Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 66 | 190,05 | 278 | 134 | 93 | 70 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 58 | 184,69 | 245 | 141 | 74 | 64 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 66 | 184,62 | 230 | 138 | 90 | 68 % |
| Klus František | HUJAŘI | 6 | 184,00 | 226 | 155 | 8 | 67 % | |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 66 | 183,55 | 234 | 141 | 76 | 58 % |
| 5. | Mazur Václav | JADRAN | 39 | 182,49 | 213 | 136 | 59 | 76 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 66 | 181,77 | 249 | 140 | 89 | 67 % |
| 7. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 60 | 179,17 | 230 | 124 | 78 | 65 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 60 | 178,85 | 218 | 123 | 81 | 68 % |
| TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 201 | 152 | 10 | 83 % | |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 54 | 176,54 | 266 | 122 | 68 | 63 % |
| Mihulka Josef | JADRAN | 3 | 176,00 | 198 | 154 | 4 | 67 % | |
| 10. | Rozmarin Milan | JADRAN | 36 | 175,08 | 220 | 137 | 48 | 67 % |
| 11. | Macháček Pavel | MEXICO | 60 | 173,15 | 243 | 119 | 72 | 60 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 60 | 172,05 | 224 | 123 | 80 | 67 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 47 | 171,87 | 245 | 124 | 47 | 50 % |
| 14. | Dušek Karel | GAMA | 33 | 171,82 | 222 | 130 | 36 | 55 % |
| 15. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 63 | 171,63 | 223 | 126 | 80 | 63 % |
| 16. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 42 | 171,52 | 230 | 126 | 48 | 57 % |
| 17. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 66 | 171,14 | 222 | 136 | 75 | 57 % |
| 18. | Bohačík Milan | JADRAN | 66 | 171,05 | 223 | 128 | 80 | 61 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 60 | 170,20 | 244 | 121 | 64 | 53 % |
| 20. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 48 | 169,52 | 197 | 111 | 52 | 54 % |
| 21. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 60 | 169,20 | 220 | 118 | 66 | 55 % |
| 22. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 63 | 168,76 | 233 | 105 | 65 | 52 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 18 | 167,67 | 216 | 119 | 24 | 67 % | |
| 23. | Müller Vladimír | JADRAN | 54 | 167,54 | 224 | 120 | 58 | 54 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 54 | 165,06 | 223 | 121 | 54 | 50 % |
| 25. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 66 | 162,06 | 226 | 114 | 58 | 44 % |
| 26. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 57 | 161,98 | 235 | 109 | 50 | 44 % |
| 27. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 48 | 161,46 | 212 | 126 | 44 | 46 % |
| 28. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 48 | 159,83 | 215 | 112 | 34 | 35 % |
| 29. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 60 | 158,70 | 213 | 111 | 65 | 54 % |
| 30. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 66 | 158,02 | 191 | 107 | 52 | 39 % |
| 31. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 66 | 156,97 | 205 | 93 | 50 | 38 % |
| 32. | Kotrla Ondřej | SMOG | 66 | 156,20 | 221 | 103 | 52 | 39 % |
| Häusler Milan | MEXICO | 30 | 155,77 | 194 | 110 | 23 | 38 % | |
| Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 12 | 155,67 | 202 | 120 | 12 | 50 % | |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 42 | 154,33 | 188 | 113 | 32 | 38 % |
| Lýsek Erik | TRAKEŘI | 12 | 151,08 | 188 | 127 | 12 | 50 % | |
| Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 27 | 148,96 | 206 | 97 | 19 | 35 % | |
| 34. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 148,20 | 203 | 99 | 54 | 41 % |
| Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 9 | 146,56 | 211 | 112 | 6 | 33 % | |
| 35. | Cáb Jan | GAMA | 45 | 144,73 | 217 | 89 | 22 | 24 % |
| Poprocký Michal | STATOVAR | 6 | 144,00 | 161 | 136 | 0 | 0 % | |
| Mičánek Jiří | GAMA | 12 | 143,67 | 180 | 110 | 6 | 25 % | |
| Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 143,00 | 176 | 123 | 6 | 50 % | |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 60 | 141,68 | 209 | 100 | 30 | 25 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 45 | 139,42 | 167 | 94 | 16 | 18 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 48 | 138,33 | 198 | 99 | 29 | 30 % |
| 39. | Stacho Josef | HUJAŘI | 33 | 136,27 | 167 | 92 | 11 | 17 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 51 | 135,92 | 191 | 94 | 14 | 14 % |
| Majchrák Dušan | SMOG | 15 | 110,47 | 139 | 75 | 0 | 0 % |