Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Šatný Radim | BABINEC | 3 | 191,33 | 213 | 158 | 4 | 67 % | |
| 1. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 39 | 186,85 | 256 | 131 | 56 | 72 % |
| 2. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 54 | 183,70 | 239 | 127 | 80 | 74 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 57 | 183,53 | 266 | 127 | 80 | 70 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 45 | 183,42 | 246 | 126 | 48 | 53 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 66 | 182,15 | 254 | 137 | 97 | 73 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 51 | 182,10 | 225 | 131 | 62 | 61 % |
| 7. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 60 | 181,92 | 237 | 142 | 72 | 60 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 66 | 180,85 | 227 | 129 | 88 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 54 | 180,65 | 234 | 143 | 62 | 57 % |
| 10. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 60 | 178,78 | 235 | 146 | 88 | 73 % |
| 11. | Dušek Karel | MEXICO | 66 | 178,21 | 264 | 86 | 77 | 58 % |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 48 | 177,42 | 247 | 127 | 56 | 58 % |
| 13. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 36 | 177,42 | 233 | 133 | 46 | 64 % |
| 14. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 48 | 177,13 | 232 | 125 | 62 | 65 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 60 | 176,63 | 246 | 135 | 63 | 52 % |
| 16. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 45 | 175,38 | 224 | 105 | 67 | 74 % |
| Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 12 | 175,25 | 214 | 145 | 20 | 83 % | |
| Müller Vladimír | TRAKEŘI | 24 | 174,54 | 219 | 128 | 22 | 46 % | |
| 17. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 48 | 174,29 | 223 | 121 | 56 | 58 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 12 | 173,42 | 189 | 148 | 19 | 79 % | |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 63 | 171,27 | 243 | 110 | 70 | 56 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 60 | 171,17 | 238 | 97 | 68 | 57 % |
| 20. | Macháček Pavel | MEXICO | 42 | 170,83 | 222 | 124 | 47 | 56 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 57 | 169,79 | 245 | 112 | 68 | 60 % |
| Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 24 | 168,50 | 226 | 114 | 28 | 58 % | |
| 22. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 60 | 167,82 | 221 | 121 | 68 | 57 % |
| 23. | Ožana Roman | HUJAŘI | 48 | 167,33 | 230 | 125 | 53 | 55 % |
| 24. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 45 | 167,09 | 220 | 129 | 49 | 54 % |
| 25. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 166,14 | 225 | 103 | 64 | 48 % |
| 26. | Kaláb Petr | SMOG | 47 | 164,79 | 257 | 131 | 32 | 34 % |
| 27. | Häusler Milan | GAMA | 42 | 163,48 | 232 | 126 | 40 | 48 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 54 | 163,19 | 226 | 118 | 47 | 44 % |
| 29. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 66 | 161,58 | 197 | 101 | 68 | 52 % |
| 30. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 36 | 161,33 | 226 | 109 | 24 | 33 % |
| Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 160,83 | 198 | 138 | 2 | 17 % | |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 45 | 159,84 | 224 | 127 | 34 | 38 % |
| 32. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 57 | 158,02 | 242 | 105 | 40 | 35 % |
| 33. | Uherek Jan | MEXICO | 54 | 156,20 | 202 | 113 | 38 | 35 % |
| 34. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 66 | 155,92 | 217 | 103 | 35 | 27 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 51 | 155,31 | 218 | 114 | 34 | 33 % |
| Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 155,00 | 190 | 135 | 0 | 0 % | |
| Šimek Richard | JMJ TEAM | 6 | 155,00 | 175 | 136 | 8 | 67 % | |
| 36. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 66 | 154,24 | 219 | 106 | 52 | 39 % |
| Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 153,67 | 189 | 131 | 8 | 67 % | |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 18 | 152,00 | 176 | 126 | 9 | 25 % | |
| 37. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 54 | 151,56 | 203 | 97 | 39 | 36 % |
| 38. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 55 | 150,89 | 182 | 106 | 33 | 30 % |
| Hovězák Rostislav | JEŠTĚŘI | 6 | 148,67 | 160 | 134 | 2 | 17 % | |
| Lipka Miloslav | GAMA | 27 | 146,59 | 213 | 106 | 16 | 30 % | |
| Šatný Kristián | LAMPIÓNI | 15 | 144,40 | 193 | 95 | 18 | 60 % | |
| Kutáč Vladimír | LAMPIÓNI | 6 | 144,33 | 192 | 116 | 2 | 17 % | |
| Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 14 | 142,50 | 181 | 97 | 1 | 4 % | |
| 39. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 43 | 140,16 | 178 | 81 | 16 | 19 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 63 | 139,92 | 223 | 80 | 32 | 25 % |
| Morys Žaneta+8 | BABINEC | 6 | 138,67 | 141 | 115 | 0 | 0 % | |
| Vítek Miroslav | TRAKEŘI | 6 | 130,33 | 159 | 95 | 2 | 17 % | |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 36 | 128,03 | 178 | 77 | 4 | 6 % |