Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 66 | 190,32 | 267 | 133 | 106 | 80 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 66 | 185,92 | 246 | 126 | 92 | 70 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 60 | 185,83 | 235 | 150 | 93 | 78 % |
| Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 30 | 185,10 | 225 | 147 | 48 | 80 % | |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 60 | 185,03 | 233 | 121 | 81 | 68 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 54 | 184,91 | 234 | 137 | 72 | 67 % |
| 6. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 36 | 184,33 | 230 | 141 | 48 | 67 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 54 | 182,00 | 213 | 135 | 74 | 69 % |
| 8. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 66 | 178,86 | 267 | 132 | 78 | 59 % |
| 9. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 42 | 178,71 | 227 | 148 | 58 | 69 % |
| Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 18 | 178,67 | 214 | 125 | 22 | 61 % | |
| Šimek Richard | JMJ TEAM | 18 | 178,28 | 210 | 137 | 20 | 56 % | |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 29 | 177,59 | 236 | 142 | 46 | 79 % | |
| 10. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 58 | 176,97 | 234 | 117 | 73 | 63 % |
| 11. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 66 | 176,77 | 259 | 129 | 69 | 52 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 42 | 175,17 | 210 | 143 | 58 | 69 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 57 | 175,16 | 232 | 125 | 73 | 64 % |
| 14. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 60 | 174,53 | 223 | 126 | 74 | 62 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 51 | 171,33 | 239 | 119 | 61 | 60 % |
| 16. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 36 | 170,00 | 202 | 133 | 31 | 43 % |
| 17. | Macháček Pavel | MEXICO | 60 | 169,75 | 236 | 123 | 72 | 60 % |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 54 | 168,85 | 213 | 108 | 56 | 52 % |
| 19. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 54 | 168,65 | 225 | 110 | 54 | 50 % |
| 20. | Dušek Karel | MEXICO | 34 | 168,24 | 217 | 130 | 40 | 59 % |
| 21. | Uherek Jan | MEXICO | 66 | 167,74 | 203 | 126 | 67 | 51 % |
| 22. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 36 | 166,39 | 203 | 124 | 24 | 33 % |
| 23. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 66 | 165,89 | 223 | 128 | 74 | 56 % |
| 24. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 66 | 165,62 | 225 | 101 | 63 | 48 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 54 | 165,37 | 221 | 117 | 62 | 57 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 48 | 164,54 | 208 | 119 | 53 | 55 % |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 36 | 164,03 | 211 | 119 | 34 | 47 % |
| 28. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 56 | 163,32 | 234 | 104 | 42 | 38 % |
| Poprocký Michal | STATOVAR | 6 | 163,00 | 196 | 122 | 8 | 67 % | |
| 29. | Häusler Milan | GAMA | 48 | 161,60 | 212 | 120 | 42 | 44 % |
| Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 161,17 | 191 | 131 | 3 | 25 % | |
| Malurek Václav | JMJ TEAM | 6 | 161,00 | 180 | 136 | 10 | 83 % | |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 30 | 158,07 | 191 | 119 | 30 | 50 % | |
| 30. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 38 | 157,24 | 193 | 105 | 31 | 41 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 33 | 156,91 | 199 | 105 | 29 | 44 % |
| Kaláb Petr | SMOG | 31 | 156,71 | 218 | 119 | 34 | 55 % | |
| 32. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 48 | 154,90 | 203 | 113 | 33 | 34 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 66 | 153,83 | 195 | 100 | 45 | 34 % |
| Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 18 | 153,33 | 180 | 109 | 18 | 50 % | |
| Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 30 | 153,23 | 175 | 113 | 17 | 28 % | |
| 34. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 66 | 151,27 | 204 | 108 | 40 | 30 % |
| Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 150,50 | 166 | 135 | 8 | 67 % | |
| Vítek Miroslav | TRAKEŘI | 18 | 146,06 | 208 | 107 | 10 | 28 % | |
| 35. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 54 | 146,02 | 191 | 110 | 27 | 25 % |
| TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 30 | 144,10 | 203 | 91 | 16 | 27 % | |
| Kičmer Tomáš | KAMPERETAMPERE | 12 | 142,75 | 203 | 89 | 10 | 42 % | |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 55 | 138,75 | 191 | 95 | 20 | 18 % |
| SMOG náhradník HDC 8+8 | SMOG | 3 | 138,33 | 135 | 122 | 0 | 0 % | |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 39 | 137,23 | 190 | 102 | 9 | 12 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 52 | 131,13 | 198 | 89 | 12 | 12 % |
| Kičmer Vojtěch | KAMPERETAMPERE | 12 | 126,75 | 182 | 84 | 4 | 17 % | |
| SMOG náhradník HDC 0+8 | SMOG | 3 | 126,00 | 137 | 109 | 0 | 0 % | |
| Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 111,67 | 119 | 80 | 0 | 0 % | |
| Ožvold Josef | SMOG | 3 | 111,67 | 123 | 96 | 0 | 0 % | |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 37 | 103,24 | 135 | 66 | 2 | 3 % |