Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 48 | 204,71 | 268 | 135 | 82 | 85 % |
| Orság Karel | KAMPERETAMPERE | 18 | 203,89 | 255 | 148 | 24 | 67 % | |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 57 | 201,75 | 267 | 156 | 88 | 77 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 198,05 | 268 | 134 | 97 | 73 % |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 54 | 189,70 | 245 | 136 | 70 | 65 % |
| 5. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 63 | 186,81 | 244 | 120 | 77 | 61 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 55 | 186,47 | 235 | 137 | 71 | 65 % |
| 7. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 42 | 186,17 | 230 | 149 | 64 | 76 % |
| 8. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 48 | 185,60 | 225 | 120 | 70 | 73 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 13 | 185,31 | 223 | 160 | 14 | 54 % | |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 57 | 183,53 | 238 | 143 | 81 | 71 % |
| 10. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 39 | 183,13 | 254 | 114 | 50 | 64 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 51 | 181,10 | 226 | 123 | 70 | 69 % |
| 12. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 66 | 180,12 | 237 | 106 | 79 | 60 % |
| 13. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 66 | 179,36 | 243 | 141 | 74 | 56 % |
| 14. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 35 | 179,23 | 263 | 134 | 36 | 51 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 36 | 178,58 | 227 | 126 | 49 | 68 % |
| 16. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 65 | 177,69 | 224 | 121 | 76 | 58 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 48 | 177,46 | 225 | 126 | 45 | 47 % |
| 18. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 57 | 176,30 | 235 | 139 | 60 | 53 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 52 | 174,40 | 226 | 120 | 56 | 54 % |
| 20. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 48 | 173,52 | 222 | 114 | 49 | 51 % |
| 21. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 56 | 173,48 | 211 | 105 | 60 | 54 % |
| 22. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 60 | 172,83 | 245 | 131 | 56 | 47 % |
| Chovančík Petr | JEŠTĚŘI | 12 | 172,50 | 192 | 128 | 14 | 58 % | |
| 23. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 60 | 171,90 | 233 | 114 | 62 | 52 % |
| 24. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 45 | 170,91 | 216 | 129 | 39 | 43 % |
| 25. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 168,70 | 223 | 105 | 64 | 48 % |
| 26. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 48 | 168,52 | 214 | 126 | 37 | 39 % |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 48 | 168,31 | 204 | 104 | 51 | 53 % |
| 28. | Nerad František | FAJNO PARTA | 54 | 167,85 | 248 | 114 | 42 | 39 % |
| 29. | Bělunek Miroslav | SMOG | 33 | 167,30 | 224 | 126 | 30 | 45 % |
| 30. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 61 | 167,23 | 207 | 117 | 53 | 43 % |
| 31. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 62 | 166,73 | 224 | 107 | 52 | 42 % |
| Vala Zdeněk | HUJAŘI | 12 | 166,08 | 212 | 112 | 12 | 50 % | |
| Poprocký Michal | STATOVAR | 6 | 165,67 | 184 | 141 | 4 | 33 % | |
| 32. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 58 | 165,36 | 228 | 134 | 43 | 37 % |
| 33. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 36 | 164,67 | 200 | 132 | 36 | 50 % |
| Malurek Václav | STATOVAR | 9 | 164,33 | 212 | 128 | 4 | 22 % | |
| Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 164,33 | 193 | 144 | 4 | 33 % | |
| Šimek Richard | JMJ TEAM | 2 | 163,50 | 178 | 149 | 0 | 0 % | |
| 34. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 60 | 160,87 | 199 | 113 | 45 | 38 % |
| 35. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 37 | 157,68 | 221 | 114 | 30 | 41 % |
| 36. | Häusler Milan | GAMA | 43 | 157,56 | 214 | 104 | 28 | 33 % |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 12 | 157,00 | 182 | 125 | 6 | 25 % | |
| 37. | Kubátko Vlastimil | FAJNO PARTA | 36 | 156,61 | 212 | 126 | 22 | 31 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 43 | 155,86 | 207 | 115 | 36 | 42 % |
| 39. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 46 | 154,91 | 225 | 118 | 33 | 36 % |
| 40. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 60 | 154,18 | 205 | 112 | 45 | 38 % |
| 41. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 52 | 152,15 | 211 | 115 | 36 | 35 % |
| 42. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 34 | 149,41 | 181 | 95 | 16 | 24 % |
| 43. | Lipka Miloslav | GAMA | 42 | 142,31 | 200 | 101 | 16 | 19 % |
| Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 1 | 134,00 | 134 | 134 | 0 | 0 % | |
| Morys Žaneta+8 | SMOG | 26 | 133,69 | 177 | 83 | 6 | 12 % | |
| 44. | Kavka Vítězslav | SMOG | 33 | 130,48 | 188 | 95 | 6 | 9 % |
| Raev Samuel | KAMPERETAMPERE | 3 | 128,33 | 153 | 93 | 2 | 33 % | |
| Borovský Michal | SMOG | 30 | 118,77 | 168 | 93 | 4 | 7 % |