Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 39 | 198,77 | 242 | 149 | 64 | 82 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 196,20 | 266 | 147 | 113 | 86 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 66 | 193,15 | 257 | 149 | 98 | 74 % |
| Kutáč Vladimír | URNA | 15 | 186,73 | 234 | 120 | 17 | 57 % | |
| Indra Martin | URNA | 27 | 186,70 | 266 | 128 | 32 | 59 % | |
| 4. | Bucha Radovan | URNA | 54 | 185,89 | 243 | 127 | 75 | 69 % |
| Šatný Radim | TRAKEŘI | 6 | 185,00 | 200 | 171 | 10 | 83 % | |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 63 | 183,83 | 258 | 149 | 82 | 65 % |
| 6. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 42 | 183,12 | 246 | 133 | 54 | 64 % |
| 7. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 48 | 182,48 | 223 | 128 | 58 | 60 % |
| Maťaťa Marcel | BABINEC | 6 | 180,33 | 195 | 161 | 8 | 67 % | |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 54 | 180,22 | 237 | 136 | 64 | 59 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 60 | 180,00 | 214 | 127 | 82 | 68 % |
| 10. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 57 | 179,33 | 266 | 120 | 66 | 58 % |
| 11. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 54 | 178,94 | 225 | 113 | 54 | 50 % |
| Janusz Radim | STATOVAR | 15 | 178,20 | 212 | 143 | 22 | 73 % | |
| 12. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 66 | 176,26 | 221 | 126 | 83 | 63 % |
| 13. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 66 | 176,21 | 243 | 132 | 76 | 58 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 175,83 | 233 | 138 | 6 | 50 % | |
| 14. | Klus František | HUJAŘI | 52 | 175,83 | 245 | 108 | 53 | 51 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 48 | 175,63 | 227 | 133 | 44 | 46 % |
| 16. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 42 | 175,52 | 223 | 134 | 36 | 43 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 61 | 175,41 | 246 | 139 | 68 | 56 % |
| Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 174,17 | 189 | 147 | 6 | 50 % | |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 60 | 172,60 | 224 | 118 | 64 | 53 % |
| 19. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 66 | 172,41 | 236 | 114 | 68 | 52 % |
| 20. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 60 | 172,12 | 244 | 124 | 65 | 54 % |
| 21. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 58 | 171,78 | 202 | 111 | 55 | 47 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 39 | 170,69 | 237 | 102 | 47 | 60 % |
| 23. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 60 | 169,95 | 233 | 116 | 64 | 53 % |
| 24. | Morys Angelina+8 | SMOG | 45 | 169,58 | 234 | 127 | 38 | 42 % |
| 25. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 57 | 167,91 | 212 | 121 | 54 | 47 % |
| Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 27 | 167,81 | 221 | 108 | 32 | 59 % | |
| 26. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 45 | 167,51 | 211 | 121 | 38 | 42 % |
| 27. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 33 | 166,55 | 224 | 119 | 26 | 39 % |
| 28. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 50 | 164,90 | 196 | 120 | 35 | 35 % |
| Mudrák Jiří Erik | JMJ TEAM | 18 | 164,83 | 200 | 143 | 16 | 44 % | |
| 29. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 66 | 163,55 | 209 | 93 | 54 | 41 % |
| 30. | Ožana Roman | HUJAŘI | 53 | 162,00 | 235 | 113 | 38 | 36 % |
| 31. | Novák Miroslav+4 | URNA | 39 | 161,54 | 192 | 83 | 40 | 51 % |
| Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 12 | 161,50 | 268 | 106 | 14 | 58 % | |
| 32. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 66 | 160,27 | 221 | 104 | 62 | 47 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 51 | 158,57 | 218 | 112 | 36 | 35 % |
| 34. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 54 | 158,37 | 209 | 105 | 37 | 34 % |
| 35. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 66 | 156,71 | 225 | 101 | 41 | 31 % |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 12 | 155,42 | 204 | 123 | 10 | 42 % | |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 24 | 153,96 | 198 | 115 | 18 | 38 % | |
| Kaláb Petr+4 | SMOG | 4 | 153,00 | 178 | 126 | 0 | 0 % | |
| Karkoška Pavel | HUJAŘI | 30 | 152,43 | 204 | 95 | 20 | 33 % | |
| 36. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 50 | 152,36 | 201 | 94 | 36 | 36 % |
| Ivan Ivo | HUJAŘI | 6 | 151,33 | 176 | 127 | 2 | 17 % | |
| 37. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 33 | 150,24 | 203 | 95 | 21 | 32 % |
| 38. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 57 | 147,40 | 185 | 83 | 32 | 28 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 53 | 142,89 | 224 | 101 | 20 | 19 % |
| Lipka Miloslav+4 | GAMA | 30 | 133,03 | 169 | 89 | 4 | 7 % | |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 33 | 129,82 | 156 | 91 | 18 | 27 % |