Klusáčková Dana
Půlmaratón
Soutěž
Frýdecká liga družstev
Jadranská devítka
Senior Cup Tour FM
Jadranský mix
Půlmaratón
Seniorská bowlingová liga
Memoriál Michala Foťka
Vše
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | PERMONÍCI | 5. | 8 | 16 | 2777 | 181,56 | 213 | 142 |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | PERMONÍCI | 4. | 8 | 17 | 3189 | 195,59 | 246 | 148 |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | PERMONÍCI | 2. | 8 | 16 | 2782 | 181,88 | 224 | 136 |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | PERMONÍCI | 1. | 8 | 16 | 2890 | 188,63 | 242 | 146 |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | PERMONÍCI | 3. | 8 | 16 | 2814 | 183,88 | 210 | 139 |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | PERMONÍCI | 3. | 8 | 16 | 2834 | 185,13 | 224 | 116 |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | PERMONÍCI | 2. | 8 | 15 | 2657 | 185,13 | 213 | 147 |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | PERMONÍCI | 5. | 8 | 16 | 2779 | 181,69 | 222 | 139 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 177 | 185 | 168 | 185 | 181 | 159 | ||
| 9–16 | 178 | 159 | 159 | 156 | ||||
| 17–24 | 178 | 148 | 142 | 183 | 206 | 213 |
jaro 2026 18.04.2026 PERMONÍCI 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 194 | 171 | 199 | 196 | ||||
| 9–16 | 195 | 160 | 214 | 148 | 178 | 191 | ||
| 17–24 | 217 | 168 | 246 | 149 | 215 | 182 | 166 |
podzim 2025 11.10.2025 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 151 | 153 | 162 | 182 | 182 | 206 | ||
| 9–16 | 180 | 157 | 155 | 209 | ||||
| 17–24 | 180 | 224 | 155 | 166 | 136 | 184 |
jaro 2025 12.04.2025 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 178 | 212 | 154 | 189 | 169 | 146 | ||
| 9–16 | 160 | 205 | 157 | 173 | ||||
| 17–24 | 181 | 217 | 189 | 242 | 160 | 158 |
podzim 2024 12.10.2024 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 167 | 198 | 202 | 210 | 171 | 173 | ||
| 9–16 | 163 | 201 | 194 | 153 | ||||
| 17–24 | 139 | 162 | 167 | 165 | 171 | 178 |
jaro 2024 13.04.2024 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 181 | 180 | 183 | 186 | 180 | 155 | ||
| 9–16 | 182 | 194 | 170 | 183 | 157 | |||
| 17–24 | 224 | 116 | 168 | 215 | 160 |
podzim 2023 07.10.2023 PERMONÍCI 15 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 178 | 168 | 201 | 187 | 149 | |||
| 9–16 | 147 | 213 | 180 | 189 | 210 | 168 | ||
| 17–24 | 160 | 177 | 152 | 178 |
jaro 2023 06.05.2023 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 183 | 168 | 166 | 222 | 147 | 148 | ||
| 9–16 | 155 | 172 | 208 | 174 | ||||
| 17–24 | 180 | 160 | 139 | 182 | 190 | 185 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 26 | 1,63 |
| jaro 2026 | split | 27 | 1,59 |
| podzim 2025 | strike | 50 | 3,13 |
| jaro 2025 | split | 24 | 1,50 |
| podzim 2024 | 7 | 18 | 1,13 |
| jaro 2024 | split | 23 | 1,44 |
| podzim 2023 | split | 15 | 1,00 |
| jaro 2023 | split | 23 | 1,44 |