapu je průměr 172,17.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 PERMONÍCI
1. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | GAMA | 202 | 194 | 218 | 222 | 215 | 198 | 6 | 222 | 194 | 208,17 | 12 |
| 2. HD | 01.03. | ONDRÁŠ | 227 | 210 | 219 | 198 | 222 | 187 | 6 | 227 | 187 | 210,50 | 12 |
| 3. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 147 | 180 | 242 | 193 | 157 | 229 | 6 | 242 | 147 | 191,33 | 10 |
| 4. HD | 22.03. | LAMPIÓNI | 185 | 171 | 195 | 167 | 168 | 156 | 6 | 195 | 156 | 173,67 | 8 |
| 5. HD | 14.03. | BISTRO | 212 | 214 | 198 | 186 | 163 | 211 | 6 | 214 | 163 | 197,33 | 12 |
| 6. HD | 07.03. | DŮCHODCI | 179 | 177 | 181 | 155 | 243 | 231 | 6 | 243 | 155 | 194,33 | 6 |
| 7. HD | 25.04. | BABINEC | 175 | 227 | 183 | 142 | 226 | 234 | 6 | 234 | 142 | 197,83 | 8 |
| 8. HD | 03.05. | MEXICO | 201 | 201 | 208 | 176 | 160 | 200 | 6 | 208 | 160 | 191,00 | 10 |
| 9. HD | 15.03. | 3+1 | 212 | 166 | 232 | 147 | 151 | 207 | 6 | 232 | 147 | 185,83 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 10500 celkem | 54 | 243 | 142 | 194,44 | 86 | ||||||
Duelových bodů 86 z 108 možných (80 %). Bez handicapu je průměr 186,44.
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 PERMONÍCI
1. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +18
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | VOLEJBAL | 183 | 187 | 244 | 177 | 178 | 185 | 6 | 244 | 177 | 192,33 | 10 |
| 2. HD | 02.11. | GAMA | 166 | 177 | 171 | 176 | 170 | 174 | 6 | 177 | 166 | 172,33 | 9 |
| 3. HD | 21.09. | DŮCHODCI | 166 | 188 | 188 | 158 | 204 | 181 | 6 | 204 | 158 | 180,83 | 10 |
| 4. HD | 05.10. | MEXICO | 176 | 168 | 166 | 162 | 176 | 195 | 6 | 195 | 162 | 173,83 | 6 |
| 5. HD | 12.10. | 3+1 | 233 | 234 | 198 | 176 | 200 | 223 | 6 | 234 | 176 | 210,67 | 12 |
| 6. HD | 19.10. | LAMPIÓNI | 238 | 186 | 174 | 188 | 157 | 240 | 6 | 240 | 157 | 197,17 | 10 |
| 7. HD | 15.09. | ŠOT | 199 | 217 | 230 | 179 | 211 | 165 | 6 | 230 | 165 | 200,17 | 8 |
| 8. HD | 26.10. | BABINEC | 215 | 176 | 186 | 240 | 202 | 183 | 6 | 240 | 176 | 200,33 | 10 |
| 9. HD | 09.11. | ONDRÁŠ | 212 | 194 | 191 | 154 | 188 | 193 | 6 | 212 | 154 | 188,67 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 10298 celkem | 54 | 244 | 154 | 190,70 | 83 | ||||||
Duelových bodů 83 z 108 možných (77 %). Bez handicapu je průměr 172,70.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.