Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 42 | 222,76 | 279 | 161 | 78 | 93 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 196,67 | 256 | 147 | 106 | 80 % |
| 3. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 66 | 195,86 | 266 | 147 | 90 | 68 % |
| Krusberský Ladislav | JEŠTĚŘI | 12 | 191,00 | 249 | 146 | 8 | 33 % | |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 60 | 188,63 | 216 | 127 | 90 | 75 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 60 | 185,47 | 225 | 144 | 77 | 64 % |
| 6. | Bucha Radovan | SMOG | 45 | 185,22 | 244 | 141 | 59 | 66 % |
| Orságová Jana+8 | KAMPERETAMPERE | 6 | 184,83 | 215 | 147 | 7 | 58 % | |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 42 | 183,50 | 244 | 138 | 52 | 62 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 48 | 183,10 | 241 | 124 | 65 | 68 % |
| Lysek Petr | PERMONÍCI | 30 | 182,37 | 238 | 137 | 35 | 58 % | |
| 9. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 48 | 181,52 | 265 | 117 | 60 | 62 % |
| Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 18 | 178,89 | 235 | 123 | 20 | 56 % | |
| 10. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 54 | 178,54 | 209 | 123 | 70 | 65 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 42 | 177,19 | 225 | 134 | 54 | 64 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 56 | 176,80 | 221 | 133 | 68 | 61 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 43 | 176,70 | 253 | 120 | 46 | 53 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 41 | 176,56 | 236 | 145 | 38 | 46 % |
| 15. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 60 | 175,77 | 222 | 112 | 72 | 60 % |
| 16. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 42 | 175,26 | 223 | 129 | 46 | 55 % |
| 17. | Ivan Ivo | TRAFO | 42 | 174,81 | 236 | 125 | 51 | 61 % |
| Janusz Radim | STATOVAR | 18 | 173,44 | 215 | 128 | 16 | 44 % | |
| 18. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 66 | 172,32 | 227 | 124 | 70 | 53 % |
| 19. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 60 | 172,32 | 221 | 127 | 57 | 48 % |
| Kičmer Vojtěch | KAMPERETAMPERE | 6 | 172,17 | 208 | 148 | 8 | 67 % | |
| Šatný Kristián | LAMPIÓNI | 12 | 171,92 | 201 | 120 | 14 | 58 % | |
| 20. | Nerad František | TRAFO | 42 | 171,90 | 222 | 131 | 44 | 52 % |
| Vítek Miroslav | LAMPIÓNI | 1 | 171,00 | 171 | 171 | 0 | 0 % | |
| Bělunek Miroslav | SMOG | 30 | 170,87 | 227 | 118 | 32 | 53 % | |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 45 | 170,51 | 238 | 128 | 46 | 51 % |
| 22. | Poprocký Michal | TRAFO | 66 | 170,30 | 226 | 113 | 71 | 54 % |
| 23. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 60 | 169,48 | 234 | 122 | 71 | 59 % |
| 24. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 42 | 167,67 | 213 | 122 | 31 | 37 % |
| 25. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 66 | 167,42 | 222 | 115 | 60 | 45 % |
| 26. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 60 | 166,90 | 212 | 110 | 51 | 42 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 166,86 | 227 | 120 | 69 | 52 % |
| Macko Dalibor | JMJ TEAM | 30 | 166,17 | 205 | 136 | 22 | 37 % | |
| 28. | Ožana Roman | HUJAŘI | 36 | 165,14 | 206 | 115 | 37 | 51 % |
| 29. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 34 | 164,32 | 211 | 125 | 30 | 44 % |
| Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 12 | 164,08 | 181 | 120 | 12 | 50 % | |
| Vala Zdeněk | HUJAŘI | 18 | 163,83 | 195 | 135 | 20 | 56 % | |
| 30. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 57 | 162,93 | 225 | 114 | 46 | 40 % |
| Hrubý Josef | JMJ TEAM | 30 | 161,80 | 222 | 105 | 36 | 60 % | |
| Chovančík Petr | JEŠTĚŘI | 18 | 161,44 | 193 | 134 | 16 | 44 % | |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 39 | 160,69 | 211 | 110 | 36 | 46 % |
| 32. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 42 | 159,88 | 217 | 118 | 38 | 45 % |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 30 | 158,77 | 223 | 104 | 24 | 40 % | |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 45 | 157,98 | 210 | 120 | 29 | 32 % |
| Malurek Václav | STATOVAR | 11 | 157,00 | 210 | 116 | 6 | 27 % | |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 18 | 155,39 | 229 | 118 | 16 | 44 % | |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 54 | 151,69 | 188 | 97 | 29 | 27 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 42 | 150,90 | 201 | 110 | 19 | 23 % |
| Morys Žaneta+8 | SMOG | 27 | 149,04 | 200 | 105 | 12 | 22 % | |
| 36. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 48 | 148,60 | 205 | 101 | 29 | 30 % |
| 37. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 63 | 148,52 | 187 | 94 | 28 | 22 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 54 | 147,28 | 210 | 106 | 27 | 25 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 39 | 145,56 | 193 | 112 | 18 | 23 % |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 9 | 144,33 | 178 | 100 | 2 | 11 % | |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 30 | 131,27 | 166 | 100 | 6 | 10 % | |
| SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 27 | 118,81 | 154 | 89 | 6 | 11 % |