Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit

Půlmaratón

Výsledky

podzim 2026 12.09.2026 9 družstev doplňková soutěž: split

Družstvo Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil.
1. VALAŠSKÁ J-ELITA 9291 387,13 48 468
2. ZA ŘEKOU 9091 378,79 48 463
3. SEDLÁCI Z HANÉ 8943 372,63 48 475
4. 3K 8793 366,38 48 421
5. PERMONÍCI 8682 361,75 48 429
6. CNC PRODUKT 8678 361,58 48 445
7. KRUTOVAR 8535 355,63 48 459
8. VIDLÁCI 8364 348,50 48 442
9. KELÍMCI 8277 344,88 48 471

Vývoj pořadí

Družstvo po 8. hře po 16. hře v cíli
VALAŠSKÁ J-ELITA 1. 1. 1.
ZA ŘEKOU 4. 2.+2 2.
SEDLÁCI Z HANÉ 5. 3.+2 3.
3K 3. 4.-1 4.
PERMONÍCI 2. 6.-4 5.+1
CNC PRODUKT 6. 5.+1 6.-1
KRUTOVAR 8. 7.+1 7.
VIDLÁCI 7. 9.-2 8.+1
KELÍMCI 9. 8.+1 9.-1

Týmy po hrách

Hry

Družstvo Hry 12345678 Celkem
VALAŠSKÁ J-ELITA 1–8 371 415 404 426 339 401 356 459 9291
VALAŠSKÁ J-ELITA 9–16 425 386 329 304 378 406 468 371 9291
VALAŠSKÁ J-ELITA 17–24 381 355 387 419 379 377 343 412 9291
ZA ŘEKOU 1–8 298 366 379 370 381 410 369 321 9091
ZA ŘEKOU 9–16 391 385 368 321 411 421 463 344 9091
ZA ŘEKOU 17–24 445 414 436 330 345 323 441 359 9091
SEDLÁCI Z HANÉ 1–8 357 336 394 320 337 357 435 353 8943
SEDLÁCI Z HANÉ 9–16 385 398 397 475 293 340 417 350 8943
SEDLÁCI Z HANÉ 17–24 442 383 344 362 401 384 329 354 8943
3K 1–8 335 402 395 421 334 363 333 393 8793
3K 9–16 346 382 409 390 352 385 372 268 8793
3K 17–24 348 417 362 389 393 318 323 363 8793
PERMONÍCI 1–8 388 349 427 379 355 381 372 331 8682
PERMONÍCI 9–16 429 391 343 352 320 328 342 316 8682
PERMONÍCI 17–24 367 370 338 319 333 383 369 400 8682
CNC PRODUKT 1–8 445 351 324 351 372 381 308 351 8678
CNC PRODUKT 9–16 340 362 350 397 407 356 380 329 8678
CNC PRODUKT 17–24 333 364 312 387 338 341 381 418 8678
KRUTOVAR 1–8 331 372 344 357 369 353 294 334 8535
KRUTOVAR 9–16 344 346 406 317 368 403 337 369 8535
KRUTOVAR 17–24 350 397 319 337 459 367 360 302 8535
VIDLÁCI 1–8 285 379 412 276 350 352 365 359 8364
VIDLÁCI 9–16 351 364 358 300 385 286 311 393 8364
VIDLÁCI 17–24 329 291 295 364 364 349 442 404 8364
KELÍMCI 1–8 345 368 340 337 321 359 291 346 8277
KELÍMCI 9–16 300 406 379 471 278 313 327 350 8277
KELÍMCI 17–24 293 321 312 333 338 396 406 347 8277

Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.

Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.