Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Foťko Matěj | PERMONÍCI | 6 | 212,17 | 267 | 174 | 10 | 83 % | |
| Schindler Radek | GAMA | 9 | 199,00 | 234 | 129 | 12 | 67 % | |
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 66 | 195,61 | 257 | 128 | 92 | 70 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 57 | 188,37 | 247 | 134 | 85 | 75 % |
| 3. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 47 | 188,00 | 243 | 140 | 52 | 55 % |
| 4. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 66 | 186,77 | 256 | 115 | 80 | 61 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 60 | 186,55 | 226 | 145 | 73 | 61 % |
| Šatný Kristián | BABINEC | 18 | 185,72 | 233 | 134 | 24 | 67 % | |
| 6. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 36 | 184,11 | 257 | 132 | 38 | 53 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 60 | 183,68 | 240 | 136 | 83 | 69 % |
| 8. | Indra Martin | URNA | 39 | 182,79 | 240 | 125 | 58 | 74 % |
| 9. | Bucha Radovan | URNA | 45 | 181,38 | 258 | 127 | 60 | 67 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 58 | 181,14 | 246 | 143 | 67 | 58 % |
| 11. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 66 | 180,70 | 226 | 137 | 89 | 67 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 53 | 180,13 | 223 | 135 | 60 | 57 % |
| 13. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 63 | 179,00 | 236 | 111 | 79 | 63 % |
| 14. | Kutáč Vladimír | SMOG | 45 | 178,11 | 242 | 137 | 54 | 60 % |
| 15. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 60 | 177,25 | 214 | 132 | 68 | 57 % |
| Horák Ladislav+8 | DOBRÁCI | 12 | 177,17 | 223 | 134 | 14 | 58 % | |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 57 | 175,81 | 252 | 123 | 62 | 54 % |
| Janusz Radim | STATOVAR | 24 | 175,38 | 226 | 141 | 26 | 54 % | |
| 17. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 42 | 174,79 | 225 | 129 | 45 | 54 % |
| 18. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 46 | 174,37 | 258 | 140 | 44 | 48 % |
| 19. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 66 | 173,23 | 265 | 123 | 69 | 52 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 53 | 173,13 | 236 | 135 | 56 | 53 % |
| 21. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 54 | 173,11 | 234 | 125 | 62 | 57 % |
| Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 15 | 171,93 | 190 | 126 | 14 | 47 % | |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 30 | 170,83 | 221 | 138 | 28 | 47 % | |
| 22. | Novák Miroslav+4 | URNA | 54 | 169,85 | 214 | 123 | 51 | 47 % |
| Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 169,33 | 183 | 134 | 6 | 50 % | |
| 23. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 49 | 169,02 | 210 | 103 | 49 | 50 % |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 21 | 169,00 | 224 | 135 | 30 | 71 % | |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 66 | 167,91 | 221 | 112 | 62 | 47 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 42 | 167,71 | 190 | 110 | 37 | 44 % |
| Rambousek Kamil | BABINEC | 18 | 167,11 | 205 | 120 | 20 | 56 % | |
| 26. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 54 | 166,24 | 253 | 119 | 41 | 38 % |
| 27. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 51 | 165,65 | 211 | 109 | 51 | 50 % |
| 28. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 60 | 165,60 | 225 | 106 | 67 | 56 % |
| Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 24 | 165,25 | 234 | 124 | 26 | 54 % | |
| 29. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 48 | 165,10 | 243 | 121 | 58 | 60 % |
| Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 164,83 | 178 | 148 | 2 | 17 % | |
| 30. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 57 | 164,65 | 243 | 102 | 42 | 37 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 164,50 | 191 | 126 | 8 | 67 % | |
| Šatný Radim | TRAKEŘI | 6 | 163,83 | 201 | 136 | 6 | 50 % | |
| 31. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 60 | 163,25 | 218 | 126 | 49 | 41 % |
| Vítek Miroslav | BABINEC | 3 | 163,00 | 192 | 140 | 2 | 33 % | |
| 32. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 57 | 162,98 | 217 | 116 | 42 | 37 % |
| Morys Angelina+8 | SMOG | 24 | 161,46 | 192 | 113 | 17 | 35 % | |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 54 | 160,61 | 218 | 113 | 48 | 44 % |
| 34. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 54 | 159,69 | 204 | 116 | 30 | 28 % |
| Szotkowski Jaroslav+8 | DOBRÁCI | 6 | 159,17 | 169 | 138 | 2 | 17 % | |
| 35. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 66 | 157,97 | 190 | 121 | 40 | 30 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 48 | 156,88 | 214 | 113 | 22 | 23 % |
| Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 24 | 151,08 | 169 | 114 | 9 | 19 % | |
| 37. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 33 | 149,67 | 179 | 105 | 22 | 33 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 36 | 143,36 | 180 | 109 | 13 | 18 % |
| Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 30 | 142,67 | 167 | 105 | 10 | 17 % | |
| Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 18 | 140,72 | 182 | 94 | 4 | 11 % | |
| Kaláb Petr+4 | SMOG | 2 | 139,50 | 167 | 104 | 0 | 0 % | |
| Lipka Miloslav+4 | GAMA | 15 | 138,07 | 160 | 101 | 2 | 7 % | |
| Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 25 | 125,08 | 145 | 90 | 4 | 8 % |