Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 54 | 190,70 | 226 | 136 | 83 | 77 % |
| 2. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 36 | 181,28 | 236 | 124 | 52 | 72 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 48 | 180,67 | 223 | 118 | 71 | 74 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 54 | 179,04 | 248 | 132 | 71 | 66 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 54 | 176,02 | 249 | 127 | 75 | 69 % |
| 6. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 36 | 174,72 | 225 | 136 | 44 | 61 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 54 | 174,30 | 213 | 126 | 65 | 60 % |
| 8. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 33 | 173,61 | 224 | 136 | 42 | 64 % |
| 9. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 45 | 173,49 | 226 | 112 | 50 | 56 % |
| 10. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 54 | 172,65 | 203 | 114 | 62 | 57 % |
| 11. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 45 | 171,96 | 229 | 112 | 45 | 50 % |
| 12. | Dušek Karel | MEXICO | 42 | 170,86 | 219 | 124 | 46 | 55 % |
| 13. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 39 | 170,31 | 225 | 105 | 37 | 47 % |
| 14. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 54 | 169,56 | 247 | 118 | 61 | 56 % |
| 15. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 54 | 167,96 | 189 | 115 | 48 | 44 % |
| 16. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 35 | 167,89 | 188 | 93 | 36 | 51 % |
| 17. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 33 | 167,82 | 204 | 111 | 38 | 58 % |
| 18. | Macháček Pavel | MEXICO | 45 | 166,58 | 220 | 125 | 46 | 51 % |
| 19. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 54 | 166,50 | 214 | 103 | 56 | 52 % |
| 20. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 54 | 166,31 | 214 | 101 | 55 | 51 % |
| 21. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 51 | 165,51 | 187 | 101 | 52 | 51 % |
| 22. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 54 | 164,57 | 222 | 117 | 62 | 57 % |
| 23. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 51 | 163,31 | 223 | 109 | 44 | 43 % |
| 24. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 51 | 162,59 | 179 | 106 | 48 | 47 % |
| 25. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 48 | 162,33 | 234 | 111 | 26 | 27 % |
| 26. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 45 | 162,16 | 213 | 109 | 43 | 48 % |
| 27. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 30 | 160,30 | 215 | 122 | 19 | 32 % |
| 28. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 33 | 159,79 | 202 | 101 | 29 | 44 % |
| 29. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 45 | 158,51 | 224 | 113 | 32 | 36 % |
| 30. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 54 | 158,33 | 195 | 102 | 39 | 36 % |
| 31. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 36 | 157,36 | 198 | 111 | 36 | 50 % |
| 32. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 54 | 156,15 | 196 | 96 | 43 | 40 % |
| 33. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 30 | 153,70 | 173 | 94 | 16 | 27 % |
| Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 25 | 151,64 | 192 | 77 | 17 | 34 % | |
| Majchráková Květoslava+28 | BABINEC | 6 | 144,50 | 154 | 81 | 2 | 17 % | |
| Cáb Jan+15 | GAMA | 24 | 143,21 | 173 | 91 | 14 | 29 % | |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 54 | 140,39 | 184 | 108 | 11 | 10 % |
| Peter Tomáš+20 | VOLEJBAL | 6 | 124,50 | 139 | 64 | 4 | 33 % |