Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 42 | 200,48 | 279 | 147 | 75 | 89 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 188,71 | 234 | 138 | 92 | 70 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 60 | 188,63 | 247 | 143 | 80 | 67 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 58 | 187,05 | 226 | 129 | 92 | 79 % |
| 5. | Bucha Radovan | URNA | 42 | 186,26 | 233 | 122 | 54 | 64 % |
| Orság Karel | JEŠTĚŘI | 6 | 186,00 | 258 | 145 | 5 | 42 % | |
| 6. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 36 | 185,31 | 226 | 134 | 47 | 65 % |
| 7. | Indra Martin | URNA | 37 | 184,19 | 237 | 126 | 38 | 51 % |
| 8. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 52 | 180,83 | 233 | 124 | 63 | 61 % |
| 9. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 57 | 180,25 | 234 | 121 | 74 | 65 % |
| 10. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 57 | 179,68 | 225 | 129 | 81 | 71 % |
| 11. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 63 | 179,56 | 254 | 100 | 83 | 66 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 51 | 178,27 | 212 | 127 | 59 | 58 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 37 | 177,81 | 235 | 133 | 56 | 76 % |
| 14. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 45 | 176,69 | 237 | 106 | 48 | 53 % |
| 15. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 63 | 176,56 | 225 | 134 | 75 | 60 % |
| Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 18 | 176,33 | 212 | 128 | 24 | 67 % | |
| 16. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 36 | 175,64 | 224 | 131 | 50 | 69 % |
| 17. | Klus František | HUJAŘI | 58 | 175,64 | 237 | 131 | 74 | 64 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 65 | 175,23 | 221 | 136 | 84 | 65 % |
| Janusz Radim | STATOVAR | 15 | 175,20 | 233 | 141 | 14 | 47 % | |
| 19. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 42 | 175,14 | 215 | 135 | 48 | 57 % |
| 20. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 42 | 174,26 | 226 | 113 | 44 | 52 % |
| 21. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 48 | 173,46 | 223 | 137 | 52 | 54 % |
| 22. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 42 | 173,00 | 209 | 125 | 46 | 55 % |
| Mudrák Jiří Erik | JMJ TEAM | 6 | 171,50 | 195 | 127 | 2 | 17 % | |
| Poprocký Michal+4 | TRAFO | 30 | 171,07 | 212 | 115 | 33 | 55 % | |
| 23. | Novák Miroslav | URNA | 59 | 171,03 | 225 | 121 | 61 | 52 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 170,89 | 221 | 129 | 66 | 50 % |
| 25. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 42 | 170,45 | 214 | 125 | 55 | 65 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 51 | 170,39 | 223 | 114 | 52 | 51 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 51 | 169,29 | 211 | 113 | 50 | 49 % |
| 28. | Nerad František | TRAFO | 36 | 168,42 | 213 | 125 | 37 | 51 % |
| 29. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 42 | 167,90 | 191 | 113 | 44 | 52 % |
| 30. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 58 | 165,28 | 193 | 113 | 40 | 34 % |
| Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 31 | 165,23 | 193 | 115 | 28 | 45 % | |
| 31. | Ožana Roman | HUJAŘI | 54 | 164,13 | 213 | 124 | 49 | 45 % |
| Horák Tomáš | BABINEC | 6 | 163,17 | 210 | 112 | 6 | 50 % | |
| 32. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 42 | 163,14 | 211 | 105 | 36 | 43 % |
| Ivan Ivo | HUJAŘI | 18 | 162,56 | 208 | 123 | 13 | 36 % | |
| 33. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 54 | 162,15 | 205 | 111 | 42 | 39 % |
| Kaláb Petr+4 | SMOG | 21 | 162,10 | 216 | 128 | 11 | 26 % | |
| Jung Jindřich+8 | TRAFO | 30 | 160,13 | 217 | 116 | 20 | 33 % | |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 18 | 160,06 | 196 | 127 | 10 | 28 % | |
| 34. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 48 | 159,63 | 202 | 118 | 35 | 36 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 39 | 158,44 | 218 | 124 | 22 | 28 % |
| Janková Marcela+16 | BABINEC | 32 | 155,06 | 176 | 95 | 14 | 22 % | |
| 36. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 66 | 152,52 | 193 | 107 | 33 | 25 % |
| Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 151,83 | 166 | 134 | 2 | 17 % | |
| 37. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 48 | 151,06 | 183 | 104 | 26 | 27 % |
| Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 150,50 | 178 | 120 | 0 | 0 % | |
| 38. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 39 | 149,54 | 188 | 98 | 24 | 31 % |
| Karkoška Pavel | HUJAŘI | 20 | 149,35 | 216 | 104 | 12 | 30 % | |
| 39. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 60 | 147,30 | 203 | 94 | 29 | 24 % |
| Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 12 | 147,08 | 175 | 115 | 4 | 17 % | |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 48 | 145,71 | 243 | 90 | 20 | 21 % |
| 41. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 45 | 144,00 | 183 | 99 | 26 | 29 % |
| Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 27 | 138,37 | 174 | 93 | 8 | 15 % | |
| Borovský Michal+8 | SMOG | 27 | 132,44 | 201 | 85 | 8 | 15 % |