Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | HUJAŘI | 66 | 208,09 | 279 | 148 | 114 | 86 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 54 | 194,43 | 298 | 141 | 71 | 66 % |
| 3. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 42 | 191,81 | 257 | 147 | 60 | 71 % |
| Rambousek Kamil | BABINEC | 30 | 190,10 | 238 | 134 | 38 | 63 % | |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 54 | 187,96 | 238 | 126 | 74 | 69 % |
| 5. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 66 | 187,06 | 258 | 109 | 85 | 64 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 60 | 184,25 | 251 | 140 | 62 | 52 % |
| 7. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 54 | 184,09 | 236 | 121 | 77 | 71 % |
| 8. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 60 | 184,08 | 223 | 146 | 73 | 61 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 54 | 183,17 | 233 | 126 | 62 | 57 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 63 | 182,79 | 245 | 126 | 68 | 54 % |
| 11. | Kutáč Vladimír | SMOG | 48 | 181,44 | 257 | 139 | 54 | 56 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 51 | 181,22 | 258 | 141 | 52 | 51 % |
| 13. | Bucha Radovan | URNA | 47 | 180,49 | 255 | 131 | 49 | 52 % |
| 14. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 36 | 179,06 | 221 | 144 | 43 | 60 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 51 | 179,04 | 233 | 138 | 62 | 61 % |
| 16. | Janusz Radim | STATOVAR | 39 | 178,92 | 259 | 139 | 38 | 49 % |
| 17. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 60 | 177,97 | 225 | 126 | 74 | 62 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 54 | 177,69 | 247 | 125 | 52 | 48 % |
| Indra Martin ml. | URNA | 1 | 177,00 | 177 | 177 | 2 | 100 % | |
| 19. | Maťaťa Marcel | SMOG | 63 | 176,29 | 234 | 114 | 71 | 56 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 51 | 176,00 | 213 | 126 | 55 | 54 % |
| 21. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 57 | 175,79 | 213 | 128 | 60 | 53 % |
| 22. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 42 | 175,45 | 218 | 109 | 40 | 48 % |
| 23. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 57 | 175,05 | 248 | 130 | 54 | 47 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 39 | 174,87 | 205 | 125 | 39 | 50 % |
| Bohačík Milan | JMJ TEAM | 30 | 174,07 | 210 | 133 | 36 | 60 % | |
| 25. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 54 | 172,09 | 214 | 111 | 54 | 50 % |
| 26. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 42 | 171,95 | 218 | 123 | 46 | 55 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 60 | 171,82 | 211 | 127 | 47 | 39 % |
| 28. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 33 | 170,73 | 236 | 123 | 32 | 48 % |
| 29. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 60 | 170,03 | 221 | 127 | 45 | 38 % |
| 30. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 57 | 168,89 | 236 | 123 | 63 | 55 % |
| 31. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 39 | 168,56 | 234 | 113 | 38 | 49 % |
| 32. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 33 | 167,85 | 203 | 113 | 30 | 45 % |
| 33. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 45 | 167,76 | 222 | 118 | 34 | 38 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 48 | 167,42 | 200 | 128 | 41 | 43 % |
| Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 30 | 166,93 | 225 | 111 | 36 | 60 % | |
| 35. | Novák Miroslav+4 | URNA | 42 | 165,60 | 223 | 119 | 40 | 48 % |
| 36. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 47 | 165,06 | 224 | 104 | 34 | 36 % |
| 37. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 54 | 164,83 | 238 | 114 | 44 | 41 % |
| 38. | Häusler Milan | GAMA | 45 | 164,27 | 213 | 129 | 41 | 46 % |
| 39. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 36 | 163,50 | 212 | 124 | 20 | 28 % |
| Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 18 | 162,94 | 198 | 117 | 20 | 56 % | |
| Jung Jindřich+8 | BABINEC | 12 | 161,58 | 177 | 128 | 10 | 42 % | |
| 40. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 47 | 160,19 | 203 | 97 | 30 | 32 % |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 159,50 | 187 | 117 | 4 | 33 % | |
| 41. | Ožana Roman | HUJAŘI | 36 | 159,33 | 198 | 112 | 28 | 39 % |
| Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 157,50 | 187 | 120 | 4 | 33 % | |
| 42. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 54 | 157,28 | 181 | 114 | 30 | 28 % |
| Vítek Miroslav | LAMPIÓNI | 11 | 153,91 | 188 | 108 | 10 | 45 % | |
| Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 15 | 153,73 | 192 | 100 | 8 | 27 % | |
| Morys Angelina+8 | SMOG | 9 | 151,11 | 184 | 117 | 0 | 0 % | |
| Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 9 | 148,89 | 162 | 115 | 0 | 0 % | |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 3 | 144,33 | 159 | 121 | 0 | 0 % | |
| Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 30 | 142,60 | 181 | 85 | 8 | 13 % | |
| Malurek Václav | STATOVAR | 6 | 139,17 | 161 | 112 | 2 | 17 % | |
| Lipka Miloslav+4 | GAMA | 30 | 135,23 | 170 | 93 | 8 | 13 % | |
| Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 21 | 116,76 | 135 | 77 | 2 | 5 % |