Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 60 | 192,87 | 225 | 128 | 90 | 75 % |
| Mazur Václav | PERMONÍCI | 12 | 189,42 | 235 | 153 | 22 | 92 % | |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 42 | 187,48 | 268 | 150 | 62 | 74 % |
| 3. | Dušek Karel | MEXICO | 48 | 186,94 | 236 | 131 | 68 | 71 % |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 54 | 186,89 | 249 | 131 | 80 | 74 % |
| Novák Martin | KAMPERETAMPERE | 12 | 184,67 | 241 | 139 | 16 | 67 % | |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 63 | 184,32 | 255 | 129 | 91 | 72 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 63 | 183,94 | 240 | 119 | 90 | 71 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 60 | 183,07 | 234 | 137 | 89 | 74 % |
| 8. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 60 | 180,77 | 224 | 115 | 76 | 63 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 66 | 180,67 | 244 | 137 | 92 | 70 % |
| 10. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 66 | 179,21 | 233 | 105 | 89 | 67 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 36 | 177,44 | 226 | 125 | 46 | 64 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 176,17 | 217 | 145 | 4 | 33 % | |
| Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 175,83 | 193 | 164 | 4 | 33 % | |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 51 | 173,86 | 231 | 125 | 56 | 55 % |
| 13. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 54 | 172,89 | 278 | 111 | 62 | 57 % |
| 14. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 57 | 172,74 | 231 | 138 | 62 | 54 % |
| 15. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 54 | 172,24 | 223 | 124 | 68 | 63 % |
| 16. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 60 | 172,03 | 221 | 112 | 81 | 68 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 66 | 171,35 | 225 | 123 | 72 | 55 % |
| 18. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 45 | 171,20 | 225 | 124 | 48 | 53 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 63 | 169,52 | 236 | 117 | 66 | 52 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 54 | 168,33 | 220 | 116 | 64 | 59 % |
| 21. | Kaláb Petr | SMOG | 63 | 168,02 | 258 | 131 | 60 | 48 % |
| Müller Vladimír | TRAKEŘI | 30 | 167,70 | 225 | 123 | 20 | 33 % | |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 39 | 167,44 | 215 | 117 | 42 | 54 % |
| 23. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 63 | 165,87 | 214 | 119 | 62 | 49 % |
| 24. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 54 | 164,61 | 256 | 112 | 55 | 51 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 48 | 164,15 | 214 | 121 | 58 | 60 % |
| 26. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 39 | 163,54 | 202 | 113 | 36 | 46 % |
| Orság Karel | TRAKEŘI | 6 | 162,67 | 177 | 144 | 4 | 33 % | |
| Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 12 | 161,50 | 190 | 135 | 11 | 46 % | |
| 27. | Häusler Milan | GAMA | 37 | 161,19 | 230 | 112 | 28 | 38 % |
| Hovězák Rostislav | JEŠTĚŘI | 18 | 160,78 | 196 | 129 | 18 | 50 % | |
| 28. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 45 | 160,31 | 231 | 115 | 32 | 36 % |
| 29. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 66 | 159,94 | 230 | 105 | 46 | 35 % |
| 30. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 60 | 159,13 | 202 | 111 | 52 | 43 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 60 | 158,67 | 205 | 110 | 50 | 42 % |
| Lýsek Erik | TRAKEŘI | 18 | 157,56 | 204 | 129 | 14 | 39 % | |
| Mazurová Eva+8 | BABINEC | 30 | 156,53 | 181 | 99 | 22 | 37 % | |
| Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 18 | 155,83 | 194 | 126 | 14 | 39 % | |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 56 | 155,79 | 247 | 114 | 38 | 34 % |
| Valošek Filip | JEŠTĚŘI | 2 | 154,00 | 168 | 140 | 2 | 50 % | |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 60 | 153,07 | 194 | 106 | 39 | 32 % |
| 34. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 63 | 152,57 | 192 | 99 | 41 | 33 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 52 | 150,73 | 196 | 106 | 22 | 21 % |
| Valošek Tomáš | SMOG | 20 | 150,15 | 198 | 91 | 14 | 35 % | |
| 36. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 60 | 149,45 | 216 | 98 | 38 | 32 % |
| Jelínek Jan | JMJ TEAM | 30 | 147,47 | 182 | 105 | 13 | 22 % | |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 39 | 146,92 | 172 | 110 | 14 | 18 % |
| Morys Žaneta+8 | BABINEC | 6 | 141,67 | 149 | 118 | 2 | 17 % | |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 41 | 139,27 | 190 | 110 | 18 | 22 % |
| Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 21 | 137,57 | 184 | 102 | 6 | 14 % | |
| Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 19 | 135,05 | 164 | 99 | 3 | 8 % | |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 35 | 133,86 | 197 | 100 | 4 | 6 % |
| Dušek Martin | MEXICO | 3 | 126,33 | 132 | 121 | 0 | 0 % | |
| Majchrák Dušan | SMOG | 4 | 102,25 | 109 | 99 | 0 | 0 % |