Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 203,50 | 245 | 156 | 12 | 100 % | |
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 57 | 189,02 | 267 | 133 | 79 | 69 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 54 | 188,07 | 227 | 138 | 81 | 75 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 51 | 183,47 | 238 | 140 | 66 | 65 % |
| 4. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 42 | 182,69 | 218 | 146 | 62 | 74 % |
| 5. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 48 | 180,44 | 226 | 134 | 71 | 74 % |
| Indra Martin | ONDRÁŠ | 30 | 179,73 | 214 | 130 | 42 | 70 % | |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 35 | 179,31 | 222 | 149 | 54 | 77 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 66 | 178,00 | 224 | 136 | 90 | 68 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 176,64 | 233 | 124 | 80 | 61 % |
| 9. | Macháček Pavel | MEXICO | 58 | 176,43 | 242 | 118 | 67 | 58 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 51 | 176,31 | 222 | 135 | 67 | 66 % |
| 11. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 42 | 176,26 | 213 | 115 | 56 | 67 % |
| 12. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 66 | 176,06 | 227 | 133 | 91 | 69 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 60 | 175,95 | 226 | 120 | 73 | 61 % |
| 14. | Dušek Karel | MEXICO | 33 | 175,27 | 222 | 112 | 42 | 64 % |
| 15. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 54 | 174,93 | 224 | 133 | 66 | 61 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 62 | 174,65 | 224 | 127 | 73 | 59 % |
| Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 21 | 173,05 | 227 | 119 | 22 | 52 % | |
| 17. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 171,27 | 245 | 115 | 69 | 52 % |
| 18. | Valošek Tomáš | SMOG | 42 | 167,86 | 200 | 110 | 56 | 67 % |
| 19. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 66 | 166,53 | 232 | 98 | 62 | 47 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 66 | 166,52 | 231 | 126 | 60 | 45 % |
| Mihulka Josef | TRAKEŘI | 24 | 166,50 | 205 | 126 | 22 | 46 % | |
| 21. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 54 | 165,50 | 214 | 113 | 50 | 46 % |
| Poprocký Michal | STATOVAR | 12 | 165,42 | 195 | 127 | 14 | 58 % | |
| 22. | Kaláb Petr | SMOG | 33 | 165,12 | 204 | 138 | 25 | 38 % |
| 23. | Ožana Roman | HUJAŘI | 40 | 164,98 | 209 | 116 | 42 | 52 % |
| 24. | Uherek Jan | MEXICO | 63 | 164,25 | 214 | 127 | 66 | 52 % |
| 25. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 66 | 164,21 | 216 | 109 | 64 | 48 % |
| 26. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 44 | 163,91 | 202 | 120 | 46 | 52 % |
| Mičánek Jiří | GAMA | 18 | 163,67 | 219 | 125 | 18 | 50 % | |
| 27. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 60 | 163,37 | 204 | 125 | 60 | 50 % |
| Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 19 | 163,21 | 198 | 128 | 22 | 58 % | |
| TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 18 | 159,22 | 194 | 113 | 20 | 56 % | |
| 28. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 66 | 158,97 | 224 | 111 | 48 | 36 % |
| Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 18 | 158,89 | 210 | 126 | 12 | 33 % | |
| Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 12 | 157,00 | 192 | 120 | 4 | 17 % | |
| 29. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 66 | 156,89 | 199 | 112 | 64 | 48 % |
| 30. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 66 | 156,56 | 208 | 111 | 50 | 38 % |
| Jung Jindřich | STATOVAR | 12 | 155,17 | 181 | 125 | 14 | 58 % | |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 48 | 155,00 | 199 | 115 | 30 | 31 % |
| 32. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 48 | 154,29 | 182 | 108 | 30 | 31 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 51 | 153,63 | 205 | 106 | 37 | 36 % |
| Lýsek Erik | TRAKEŘI | 18 | 151,28 | 179 | 121 | 21 | 58 % | |
| 34. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 66 | 150,29 | 211 | 112 | 42 | 32 % |
| 35. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 57 | 150,23 | 196 | 94 | 34 | 30 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 51 | 144,67 | 194 | 103 | 24 | 24 % |
| Cáb Jan | GAMA | 30 | 142,37 | 199 | 109 | 6 | 10 % | |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 39 | 141,69 | 192 | 93 | 18 | 23 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 42 | 141,14 | 180 | 99 | 22 | 26 % |
| 39. | Stacho Josef | HUJAŘI | 36 | 138,42 | 168 | 97 | 14 | 19 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 36 | 134,39 | 169 | 100 | 14 | 19 % |
| Plašil Tomáš | SMOG | 15 | 131,73 | 173 | 85 | 2 | 7 % | |
| Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 116,00 | 146 | 103 | 0 | 0 % |