Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 54 | 194,44 | 235 | 134 | 86 | 80 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 40 | 185,05 | 243 | 127 | 55 | 69 % |
| 3. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 45 | 184,00 | 227 | 148 | 62 | 69 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 48 | 181,81 | 265 | 137 | 72 | 75 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 48 | 180,40 | 224 | 135 | 74 | 77 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 48 | 179,23 | 239 | 128 | 62 | 65 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 54 | 178,52 | 234 | 118 | 75 | 69 % |
| 8. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 48 | 177,73 | 255 | 136 | 68 | 71 % |
| 9. | Macháček Pavel | MEXICO | 54 | 175,09 | 231 | 136 | 66 | 61 % |
| Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 174,83 | 197 | 155 | 10 | 83 % | |
| 10. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 54 | 173,76 | 253 | 127 | 72 | 67 % |
| Mikšovičová Sylva+8 | PERMONÍCI | 3 | 173,67 | 171 | 160 | 0 | 0 % | |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 41 | 172,71 | 213 | 129 | 58 | 71 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 30 | 172,70 | 223 | 114 | 41 | 68 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 54 | 171,54 | 211 | 137 | 70 | 65 % |
| Karkoška Pavel | PERMONÍCI | 3 | 171,00 | 190 | 158 | 2 | 33 % | |
| 14. | Dušek Karel | MEXICO | 39 | 168,28 | 226 | 122 | 42 | 54 % |
| 15. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 39 | 166,64 | 221 | 130 | 52 | 67 % |
| 16. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 42 | 164,05 | 205 | 118 | 46 | 55 % |
| Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 24 | 163,96 | 224 | 122 | 30 | 62 % | |
| Nogol Roman | ONDRÁŠ | 3 | 160,67 | 187 | 127 | 6 | 100 % | |
| 17. | Uherek Jan | MEXICO | 39 | 160,46 | 201 | 122 | 38 | 49 % |
| 18. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 51 | 159,39 | 226 | 105 | 42 | 41 % |
| 19. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 36 | 159,11 | 193 | 97 | 42 | 58 % |
| 20. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 48 | 159,00 | 222 | 104 | 44 | 46 % |
| Vilášek Ondřej | LAMPIÓNI | 15 | 158,13 | 191 | 134 | 22 | 73 % | |
| 21. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 30 | 155,17 | 221 | 103 | 30 | 50 % |
| 22. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 36 | 153,00 | 194 | 110 | 37 | 51 % |
| 23. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 54 | 152,94 | 236 | 95 | 41 | 38 % |
| 24. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 54 | 150,56 | 225 | 103 | 39 | 36 % |
| 25. | Blažek Michal | 3+1 | 33 | 149,42 | 222 | 105 | 24 | 36 % |
| 26. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 44 | 148,39 | 200 | 103 | 30 | 34 % |
| Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 24 | 147,83 | 195 | 109 | 10 | 21 % | |
| 27. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 27 | 145,44 | 169 | 106 | 18 | 33 % |
| Mihulka Josef | DŮCHODCI | 6 | 145,17 | 155 | 134 | 3 | 25 % | |
| 28. | Meca Ondřej | 3+1 | 42 | 144,57 | 210 | 81 | 30 | 36 % |
| 29. | Lysek Petr | TRAKEŘI | 36 | 144,42 | 193 | 107 | 25 | 35 % |
| 30. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 30 | 143,47 | 187 | 99 | 16 | 27 % |
| 31. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 43 | 142,63 | 190 | 97 | 18 | 21 % |
| 32. | Cáb Jan | GAMA | 41 | 136,90 | 183 | 92 | 12 | 15 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 34 | 134,44 | 182 | 96 | 10 | 15 % |
| 34. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 42 | 133,50 | 188 | 91 | 22 | 26 % |
| Chalupa Tomáš | ONDRÁŠ | 3 | 129,67 | 144 | 120 | 4 | 67 % | |
| 35. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 45 | 129,16 | 201 | 97 | 12 | 13 % |
| Štefaník Pavel | BISTRO | 6 | 115,00 | 138 | 84 | 2 | 17 % | |
| Peter Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 110,17 | 135 | 71 | 0 | 0 % | |
| Majchrák Dušan | BISTRO | 18 | 106,00 | 145 | 83 | 0 | 0 % |