Novák MiroslavPER
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | JMJ TEAM | 159 | 181 | 154 | 3 | 181 | 154 | 164,67 | 2 | |||
| 3. HD | 07.09. | DOBRÁCI | 206 | 200 | 172 | 183 | 192 | 202 | 6 | 206 | 172 | 192,50 | 12 |
| 3. HD | 08.09. | HUJAŘI | 150 | 197 | 223 | 175 | 238 | 169 | 6 | 238 | 150 | 192,00 | 6 |
| 4. HD | 14.09. | DALLAS | 201 | 188 | 161 | 167 | 201 | 169 | 6 | 201 | 161 | 181,17 | 6 |
| 5. HD | 21.09. | SMOG | 181 | 195 | 184 | 183 | 235 | 246 | 6 | 246 | 181 | 204,00 | 10 |
| 7. HD | 05.10. | LAMPIÓNI | 191 | 173 | 162 | 158 | 158 | 160 | 6 | 191 | 158 | 167,00 | 2 |
| Celkem | 6 utkání | 6114 celkem | 33 | 246 | 150 | 185,27 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 66 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | BABINEC | 176 | 168 | 149 | 168 | 170 | 205 | 6 | 205 | 149 | 172,67 | 8 |
| 2. HD | 17.02. | HUJAŘI | 193 | 175 | 170 | 160 | 160 | 168 | 6 | 193 | 160 | 171,00 | 2 |
| 3. HD | 16.02. | DOBRÁCI | 182 | 216 | 166 | 164 | 173 | 178 | 6 | 216 | 164 | 179,83 | 8 |
| 4. HD | 09.03. | SMOG | 157 | 129 | 182 | 165 | 147 | 183 | 6 | 183 | 129 | 160,50 | 6 |
| 5. HD | 16.03. | GAMA | 176 | 192 | 125 | 177 | 134 | 5 | 192 | 125 | 160,80 | 4 | |
| 6. HD | 30.03. | STATOVAR | 168 | 147 | 159 | 203 | 158 | 220 | 6 | 220 | 147 | 175,83 | 8 |
| 7. HD | 14.04. | URNA | 183 | 183 | 156 | 175 | 138 | 161 | 6 | 183 | 138 | 166,00 | 4 |
| 8. HD | 28.04. | JMJ TEAM | 187 | 148 | 174 | 194 | 183 | 159 | 6 | 194 | 148 | 174,17 | 6 |
| 9. HD | 11.05. | LAMPIÓNI | 150 | 208 | 140 | 160 | 171 | 155 | 6 | 208 | 140 | 164,00 | 0 |
| 10. HD | 18.05. | DALLAS | 210 | 173 | 206 | 193 | 191 | 159 | 6 | 210 | 159 | 188,67 | 10 |
| 11. HD | 27.04. | TRAKEŘI | 234 | 181 | 151 | 172 | 172 | 5 | 234 | 151 | 182,00 | 6 | |
| Celkem | 11 utkání | 11030 celkem | 64 | 234 | 125 | 172,34 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 128 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | JMJ TEAM | 180 | 172 | 160 | 188 | 168 | 166 | 6 | 188 | 160 | 172,33 | 8 |
| 2. HD | 09.09. | STATOVAR | 179 | 165 | 167 | 191 | 157 | 192 | 6 | 192 | 157 | 175,17 | 6 |
| 3. HD | 15.09. | HUJAŘI | 206 | 180 | 190 | 174 | 173 | 166 | 6 | 206 | 166 | 181,50 | 6 |
| 4. HD | 22.09. | SMOG | 149 | 211 | 184 | 151 | 215 | 178 | 6 | 215 | 149 | 181,33 | 4 |
| 5. HD | 06.10. | GAMA | 182 | 173 | 154 | 215 | 194 | 158 | 6 | 215 | 154 | 179,33 | 4 |
| 6. HD | 13.10. | BABINEC | 161 | 176 | 178 | 185 | 166 | 180 | 6 | 185 | 161 | 174,33 | 8 |
| 7. HD | 08.09. | JEŠTĚŘI | 147 | 170 | 141 | 3 | 170 | 141 | 152,67 | 2 | |||
| 9. HD | 17.11. | URNA | 190 | 173 | 146 | 140 | 130 | 189 | 6 | 190 | 130 | 161,33 | 6 |
| 10. HD | 01.12. | TRAKEŘI | 170 | 155 | 169 | 168 | 151 | 195 | 6 | 195 | 151 | 168,00 | 4 |
| 11. HD | 16.12. | LAMPIÓNI | 178 | 160 | 180 | 194 | 248 | 200 | 6 | 248 | 160 | 193,33 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9978 celkem | 57 | 248 | 130 | 175,05 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 114 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | JEŠTĚŘI | 188 | 180 | 189 | 180 | 170 | 183 | 6 | 189 | 170 | 181,67 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | BABINEC | 180 | 131 | 164 | 143 | 172 | 173 | 6 | 180 | 131 | 160,50 | 4 |
| 3. HD | 27.02. | GAMA | 193 | 157 | 154 | 3 | 193 | 154 | 168,00 | 4 | |||
| 6. HD | 31.03. | STATOVAR | 190 | 224 | 167 | 3 | 224 | 167 | 193,67 | 6 | |||
| 7. HD | 15.04. | HUJAŘI | 189 | 218 | 170 | 193 | 200 | 195 | 6 | 218 | 170 | 194,17 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | URNA | 168 | 180 | 177 | 160 | 153 | 204 | 6 | 204 | 153 | 173,67 | 4 |
| 11. HD | 26.05. | LAMPIÓNI | 167 | 168 | 197 | 157 | 193 | 209 | 6 | 209 | 157 | 181,83 | 2 |
| Celkem | 7 utkání | 6436 celkem | 36 | 224 | 131 | 178,78 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 72 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 27.08. | LAMPIÓNI | 140 | 1 | 140 | 140 | 140,00 | 0 | |||||
| 3. HD | 03.09. | SMOG | 215 | 162 | 157 | 203 | 199 | 175 | 6 | 215 | 157 | 185,17 | 10 |
| 4. HD | 10.09. | URNA | 155 | 159 | 156 | 3 | 159 | 155 | 156,67 | 0 | |||
| 5. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 178 | 199 | 199 | 152 | 195 | 143 | 6 | 199 | 143 | 177,67 | 8 |
| 6. HD | 23.09. | DOBRÁCI | 169 | 187 | 151 | 220 | 146 | 258 | 6 | 258 | 146 | 188,50 | 8 |
| 7. HD | 15.10. | BABINEC | 191 | 216 | 145 | 172 | 143 | 203 | 6 | 216 | 143 | 178,33 | 6 |
| 8. HD | 25.11. | JEŠTĚŘI | 201 | 179 | 167 | 153 | 154 | 151 | 6 | 201 | 151 | 167,50 | 6 |
| 9. HD | 11.11. | GAMA | 158 | 170 | 148 | 194 | 189 | 179 | 6 | 194 | 148 | 173,00 | 4 |
| 10. HD | 18.11. | TRAKEŘI | 170 | 156 | 179 | 3 | 179 | 156 | 168,33 | 0 | |||
| 11. HD | 09.12. | HUJAŘI | 168 | 154 | 163 | 3 | 168 | 154 | 161,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 8021 celkem | 46 | 258 | 140 | 174,37 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 92 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JMJ TEAM | 151 | 160 | 188 | 180 | 187 | 176 | 6 | 188 | 151 | 173,67 | 6 |
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 212 | 151 | 227 | 3 | 227 | 151 | 196,67 | 4 | |||
| 3. HD | 19.02. | GAMA | 196 | 178 | 177 | 177 | 180 | 186 | 6 | 196 | 177 | 182,33 | 10 |
| 4. HD | 27.02. | STATOVAR | 183 | 157 | 178 | 204 | 141 | 145 | 6 | 204 | 141 | 168,00 | 4 |
| 5. HD | 29.01. | BABINEC | 189 | 178 | 165 | 202 | 144 | 190 | 6 | 202 | 144 | 178,00 | 8 |
| 6. HD | 18.03. | SMOG | 154 | 155 | 200 | 133 | 160 | 169 | 6 | 200 | 133 | 161,83 | 2 |
| 7. HD | 08.04. | JEŠTĚŘI | 171 | 166 | 160 | 3 | 171 | 160 | 165,67 | 2 | |||
| 8. HD | 22.04. | URNA | 153 | 185 | 212 | 205 | 189 | 178 | 6 | 212 | 153 | 187,00 | 8 |
| 9. HD | 29.04. | LAMPIÓNI | 169 | 173 | 204 | 148 | 158 | 186 | 6 | 204 | 148 | 173,00 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 8430 celkem | 48 | 227 | 133 | 175,63 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 96 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | TRAFO | 160 | 166 | 161 | 221 | 167 | 180 | 6 | 221 | 160 | 175,83 | 6 |
| 3. HD | 05.09. | JMJ TEAM | 163 | 193 | 180 | 161 | 165 | 160 | 6 | 193 | 160 | 170,33 | 6 |
| 4. HD | 12.09. | HUJAŘI | 198 | 179 | 188 | 165 | 154 | 182 | 6 | 198 | 154 | 177,67 | 10 |
| 5. HD | 18.09. | BABINEC | 180 | 190 | 163 | 158 | 172 | 192 | 6 | 192 | 158 | 175,83 | 8 |
| 6. HD | 02.10. | SMOG | 169 | 208 | 179 | 170 | 171 | 161 | 6 | 208 | 161 | 176,33 | 12 |
| 7. HD | 10.10. | URNA | 167 | 179 | 177 | 189 | 158 | 162 | 6 | 189 | 158 | 172,00 | 4 |
| 8. HD | 23.10. | STATOVAR | 196 | 157 | 157 | 3 | 196 | 157 | 170,00 | 4 | |||
| 9. HD | 06.11. | TRAKEŘI | 202 | 168 | 173 | 204 | 183 | 169 | 6 | 204 | 168 | 183,17 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | JEŠTĚŘI | 199 | 197 | 179 | 3 | 199 | 179 | 191,67 | 6 | |||
| 11. HD | 05.12. | LAMPIÓNI | 172 | 224 | 207 | 120 | 176 | 180 | 6 | 224 | 120 | 179,83 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 9551 celkem | 54 | 224 | 120 | 176,87 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 108 možných (63 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 03.04. | SMOG | 165 | 180 | 178 | 190 | 193 | 154 | 6 | 193 | 154 | 176,67 | 10 |
| 5. HD | 11.04. | STATOVAR | 152 | 190 | 158 | 3 | 190 | 152 | 166,67 | 2 | |||
| 6. HD | 17.04. | HUJAŘI | 159 | 160 | 133 | 175 | 186 | 147 | 6 | 186 | 133 | 160,00 | 8 |
| 7. HD | 01.05. | TRAFO | 193 | 163 | 182 | 226 | 191 | 167 | 6 | 226 | 163 | 187,00 | 10 |
| 8. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 235 | 171 | 156 | 3 | 235 | 156 | 187,33 | 2 | |||
| 9. HD | 24.05. | GAMA | 177 | 150 | 199 | 177 | 164 | 167 | 6 | 199 | 150 | 172,33 | 12 |
| 10. HD | 30.05. | URNA | 193 | 1 | 193 | 193 | 193,00 | 2 | |||||
| 11. HD | 05.06. | LAMPIÓNI | 192 | 212 | 159 | 185 | 190 | 210 | 6 | 212 | 159 | 191,33 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 6579 celkem | 37 | 235 | 133 | 177,81 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 74 možných (76 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | JMJ TEAM | 193 | 159 | 204 | 152 | 157 | 216 | 6 | 216 | 152 | 180,17 | 4 |
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 172 | 203 | 155 | 236 | 192 | 189 | 6 | 236 | 155 | 191,17 | 4 |
| 3. HD | 18.08. | HUJAŘI | 172 | 124 | 191 | 167 | 157 | 136 | 6 | 191 | 124 | 157,83 | 4 |
| 4. HD | 12.09. | BABINEC | 177 | 198 | 203 | 159 | 206 | 221 | 6 | 221 | 159 | 194,00 | 12 |
| 5. HD | 20.09. | JEŠTĚŘI | 146 | 171 | 188 | 196 | 187 | 180 | 6 | 196 | 146 | 178,00 | 10 |
| 6. HD | 04.10. | TRAFO | 194 | 215 | 188 | 168 | 241 | 170 | 6 | 241 | 168 | 196,00 | 8 |
| 7. HD | 05.09. | SMOG | 194 | 193 | 209 | 177 | 175 | 173 | 6 | 209 | 173 | 186,83 | 12 |
| 8. HD | 18.10. | GAMA | 147 | 174 | 191 | 195 | 194 | 184 | 6 | 195 | 147 | 180,83 | 11 |
| Celkem | 8 utkání | 8789 celkem | 48 | 241 | 124 | 183,10 | 65 | ||||||
Duelových bodů 65 z 96 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 203 | 193 | 149 | 3 | 203 | 149 | 181,67 | 4 | |||
| 3. HD | 07.03. | HUJAŘI | 158 | 187 | 161 | 214 | 162 | 182 | 6 | 214 | 158 | 177,33 | 6 |
| 4. HD | 28.03. | JEŠTĚŘI | 192 | 147 | 192 | 174 | 179 | 206 | 6 | 206 | 147 | 181,67 | 6 |
| 5. HD | 17.05. | JMJ TEAM | 168 | 167 | 171 | 202 | 155 | 165 | 6 | 202 | 155 | 171,33 | 4 |
| 6. HD | 31.05. | TRAKEŘI | 181 | 169 | 200 | 171 | 193 | 213 | 6 | 213 | 169 | 187,83 | 12 |
| 7. HD | 04.04. | BABINEC | 226 | 192 | 174 | 179 | 189 | 194 | 6 | 226 | 174 | 192,33 | 10 |
| 8. HD | 15.03. | GAMA | 215 | 176 | 156 | 195 | 161 | 167 | 6 | 215 | 156 | 178,33 | 10 |
| 9. HD | 10.05. | SMOG | 123 | 141 | 181 | 173 | 225 | 194 | 6 | 225 | 123 | 172,83 | 8 |
| 10. HD | 11.04. | FAJNO PARTA | 184 | 172 | 176 | 163 | 202 | 224 | 6 | 224 | 163 | 186,83 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 9236 celkem | 51 | 226 | 123 | 181,10 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 102 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | GAMA | 188 | 191 | 176 | 169 | 190 | 182 | 6 | 191 | 169 | 182,67 | 12 |
| 4. HD | 12.10. | BABINEC | 183 | 168 | 176 | 185 | 166 | 200 | 6 | 200 | 166 | 179,67 | 10 |
| 5. HD | 19.10. | LAMPIÓNI | 180 | 205 | 184 | 189 | 188 | 169 | 6 | 205 | 169 | 185,83 | 5 |
| 7. HD | 09.11. | TRAKEŘI | 153 | 186 | 167 | 3 | 186 | 153 | 168,67 | 0 | |||
| 8. HD | 15.11. | SMOG | 176 | 192 | 159 | 145 | 156 | 179 | 6 | 192 | 145 | 167,83 | 12 |
| 9. HD | 22.11. | JMJ TEAM | 163 | 187 | 156 | 176 | 178 | 164 | 6 | 187 | 156 | 170,67 | 12 |
| 10. HD | 07.12. | MEXICO | 210 | 158 | 171 | 3 | 210 | 158 | 179,67 | 3 | |||
| 11. HD | 14.12. | STATOVAR | 188 | 143 | 151 | 150 | 203 | 157 | 6 | 203 | 143 | 165,33 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 7357 celkem | 42 | 210 | 143 | 175,17 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 84 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | BABINEC | 193 | 181 | 190 | 181 | 178 | 202 | 6 | 202 | 178 | 187,50 | 12 |
| 2. HD | 03.02. | JMJ TEAM | 195 | 185 | 178 | 151 | 164 | 189 | 6 | 195 | 151 | 177,00 | 6 |
| 3. HD | 10.02. | KAMPERETAMPERE | 176 | 148 | 193 | 177 | 215 | 193 | 6 | 215 | 148 | 183,67 | 8 |
| 4. HD | 02.03. | JEŠTĚŘI | 156 | 206 | 208 | 191 | 212 | 188 | 6 | 212 | 156 | 193,50 | 8 |
| 5. HD | 09.06. | STATOVAR | 171 | 159 | 226 | 3 | 226 | 159 | 185,33 | 4 | |||
| 6. HD | 16.06. | MEXICO | 148 | 167 | 161 | 173 | 178 | 149 | 6 | 178 | 148 | 162,67 | 2 |
| 7. HD | 22.06. | TRAKEŘI | 171 | 171 | 201 | 3 | 201 | 171 | 181,00 | 5 | |||
| 8. HD | 21.09. | HUJAŘI | 143 | 164 | 166 | 193 | 194 | 153 | 6 | 194 | 143 | 168,83 | 4 |
| 9. HD | 29.09. | SMOG | 189 | 172 | 234 | 192 | 189 | 175 | 6 | 234 | 172 | 191,83 | 8 |
| 10. HD | 17.06. | LAMPIÓNI | 165 | 204 | 167 | 172 | 168 | 190 | 6 | 204 | 165 | 177,67 | 5 |
| Celkem | 10 utkání | 9755 celkem | 54 | 234 | 143 | 180,65 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 108 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | BABINEC | 198 | 163 | 192 | 198 | 206 | 195 | 6 | 206 | 163 | 192,00 | 12 |
| 2. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 193 | 193 | 129 | 204 | 180 | 223 | 6 | 223 | 129 | 187,00 | 8 |
| 3. HD | 04.11. | JEŠTĚŘI | 148 | 211 | 193 | 185 | 179 | 210 | 6 | 211 | 148 | 187,67 | 10 |
| 4. HD | 17.09. | HUJAŘI | 155 | 183 | 188 | 3 | 188 | 155 | 175,33 | 2 | |||
| 5. HD | 24.09. | JMJ TEAM | 193 | 158 | 158 | 183 | 201 | 168 | 6 | 201 | 158 | 176,83 | 8 |
| 6. HD | 08.10. | MEXICO | 169 | 170 | 141 | 155 | 169 | 168 | 6 | 170 | 141 | 162,00 | 4 |
| 7. HD | 21.10. | KAMPERETAMPERE | 179 | 184 | 202 | 172 | 192 | 190 | 6 | 202 | 172 | 186,50 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | GAMA | 199 | 189 | 169 | 180 | 182 | 213 | 6 | 213 | 169 | 188,67 | 10 |
| 9. HD | 29.10. | STATOVAR | 203 | 180 | 179 | 211 | 148 | 167 | 6 | 211 | 148 | 181,33 | 8 |
| 10. HD | 18.11. | TRAKEŘI | 216 | 162 | 212 | 154 | 204 | 255 | 6 | 255 | 154 | 200,50 | 9 |
| 11. HD | 02.12. | SMOG | 139 | 171 | 187 | 245 | 171 | 198 | 6 | 245 | 139 | 185,17 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 11612 celkem | 63 | 255 | 129 | 184,32 | 91 | ||||||
Duelových bodů 91 z 126 možných (72 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 18.02. | SMOG | 140 | 182 | 223 | 161 | 178 | 173 | 6 | 223 | 140 | 176,17 | 6 |
| 3. HD | 25.02. | MEXICO | 166 | 162 | 201 | 3 | 201 | 162 | 176,33 | 4 | |||
| 4. HD | 12.03. | LAMPIÓNI | 159 | 190 | 167 | 3 | 190 | 159 | 172,00 | 2 | |||
| 5. HD | 02.04. | TRAKEŘI | 163 | 192 | 161 | 162 | 177 | 159 | 6 | 192 | 159 | 169,00 | 0 |
| 6. HD | 19.03. | JMJ TEAM | 165 | 176 | 191 | 168 | 216 | 195 | 6 | 216 | 165 | 185,17 | 6 |
| 7. HD | 01.04. | JEŠTĚŘI | 174 | 170 | 151 | 3 | 174 | 151 | 165,00 | 2 | |||
| 8. HD | 14.05. | STATOVAR | 172 | 151 | 169 | 204 | 190 | 193 | 6 | 204 | 151 | 179,83 | 4 |
| 9. HD | 23.04. | HUJAŘI | 165 | 202 | 189 | 3 | 202 | 165 | 185,33 | 6 | |||
| 10. HD | 09.04. | ONDRÁŠ | 154 | 191 | 169 | 187 | 182 | 211 | 6 | 211 | 154 | 182,33 | 6 |
| 11. HD | 19.02. | GAMA | 183 | 192 | 176 | 212 | 179 | 203 | 6 | 212 | 176 | 190,83 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 8596 celkem | 48 | 223 | 140 | 179,08 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 96 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | BABINEC | 164 | 201 | 180 | 3 | 201 | 164 | 181,67 | 6 | |||
| 2. HD | 04.09. | HUJAŘI | 163 | 164 | 169 | 135 | 166 | 203 | 6 | 203 | 135 | 166,67 | 6 |
| 3. HD | 10.09. | SMOG | 222 | 191 | 174 | 145 | 199 | 147 | 6 | 222 | 145 | 179,67 | 10 |
| 4. HD | 22.10. | GAMA | 162 | 183 | 208 | 192 | 205 | 165 | 6 | 208 | 162 | 185,83 | 12 |
| 5. HD | 02.10. | MEXICO | 184 | 180 | 162 | 3 | 184 | 162 | 175,33 | 2 | |||
| 6. HD | 25.09. | JEŠTĚŘI | 179 | 169 | 201 | 169 | 172 | 161 | 6 | 201 | 161 | 175,17 | 6 |
| 7. HD | 16.10. | JMJ TEAM | 179 | 182 | 156 | 3 | 182 | 156 | 172,33 | 6 | |||
| 8. HD | 05.11. | TRAKEŘI | 199 | 168 | 175 | 187 | 212 | 155 | 6 | 212 | 155 | 182,67 | 10 |
| 9. HD | 24.09. | ONDRÁŠ | 169 | 156 | 146 | 3 | 169 | 146 | 157,00 | 3 | |||
| 10. HD | 26.11. | LAMPIÓNI | 189 | 177 | 193 | 3 | 193 | 177 | 186,33 | 4 | |||
| 11. HD | 03.12. | STATOVAR | 162 | 171 | 148 | 194 | 146 | 213 | 6 | 213 | 146 | 172,33 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 8992 celkem | 51 | 222 | 135 | 176,31 | 67 | ||||||
Duelových bodů 67 z 102 možných (66 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.02. | BABINEC | 128 | 159 | 213 | 148 | 202 | 174 | 6 | 213 | 128 | 170,67 | 8 |
| 2. HD | 16.04. | SMOG | 188 | 192 | 171 | 202 | 173 | 179 | 6 | 202 | 171 | 184,17 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | MEXICO | 199 | 168 | 157 | 219 | 180 | 173 | 6 | 219 | 157 | 182,67 | 2 |
| 4. HD | 05.03. | ONDRÁŠ | 160 | 176 | 158 | 188 | 131 | 172 | 6 | 188 | 131 | 164,17 | 4 |
| 5. HD | 13.02. | JADRAN | 172 | 187 | 186 | 204 | 202 | 160 | 6 | 204 | 160 | 185,17 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | TRAKEŘI | 201 | 176 | 174 | 195 | 190 | 184 | 6 | 201 | 174 | 186,67 | 8 |
| 7. HD | 19.04. | HUJAŘI | 177 | 170 | 166 | 186 | 179 | 148 | 6 | 186 | 148 | 171,00 | 8 |
| 8. HD | 17.04. | STATOVAR | 188 | 174 | 194 | 201 | 206 | 158 | 6 | 206 | 158 | 186,83 | 10 |
| 9. HD | 06.03. | GAMA | 167 | 146 | 182 | 168 | 176 | 180 | 6 | 182 | 146 | 169,83 | 10 |
| 10. HD | 30.04. | JMJ TEAM | 175 | 152 | 154 | 145 | 207 | 179 | 6 | 207 | 145 | 168,67 | 6 |
| 11. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 163 | 201 | 168 | 200 | 200 | 160 | 6 | 201 | 160 | 182,00 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11711 celkem | 66 | 219 | 128 | 177,44 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 132 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 53
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.09. | JADRAN | 173 | 202 | 196 | 172 | 193 | 192 | 6 | 202 | 172 | 188,00 | 6 |
| 2. HD | 11.09. | HUJAŘI | 191 | 171 | 176 | 140 | 203 | 157 | 6 | 203 | 140 | 173,00 | 4 |
| 3. HD | 18.09. | JMJ TEAM | 165 | 167 | 190 | 192 | 160 | 140 | 6 | 192 | 140 | 169,00 | 9 |
| 4. HD | 03.10. | BABINEC | 202 | 162 | 220 | 160 | 163 | 182 | 6 | 220 | 160 | 181,50 | 12 |
| 5. HD | 02.10. | LAMPIÓNI | 174 | 215 | 206 | 149 | 171 | 177 | 6 | 215 | 149 | 182,00 | 8 |
| 6. HD | 09.10. | SMOG | 169 | 176 | 165 | 180 | 213 | 160 | 6 | 213 | 160 | 177,17 | 8 |
| 7. HD | 24.10. | STATOVAR | 162 | 191 | 182 | 171 | 189 | 172 | 6 | 191 | 162 | 177,83 | 6 |
| 8. HD | 31.10. | GAMA | 202 | 181 | 170 | 181 | 145 | 173 | 6 | 202 | 145 | 175,33 | 10 |
| 9. HD | 23.10. | TRAKEŘI | 217 | 249 | 184 | 192 | 166 | 191 | 6 | 249 | 166 | 199,83 | 10 |
| 10. HD | 14.11. | ONDRÁŠ | 213 | 179 | 192 | 164 | 175 | 187 | 6 | 213 | 164 | 185,00 | 8 |
| 11. HD | 21.11. | MEXICO | 222 | 216 | 157 | 203 | 169 | 178 | 6 | 222 | 157 | 190,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11997 celkem | 66 | 249 | 140 | 181,77 | 89 | ||||||
Duelových bodů 89 z 132 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 48
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.02. | ONDRÁŠ | 185 | 206 | 176 | 203 | 178 | 167 | 6 | 206 | 167 | 185,83 | 4 |
| 2. HD | 21.02. | JMJ TEAM | 176 | 167 | 203 | 200 | 196 | 193 | 6 | 203 | 167 | 189,17 | 10 |
| 3. HD | 20.02. | SMOG | 181 | 187 | 193 | 201 | 177 | 189 | 6 | 201 | 177 | 188,00 | 10 |
| 4. HD | 13.02. | MEXICO | 201 | 143 | 203 | 160 | 188 | 184 | 6 | 203 | 143 | 179,83 | 8 |
| 5. HD | 14.03. | 3+1 | 176 | 191 | 170 | 193 | 171 | 178 | 6 | 193 | 170 | 179,83 | 8 |
| 6. HD | 06.03. | HUJAŘI | 205 | 195 | 159 | 180 | 200 | 172 | 6 | 205 | 159 | 185,17 | 10 |
| 7. HD | 13.03. | GAMA | 176 | 179 | 170 | 172 | 183 | 179 | 6 | 183 | 170 | 176,50 | 12 |
| 8. HD | 27.03. | TRAKEŘI | 213 | 212 | 188 | 179 | 195 | 180 | 6 | 213 | 179 | 194,50 | 12 |
| 9. HD | 18.04. | LAMPIÓNI | 166 | 223 | 196 | 169 | 163 | 173 | 6 | 223 | 163 | 181,67 | 6 |
| 10. HD | 24.04. | BABINEC | 189 | 181 | 183 | 159 | 181 | 205 | 6 | 205 | 159 | 183,00 | 10 |
| 11. HD | 09.05. | JADRAN | 182 | 136 | 157 | 172 | 188 | 176 | 6 | 188 | 136 | 168,50 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 12072 celkem | 66 | 223 | 136 | 182,91 | 96 | ||||||
Duelových bodů 96 z 132 možných (73 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 PERMONÍCI
3. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | HUJAŘI | 184 | 188 | 169 | 162 | 190 | 175 | 6 | 190 | 162 | 178,00 | 10 |
| 3. HD | 27.09. | 3+1 | 163 | 180 | 162 | 169 | 150 | 224 | 6 | 224 | 150 | 174,67 | 8 |
| 4. HD | 28.09. | BISTRO | 183 | 232 | 181 | 163 | 198 | 142 | 6 | 232 | 142 | 183,17 | 8 |
| 5. HD | 11.10. | JADRAN | 208 | 203 | 179 | 224 | 185 | 172 | 6 | 224 | 172 | 195,17 | 6 |
| 6. HD | 24.10. | GAMA | 170 | 191 | 194 | 169 | 184 | 166 | 6 | 194 | 166 | 179,00 | 8 |
| 7. HD | 01.11. | LAMPIÓNI | 180 | 202 | 182 | 186 | 220 | 147 | 6 | 220 | 147 | 186,17 | 8 |
| 8. HD | 12.09. | ONDRÁŠ | 178 | 138 | 160 | 168 | 176 | 126 | 6 | 178 | 126 | 157,67 | 6 |
| 9. HD | 07.11. | TRAKEŘI | 191 | 148 | 187 | 164 | 224 | 161 | 6 | 224 | 148 | 179,17 | 7 |
| 10. HD | 08.11. | BABINEC | 193 | 183 | 171 | 159 | 233 | 183 | 6 | 233 | 159 | 187,00 | 8 |
| 11. HD | 21.11. | MEXICO | 190 | 183 | 200 | 180 | 215 | 213 | 6 | 215 | 180 | 196,83 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 10901 celkem | 60 | 233 | 126 | 181,68 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 120 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | GAMA | 174 | 175 | 189 | 168 | 172 | 211 | 6 | 211 | 168 | 181,50 | 10 |
| 2. HD | 01.03. | ONDRÁŠ | 169 | 182 | 167 | 169 | 178 | 175 | 6 | 182 | 167 | 173,33 | 8 |
| 3. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 175 | 173 | 153 | 157 | 200 | 146 | 6 | 200 | 146 | 167,33 | 6 |
| 4. HD | 22.03. | LAMPIÓNI | 182 | 150 | 158 | 186 | 168 | 175 | 6 | 186 | 150 | 169,83 | 4 |
| 5. HD | 14.03. | BISTRO | 138 | 170 | 153 | 170 | 178 | 171 | 6 | 178 | 138 | 163,33 | 12 |
| 6. HD | 07.03. | DŮCHODCI | 175 | 148 | 203 | 187 | 160 | 146 | 6 | 203 | 146 | 169,83 | 6 |
| 7. HD | 25.04. | BABINEC | 198 | 184 | 179 | 177 | 148 | 187 | 6 | 198 | 148 | 178,83 | 10 |
| 8. HD | 03.05. | MEXICO | 169 | 162 | 170 | 193 | 189 | 141 | 6 | 193 | 141 | 170,67 | 4 |
| 9. HD | 15.03. | 3+1 | 137 | 147 | 192 | 152 | 176 | 211 | 6 | 211 | 137 | 169,17 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 9263 celkem | 54 | 211 | 137 | 171,54 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 108 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 PERMONÍCI
7. v žebříčku sezóny z 38
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | VOLEJBAL | 188 | 147 | 167 | 149 | 210 | 187 | 6 | 210 | 147 | 174,67 | 8 |
| 2. HD | 02.11. | GAMA | 184 | 150 | 182 | 198 | 158 | 200 | 6 | 200 | 150 | 178,67 | 10 |
| 3. HD | 21.09. | DŮCHODCI | 150 | 186 | 160 | 175 | 136 | 169 | 6 | 186 | 136 | 162,67 | 8 |
| 4. HD | 05.10. | MEXICO | 165 | 204 | 210 | 130 | 165 | 189 | 6 | 210 | 130 | 177,17 | 8 |
| 5. HD | 12.10. | 3+1 | 158 | 157 | 126 | 206 | 150 | 153 | 6 | 206 | 126 | 158,33 | 4 |
| 6. HD | 19.10. | LAMPIÓNI | 171 | 177 | 175 | 189 | 175 | 170 | 6 | 189 | 170 | 176,17 | 6 |
| 7. HD | 15.09. | ŠOT | 186 | 157 | 213 | 194 | 190 | 193 | 6 | 213 | 157 | 188,83 | 8 |
| 8. HD | 26.10. | BABINEC | 180 | 189 | 202 | 189 | 138 | 195 | 6 | 202 | 138 | 182,17 | 8 |
| 9. HD | 09.11. | ONDRÁŠ | 192 | 163 | 153 | 203 | 147 | 162 | 6 | 203 | 147 | 170,00 | 5 |
| Celkem | 9 utkání | 9412 celkem | 54 | 213 | 126 | 174,30 | 65 | ||||||
Duelových bodů 65 z 108 možných (60 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.