Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 33 | 200,36 | 255 | 141 | 52 | 79 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 57 | 192,02 | 257 | 127 | 80 | 70 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 190,85 | 269 | 144 | 108 | 82 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 48 | 190,08 | 278 | 133 | 60 | 62 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 56 | 189,32 | 238 | 146 | 84 | 75 % |
| 6. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 60 | 187,22 | 267 | 133 | 75 | 62 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 51 | 184,24 | 233 | 141 | 67 | 66 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 66 | 183,48 | 279 | 133 | 98 | 74 % |
| 9. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 54 | 183,17 | 220 | 146 | 72 | 67 % |
| 10. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 39 | 182,82 | 255 | 147 | 44 | 56 % |
| 11. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 50 | 181,70 | 229 | 145 | 61 | 61 % |
| 12. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 54 | 180,80 | 230 | 126 | 64 | 59 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 54 | 178,56 | 213 | 136 | 77 | 71 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 65 | 178,18 | 256 | 134 | 89 | 68 % |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 21 | 177,81 | 243 | 119 | 30 | 71 % | |
| 15. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 36 | 176,89 | 244 | 136 | 40 | 56 % |
| 16. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 54 | 176,87 | 224 | 120 | 68 | 63 % |
| 17. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 52 | 176,58 | 235 | 123 | 60 | 58 % |
| 18. | Klus František | HUJAŘI | 54 | 175,72 | 236 | 133 | 63 | 58 % |
| Bařina Václav | JMJ TEAM | 12 | 175,50 | 204 | 155 | 11 | 46 % | |
| 19. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 48 | 174,31 | 220 | 117 | 51 | 53 % |
| 20. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 42 | 174,26 | 234 | 132 | 35 | 42 % |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 174,18 | 232 | 130 | 66 | 50 % |
| Janusz Radim | STATOVAR | 14 | 173,64 | 214 | 145 | 16 | 57 % | |
| 22. | Novák Miroslav | URNA | 37 | 173,11 | 214 | 134 | 40 | 54 % |
| Szotkowski Jaroslav+4 | TRAFO | 12 | 172,92 | 210 | 141 | 14 | 58 % | |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 15 | 171,93 | 204 | 123 | 17 | 57 % | |
| 23. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 53 | 171,25 | 235 | 118 | 53 | 50 % |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 27 | 171,04 | 235 | 109 | 32 | 59 % | |
| 24. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 34 | 170,97 | 201 | 124 | 34 | 50 % |
| Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 170,33 | 192 | 150 | 8 | 67 % | |
| 25. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 57 | 168,88 | 192 | 118 | 59 | 52 % |
| 26. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 53 | 168,70 | 215 | 123 | 54 | 51 % |
| 27. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 57 | 168,14 | 208 | 127 | 52 | 46 % |
| JMJ TEAM náhradník HDC 0 | JMJ TEAM | 6 | 167,83 | 186 | 135 | 6 | 50 % | |
| Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 18 | 167,11 | 211 | 112 | 16 | 44 % | |
| 28. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 66 | 166,27 | 241 | 100 | 57 | 43 % |
| 29. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 51 | 165,41 | 203 | 109 | 52 | 51 % |
| 30. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 60 | 165,30 | 201 | 112 | 55 | 46 % |
| 31. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 42 | 163,36 | 232 | 114 | 36 | 43 % |
| Vala Zdeněk | HUJAŘI | 12 | 161,83 | 194 | 133 | 2 | 8 % | |
| Kaláb Petr+4 | SMOG | 29 | 160,45 | 211 | 111 | 14 | 24 % | |
| 32. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 39 | 160,03 | 192 | 112 | 34 | 44 % |
| 33. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 42 | 159,17 | 200 | 105 | 29 | 35 % |
| 34. | Häusler Milan | GAMA | 42 | 157,74 | 210 | 118 | 31 | 37 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 42 | 154,36 | 214 | 116 | 23 | 27 % |
| 36. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 66 | 153,05 | 205 | 120 | 44 | 33 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 36 | 153,00 | 184 | 114 | 12 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 54 | 152,80 | 198 | 112 | 39 | 36 % |
| 39. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 39 | 152,15 | 195 | 105 | 19 | 24 % |
| SMOG náhradník HDC 8+8 | SMOG | 3 | 151,33 | 151 | 136 | 1 | 17 % | |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 24 | 150,42 | 179 | 112 | 8 | 17 % | |
| 40. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 39 | 150,05 | 179 | 97 | 27 | 35 % |
| Vítek Miroslav | BABINEC | 6 | 145,67 | 196 | 119 | 2 | 17 % | |
| 41. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 39 | 142,79 | 176 | 97 | 12 | 15 % |
| Malurková Marie+8 | STATOVAR | 12 | 142,58 | 204 | 94 | 6 | 25 % | |
| 42. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 45 | 138,91 | 189 | 97 | 10 | 11 % |
| Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 24 | 129,79 | 154 | 86 | 2 | 4 % | |
| Borovský Michal+8 | SMOG | 30 | 127,97 | 151 | 84 | 5 | 8 % |