LAMPIÓNI
Jaro 2024
Historie družstva napříč všemi sezónami → Soupisky sezóny →
Utkání sezóny11
29.01.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
STATOVAR
26:10 na duelech
·
3309:3070 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | STATOVAR |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 181 | 2 | 0 | 144 | Frydrych Tomáš |
| 2. | Schindler Radek | 209 | 2 | 0 | 152 | Stašová Eva+8 |
| 3. | Orság Karel | 190 | 2 | 0 | 150 | Varhaníček Pavel |
| 1. | Orság Karel | 172 | 2 | 0 | 148 | Stašová Eva+8 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 178 | 0 | 2 | 205 | Varhaníček Pavel |
| 3. | Schindler Radek | 181 | 2 | 0 | 161 | Frydrych Tomáš |
| 1. | Schindler Radek | 193 | 2 | 0 | 191 | Varhaníček Pavel |
| 2. | Orság Karel | 178 | 2 | 0 | 169 | Frydrych Tomáš |
| 3. | Vilášek Stanislav | 172 | 2 | 0 | 143 | Stašová Eva+8 |
| Celkem | 1654 | 16 | 2 | 1463+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí STATOVAR 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | STATOVAR |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 167 | 0 | 2 | 180 | Varhaníček Pavel |
| 2. | Orság Karel | 166 | 0 | 2 | 211 | Frydrych Tomáš |
| 3. | Vilášek Stanislav | 189 | 2 | 0 | 140 | Stašová Eva+8 |
| 1. | Orság Karel | 214 | 2 | 0 | 198 | Stašová Eva+8 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 165 | 0 | 2 | 169 | Varhaníček Pavel |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 137 | 0 | 2 | 177 | Frydrych Tomáš |
| 1. | Vilášek Stanislav | 214 | 2 | 0 | 167 | Frydrych Tomáš |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 196 | 2 | 0 | 187 | Stašová Eva+8 |
| 3. | Orság Karel | 207 | 2 | 0 | 178 | Varhaníček Pavel |
| Celkem | 1655+24 | 10 | 8 | 1607+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
05.02.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
JMJ TEAM
29:7 na duelech
·
3506:3051 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | JMJ TEAM |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 227 | 2 | 0 | 162 | Mudrák Jiří Erik |
| 2. | Schindler Radek | 234 | 2 | 0 | 177 | Jurečka Radim |
| 3. | Orság Karel | 192 | 2 | 0 | 181 | Jelínek Jan |
| 1. | Orság Karel | 150 | 0 | 2 | 180 | Jurečka Radim |
| 2. | Vilášek Stanislav | 203 | 2 | 0 | 154 | Jelínek Jan |
| 3. | Schindler Radek | 229 | 2 | 0 | 143 | Mudrák Jiří Erik |
| 1. | Schindler Radek | 188 | 2 | 0 | 171 | Jelínek Jan |
| 2. | Orság Karel | 178 | 2 | 0 | 144 | Mudrák Jiří Erik |
| 3. | Vilášek Stanislav | 171 | 0 | 2 | 190 | Jurečka Radim |
| Celkem | 1772 | 14 | 4 | 1502 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí JMJ TEAM 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | JMJ TEAM |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | 215 | 2 | 0 | 182 | Jelínek Jan |
| 2. | Orság Karel | 224 | 2 | 0 | 156 | Mudrák Jiří Erik |
| 3. | Vilášek Stanislav | 190 | 1 | 1 | 190 | Jurečka Radim |
| 1. | Orság Karel | 221 | 2 | 0 | 186 | Jurečka Radim |
| 2. | Vilášek Stanislav | 181 | 2 | 0 | 157 | Jelínek Jan |
| 3. | Schindler Radek | 188 | 2 | 0 | 169 | Mudrák Jiří Erik |
| 1. | Vilášek Stanislav | 182 | 2 | 0 | 154 | Mudrák Jiří Erik |
| 2. | Schindler Radek | 149 | 0 | 2 | 203 | Jurečka Radim |
| 3. | Orság Karel | 184 | 2 | 0 | 152 | Jelínek Jan |
| Celkem | 1734 | 15 | 3 | 1549 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
19.02.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
BABINEC
20:16 na duelech
·
3381:3008 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | BABINEC |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 171 | 0 | 2 | 178 | Orságová Jana+8 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 153 | 0 | 2 | 184 | Mazurová Eva+12 |
| 3. | Orság Karel | 198 | 2 | 0 | 148 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 1. | Orság Karel | 198 | 0 | 2 | 221 | Mazurová Eva+12 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 188 | 2 | 0 | 132 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 229 | 2 | 0 | 177 | Orságová Jana+8 |
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 197 | 2 | 0 | 142 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 2. | Orság Karel | 185 | 0 | 2 | 198 | Orságová Jana+8 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 202 | 2 | 0 | 171 | Mazurová Eva+12 |
| Celkem | 1721+24 | 10 | 8 | 1551+84 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí BABINEC 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | BABINEC |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 169 | 0 | 2 | 195 | Orságová Jana+8 |
| 2. | Orság Karel | 208 | 2 | 0 | 172 | Mazurová Eva+12 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 200 | 2 | 0 | 132 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 1. | Orság Karel | 208 | 2 | 0 | 139 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 206 | 2 | 0 | 153 | Orságová Jana+8 |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 167 | 0 | 2 | 175 | Mazurová Eva+12 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 197 | 2 | 0 | 170 | Mazurová Eva+12 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 125 | 0 | 2 | 130 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 3. | Orság Karel | 180 | 0 | 2 | 191 | Orságová Jana+8 |
| Celkem | 1660+24 | 10 | 8 | 1457+84 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
26.02.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
GAMA
28:8 na duelech
·
3364:2642 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | GAMA |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 172 | 2 | 0 | 137 | Lipka Miloslav+4 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 166 | 0 | 2 | 202 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 3. | Orság Karel | 222 | 2 | 0 | 128 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 1. | Orság Karel | 167 | 2 | 0 | 135 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 266 | 2 | 0 | 125 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 169 | 2 | 0 | 144 | Lipka Miloslav+4 |
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 147 | 2 | 0 | 136 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 2. | Orság Karel | 178 | 2 | 0 | 116 | Lipka Miloslav+4 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 211 | 2 | 0 | 168 | Dvořáková Dagmar+12 |
| Celkem | 1698+24 | 16 | 2 | 1291+60 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí GAMA 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | GAMA |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 134 | 0 | 2 | 147 | Häusler Milan |
| 2. | Orság Karel | 169 | 2 | 0 | 159 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 215 | 2 | 0 | 117 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 1. | Orság Karel | 191 | 2 | 0 | 157 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 222 | 2 | 0 | 112 | Häusler Milan |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 167 | 0 | 2 | 185 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 198 | 2 | 0 | 173 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 128 | 0 | 2 | 162 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 3. | Orság Karel | 242 | 2 | 0 | 139 | Häusler Milan |
| Celkem | 1666+24 | 12 | 6 | 1351+48 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
05.03.2024 v úterý
detail
LAMPIÓNI
8:0
DOBRÁCI
34:2 na duelech
·
3614:2890 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | DOBRÁCI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 227 | 2 | 0 | 199 | Kičmer Vojtěch |
| 2. | Schindler Radek | 206 | 2 | 0 | 182 | Kubátko Vlastimil |
| 3. | Orság Karel | 150 | 0 | 2 | 156 | Kičmer Tomáš |
| 1. | Orság Karel | 185 | 2 | 0 | 157 | Kubátko Vlastimil |
| 2. | Vilášek Stanislav | 209 | 2 | 0 | 165 | Kičmer Tomáš |
| 3. | Schindler Radek | 210 | 2 | 0 | 144 | Kičmer Vojtěch |
| 1. | Schindler Radek | 158 | 2 | 0 | 146 | Kičmer Tomáš |
| 2. | Orság Karel | 200 | 2 | 0 | 135 | Kičmer Vojtěch |
| 3. | Vilášek Stanislav | 180 | 2 | 0 | 173 | Kubátko Vlastimil |
| Celkem | 1725 | 16 | 2 | 1457 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí DOBRÁCI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | DOBRÁCI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | 205 | 2 | 0 | 163 | Kičmer Vojtěch |
| 2. | Orság Karel | 245 | 2 | 0 | 147 | Kubátko Vlastimil |
| 3. | Vilášek Stanislav | 186 | 2 | 0 | 133 | Kičmer Tomáš |
| 1. | Orság Karel | 190 | 2 | 0 | 156 | Kičmer Tomáš |
| 2. | Vilášek Stanislav | 203 | 2 | 0 | 132 | Kičmer Vojtěch |
| 3. | Schindler Radek | 214 | 2 | 0 | 140 | Kubátko Vlastimil |
| 1. | Vilášek Stanislav | 210 | 2 | 0 | 195 | Kubátko Vlastimil |
| 2. | Schindler Radek | 225 | 2 | 0 | 185 | Kičmer Tomáš |
| 3. | Orság Karel | 211 | 2 | 0 | 182 | Kičmer Vojtěch |
| Celkem | 1889 | 18 | 0 | 1433 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
18.03.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
JEŠTĚŘI
24:12 na duelech
·
3377:3102 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | JEŠTĚŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 226 | 2 | 0 | 153 | Pilch Jiří |
| 2. | Schindler Radek | 206 | 2 | 0 | 183 | Zedník Miroslav |
| 3. | Orság Karel | 181 | 2 | 0 | 140 | Motyka Vlastimil |
| 1. | Orság Karel | 195 | 2 | 0 | 178 | Zedník Miroslav |
| 2. | Vilášek Stanislav | 223 | 2 | 0 | 187 | Motyka Vlastimil |
| 3. | Schindler Radek | 179 | 2 | 0 | 177 | Pilch Jiří |
| 1. | Schindler Radek | 171 | 0 | 2 | 210 | Motyka Vlastimil |
| 2. | Orság Karel | 169 | 0 | 2 | 170 | Pilch Jiří |
| 3. | Vilášek Stanislav | 221 | 2 | 0 | 167 | Zedník Miroslav |
| Celkem | 1771 | 14 | 4 | 1565 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí JEŠTĚŘI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | JEŠTĚŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | 199 | 2 | 0 | 116 | Motyka Vlastimil |
| 2. | Orság Karel | 172 | 0 | 2 | 174 | Pilch Jiří |
| 3. | Vilášek Stanislav | 180 | 2 | 0 | 144 | Zedník Miroslav |
| 1. | Orság Karel | 203 | 2 | 0 | 163 | Zedník Miroslav |
| 2. | Vilášek Stanislav | 147 | 0 | 2 | 203 | Motyka Vlastimil |
| 3. | Schindler Radek | 163 | 0 | 2 | 191 | Pilch Jiří |
| 1. | Vilášek Stanislav | 168 | 2 | 0 | 140 | Pilch Jiří |
| 2. | Schindler Radek | 204 | 2 | 0 | 181 | Zedník Miroslav |
| 3. | Orság Karel | 170 | 0 | 2 | 225 | Motyka Vlastimil |
| Celkem | 1606 | 10 | 8 | 1537 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
08.04.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
HUJAŘI
30:6 na duelech
·
3223:2904 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | HUJAŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 170 | 2 | 0 | 158 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 158 | 2 | 0 | 143 | Klus František |
| 3. | Orság Karel | 213 | 2 | 0 | 165 | Ožana Roman |
| 1. | Orság Karel | 195 | 0 | 2 | 198 | Klus František |
| 2. | Vilášek Stanislav | 148 | 0 | 2 | 161 | Ožana Roman |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 164 | 2 | 0 | 150 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 152 | 2 | 0 | 135 | Ožana Roman |
| 2. | Orság Karel | 198 | 2 | 0 | 164 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 159 | 2 | 0 | 148 | Klus František |
| Celkem | 1557+24 | 14 | 4 | 1422+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí HUJAŘI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | HUJAŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 186 | 2 | 0 | 115 | Ožana Roman |
| 2. | Orság Karel | 196 | 0 | 2 | 220 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 180 | 2 | 0 | 174 | Karkoška Pavel |
| 1. | Orság Karel | 155 | 2 | 0 | 139 | Karkoška Pavel |
| 2. | Vilášek Stanislav | 196 | 2 | 0 | 167 | Ožana Roman |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 163 | 2 | 0 | 161 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 176 | 2 | 0 | 170 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 204 | 2 | 0 | 169 | Karkoška Pavel |
| 3. | Orság Karel | 210 | 2 | 0 | 167 | Klus František |
| Celkem | 1666+24 | 16 | 2 | 1482+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
22.04.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
SMOG
32:4 na duelech
·
3448:2801 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | SMOG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 161 | 2 | 0 | 133 | Morys Žaneta+8 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 194 | 2 | 0 | 160 | Morys Angelina+8 |
| 3. | Orság Karel | 214 | 2 | 0 | 184 | Bělunek Miroslav+8 |
| 1. | Orság Karel | 225 | 2 | 0 | 185 | Morys Angelina+8 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 237 | 2 | 0 | 188 | Bělunek Miroslav+8 |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 172 | 2 | 0 | 131 | Morys Žaneta+8 |
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 228 | 2 | 0 | 177 | Bělunek Miroslav+8 |
| 2. | Orság Karel | 194 | 2 | 0 | 181 | Morys Žaneta+8 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 179 | 2 | 0 | 151 | Morys Angelina+8 |
| Celkem | 1804+24 | 18 | 0 | 1490+72 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí SMOG 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | SMOG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 165 | 2 | 0 | 137 | Petřkovský Ladislav+8 |
| 2. | Orság Karel | 245 | 2 | 0 | 132 | Morys Žaneta+8 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 227 | 2 | 0 | 128 | Kavka Vítězslav+8 |
| 1. | Orság Karel | 172 | 2 | 0 | 142 | Kavka Vítězslav+8 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 188 | 2 | 0 | 185 | Petřkovský Ladislav+8 |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 116 | 0 | 2 | 161 | Morys Žaneta+8 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 160 | 0 | 2 | 165 | Morys Žaneta+8 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 178 | 2 | 0 | 124 | Kavka Vítězslav+8 |
| 3. | Orság Karel | 193 | 2 | 0 | 137 | Petřkovský Ladislav+8 |
| Celkem | 1644+24 | 14 | 4 | 1311+72 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
29.04.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
PERMONÍCI
34:2 na duelech
·
3759:3185 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | PERMONÍCI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 220 | 2 | 0 | 191 | Klusáček Jiří |
| 2. | Schindler Radek | 195 | 2 | 0 | 159 | Klusáčková Dana+8 |
| 3. | Orság Karel | 185 | 2 | 0 | 169 | Novák Miroslav PER |
| 1. | Orság Karel | 204 | 2 | 0 | 121 | Klusáčková Dana+8 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 199 | 2 | 0 | 173 | Novák Miroslav PER |
| 3. | Schindler Radek | 223 | 2 | 0 | 190 | Klusáček Jiří |
| 1. | Schindler Radek | 211 | 2 | 0 | 204 | Novák Miroslav PER |
| 2. | Orság Karel | 212 | 2 | 0 | 153 | Klusáček Jiří |
| 3. | Vilášek Stanislav | 222 | 2 | 0 | 200 | Klusáčková Dana+8 |
| Celkem | 1871 | 18 | 0 | 1560+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí PERMONÍCI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | PERMONÍCI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | 242 | 2 | 0 | 182 | Klusáček Jiří |
| 2. | Orság Karel | 207 | 2 | 0 | 201 | Klusáčková Dana+8 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 201 | 2 | 0 | 148 | Novák Miroslav PER |
| 1. | Orság Karel | 210 | 2 | 0 | 158 | Novák Miroslav PER |
| 2. | Vilášek Stanislav | 202 | 2 | 0 | 177 | Klusáček Jiří |
| 3. | Schindler Radek | 212 | 2 | 0 | 190 | Klusáčková Dana+8 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 203 | 2 | 0 | 171 | Klusáčková Dana+8 |
| 2. | Schindler Radek | 234 | 2 | 0 | 186 | Novák Miroslav PER |
| 3. | Orság Karel | 177 | 0 | 2 | 212 | Klusáček Jiří |
| Celkem | 1888 | 16 | 2 | 1625+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
13.05.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
TRAKEŘI
26:10 na duelech
·
3575:3203 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | TRAKEŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 170 | 0 | 2 | 219 | Juřica Lubomír+8 |
| 2. | Schindler Radek | 196 | 0 | 2 | 204 | Mihulka Josef+4 |
| 3. | Orság Karel | 203 | 0 | 2 | 212 | Pazděra Jaroslav |
| 1. | Orság Karel | 213 | 2 | 0 | 176 | Mihulka Josef+4 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 219 | 2 | 0 | 192 | Pazděra Jaroslav |
| 3. | Schindler Radek | 196 | 2 | 0 | 170 | Juřica Lubomír+8 |
| 1. | Schindler Radek | 211 | 2 | 0 | 200 | Pazděra Jaroslav |
| 2. | Orság Karel | 149 | 2 | 0 | 145 | Juřica Lubomír+8 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 224 | 2 | 0 | 163 | Mihulka Josef+4 |
| Celkem | 1781 | 12 | 6 | 1681+36 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí TRAKEŘI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | TRAKEŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | 178 | 2 | 0 | 177 | Juřica Lubomír+8 |
| 2. | Orság Karel | 190 | 2 | 0 | 132 | Mihulka Josef+4 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 159 | 2 | 0 | 156 | Pazděra Jaroslav |
| 1. | Orság Karel | 183 | 0 | 2 | 193 | Pazděra Jaroslav |
| 2. | Vilášek Stanislav | 215 | 2 | 0 | 178 | Juřica Lubomír+8 |
| 3. | Schindler Radek | 220 | 2 | 0 | 140 | Mihulka Josef+4 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 224 | 2 | 0 | 188 | Mihulka Josef+4 |
| 2. | Schindler Radek | 168 | 0 | 2 | 188 | Pazděra Jaroslav |
| 3. | Orság Karel | 257 | 2 | 0 | 170 | Juřica Lubomír+8 |
| Celkem | 1794 | 14 | 4 | 1522+36 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
20.05.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
URNA
24:12 na duelech
·
3424:3210 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | URNA |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 213 | 2 | 0 | 200 | Indra Martin |
| 2. | Schindler Radek | 187 | 2 | 0 | 163 | Novák Miroslav+4 |
| 3. | Orság Karel | 170 | 2 | 0 | 153 | Mácha Ivan |
| 1. | Orság Karel | 175 | 2 | 0 | 158 | Novák Miroslav+4 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 203 | 2 | 0 | 185 | Mácha Ivan |
| 3. | Schindler Radek | 165 | 0 | 2 | 191 | Indra Martin |
| 1. | Schindler Radek | 187 | 0 | 2 | 192 | Mácha Ivan |
| 2. | Orság Karel | 157 | 0 | 2 | 175 | Indra Martin |
| 3. | Vilášek Stanislav | 177 | 2 | 0 | 119 | Novák Miroslav+4 |
| Celkem | 1634 | 12 | 6 | 1536+12 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí URNA 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | URNA |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | 192 | 2 | 0 | 184 | Indra Martin |
| 2. | Orság Karel | 156 | 0 | 2 | 181 | Novák Miroslav+4 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 215 | 2 | 0 | 167 | Mácha Ivan |
| 1. | Orság Karel | 212 | 2 | 0 | 192 | Mácha Ivan |
| 2. | Vilášek Stanislav | 204 | 0 | 2 | 257 | Indra Martin |
| 3. | Schindler Radek | 198 | 2 | 0 | 160 | Novák Miroslav+4 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 217 | 2 | 0 | 141 | Novák Miroslav+4 |
| 2. | Schindler Radek | 211 | 2 | 0 | 183 | Mácha Ivan |
| 3. | Orság Karel | 185 | 0 | 2 | 209 | Indra Martin |
| Celkem | 1790 | 12 | 6 | 1674+12 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||