Klusáček Jiří
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | JMJ TEAM | 147 | 124 | 145 | 3 | 147 | 124 | 138,67 | 0 | |||
| 3. HD | 07.09. | DOBRÁCI | 147 | 152 | 182 | 3 | 182 | 147 | 160,33 | 2 | |||
| 3. HD | 08.09. | HUJAŘI | 164 | 149 | 156 | 184 | 188 | 178 | 6 | 188 | 149 | 169,83 | 6 |
| 4. HD | 14.09. | DALLAS | 151 | 136 | 149 | 212 | 234 | 189 | 6 | 234 | 136 | 178,50 | 6 |
| 6. HD | 28.09. | GAMA | 177 | 168 | 165 | 162 | 179 | 180 | 6 | 180 | 162 | 171,83 | 4 |
| Celkem | 5 utkání | 4018 celkem | 24 | 234 | 124 | 167,42 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 48 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | BABINEC | 188 | 167 | 161 | 177 | 192 | 160 | 6 | 192 | 160 | 174,17 | 2 |
| 2. HD | 17.02. | HUJAŘI | 194 | 222 | 194 | 204 | 195 | 180 | 6 | 222 | 180 | 198,17 | 8 |
| 3. HD | 16.02. | DOBRÁCI | 177 | 180 | 143 | 3 | 180 | 143 | 166,67 | 2 | |||
| 5. HD | 16.03. | GAMA | 200 | 1 | 200 | 200 | 200,00 | 2 | |||||
| 6. HD | 30.03. | STATOVAR | 147 | 222 | 183 | 195 | 147 | 170 | 6 | 222 | 147 | 177,33 | 6 |
| 7. HD | 14.04. | URNA | 218 | 150 | 184 | 197 | 158 | 161 | 6 | 218 | 150 | 178,00 | 4 |
| 9. HD | 11.05. | LAMPIÓNI | 157 | 156 | 158 | 168 | 159 | 203 | 6 | 203 | 156 | 166,83 | 2 |
| 11. HD | 27.04. | TRAKEŘI | 141 | 1 | 141 | 141 | 141,00 | 0 | |||||
| Celkem | 8 utkání | 6208 celkem | 35 | 222 | 141 | 177,37 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 70 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | JMJ TEAM | 183 | 169 | 163 | 143 | 168 | 162 | 6 | 183 | 143 | 164,67 | 2 |
| 2. HD | 09.09. | STATOVAR | 168 | 204 | 192 | 210 | 186 | 170 | 6 | 210 | 168 | 188,33 | 10 |
| 3. HD | 15.09. | HUJAŘI | 168 | 141 | 171 | 168 | 214 | 191 | 6 | 214 | 141 | 175,50 | 4 |
| 4. HD | 22.09. | SMOG | 141 | 181 | 161 | 197 | 180 | 182 | 6 | 197 | 141 | 173,67 | 4 |
| 5. HD | 06.10. | GAMA | 154 | 160 | 167 | 3 | 167 | 154 | 160,33 | 2 | |||
| 6. HD | 13.10. | BABINEC | 257 | 203 | 161 | 142 | 192 | 216 | 6 | 257 | 142 | 195,17 | 8 |
| 7. HD | 08.09. | JEŠTĚŘI | 145 | 189 | 173 | 3 | 189 | 145 | 169,00 | 2 | |||
| 8. HD | 10.11. | DOBRÁCI | 175 | 194 | 193 | 210 | 215 | 164 | 6 | 215 | 164 | 191,83 | 8 |
| 9. HD | 17.11. | URNA | 159 | 197 | 258 | 210 | 159 | 233 | 6 | 258 | 159 | 202,67 | 8 |
| 10. HD | 01.12. | TRAKEŘI | 156 | 168 | 179 | 3 | 179 | 156 | 167,67 | 4 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9242 celkem | 51 | 258 | 141 | 181,22 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 102 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 PERMONÍCI
8. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | JEŠTĚŘI | 173 | 149 | 192 | 257 | 200 | 193 | 6 | 257 | 149 | 194,00 | 10 |
| 2. HD | 17.02. | BABINEC | 172 | 145 | 207 | 188 | 222 | 156 | 6 | 222 | 145 | 181,67 | 10 |
| 3. HD | 27.02. | GAMA | 174 | 171 | 197 | 3 | 197 | 171 | 180,67 | 6 | |||
| 4. HD | 11.03. | SMOG | 196 | 185 | 188 | 195 | 162 | 212 | 6 | 212 | 162 | 189,67 | 10 |
| 5. HD | 18.03. | DOBRÁCI | 194 | 161 | 190 | 188 | 204 | 206 | 6 | 206 | 161 | 190,50 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | STATOVAR | 173 | 165 | 165 | 225 | 189 | 172 | 6 | 225 | 165 | 181,50 | 6 |
| 7. HD | 15.04. | HUJAŘI | 180 | 182 | 177 | 146 | 201 | 197 | 6 | 201 | 146 | 180,50 | 6 |
| 8. HD | 29.04. | TRAKEŘI | 169 | 192 | 192 | 173 | 188 | 200 | 6 | 200 | 169 | 185,67 | 8 |
| 9. HD | 05.05. | JMJ TEAM | 167 | 157 | 211 | 221 | 192 | 235 | 6 | 235 | 157 | 197,17 | 10 |
| 10. HD | 19.05. | URNA | 190 | 149 | 183 | 3 | 190 | 149 | 174,00 | 2 | |||
| 11. HD | 26.05. | LAMPIÓNI | 182 | 180 | 195 | 194 | 190 | 192 | 6 | 195 | 180 | 188,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11201 celkem | 60 | 257 | 145 | 186,68 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 120 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | STATOVAR | 142 | 151 | 181 | 212 | 148 | 205 | 6 | 212 | 142 | 173,17 | 6 |
| 2. HD | 27.08. | LAMPIÓNI | 166 | 171 | 163 | 170 | 139 | 5 | 171 | 139 | 161,80 | 4 | |
| 4. HD | 10.09. | URNA | 169 | 200 | 191 | 193 | 177 | 204 | 6 | 204 | 169 | 189,00 | 4 |
| 5. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 187 | 135 | 172 | 190 | 167 | 178 | 6 | 190 | 135 | 171,50 | 8 |
| 6. HD | 23.09. | DOBRÁCI | 201 | 185 | 181 | 3 | 201 | 181 | 189,00 | 6 | |||
| 7. HD | 15.10. | BABINEC | 180 | 173 | 154 | 180 | 187 | 182 | 6 | 187 | 154 | 176,00 | 6 |
| 8. HD | 25.11. | JEŠTĚŘI | 201 | 156 | 156 | 222 | 204 | 187 | 6 | 222 | 156 | 187,67 | 8 |
| 9. HD | 11.11. | GAMA | 223 | 204 | 217 | 187 | 155 | 161 | 6 | 223 | 155 | 191,17 | 8 |
| 10. HD | 18.11. | TRAKEŘI | 169 | 209 | 189 | 179 | 148 | 179 | 6 | 209 | 148 | 178,83 | 6 |
| 11. HD | 09.12. | HUJAŘI | 177 | 180 | 210 | 3 | 210 | 177 | 189,00 | 4 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9547 celkem | 53 | 223 | 135 | 180,13 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 106 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JMJ TEAM | 200 | 172 | 145 | 3 | 200 | 145 | 172,33 | 4 | |||
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 166 | 172 | 188 | 205 | 178 | 174 | 6 | 205 | 166 | 180,50 | 10 |
| 3. HD | 19.02. | GAMA | 162 | 172 | 162 | 188 | 176 | 153 | 6 | 188 | 153 | 168,83 | 4 |
| 4. HD | 27.02. | STATOVAR | 160 | 185 | 190 | 3 | 190 | 160 | 178,33 | 4 | |||
| 5. HD | 29.01. | BABINEC | 202 | 181 | 202 | 190 | 190 | 171 | 6 | 202 | 171 | 189,33 | 12 |
| 6. HD | 18.03. | SMOG | 237 | 178 | 176 | 183 | 183 | 202 | 6 | 237 | 176 | 193,17 | 6 |
| 7. HD | 08.04. | JEŠTĚŘI | 154 | 136 | 188 | 3 | 188 | 136 | 159,33 | 0 | |||
| 8. HD | 22.04. | URNA | 144 | 172 | 170 | 3 | 172 | 144 | 162,00 | 2 | |||
| 9. HD | 29.04. | LAMPIÓNI | 191 | 190 | 153 | 182 | 177 | 212 | 6 | 212 | 153 | 184,17 | 2 |
| 10. HD | 14.05. | DOBRÁCI | 189 | 190 | 191 | 187 | 209 | 195 | 6 | 209 | 187 | 193,50 | 12 |
| 11. HD | 21.05. | TRAKEŘI | 153 | 204 | 170 | 176 | 185 | 171 | 6 | 204 | 153 | 176,50 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 9732 celkem | 54 | 237 | 136 | 180,22 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 108 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | TRAFO | 167 | 171 | 176 | 190 | 168 | 173 | 6 | 190 | 167 | 174,17 | 10 |
| 2. HD | 29.08. | GAMA | 172 | 192 | 155 | 184 | 187 | 199 | 6 | 199 | 155 | 181,50 | 11 |
| 3. HD | 05.09. | JMJ TEAM | 178 | 170 | 159 | 162 | 169 | 202 | 6 | 202 | 159 | 173,33 | 4 |
| 4. HD | 12.09. | HUJAŘI | 192 | 184 | 200 | 3 | 200 | 184 | 192,00 | 6 | |||
| 5. HD | 18.09. | BABINEC | 212 | 160 | 179 | 154 | 187 | 179 | 6 | 212 | 154 | 178,50 | 10 |
| 6. HD | 02.10. | SMOG | 171 | 187 | 163 | 182 | 213 | 212 | 6 | 213 | 163 | 188,00 | 12 |
| 7. HD | 10.10. | URNA | 204 | 203 | 203 | 190 | 189 | 136 | 6 | 204 | 136 | 187,50 | 6 |
| 8. HD | 23.10. | STATOVAR | 153 | 156 | 160 | 3 | 160 | 153 | 156,33 | 2 | |||
| 9. HD | 06.11. | TRAKEŘI | 191 | 172 | 179 | 180 | 146 | 197 | 6 | 197 | 146 | 177,50 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | JEŠTĚŘI | 173 | 186 | 166 | 171 | 199 | 139 | 6 | 199 | 139 | 172,33 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 9642 celkem | 54 | 213 | 136 | 178,56 | 77 | ||||||
Duelových bodů 77 z 108 možných (71 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | JEŠTĚŘI | 168 | 189 | 184 | 184 | 145 | 150 | 6 | 189 | 145 | 170,00 | 8 |
| 2. HD | 01.03. | BABINEC | 195 | 179 | 197 | 127 | 208 | 178 | 6 | 208 | 127 | 180,67 | 10 |
| 3. HD | 13.03. | JMJ TEAM | 137 | 175 | 212 | 172 | 199 | 159 | 6 | 212 | 137 | 175,67 | 6 |
| 4. HD | 03.04. | SMOG | 168 | 191 | 186 | 3 | 191 | 168 | 181,67 | 4 | |||
| 5. HD | 11.04. | STATOVAR | 147 | 169 | 198 | 3 | 198 | 147 | 171,33 | 0 | |||
| 6. HD | 17.04. | HUJAŘI | 187 | 156 | 183 | 203 | 170 | 202 | 6 | 203 | 156 | 183,50 | 6 |
| 7. HD | 01.05. | TRAFO | 182 | 184 | 176 | 157 | 192 | 201 | 6 | 201 | 157 | 182,00 | 8 |
| 8. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 200 | 203 | 185 | 176 | 171 | 189 | 6 | 203 | 171 | 187,33 | 9 |
| 10. HD | 30.05. | URNA | 168 | 156 | 170 | 193 | 203 | 174 | 6 | 203 | 156 | 177,33 | 6 |
| 11. HD | 05.06. | LAMPIÓNI | 174 | 175 | 145 | 3 | 175 | 145 | 164,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9092 celkem | 51 | 212 | 127 | 178,27 | 59 | ||||||
Duelových bodů 59 z 102 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | JMJ TEAM | 178 | 160 | 220 | 151 | 184 | 160 | 6 | 220 | 151 | 175,50 | 4 |
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 112 | 160 | 150 | 3 | 160 | 112 | 140,67 | 0 | |||
| 3. HD | 18.08. | HUJAŘI | 168 | 159 | 179 | 182 | 183 | 185 | 6 | 185 | 159 | 176,00 | 10 |
| 4. HD | 12.09. | BABINEC | 138 | 166 | 180 | 3 | 180 | 138 | 161,33 | 6 | |||
| 5. HD | 20.09. | JEŠTĚŘI | 179 | 172 | 159 | 192 | 206 | 174 | 6 | 206 | 159 | 180,33 | 6 |
| 6. HD | 04.10. | TRAFO | 172 | 126 | 182 | 214 | 178 | 178 | 6 | 214 | 126 | 175,00 | 8 |
| 7. HD | 05.09. | SMOG | 186 | 171 | 155 | 222 | 170 | 167 | 6 | 222 | 155 | 178,50 | 10 |
| 8. HD | 18.10. | GAMA | 196 | 192 | 187 | 201 | 154 | 180 | 6 | 201 | 154 | 185,00 | 10 |
| 9. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 148 | 199 | 161 | 206 | 182 | 207 | 6 | 207 | 148 | 183,83 | 6 |
| 10. HD | 21.11. | STATOVAR | 199 | 201 | 159 | 201 | 165 | 187 | 6 | 201 | 159 | 185,33 | 8 |
| 11. HD | 05.12. | KAMPERETAMPERE | 179 | 180 | 156 | 147 | 193 | 148 | 6 | 193 | 147 | 167,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10546 celkem | 60 | 222 | 112 | 175,77 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 120 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | STATOVAR | 146 | 192 | 153 | 208 | 203 | 156 | 6 | 208 | 146 | 176,33 | 8 |
| 2. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 232 | 186 | 191 | 165 | 167 | 203 | 6 | 232 | 165 | 190,67 | 3 |
| 3. HD | 07.03. | HUJAŘI | 204 | 168 | 192 | 193 | 152 | 143 | 6 | 204 | 143 | 175,33 | 10 |
| 4. HD | 28.03. | JEŠTĚŘI | 161 | 201 | 166 | 3 | 201 | 161 | 176,00 | 6 | |||
| 5. HD | 17.05. | JMJ TEAM | 189 | 211 | 207 | 176 | 169 | 201 | 6 | 211 | 169 | 192,17 | 10 |
| 6. HD | 31.05. | TRAKEŘI | 194 | 181 | 163 | 181 | 224 | 182 | 6 | 224 | 163 | 187,50 | 10 |
| 7. HD | 04.04. | BABINEC | 187 | 167 | 213 | 224 | 188 | 158 | 6 | 224 | 158 | 189,50 | 8 |
| 8. HD | 15.03. | GAMA | 163 | 202 | 184 | 159 | 215 | 180 | 6 | 215 | 159 | 183,83 | 10 |
| 9. HD | 10.05. | SMOG | 152 | 174 | 169 | 3 | 174 | 152 | 165,00 | 6 | |||
| 10. HD | 11.04. | FAJNO PARTA | 160 | 202 | 144 | 3 | 202 | 144 | 168,67 | 2 | |||
| 11. HD | 14.02. | KAMPERETAMPERE | 170 | 238 | 202 | 166 | 181 | 203 | 6 | 238 | 166 | 193,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10461 celkem | 57 | 238 | 143 | 183,53 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 114 možných (71 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 PERMONÍCI
3. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | GAMA | 174 | 157 | 213 | 3 | 213 | 157 | 181,33 | 4 | |||
| 2. HD | 21.09. | KAMPERETAMPERE | 180 | 164 | 174 | 191 | 213 | 226 | 6 | 226 | 164 | 191,33 | 8 |
| 3. HD | 27.09. | HUJAŘI | 158 | 181 | 202 | 171 | 181 | 191 | 6 | 202 | 158 | 180,67 | 10 |
| 4. HD | 12.10. | BABINEC | 161 | 150 | 192 | 184 | 225 | 211 | 6 | 225 | 150 | 187,17 | 12 |
| 5. HD | 19.10. | LAMPIÓNI | 194 | 183 | 192 | 154 | 181 | 166 | 6 | 194 | 154 | 178,33 | 6 |
| 6. HD | 26.10. | JEŠTĚŘI | 212 | 155 | 158 | 183 | 159 | 192 | 6 | 212 | 155 | 176,50 | 9 |
| 7. HD | 09.11. | TRAKEŘI | 199 | 201 | 188 | 202 | 179 | 191 | 6 | 202 | 179 | 193,33 | 12 |
| 8. HD | 15.11. | SMOG | 182 | 180 | 170 | 194 | 209 | 235 | 6 | 235 | 170 | 195,00 | 12 |
| 9. HD | 22.11. | JMJ TEAM | 220 | 172 | 211 | 179 | 179 | 175 | 6 | 220 | 172 | 189,33 | 12 |
| 10. HD | 07.12. | MEXICO | 172 | 150 | 235 | 3 | 235 | 150 | 185,67 | 2 | |||
| 11. HD | 14.12. | STATOVAR | 168 | 159 | 199 | 171 | 199 | 203 | 6 | 203 | 159 | 183,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11150 celkem | 60 | 235 | 150 | 185,83 | 93 | ||||||
Duelových bodů 93 z 120 možných (78 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | BABINEC | 198 | 193 | 151 | 191 | 176 | 178 | 6 | 198 | 151 | 181,17 | 12 |
| 2. HD | 03.02. | JMJ TEAM | 206 | 171 | 213 | 3 | 213 | 171 | 196,67 | 4 | |||
| 3. HD | 10.02. | KAMPERETAMPERE | 175 | 171 | 209 | 180 | 170 | 224 | 6 | 224 | 170 | 188,17 | 4 |
| 5. HD | 09.06. | STATOVAR | 161 | 181 | 166 | 186 | 201 | 204 | 6 | 204 | 161 | 183,17 | 6 |
| 6. HD | 16.06. | MEXICO | 160 | 200 | 225 | 180 | 202 | 172 | 6 | 225 | 160 | 189,83 | 8 |
| 7. HD | 22.06. | TRAKEŘI | 162 | 148 | 175 | 3 | 175 | 148 | 161,67 | 0 | |||
| 8. HD | 21.09. | HUJAŘI | 222 | 185 | 212 | 176 | 175 | 133 | 6 | 222 | 133 | 183,83 | 8 |
| 9. HD | 29.09. | SMOG | 200 | 198 | 184 | 3 | 200 | 184 | 194,00 | 6 | |||
| 10. HD | 17.06. | LAMPIÓNI | 171 | 185 | 131 | 181 | 169 | 168 | 6 | 185 | 131 | 167,50 | 4 |
| 11. HD | 22.06. | GAMA | 187 | 203 | 167 | 188 | 158 | 165 | 6 | 203 | 158 | 178,00 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 9287 celkem | 51 | 225 | 131 | 182,10 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 102 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 PERMONÍCI
8. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | BABINEC | 194 | 177 | 191 | 200 | 164 | 240 | 6 | 240 | 164 | 194,33 | 12 |
| 2. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 218 | 214 | 153 | 189 | 230 | 177 | 6 | 230 | 153 | 196,83 | 8 |
| 3. HD | 04.11. | JEŠTĚŘI | 191 | 166 | 178 | 203 | 143 | 177 | 6 | 203 | 143 | 176,33 | 8 |
| 4. HD | 17.09. | HUJAŘI | 208 | 173 | 218 | 3 | 218 | 173 | 199,67 | 4 | |||
| 5. HD | 24.09. | JMJ TEAM | 160 | 182 | 235 | 211 | 179 | 189 | 6 | 235 | 160 | 192,67 | 8 |
| 6. HD | 08.10. | MEXICO | 168 | 173 | 150 | 183 | 174 | 205 | 6 | 205 | 150 | 175,50 | 6 |
| 7. HD | 21.10. | KAMPERETAMPERE | 214 | 184 | 178 | 201 | 147 | 146 | 6 | 214 | 146 | 178,33 | 4 |
| 8. HD | 28.10. | GAMA | 152 | 210 | 202 | 166 | 207 | 193 | 6 | 210 | 152 | 188,33 | 12 |
| 9. HD | 29.10. | STATOVAR | 165 | 166 | 169 | 162 | 170 | 209 | 6 | 209 | 162 | 173,50 | 8 |
| 10. HD | 18.11. | TRAKEŘI | 156 | 165 | 205 | 204 | 213 | 168 | 6 | 213 | 156 | 185,17 | 8 |
| 11. HD | 02.12. | SMOG | 119 | 189 | 197 | 157 | 191 | 170 | 6 | 197 | 119 | 170,50 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 11588 celkem | 63 | 240 | 119 | 183,94 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 126 možných (71 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 PERMONÍCI
9. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | BABINEC | 153 | 170 | 171 | 203 | 147 | 160 | 6 | 203 | 147 | 167,33 | 10 |
| 2. HD | 18.02. | SMOG | 132 | 191 | 183 | 3 | 191 | 132 | 168,67 | 2 | |||
| 3. HD | 25.02. | MEXICO | 168 | 169 | 191 | 193 | 212 | 158 | 6 | 212 | 158 | 181,83 | 7 |
| 4. HD | 12.03. | LAMPIÓNI | 171 | 200 | 217 | 166 | 190 | 179 | 6 | 217 | 166 | 187,17 | 8 |
| 5. HD | 02.04. | TRAKEŘI | 179 | 194 | 196 | 3 | 196 | 179 | 189,67 | 2 | |||
| 6. HD | 19.03. | JMJ TEAM | 151 | 197 | 169 | 3 | 197 | 151 | 172,33 | 4 | |||
| 7. HD | 01.04. | JEŠTĚŘI | 223 | 203 | 158 | 174 | 150 | 213 | 6 | 223 | 150 | 186,83 | 8 |
| 8. HD | 14.05. | STATOVAR | 167 | 182 | 212 | 181 | 158 | 208 | 6 | 212 | 158 | 184,67 | 6 |
| 9. HD | 23.04. | HUJAŘI | 161 | 147 | 205 | 216 | 189 | 181 | 6 | 216 | 147 | 183,17 | 7 |
| 10. HD | 09.04. | ONDRÁŠ | 173 | 201 | 179 | 192 | 179 | 225 | 6 | 225 | 173 | 191,50 | 6 |
| 11. HD | 19.02. | GAMA | 184 | 212 | 168 | 191 | 180 | 145 | 6 | 212 | 145 | 180,00 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 10367 celkem | 57 | 225 | 132 | 181,88 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 114 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 PERMONÍCI
4. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | BABINEC | 161 | 184 | 210 | 172 | 174 | 152 | 6 | 210 | 152 | 175,50 | 12 |
| 2. HD | 04.09. | HUJAŘI | 202 | 199 | 180 | 208 | 174 | 193 | 6 | 208 | 174 | 192,67 | 10 |
| 3. HD | 10.09. | SMOG | 148 | 238 | 184 | 3 | 238 | 148 | 190,00 | 4 | |||
| 4. HD | 22.10. | GAMA | 204 | 170 | 166 | 3 | 204 | 166 | 180,00 | 4 | |||
| 5. HD | 02.10. | MEXICO | 190 | 158 | 162 | 3 | 190 | 158 | 170,00 | 4 | |||
| 6. HD | 25.09. | JEŠTĚŘI | 177 | 140 | 189 | 182 | 190 | 146 | 6 | 190 | 140 | 170,67 | 4 |
| 7. HD | 16.10. | JMJ TEAM | 201 | 173 | 180 | 220 | 201 | 167 | 6 | 220 | 167 | 190,33 | 8 |
| 8. HD | 05.11. | TRAKEŘI | 231 | 219 | 169 | 3 | 231 | 169 | 206,33 | 4 | |||
| 9. HD | 24.09. | ONDRÁŠ | 196 | 181 | 189 | 184 | 152 | 179 | 6 | 196 | 152 | 180,17 | 8 |
| 10. HD | 26.11. | LAMPIÓNI | 189 | 186 | 161 | 189 | 172 | 171 | 6 | 189 | 161 | 178,00 | 2 |
| 11. HD | 03.12. | STATOVAR | 187 | 194 | 213 | 3 | 213 | 187 | 198,00 | 6 | |||
| Celkem | 11 utkání | 9357 celkem | 51 | 238 | 140 | 183,47 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 102 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.02. | BABINEC | 182 | 169 | 158 | 173 | 192 | 165 | 6 | 192 | 158 | 173,17 | 12 |
| 2. HD | 16.04. | SMOG | 199 | 191 | 245 | 169 | 186 | 154 | 6 | 245 | 154 | 190,67 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | MEXICO | 177 | 199 | 190 | 168 | 182 | 199 | 6 | 199 | 168 | 185,83 | 8 |
| 4. HD | 05.03. | ONDRÁŠ | 179 | 194 | 175 | 191 | 171 | 176 | 6 | 194 | 171 | 181,00 | 6 |
| 5. HD | 13.02. | JADRAN | 149 | 169 | 236 | 188 | 182 | 200 | 6 | 236 | 149 | 187,33 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | TRAKEŘI | 222 | 198 | 155 | 160 | 158 | 153 | 6 | 222 | 153 | 174,33 | 10 |
| 7. HD | 19.04. | HUJAŘI | 128 | 162 | 174 | 128 | 137 | 169 | 6 | 174 | 128 | 149,67 | 2 |
| 8. HD | 17.04. | STATOVAR | 170 | 190 | 201 | 182 | 165 | 149 | 6 | 201 | 149 | 176,17 | 10 |
| 9. HD | 06.03. | GAMA | 215 | 207 | 167 | 170 | 203 | 181 | 6 | 215 | 167 | 190,50 | 10 |
| 10. HD | 30.04. | JMJ TEAM | 209 | 225 | 192 | 179 | 209 | 134 | 6 | 225 | 134 | 191,33 | 10 |
| 11. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 180 | 148 | 217 | 162 | 194 | 222 | 6 | 222 | 148 | 187,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11923 celkem | 66 | 245 | 128 | 180,65 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 132 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 53
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.09. | JADRAN | 214 | 169 | 179 | 159 | 148 | 232 | 6 | 232 | 148 | 183,50 | 4 |
| 2. HD | 11.09. | HUJAŘI | 202 | 143 | 144 | 181 | 202 | 154 | 6 | 202 | 143 | 171,00 | 9 |
| 3. HD | 18.09. | JMJ TEAM | 150 | 203 | 219 | 192 | 168 | 157 | 6 | 219 | 150 | 181,50 | 6 |
| 4. HD | 03.10. | BABINEC | 211 | 167 | 215 | 189 | 166 | 210 | 6 | 215 | 166 | 193,00 | 9 |
| 5. HD | 02.10. | LAMPIÓNI | 194 | 203 | 202 | 234 | 187 | 177 | 6 | 234 | 177 | 199,50 | 6 |
| 6. HD | 09.10. | SMOG | 175 | 150 | 182 | 201 | 181 | 214 | 6 | 214 | 150 | 183,83 | 6 |
| 7. HD | 24.10. | STATOVAR | 230 | 204 | 212 | 167 | 186 | 181 | 6 | 230 | 167 | 196,67 | 8 |
| 8. HD | 31.10. | GAMA | 172 | 158 | 151 | 168 | 205 | 159 | 6 | 205 | 151 | 168,83 | 10 |
| 9. HD | 23.10. | TRAKEŘI | 183 | 180 | 146 | 172 | 141 | 200 | 6 | 200 | 141 | 170,33 | 4 |
| 10. HD | 14.11. | ONDRÁŠ | 152 | 221 | 170 | 193 | 166 | 183 | 6 | 221 | 152 | 180,83 | 4 |
| 11. HD | 21.11. | MEXICO | 195 | 192 | 153 | 224 | 201 | 175 | 6 | 224 | 153 | 190,00 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12114 celkem | 66 | 234 | 141 | 183,55 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 132 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 PERMONÍCI
9. v žebříčku sezóny z 48
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.02. | ONDRÁŠ | 180 | 222 | 183 | 177 | 149 | 202 | 6 | 222 | 149 | 185,50 | 10 |
| 2. HD | 21.02. | JMJ TEAM | 147 | 181 | 185 | 179 | 175 | 190 | 6 | 190 | 147 | 176,17 | 6 |
| 3. HD | 20.02. | SMOG | 166 | 167 | 188 | 169 | 164 | 200 | 6 | 200 | 164 | 175,67 | 12 |
| 4. HD | 13.02. | MEXICO | 168 | 139 | 153 | 159 | 196 | 188 | 6 | 196 | 139 | 167,17 | 4 |
| 5. HD | 14.03. | 3+1 | 234 | 201 | 188 | 175 | 123 | 176 | 6 | 234 | 123 | 182,83 | 10 |
| 6. HD | 06.03. | HUJAŘI | 211 | 171 | 213 | 194 | 168 | 138 | 6 | 213 | 138 | 182,50 | 10 |
| 7. HD | 13.03. | GAMA | 203 | 159 | 204 | 179 | 203 | 140 | 6 | 204 | 140 | 181,33 | 12 |
| 8. HD | 27.03. | TRAKEŘI | 147 | 201 | 194 | 203 | 191 | 201 | 6 | 203 | 147 | 189,50 | 8 |
| 9. HD | 18.04. | LAMPIÓNI | 174 | 176 | 173 | 182 | 179 | 160 | 6 | 182 | 160 | 174,00 | 9 |
| 10. HD | 24.04. | BABINEC | 167 | 159 | 178 | 200 | 167 | 184 | 6 | 200 | 159 | 175,83 | 8 |
| 11. HD | 09.05. | JADRAN | 221 | 214 | 169 | 187 | 201 | 164 | 6 | 221 | 164 | 192,67 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11899 celkem | 66 | 234 | 123 | 180,29 | 99 | ||||||
Duelových bodů 99 z 132 možných (75 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | HUJAŘI | 164 | 133 | 155 | 198 | 168 | 158 | 6 | 198 | 133 | 162,67 | 8 |
| 3. HD | 27.09. | 3+1 | 176 | 155 | 178 | 191 | 192 | 157 | 6 | 192 | 155 | 174,83 | 12 |
| 4. HD | 28.09. | BISTRO | 146 | 167 | 175 | 174 | 170 | 193 | 6 | 193 | 146 | 170,83 | 12 |
| 5. HD | 11.10. | JADRAN | 212 | 181 | 167 | 205 | 193 | 189 | 6 | 212 | 167 | 191,17 | 8 |
| 6. HD | 24.10. | GAMA | 155 | 159 | 172 | 158 | 165 | 176 | 6 | 176 | 155 | 164,17 | 10 |
| 7. HD | 01.11. | LAMPIÓNI | 191 | 184 | 182 | 170 | 179 | 195 | 6 | 195 | 170 | 183,50 | 8 |
| 8. HD | 12.09. | ONDRÁŠ | 181 | 192 | 173 | 192 | 179 | 161 | 6 | 192 | 161 | 179,67 | 12 |
| 9. HD | 07.11. | TRAKEŘI | 213 | 178 | 200 | 194 | 176 | 179 | 6 | 213 | 176 | 190,00 | 12 |
| 10. HD | 08.11. | BABINEC | 199 | 124 | 145 | 172 | 169 | 180 | 6 | 199 | 124 | 164,83 | 8 |
| 11. HD | 21.11. | MEXICO | 177 | 193 | 202 | 171 | 203 | 181 | 6 | 203 | 171 | 187,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10617 celkem | 60 | 213 | 124 | 176,95 | 100 | ||||||
Duelových bodů 100 z 120 možných (83 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | GAMA | 168 | 193 | 208 | 216 | 189 | 149 | 6 | 216 | 149 | 187,17 | 10 |
| 2. HD | 01.03. | ONDRÁŠ | 184 | 182 | 192 | 165 | 199 | 177 | 6 | 199 | 165 | 183,17 | 6 |
| 3. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 136 | 173 | 212 | 179 | 164 | 159 | 6 | 212 | 136 | 170,50 | 10 |
| 4. HD | 22.03. | LAMPIÓNI | 182 | 211 | 176 | 181 | 161 | 184 | 6 | 211 | 161 | 182,50 | 8 |
| 5. HD | 14.03. | BISTRO | 157 | 157 | 179 | 224 | 198 | 147 | 6 | 224 | 147 | 177,00 | 12 |
| 6. HD | 07.03. | DŮCHODCI | 186 | 172 | 185 | 194 | 169 | 192 | 6 | 194 | 169 | 183,00 | 10 |
| 7. HD | 25.04. | BABINEC | 135 | 209 | 160 | 135 | 194 | 192 | 6 | 209 | 135 | 170,83 | 6 |
| 9. HD | 15.03. | 3+1 | 193 | 158 | 180 | 184 | 215 | 204 | 6 | 215 | 158 | 189,00 | 12 |
| Celkem | 8 utkání | 8659 celkem | 48 | 224 | 135 | 180,40 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 96 možných (77 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 38
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | VOLEJBAL | 156 | 198 | 137 | 188 | 170 | 194 | 6 | 198 | 137 | 173,83 | 7 |
| 2. HD | 02.11. | GAMA | 225 | 181 | 177 | 168 | 160 | 172 | 6 | 225 | 160 | 180,50 | 8 |
| 3. HD | 21.09. | DŮCHODCI | 180 | 213 | 175 | 166 | 170 | 185 | 6 | 213 | 166 | 181,50 | 8 |
| 4. HD | 05.10. | MEXICO | 189 | 158 | 175 | 171 | 159 | 171 | 6 | 189 | 158 | 170,50 | 8 |
| 5. HD | 12.10. | 3+1 | 180 | 197 | 189 | 146 | 162 | 218 | 6 | 218 | 146 | 182,00 | 8 |
| 6. HD | 19.10. | LAMPIÓNI | 192 | 158 | 159 | 157 | 140 | 201 | 6 | 201 | 140 | 167,83 | 6 |
| 7. HD | 15.09. | ŠOT | 214 | 176 | 185 | 172 | 143 | 171 | 6 | 214 | 143 | 176,83 | 10 |
| 8. HD | 26.10. | BABINEC | 127 | 161 | 158 | 155 | 191 | 165 | 6 | 191 | 127 | 159,50 | 8 |
| 9. HD | 09.11. | ONDRÁŠ | 190 | 149 | 170 | 201 | 249 | 191 | 6 | 249 | 149 | 191,67 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 9505 celkem | 54 | 249 | 127 | 176,02 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 108 možných (69 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.