Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | BABINEC | 60 | 207,27 | 276 | 142 | 90 | 75 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 66 | 198,15 | 276 | 126 | 81 | 61 % |
| 3. | Bucha Radovan | URNA | 42 | 194,98 | 247 | 139 | 62 | 74 % |
| 4. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 54 | 194,41 | 267 | 133 | 70 | 65 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 60 | 194,07 | 268 | 148 | 84 | 70 % |
| Novák Josef | BABINEC | 6 | 194,00 | 225 | 178 | 10 | 83 % | |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 63 | 192,62 | 233 | 148 | 98 | 78 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 33 | 189,85 | 253 | 127 | 44 | 67 % |
| 8. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 36 | 188,78 | 235 | 141 | 42 | 58 % |
| 9. | Kutáč Vladimír | SMOG | 66 | 186,20 | 241 | 135 | 80 | 61 % |
| 10. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 66 | 185,86 | 255 | 113 | 78 | 59 % |
| 11. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 60 | 184,22 | 277 | 132 | 64 | 53 % |
| 12. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 60 | 183,95 | 234 | 127 | 77 | 64 % |
| 13. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 48 | 183,88 | 244 | 138 | 67 | 70 % |
| 14. | Janusz Radim | STATOVAR | 47 | 183,87 | 244 | 133 | 62 | 66 % |
| 15. | Zedník Miroslav | DALLAS | 60 | 183,02 | 261 | 133 | 79 | 66 % |
| 16. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 66 | 181,82 | 256 | 112 | 71 | 54 % |
| Hinze Petr | DALLAS | 6 | 181,33 | 211 | 141 | 6 | 50 % | |
| 17. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 54 | 180,61 | 225 | 135 | 66 | 61 % |
| 18. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 54 | 179,63 | 236 | 123 | 43 | 40 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 58 | 179,02 | 244 | 131 | 57 | 49 % |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 20 | 178,70 | 214 | 113 | 16 | 40 % | |
| 20. | Klus František | HUJAŘI | 66 | 178,53 | 229 | 124 | 78 | 59 % |
| 21. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 35 | 177,37 | 222 | 141 | 26 | 37 % |
| Motyka Milan | STATOVAR | 4 | 177,25 | 193 | 143 | 4 | 50 % | |
| 22. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 42 | 177,14 | 229 | 114 | 38 | 45 % |
| Mihalcsak Silvester | LAMPIÓNI | 6 | 176,83 | 200 | 146 | 6 | 50 % | |
| Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 24 | 176,58 | 263 | 117 | 22 | 46 % | |
| Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 175,00 | 184 | 136 | 4 | 33 % | |
| 23. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 63 | 174,06 | 210 | 124 | 56 | 44 % |
| 24. | Häusler Milan+4 | GAMA | 66 | 173,92 | 230 | 108 | 58 | 44 % |
| 25. | Pilch Jiří | DALLAS | 54 | 173,61 | 236 | 120 | 50 | 46 % |
| 26. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 33 | 173,15 | 211 | 129 | 28 | 42 % |
| 27. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 64 | 172,34 | 234 | 125 | 62 | 48 % |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 30 | 172,23 | 231 | 109 | 22 | 37 % | |
| 28. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 58 | 172,05 | 219 | 116 | 62 | 53 % |
| 29. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 66 | 170,50 | 225 | 122 | 53 | 40 % |
| Stašová Eva+8 | STATOVAR | 29 | 170,14 | 216 | 116 | 29 | 50 % | |
| 30. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 52 | 169,94 | 257 | 122 | 34 | 33 % |
| Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 169,17 | 194 | 135 | 4 | 33 % | |
| 31. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 66 | 167,83 | 233 | 121 | 64 | 48 % |
| 32. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 66 | 167,39 | 206 | 108 | 48 | 36 % |
| Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 30 | 166,87 | 246 | 118 | 22 | 37 % | |
| Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 166,67 | 167 | 151 | 4 | 67 % | |
| 33. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 42 | 166,43 | 207 | 105 | 30 | 36 % |
| Novák Miroslav+4 | URNA | 30 | 165,63 | 207 | 121 | 27 | 45 % | |
| 34. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 66 | 164,17 | 212 | 110 | 49 | 37 % |
| 35. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 36 | 160,36 | 222 | 117 | 14 | 19 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 63 | 160,33 | 208 | 114 | 43 | 34 % |
| Švidrnoch Jiří | DALLAS | 12 | 160,33 | 211 | 128 | 6 | 25 % | |
| 37. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 36 | 158,11 | 202 | 87 | 24 | 33 % |
| 38. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 39 | 157,74 | 192 | 119 | 28 | 36 % |
| 39. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 60 | 156,77 | 190 | 111 | 28 | 23 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 36 | 138,67 | 160 | 105 | 6 | 8 % |