Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 66 | 211,23 | 263 | 149 | 116 | 88 % |
| 2. | Mácha Ivan | URNA | 60 | 194,30 | 246 | 152 | 90 | 75 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 66 | 192,73 | 268 | 116 | 84 | 64 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 48 | 188,17 | 289 | 115 | 71 | 74 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 60 | 187,95 | 244 | 130 | 72 | 60 % |
| 6. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 66 | 187,53 | 255 | 116 | 76 | 58 % |
| 7. | Kutáč Vladimír | SMOG | 63 | 187,06 | 277 | 136 | 75 | 60 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 60 | 186,68 | 257 | 145 | 84 | 70 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 184,65 | 235 | 121 | 80 | 61 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 54 | 184,44 | 245 | 135 | 66 | 61 % |
| 11. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 66 | 184,05 | 245 | 127 | 84 | 64 % |
| Bohačík Milan | JMJ TEAM | 24 | 182,71 | 230 | 154 | 32 | 67 % | |
| 12. | Bucha Radovan | URNA | 54 | 182,52 | 246 | 128 | 74 | 69 % |
| 13. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 48 | 182,04 | 243 | 130 | 62 | 65 % |
| 14. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 42 | 180,88 | 232 | 145 | 36 | 43 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 54 | 179,37 | 249 | 144 | 47 | 44 % |
| 16. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 36 | 178,78 | 224 | 131 | 34 | 47 % |
| Ulička Antonín+8 | HUJAŘI | 18 | 175,94 | 214 | 134 | 22 | 61 % | |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 63 | 175,92 | 212 | 137 | 77 | 61 % |
| 18. | Maťaťa Marcel | SMOG | 63 | 175,35 | 245 | 124 | 62 | 49 % |
| 19. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 62 | 175,13 | 214 | 121 | 69 | 56 % |
| 20. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 42 | 175,00 | 226 | 125 | 42 | 50 % |
| 21. | Rambousek Kamil | BABINEC | 66 | 174,61 | 245 | 127 | 52 | 39 % |
| 22. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 48 | 174,27 | 218 | 121 | 48 | 50 % |
| 23. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 54 | 173,20 | 215 | 122 | 63 | 58 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 51 | 173,16 | 203 | 127 | 68 | 67 % |
| 25. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 171,85 | 213 | 134 | 70 | 53 % |
| 26. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 54 | 171,70 | 214 | 135 | 53 | 49 % |
| Janusz Radim | STATOVAR | 21 | 170,29 | 203 | 129 | 10 | 24 % | |
| 27. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 57 | 169,16 | 225 | 110 | 42 | 37 % |
| Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 27 | 168,52 | 226 | 117 | 28 | 52 % | |
| 28. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 63 | 168,22 | 244 | 110 | 48 | 38 % |
| Malurek Václav | STATOVAR | 13 | 167,77 | 194 | 118 | 6 | 23 % | |
| 29. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 47 | 167,51 | 225 | 113 | 42 | 45 % |
| Horák Ladislav+8 | URNA | 6 | 167,00 | 183 | 140 | 5 | 42 % | |
| 30. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 66 | 166,97 | 214 | 102 | 50 | 38 % |
| 31. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 66 | 166,59 | 209 | 102 | 61 | 46 % |
| 32. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 66 | 166,24 | 232 | 113 | 49 | 37 % |
| Novák Miroslav+4 | URNA | 30 | 165,63 | 205 | 123 | 24 | 40 % | |
| 33. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 39 | 165,26 | 219 | 108 | 42 | 54 % |
| Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 24 | 162,54 | 213 | 118 | 23 | 48 % | |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 36 | 159,61 | 187 | 104 | 18 | 25 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 45 | 157,49 | 201 | 101 | 35 | 39 % |
| 36. | Häusler Milan | GAMA | 42 | 156,64 | 236 | 116 | 24 | 29 % |
| Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 155,67 | 178 | 138 | 0 | 0 % | |
| Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 3 | 154,33 | 181 | 137 | 0 | 0 % | |
| Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 18 | 152,72 | 187 | 115 | 10 | 28 % | |
| Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 12 | 152,58 | 171 | 121 | 6 | 25 % | |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 48 | 151,56 | 202 | 107 | 15 | 16 % |
| Porembská Kateřina+8 | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 160 | 113 | 2 | 17 % | |
| Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 30 | 150,87 | 184 | 111 | 10 | 17 % | |
| Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 27 | 147,22 | 188 | 106 | 7 | 13 % | |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 4 | 146,50 | 161 | 135 | 0 | 0 % | |
| Lipka Miloslav+4 | GAMA | 30 | 139,77 | 192 | 98 | 8 | 13 % | |
| Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 6 | 124,17 | 135 | 97 | 2 | 17 % |