Klusáček Jiří
Půlmaratón
Soutěž
Frýdecká liga družstev
Jadranská devítka
Senior Cup Tour FM
Jadranský mix
Půlmaratón
Seniorská bowlingová liga
Memoriál Michala Foťka
Vše
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | PERMONÍCI | 5. | 16 | 2901 | 181,31 | 238 | 140 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | PERMONÍCI | 4. | 13 | 2063 | 158,69 | 219 | 122 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | PERMONÍCI | 2. | 16 | 2983 | 186,44 | 256 | 140 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | PERMONÍCI | 1. | 16 | 3164 | 197,75 | 245 | 162 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | PERMONÍCI | 3. | 16 | 2757 | 172,31 | 214 | 139 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | PERMONÍCI | 3. | 16 | 2733 | 170,81 | 200 | 134 | |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | PERMONÍCI | 2. | 17 | 3150 | 185,29 | 236 | 155 | |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | PERMONÍCI | 5. | 16 | 2900 | 181,25 | 224 | 142 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 203 | 156 | 238 | 189 | 183 | 164 | ||
| 9–16 | 235 | 222 | 153 | 164 | 188 | 148 | ||
| 17–24 | 140 | 143 | 183 | 192 |
jaro 2026 18.04.2026 PERMONÍCI 13 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 161 | 153 | 145 | 219 | 187 | 184 | ||
| 9–16 | 157 | 177 | 122 | 149 | ||||
| 17–24 | 154 | 132 | 123 |
podzim 2025 11.10.2025 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 225 | 256 | 175 | 204 | 175 | 194 | ||
| 9–16 | 158 | 193 | 192 | 168 | 201 | 160 | ||
| 17–24 | 191 | 158 | 193 | 140 |
jaro 2025 12.04.2025 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 245 | 204 | 212 | 168 | 194 | 162 | ||
| 9–16 | 168 | 195 | 235 | 194 | 191 | 202 | ||
| 17–24 | 215 | 192 | 200 | 187 |
podzim 2024 12.10.2024 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 188 | 214 | 155 | 178 | 180 | 158 | ||
| 9–16 | 195 | 182 | 157 | 139 | 178 | 144 | ||
| 17–24 | 167 | 171 | 172 | 179 |
jaro 2024 13.04.2024 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 168 | 200 | 191 | 155 | 157 | 181 | ||
| 9–16 | 165 | 177 | 167 | 183 | 134 | |||
| 17–24 | 177 | 143 | 160 | 182 | 193 |
podzim 2023 07.10.2023 PERMONÍCI 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 181 | 155 | 180 | 198 | 170 | 176 | ||
| 9–16 | 236 | 235 | 177 | 200 | 179 | |||
| 17–24 | 166 | 196 | 172 | 174 | 197 | 158 |
jaro 2023 06.05.2023 PERMONÍCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 212 | 158 | 156 | 189 | 167 | 188 | ||
| 9–16 | 211 | 203 | 182 | 158 | 179 | 142 | ||
| 17–24 | 192 | 161 | 178 | 224 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 22 | 1,38 |
| jaro 2026 | split | 15 | 1,15 |
| podzim 2025 | strike | 66 | 4,13 |
| jaro 2025 | split | 14 | 0,88 |
| podzim 2024 | 7 | 22 | 1,38 |
| jaro 2024 | split | 22 | 1,38 |
| podzim 2023 | split | 25 | 1,47 |
| jaro 2023 | split | 32 | 2,00 |