Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 48 | 188,25 | 252 | 145 | 74 | 77 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 66 | 187,61 | 226 | 136 | 109 | 83 % |
| 3. | Mazur Václav | JADRAN | 54 | 187,30 | 228 | 138 | 87 | 81 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 60 | 185,10 | 236 | 149 | 89 | 74 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 66 | 182,91 | 223 | 136 | 96 | 73 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 63 | 182,63 | 227 | 109 | 82 | 65 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 60 | 182,15 | 233 | 132 | 66 | 55 % |
| 8. | Bohačík Milan | JADRAN | 60 | 180,57 | 223 | 141 | 79 | 66 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 66 | 180,29 | 234 | 123 | 99 | 75 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 48 | 178,77 | 267 | 126 | 65 | 68 % |
| 11. | Dušek Karel | GAMA | 57 | 178,53 | 241 | 120 | 72 | 63 % |
| 12. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 66 | 176,42 | 235 | 128 | 97 | 73 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 48 | 173,85 | 227 | 128 | 46 | 48 % |
| 14. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 66 | 173,24 | 257 | 113 | 84 | 64 % |
| 15. | Müller Vladimír | JADRAN | 47 | 172,91 | 216 | 127 | 50 | 53 % |
| 16. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 48 | 171,35 | 213 | 144 | 54 | 56 % |
| 17. | Ožana Roman | HUJAŘI | 54 | 170,43 | 248 | 119 | 63 | 58 % |
| Mihulka Josef | JADRAN | 9 | 170,22 | 207 | 139 | 10 | 56 % | |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 54 | 170,00 | 206 | 96 | 70 | 65 % |
| 19. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 62 | 169,98 | 224 | 131 | 64 | 52 % |
| 20. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 33 | 169,52 | 212 | 128 | 33 | 50 % |
| Rozmarin Milan | JADRAN | 28 | 168,14 | 226 | 138 | 32 | 57 % | |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 167,58 | 223 | 111 | 67 | 51 % |
| 22. | Uherek Jan | MEXICO | 60 | 167,48 | 232 | 126 | 54 | 45 % |
| Varhaníček Pavel | HUJAŘI | 12 | 166,50 | 199 | 125 | 18 | 75 % | |
| 23. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 66 | 165,98 | 214 | 120 | 60 | 45 % |
| 24. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 66 | 164,95 | 213 | 110 | 51 | 39 % |
| Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 12 | 163,17 | 201 | 109 | 14 | 58 % | |
| 25. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 66 | 161,59 | 208 | 116 | 63 | 48 % |
| 26. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 42 | 160,31 | 216 | 115 | 34 | 40 % |
| 27. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 51 | 160,29 | 229 | 117 | 41 | 40 % |
| 28. | Macháček Pavel | MEXICO | 60 | 159,97 | 243 | 113 | 49 | 41 % |
| 29. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 54 | 157,67 | 224 | 115 | 50 | 46 % |
| 30. | Blažek Michal | 3+1 | 54 | 156,59 | 237 | 128 | 30 | 28 % |
| 31. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 48 | 156,38 | 212 | 106 | 28 | 29 % |
| 32. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 40 | 154,80 | 208 | 113 | 42 | 52 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 48 | 153,73 | 188 | 104 | 35 | 36 % |
| Häusler Milan | MEXICO | 30 | 153,33 | 191 | 96 | 24 | 40 % | |
| Lýsek Erik | TRAKEŘI | 30 | 151,17 | 194 | 112 | 17 | 28 % | |
| 34. | Stacho Josef | HUJAŘI | 45 | 146,60 | 201 | 110 | 24 | 27 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 63 | 146,25 | 211 | 103 | 52 | 41 % |
| 36. | Meca Ondřej | 3+1 | 54 | 143,15 | 197 | 106 | 32 | 30 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 36 | 141,81 | 167 | 100 | 12 | 17 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 39 | 140,64 | 175 | 105 | 14 | 18 % |
| 39. | Cáb Jan | GAMA | 39 | 140,46 | 190 | 97 | 16 | 21 % |
| 40. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 45 | 135,29 | 182 | 81 | 12 | 13 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 60 | 128,25 | 198 | 94 | 14 | 12 % |
| Majchrák Dušan | SMOG | 27 | 112,85 | 167 | 76 | 2 | 4 % |