Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 54 | 191,59 | 244 | 146 | 82 | 76 % |
| 2. | Valošek Tomáš | SMOG | 47 | 190,28 | 263 | 125 | 60 | 64 % |
| Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 186,50 | 224 | 163 | 6 | 50 % | |
| Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 186,50 | 217 | 168 | 10 | 83 % | |
| 3. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 39 | 186,36 | 224 | 157 | 64 | 82 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 36 | 185,86 | 236 | 142 | 52 | 72 % |
| 5. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 36 | 185,03 | 256 | 134 | 53 | 74 % |
| 6. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 60 | 182,17 | 259 | 129 | 69 | 58 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 57 | 181,88 | 225 | 132 | 70 | 61 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 181,33 | 235 | 134 | 97 | 73 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 66 | 180,89 | 232 | 144 | 76 | 58 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 63 | 180,35 | 247 | 127 | 76 | 60 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 48 | 179,08 | 223 | 140 | 48 | 50 % |
| 12. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 60 | 178,67 | 234 | 123 | 73 | 61 % |
| 13. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 60 | 177,92 | 234 | 128 | 70 | 58 % |
| 14. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 42 | 177,69 | 224 | 138 | 51 | 61 % |
| 15. | Kaláb Petr | SMOG | 33 | 177,03 | 232 | 124 | 42 | 64 % |
| Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 30 | 177,00 | 224 | 141 | 33 | 55 % | |
| 16. | Macháček Pavel | MEXICO | 36 | 175,92 | 231 | 140 | 37 | 51 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 175,83 | 201 | 148 | 8 | 67 % | |
| 17. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 66 | 175,38 | 234 | 148 | 69 | 52 % |
| 18. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 39 | 174,79 | 234 | 144 | 50 | 64 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 51 | 174,41 | 232 | 129 | 62 | 61 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 66 | 173,33 | 228 | 129 | 79 | 60 % |
| Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 6 | 173,00 | 214 | 121 | 4 | 33 % | |
| 21. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 54 | 172,83 | 210 | 118 | 54 | 50 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 45 | 172,78 | 245 | 138 | 53 | 59 % |
| Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 12 | 172,42 | 195 | 135 | 14 | 58 % | |
| 23. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 168,45 | 214 | 132 | 66 | 50 % |
| 24. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 51 | 168,43 | 219 | 123 | 49 | 48 % |
| 25. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 36 | 167,86 | 223 | 128 | 32 | 44 % |
| 26. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 66 | 166,35 | 225 | 117 | 57 | 43 % |
| Hrubý Josef | JEŠTĚŘI | 6 | 166,17 | 193 | 120 | 8 | 67 % | |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 54 | 165,80 | 212 | 127 | 57 | 53 % |
| 28. | Uherek Jan | MEXICO | 66 | 164,94 | 233 | 118 | 64 | 48 % |
| 29. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 54 | 164,61 | 236 | 96 | 57 | 53 % |
| 30. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 33 | 161,36 | 198 | 114 | 40 | 61 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 66 | 160,64 | 205 | 110 | 55 | 42 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 48 | 159,88 | 213 | 102 | 45 | 47 % |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 54 | 159,52 | 236 | 116 | 40 | 37 % |
| 34. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 51 | 159,49 | 210 | 111 | 30 | 29 % |
| 35. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 63 | 159,25 | 188 | 114 | 39 | 31 % |
| 36. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 66 | 158,09 | 205 | 109 | 54 | 41 % |
| 37. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 45 | 156,62 | 210 | 91 | 26 | 29 % |
| 38. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 66 | 155,89 | 234 | 108 | 46 | 35 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 57 | 155,18 | 221 | 106 | 42 | 37 % |
| Lýsek Erik | TRAKEŘI | 24 | 153,38 | 195 | 112 | 16 | 33 % | |
| Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 150,17 | 181 | 127 | 6 | 50 % | |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 48 | 147,27 | 213 | 117 | 18 | 19 % |
| 41. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 42 | 146,62 | 189 | 101 | 27 | 32 % |
| 42. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 39 | 144,49 | 210 | 101 | 18 | 23 % |
| Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 15 | 143,27 | 171 | 102 | 4 | 13 % | |
| Cáb Jan | GAMA | 27 | 139,59 | 200 | 95 | 8 | 15 % | |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 31 | 134,26 | 176 | 98 | 6 | 10 % | |
| Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 122,83 | 164 | 106 | 4 | 33 % |