Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trojek Ondřej | URNA | 6 | 229,83 | 278 | 193 | 10 | 83 % | |
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 36 | 212,44 | 247 | 179 | 66 | 92 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 42 | 205,48 | 288 | 157 | 68 | 81 % |
| 3. | Bucha Radovan | URNA | 30 | 203,03 | 255 | 156 | 47 | 78 % |
| 4. | Matěj Zdeněk | SMOG | 24 | 199,38 | 268 | 138 | 36 | 75 % |
| Kajzar Tomáš | JMJ TEAM | 18 | 195,61 | 257 | 136 | 26 | 72 % | |
| 5. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 42 | 192,90 | 264 | 123 | 48 | 57 % |
| 6. | Redzina David | SMOG | 42 | 191,26 | 237 | 145 | 48 | 57 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 39 | 189,69 | 226 | 130 | 52 | 67 % |
| 8. | Zedník Miroslav | DALLAS | 30 | 187,67 | 248 | 140 | 34 | 57 % |
| 9. | Mácha Ivan | URNA | 30 | 187,00 | 234 | 145 | 34 | 57 % |
| Kutáč Vladimír | SMOG | 18 | 186,89 | 234 | 125 | 27 | 75 % | |
| 10. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 30 | 186,87 | 235 | 153 | 36 | 60 % |
| Milerski Roman | DRACI | 12 | 186,83 | 245 | 160 | 14 | 58 % | |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 36 | 186,06 | 248 | 135 | 44 | 61 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 33 | 185,27 | 246 | 150 | 38 | 58 % |
| 13. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 29 | 184,93 | 246 | 137 | 28 | 48 % |
| 14. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 42 | 182,98 | 226 | 138 | 54 | 64 % |
| 15. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 42 | 181,88 | 233 | 129 | 57 | 68 % |
| 16. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 36 | 181,25 | 242 | 121 | 47 | 65 % |
| 17. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 42 | 180,90 | 223 | 128 | 43 | 51 % |
| 18. | Křižka Filip | HUJAŘI | 36 | 180,78 | 234 | 146 | 37 | 51 % |
| 19. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 24 | 180,13 | 206 | 146 | 22 | 46 % |
| Hrubý Josef+8 | DRACI | 6 | 180,00 | 201 | 137 | 7 | 58 % | |
| Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 178,17 | 246 | 147 | 8 | 67 % | |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 30 | 176,70 | 244 | 138 | 26 | 43 % |
| Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 176,50 | 185 | 156 | 6 | 50 % | |
| 21. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 24 | 176,42 | 220 | 127 | 24 | 50 % |
| 22. | Janusz Radim | STATOVAR | 24 | 175,88 | 207 | 140 | 26 | 54 % |
| 23. | Bohačík Milan | GAMA | 36 | 175,69 | 224 | 123 | 35 | 49 % |
| 24. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 26 | 174,77 | 230 | 127 | 32 | 62 % |
| 25. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 34 | 174,74 | 205 | 105 | 32 | 47 % |
| 26. | Flemmr Pavel+4 | DRACI | 30 | 174,73 | 218 | 134 | 23 | 38 % |
| 27. | Dovhun Dušan | DRACI | 36 | 173,83 | 203 | 135 | 31 | 43 % |
| Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 18 | 173,83 | 216 | 113 | 15 | 42 % | |
| 28. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 42 | 173,60 | 235 | 136 | 29 | 35 % |
| 29. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 42 | 173,07 | 230 | 110 | 37 | 44 % |
| Šimšálek Vojtěch+4 | LAMPIÓNI | 6 | 173,00 | 209 | 144 | 8 | 67 % | |
| Klus František | HUJAŘI | 18 | 172,39 | 249 | 115 | 10 | 28 % | |
| 30. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 36 | 170,58 | 221 | 127 | 24 | 33 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 36 | 170,17 | 210 | 125 | 26 | 36 % |
| 32. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 24 | 167,42 | 234 | 124 | 18 | 38 % |
| 33. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 36 | 165,72 | 201 | 111 | 24 | 33 % |
| 34. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 24 | 165,08 | 255 | 124 | 12 | 25 % |
| 35. | Häusler Milan+4 | GAMA | 42 | 163,79 | 223 | 115 | 34 | 40 % |
| 36. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 21 | 163,67 | 185 | 127 | 8 | 19 % |
| Švidrnoch Jiří | DALLAS | 6 | 163,17 | 194 | 133 | 2 | 17 % | |
| Jung Jindřich+8 | SMOG | 15 | 161,73 | 212 | 123 | 12 | 40 % | |
| 37. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 30 | 161,53 | 236 | 108 | 26 | 43 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 30 | 159,90 | 232 | 121 | 12 | 20 % |
| Obdržálek Radek | GAMA | 6 | 158,00 | 199 | 111 | 4 | 33 % | |
| 39. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 24 | 157,21 | 213 | 112 | 11 | 23 % |
| Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 156,67 | 190 | 128 | 4 | 33 % | |
| Indra Martin ml. | URNA | 6 | 153,83 | 185 | 123 | 2 | 17 % | |
| Bartošová Hana+8 | GAMA | 6 | 152,00 | 183 | 123 | 2 | 17 % | |
| 40. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 42 | 148,57 | 176 | 114 | 18 | 21 % |
| Novák Miroslav+4 | URNA | 12 | 145,42 | 180 | 103 | 6 | 25 % | |
| Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 140,00 | 163 | 102 | 2 | 17 % |