Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brož Karel | TRAKEŘI | 6 | 188,33 | 247 | 144 | 6 | 50 % | |
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 51 | 184,41 | 237 | 138 | 78 | 76 % |
| 2. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 60 | 181,68 | 233 | 126 | 81 | 68 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 60 | 180,47 | 232 | 136 | 83 | 69 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 60 | 180,17 | 213 | 117 | 98 | 82 % |
| 5. | Mazur Václav | JADRAN | 45 | 179,82 | 225 | 122 | 74 | 82 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 60 | 176,95 | 213 | 124 | 100 | 83 % |
| 7. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 45 | 175,00 | 225 | 136 | 54 | 60 % |
| 8. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 54 | 174,28 | 217 | 118 | 68 | 63 % |
| 9. | Dušek Karel | GAMA | 60 | 173,52 | 237 | 122 | 79 | 66 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 60 | 173,22 | 246 | 126 | 74 | 62 % |
| 11. | Müller Vladimír | JADRAN | 30 | 170,40 | 215 | 125 | 46 | 77 % |
| 12. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 41 | 167,90 | 242 | 124 | 44 | 54 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 60 | 167,75 | 209 | 126 | 78 | 65 % |
| 14. | Macháček Pavel | MEXICO | 60 | 167,57 | 223 | 129 | 75 | 62 % |
| 15. | Rozmarin Milan | JADRAN | 33 | 166,73 | 215 | 101 | 38 | 58 % |
| 16. | Bohačík Milan | JADRAN | 60 | 166,72 | 226 | 127 | 80 | 67 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 60 | 164,60 | 221 | 114 | 53 | 44 % |
| Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 28 | 164,25 | 215 | 120 | 26 | 46 % | |
| 18. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 48 | 161,33 | 220 | 120 | 48 | 50 % |
| 19. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 60 | 161,32 | 207 | 109 | 52 | 43 % |
| 20. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 60 | 161,25 | 235 | 120 | 60 | 50 % |
| Mihulka Josef | JADRAN | 12 | 160,17 | 215 | 122 | 14 | 58 % | |
| 21. | Uherek Jan | MEXICO | 60 | 160,12 | 219 | 116 | 59 | 49 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 30 | 159,07 | 191 | 116 | 32 | 53 % |
| Klus František | HUJAŘI | 6 | 157,50 | 189 | 138 | 4 | 33 % | |
| 23. | Ožana Roman | HUJAŘI | 45 | 155,67 | 201 | 92 | 44 | 49 % |
| 24. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 60 | 154,77 | 230 | 116 | 48 | 40 % |
| 25. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 38 | 153,76 | 187 | 93 | 31 | 41 % |
| 26. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 42 | 153,45 | 199 | 106 | 42 | 50 % |
| 27. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 35 | 150,51 | 192 | 91 | 34 | 49 % |
| 28. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 36 | 150,03 | 208 | 111 | 34 | 47 % |
| Lýsek Erik | TRAKEŘI | 24 | 148,67 | 192 | 102 | 24 | 50 % | |
| 29. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 45 | 146,84 | 223 | 112 | 24 | 27 % |
| 30. | Lipka Miloslav | GAMA | 45 | 145,91 | 195 | 106 | 32 | 36 % |
| 31. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 54 | 145,69 | 191 | 92 | 34 | 31 % |
| 32. | Stacho Josef | HUJAŘI | 42 | 141,83 | 195 | 102 | 23 | 27 % |
| 33. | Blažek Michal | 3+1 | 33 | 139,76 | 177 | 108 | 14 | 21 % |
| 34. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 51 | 138,73 | 182 | 84 | 24 | 24 % |
| 35. | Meca Ondřej | 3+1 | 49 | 136,35 | 183 | 103 | 20 | 20 % |
| Teplá Lenka+8 | BABINEC | 18 | 136,22 | 163 | 93 | 9 | 25 % | |
| 36. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 37 | 135,00 | 165 | 82 | 10 | 14 % |
| Chalupa Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 135,00 | 157 | 124 | 0 | 0 % | |
| 37. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 51 | 132,71 | 211 | 92 | 18 | 18 % |
| Štefaník Pavel | BISTRO | 12 | 125,08 | 161 | 95 | 2 | 8 % | |
| 38. | Cáb Jan | GAMA | 30 | 123,07 | 193 | 78 | 7 | 12 % |
| Majchrák Dušan | BISTRO | 18 | 114,44 | 194 | 79 | 2 | 6 % |