Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 60 | 189,10 | 257 | 143 | 99 | 82 % |
| 2. | Mazur Václav | JADRAN | 54 | 186,87 | 238 | 142 | 76 | 70 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 54 | 186,69 | 247 | 130 | 70 | 65 % |
| 4. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 66 | 182,82 | 265 | 134 | 92 | 70 % |
| Indra Martin | ONDRÁŠ | 12 | 182,08 | 218 | 155 | 14 | 58 % | |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 66 | 181,18 | 255 | 130 | 90 | 68 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 66 | 180,65 | 245 | 128 | 90 | 68 % |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 27 | 180,30 | 216 | 139 | 36 | 67 % | |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 66 | 180,18 | 222 | 135 | 92 | 70 % |
| Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 179,83 | 189 | 147 | 10 | 83 % | |
| 8. | Dušek Karel | MEXICO | 66 | 178,83 | 227 | 57 | 94 | 71 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 178,23 | 233 | 124 | 76 | 58 % |
| 10. | Bohačík Milan | JADRAN | 54 | 177,48 | 249 | 147 | 66 | 61 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 66 | 177,44 | 219 | 128 | 80 | 61 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 66 | 176,86 | 235 | 134 | 87 | 66 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 27 | 174,70 | 214 | 119 | 36 | 67 % | |
| Šimek Richard | JMJ TEAM | 12 | 174,17 | 235 | 139 | 10 | 42 % | |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 66 | 173,39 | 225 | 118 | 84 | 64 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 51 | 172,84 | 229 | 111 | 56 | 55 % |
| Klus František | HUJAŘI | 30 | 172,70 | 227 | 132 | 32 | 53 % | |
| 15. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 54 | 172,33 | 226 | 125 | 62 | 57 % |
| Štraser Ján | TRAKEŘI | 6 | 170,17 | 193 | 131 | 6 | 50 % | |
| 16. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 66 | 169,15 | 234 | 110 | 62 | 47 % |
| 17. | Kotrla Ondřej | SMOG | 66 | 169,12 | 253 | 105 | 70 | 53 % |
| 18. | Macháček Pavel | MEXICO | 55 | 169,09 | 232 | 128 | 54 | 49 % |
| 19. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 167,77 | 231 | 119 | 73 | 55 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 54 | 167,37 | 223 | 118 | 53 | 49 % |
| 21. | Müller Vladimír | JADRAN | 54 | 167,06 | 214 | 128 | 44 | 41 % |
| 22. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 54 | 166,54 | 246 | 117 | 51 | 47 % |
| 23. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 54 | 164,89 | 204 | 103 | 56 | 52 % |
| 24. | Uherek Jan | MEXICO | 48 | 164,83 | 211 | 123 | 54 | 56 % |
| Bělunek Miroslav | MEXICO | 29 | 164,76 | 204 | 126 | 36 | 62 % | |
| 25. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 48 | 163,88 | 207 | 126 | 52 | 54 % |
| 26. | Mičánek Jiří | GAMA | 48 | 162,60 | 225 | 112 | 45 | 47 % |
| Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 161,33 | 205 | 130 | 4 | 33 % | |
| Rozmarin Milan | JADRAN | 27 | 160,93 | 206 | 121 | 22 | 41 % | |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 45 | 160,76 | 210 | 112 | 21 | 23 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 66 | 158,38 | 188 | 112 | 51 | 39 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 54 | 157,70 | 203 | 119 | 28 | 26 % |
| 30. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 42 | 156,71 | 205 | 125 | 30 | 36 % |
| Mihulka Josef | JADRAN | 9 | 154,56 | 225 | 106 | 8 | 44 % | |
| 31. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 63 | 154,43 | 201 | 110 | 56 | 44 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 66 | 149,97 | 208 | 113 | 43 | 33 % |
| Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 147,17 | 180 | 123 | 0 | 0 % | |
| 33. | Stacho Josef | HUJAŘI | 60 | 141,13 | 188 | 100 | 33 | 28 % |
| 34. | Lipka Miloslav | GAMA | 57 | 140,93 | 187 | 99 | 19 | 17 % |
| 35. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 45 | 140,53 | 180 | 93 | 18 | 20 % |
| Cáb Jan | GAMA | 27 | 136,22 | 192 | 90 | 6 | 11 % | |
| 36. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 54 | 132,28 | 189 | 82 | 23 | 21 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 36 | 130,31 | 157 | 102 | 0 | 0 % |
| Majchrák Dušan | SMOG | 30 | 119,90 | 147 | 82 | 6 | 10 % |