Frýdecká liga družstev, podzim 2026 TRAKEŘI
32. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DOBRÁCI | 185 | 167 | 209 | 192 | 4 | 209 | 167 | 188,25 | 6 | ||
| 2. HD | 31.08. | GAMA | 113 | 141 | 210 | 3 | 210 | 113 | 154,67 | 2 | |||
| 3. HD | 08.09. | STATOVAR | 159 | 166 | 158 | 180 | 200 | 177 | 6 | 200 | 158 | 173,33 | 4 |
| 4. HD | 14.09. | URNA | 156 | 143 | 213 | 3 | 213 | 143 | 170,67 | 4 | |||
| 5. HD | 21.09. | LAMPIÓNI | 181 | 160 | 124 | 194 | 157 | 179 | 6 | 194 | 124 | 165,83 | 4 |
| 6. HD | 28.09. | DRACI | 192 | 146 | 169 | 173 | 198 | 195 | 6 | 198 | 146 | 178,83 | 4 |
| 7. HD | 05.10. | HUJAŘI | 168 | 193 | 177 | 179 | 190 | 197 | 6 | 197 | 168 | 184,00 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 5941 celkem | 34 | 213 | 113 | 174,74 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 68 možných (47 %). Bez handicapu je průměr 166,74.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 TRAKEŘI
36. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | DALLAS | 139 | 171 | 183 | 149 | 166 | 148 | 6 | 183 | 139 | 159,33 | 8 |
| 2. HD | 17.02. | STATOVAR | 162 | 177 | 175 | 189 | 145 | 158 | 6 | 189 | 145 | 167,67 | 5 |
| 3. HD | 23.02. | GAMA | 157 | 213 | 173 | 3 | 213 | 157 | 181,00 | 6 | |||
| 4. HD | 10.03. | JMJ TEAM | 149 | 182 | 165 | 3 | 182 | 149 | 165,33 | 4 | |||
| 5. HD | 17.03. | BABINEC | 193 | 175 | 136 | 151 | 167 | 195 | 6 | 195 | 136 | 169,50 | 4 |
| 6. HD | 30.03. | SMOG | 227 | 177 | 155 | 163 | 193 | 5 | 227 | 155 | 183,00 | 6 | |
| 7. HD | 13.04. | DOBRÁCI | 196 | 161 | 186 | 175 | 174 | 198 | 6 | 198 | 161 | 181,67 | 10 |
| 8. HD | 02.06. | LAMPIÓNI | 165 | 189 | 168 | 205 | 144 | 163 | 6 | 205 | 144 | 172,33 | 5 |
| 9. HD | 12.05. | URNA | 199 | 173 | 124 | 169 | 175 | 5 | 199 | 124 | 168,00 | 4 | |
| 10. HD | 18.05. | HUJAŘI | 208 | 164 | 199 | 166 | 178 | 163 | 6 | 208 | 163 | 179,67 | 6 |
| 11. HD | 27.04. | PERMONÍCI | 197 | 154 | 157 | 173 | 158 | 165 | 6 | 197 | 154 | 167,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 9979 celkem | 58 | 227 | 124 | 172,05 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 116 možných (53 %). Bez handicapu je průměr 164,05.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 TRAKEŘI
22. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | STATOVAR | 215 | 177 | 143 | 172 | 154 | 180 | 6 | 215 | 143 | 173,50 | 6 |
| 2. HD | 08.09. | HUJAŘI | 168 | 174 | 139 | 3 | 174 | 139 | 160,33 | 0 | |||
| 3. HD | 16.09. | SMOG | 206 | 174 | 178 | 172 | 177 | 167 | 6 | 206 | 167 | 179,00 | 8 |
| 4. HD | 22.09. | DOBRÁCI | 159 | 218 | 186 | 153 | 163 | 176 | 6 | 218 | 153 | 175,83 | 6 |
| 5. HD | 29.09. | JMJ TEAM | 185 | 176 | 196 | 3 | 196 | 176 | 185,67 | 4 | |||
| 6. HD | 13.10. | JEŠTĚŘI | 206 | 177 | 178 | 3 | 206 | 177 | 187,00 | 4 | |||
| 7. HD | 28.10. | GAMA | 155 | 188 | 189 | 3 | 189 | 155 | 177,33 | 2 | |||
| 8. HD | 03.11. | LAMPIÓNI | 173 | 151 | 160 | 221 | 146 | 198 | 6 | 221 | 146 | 174,83 | 3 |
| 9. HD | 17.11. | BABINEC | 169 | 200 | 180 | 186 | 134 | 168 | 6 | 200 | 134 | 172,83 | 10 |
| 10. HD | 01.12. | PERMONÍCI | 193 | 165 | 177 | 171 | 215 | 153 | 6 | 215 | 153 | 179,00 | 10 |
| 11. HD | 16.12. | URNA | 153 | 198 | 164 | 3 | 198 | 153 | 171,67 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8976 celkem | 51 | 221 | 134 | 176,00 | 55 | ||||||
Duelových bodů 55 z 102 možných (54 %). Bez handicapu je průměr 168,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 TRAKEŘI
32. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | HUJAŘI | 252 | 118 | 161 | 163 | 167 | 163 | 6 | 252 | 118 | 170,67 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | SMOG | 159 | 177 | 195 | 175 | 180 | 186 | 6 | 195 | 159 | 178,67 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | STATOVAR | 165 | 167 | 176 | 129 | 203 | 150 | 6 | 203 | 129 | 165,00 | 4 |
| 4. HD | 10.03. | GAMA | 130 | 172 | 184 | 153 | 149 | 156 | 6 | 184 | 130 | 157,33 | 6 |
| 5. HD | 18.03. | JMJ TEAM | 208 | 199 | 174 | 137 | 156 | 176 | 6 | 208 | 137 | 175,00 | 4 |
| 6. HD | 31.03. | DOBRÁCI | 195 | 197 | 155 | 168 | 193 | 171 | 6 | 197 | 155 | 179,83 | 2 |
| 7. HD | 24.04. | LAMPIÓNI | 141 | 158 | 172 | 3 | 172 | 141 | 157,00 | 0 | |||
| 8. HD | 29.04. | PERMONÍCI | 155 | 154 | 206 | 163 | 132 | 187 | 6 | 206 | 132 | 166,17 | 4 |
| 9. HD | 05.05. | JEŠTĚŘI | 179 | 160 | 152 | 159 | 185 | 168 | 6 | 185 | 152 | 167,17 | 4 |
| 10. HD | 19.05. | BABINEC | 171 | 155 | 161 | 166 | 150 | 156 | 6 | 171 | 150 | 159,83 | 4 |
| 11. HD | 27.05. | URNA | 153 | 180 | 167 | 148 | 177 | 184 | 6 | 184 | 148 | 168,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10598 celkem | 63 | 252 | 118 | 168,22 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 126 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 160,22.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 TRAKEŘI
31. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | SMOG | 185 | 174 | 166 | 3 | 185 | 166 | 175,00 | 6 | |||
| 2. HD | 27.08. | BABINEC | 176 | 167 | 174 | 3 | 176 | 167 | 172,33 | 4 | |||
| 3. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 159 | 128 | 169 | 186 | 4 | 186 | 128 | 160,50 | 2 | ||
| 4. HD | 09.09. | DOBRÁCI | 138 | 111 | 164 | 170 | 170 | 173 | 6 | 173 | 111 | 154,33 | 4 |
| 5. HD | 17.09. | GAMA | 199 | 178 | 166 | 3 | 199 | 166 | 181,00 | 3 | |||
| 6. HD | 30.09. | HUJAŘI | 181 | 209 | 153 | 160 | 176 | 147 | 6 | 209 | 147 | 171,00 | 10 |
| 7. HD | 14.10. | URNA | 178 | 164 | 194 | 3 | 194 | 164 | 178,67 | 0 | |||
| 8. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 118 | 148 | 167 | 134 | 183 | 192 | 6 | 192 | 118 | 157,00 | 6 |
| 9. HD | 12.11. | LAMPIÓNI | 174 | 177 | 181 | 218 | 164 | 171 | 6 | 218 | 164 | 180,83 | 6 |
| 10. HD | 18.11. | PERMONÍCI | 174 | 178 | 182 | 180 | 187 | 176 | 6 | 187 | 174 | 179,50 | 8 |
| 11. HD | 10.12. | STATOVAR | 154 | 147 | 162 | 3 | 162 | 147 | 154,33 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8282 celkem | 49 | 218 | 111 | 169,02 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 98 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 161,02.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 TRAKEŘI
34. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 05.02. | GAMA | 129 | 157 | 178 | 3 | 178 | 129 | 154,67 | 4 | |||
| 3. HD | 19.02. | JEŠTĚŘI | 167 | 158 | 153 | 188 | 161 | 163 | 6 | 188 | 153 | 165,00 | 6 |
| 4. HD | 26.02. | BABINEC | 158 | 172 | 143 | 186 | 176 | 140 | 6 | 186 | 140 | 162,50 | 2 |
| 5. HD | 11.03. | SMOG | 173 | 187 | 150 | 3 | 187 | 150 | 170,00 | 6 | |||
| 6. HD | 18.03. | DOBRÁCI | 154 | 163 | 156 | 211 | 170 | 137 | 6 | 211 | 137 | 165,17 | 6 |
| 7. HD | 02.04. | URNA | 180 | 159 | 143 | 3 | 180 | 143 | 160,67 | 0 | |||
| 8. HD | 22.04. | STATOVAR | 176 | 162 | 176 | 181 | 174 | 172 | 6 | 181 | 162 | 173,50 | 6 |
| 9. HD | 30.04. | JMJ TEAM | 174 | 189 | 197 | 170 | 146 | 150 | 6 | 197 | 146 | 171,00 | 6 |
| 10. HD | 13.05. | LAMPIÓNI | 219 | 170 | 145 | 177 | 178 | 170 | 6 | 219 | 145 | 176,50 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 7538 celkem | 45 | 219 | 129 | 167,51 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 90 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 159,51.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAKEŘI
34. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | LAMPIÓNI | 145 | 216 | 147 | 186 | 177 | 192 | 6 | 216 | 145 | 177,17 | 4 |
| 2. HD | 29.08. | TRAFO | 162 | 169 | 176 | 190 | 185 | 166 | 6 | 190 | 162 | 174,67 | 4 |
| 3. HD | 05.09. | STATOVAR | 162 | 177 | 167 | 187 | 168 | 168 | 6 | 187 | 162 | 171,50 | 6 |
| 4. HD | 12.09. | GAMA | 160 | 137 | 155 | 161 | 146 | 174 | 6 | 174 | 137 | 155,50 | 6 |
| 6. HD | 02.10. | BABINEC | 188 | 167 | 143 | 154 | 173 | 178 | 6 | 188 | 143 | 167,17 | 3 |
| 7. HD | 10.10. | HUJAŘI | 173 | 177 | 181 | 195 | 177 | 161 | 6 | 195 | 161 | 177,33 | 12 |
| 8. HD | 23.10. | URNA | 164 | 166 | 135 | 171 | 158 | 169 | 6 | 171 | 135 | 160,50 | 4 |
| 9. HD | 06.11. | PERMONÍCI | 167 | 148 | 172 | 174 | 171 | 170 | 6 | 174 | 148 | 167,00 | 4 |
| 10. HD | 27.11. | SMOG | 170 | 144 | 173 | 3 | 173 | 144 | 162,33 | 5 | |||
| 11. HD | 04.12. | JEŠTĚŘI | 156 | 170 | 157 | 145 | 178 | 186 | 6 | 186 | 145 | 165,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 9584 celkem | 57 | 216 | 135 | 168,14 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 114 možných (46 %). Bez handicapu je průměr 160,14.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAKEŘI
36. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 175 | 129 | 123 | 3 | 175 | 123 | 142,33 | 0 | |||
| 2. HD | 01.03. | JEŠTĚŘI | 188 | 157 | 159 | 3 | 188 | 157 | 168,00 | 4 | |||
| 3. HD | 13.03. | TRAFO | 188 | 148 | 162 | 3 | 188 | 148 | 166,00 | 4 | |||
| 6. HD | 18.04. | SMOG | 157 | 164 | 183 | 186 | 4 | 186 | 157 | 172,50 | 6 | ||
| 7. HD | 01.05. | JMJ TEAM | 144 | 165 | 170 | 148 | 186 | 175 | 6 | 186 | 144 | 164,67 | 2 |
| 8. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 149 | 177 | 172 | 3 | 177 | 149 | 166,00 | 2 | |||
| 9. HD | 24.05. | STATOVAR | 168 | 171 | 201 | 3 | 201 | 168 | 180,00 | 6 | |||
| 10. HD | 29.05. | HUJAŘI | 179 | 165 | 158 | 3 | 179 | 158 | 167,33 | 2 | |||
| 11. HD | 06.06. | URNA | 129 | 157 | 189 | 3 | 189 | 129 | 158,33 | 2 | |||
| Celkem | 9 utkání | 5122 celkem | 31 | 201 | 123 | 165,23 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 62 možných (45 %). Bez handicapu je průměr 157,23.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 05.09. | STATOVAR | 147 | 145 | 133 | 145 | 190 | 150 | 6 | 190 | 133 | 151,67 | 4 |
| 4. HD | 20.09. | LAMPIÓNI | 124 | 178 | 165 | 143 | 157 | 118 | 6 | 178 | 118 | 147,50 | 2 |
| 6. HD | 10.10. | GAMA | 141 | 167 | 137 | 140 | 136 | 153 | 6 | 167 | 136 | 145,67 | 6 |
| 8. HD | 24.10. | SMOG | 213 | 217 | 156 | 153 | 162 | 157 | 6 | 217 | 153 | 176,33 | 10 |
| 9. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 160 | 206 | 144 | 152 | 160 | 168 | 6 | 206 | 144 | 165,00 | 4 |
| 10. HD | 12.09. | HUJAŘI | 174 | 152 | 182 | 191 | 135 | 175 | 6 | 191 | 135 | 168,17 | 6 |
| 11. HD | 06.12. | JMJ TEAM | 136 | 143 | 196 | 202 | 178 | 134 | 6 | 202 | 134 | 164,83 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 6715 celkem | 42 | 217 | 118 | 159,88 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 84 možných (45 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 31.05. | PERMONÍCI | 145 | 171 | 153 | 144 | 180 | 193 | 6 | 193 | 144 | 164,33 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 986 celkem | 6 | 193 | 144 | 164,33 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.10. | STATOVAR | 186 | 176 | 154 | 178 | 153 | 121 | 6 | 186 | 121 | 161,33 | 6 |
| 2. HD | 20.09. | JMJ TEAM | 122 | 138 | 169 | 189 | 119 | 136 | 6 | 189 | 119 | 145,50 | 0 |
| 4. HD | 11.10. | MEXICO | 179 | 183 | 145 | 153 | 193 | 168 | 6 | 193 | 145 | 170,17 | 8 |
| 5. HD | 19.10. | JEŠTĚŘI | 147 | 179 | 182 | 192 | 181 | 190 | 6 | 192 | 147 | 178,50 | 8 |
| 6. HD | 26.10. | SMOG | 205 | 169 | 211 | 154 | 166 | 152 | 6 | 211 | 152 | 176,17 | 10 |
| 11. HD | 27.09. | LAMPIÓNI | 162 | 143 | 153 | 136 | 135 | 186 | 6 | 186 | 135 | 152,50 | 2 |
| Celkem | 6 utkání | 5905 celkem | 36 | 211 | 119 | 164,03 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 72 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | SMOG | 165 | 153 | 190 | 192 | 137 | 193 | 6 | 193 | 137 | 171,67 | 10 |
| 2. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 141 | 171 | 193 | 159 | 171 | 180 | 6 | 193 | 141 | 169,17 | 6 |
| 3. HD | 11.02. | BABINEC | 161 | 225 | 118 | 168 | 170 | 147 | 6 | 225 | 118 | 164,83 | 5 |
| 5. HD | 18.02. | KAMPERETAMPERE | 137 | 149 | 202 | 166 | 226 | 127 | 6 | 226 | 127 | 167,83 | 4 |
| 7. HD | 22.06. | PERMONÍCI | 166 | 163 | 214 | 161 | 164 | 152 | 6 | 214 | 152 | 170,00 | 4 |
| 8. HD | 22.06. | STATOVAR | 142 | 167 | 157 | 156 | 148 | 150 | 6 | 167 | 142 | 153,33 | 0 |
| 9. HD | 21.09. | MEXICO | 142 | 165 | 163 | 223 | 143 | 168 | 6 | 223 | 142 | 167,33 | 6 |
| 10. HD | 15.06. | JEŠTĚŘI | 119 | 170 | 145 | 125 | 139 | 166 | 6 | 170 | 119 | 144,00 | 6 |
| 11. HD | 16.06. | JMJ TEAM | 147 | 158 | 188 | 147 | 156 | 167 | 6 | 188 | 147 | 160,50 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 8812 celkem | 54 | 226 | 118 | 163,19 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 108 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | GAMA | 112 | 155 | 143 | 209 | 136 | 125 | 6 | 209 | 112 | 146,67 | 4 |
| 2. HD | 16.09. | JEŠTĚŘI | 166 | 179 | 184 | 189 | 157 | 148 | 6 | 189 | 148 | 170,50 | 6 |
| 3. HD | 10.09. | SMOG | 158 | 141 | 198 | 155 | 115 | 147 | 6 | 198 | 115 | 152,33 | 8 |
| 4. HD | 24.09. | KAMPERETAMPERE | 149 | 128 | 179 | 212 | 158 | 256 | 6 | 256 | 128 | 180,33 | 4 |
| 5. HD | 03.09. | LAMPIÓNI | 154 | 127 | 158 | 127 | 186 | 139 | 6 | 186 | 127 | 148,50 | 3 |
| 7. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 177 | 175 | 170 | 170 | 168 | 176 | 6 | 177 | 168 | 172,67 | 12 |
| 8. HD | 12.11. | STATOVAR | 156 | 146 | 156 | 145 | 169 | 190 | 6 | 190 | 145 | 160,33 | 4 |
| 9. HD | 22.10. | MEXICO | 177 | 171 | 157 | 202 | 195 | 145 | 6 | 202 | 145 | 174,50 | 6 |
| 11. HD | 29.10. | BABINEC | 212 | 198 | 178 | 144 | 139 | 183 | 6 | 212 | 139 | 175,67 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 8889 celkem | 54 | 256 | 112 | 164,61 | 55 | ||||||
Duelových bodů 55 z 108 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.02. | GAMA | 138 | 173 | 159 | 128 | 153 | 208 | 6 | 208 | 128 | 159,83 | 10 |
| 2. HD | 12.02. | HUJAŘI | 135 | 188 | 212 | 154 | 146 | 161 | 6 | 212 | 135 | 166,00 | 6 |
| 3. HD | 01.05. | JEŠTĚŘI | 132 | 151 | 196 | 169 | 139 | 210 | 6 | 210 | 132 | 166,17 | 6 |
| 6. HD | 07.05. | ONDRÁŠ | 161 | 153 | 171 | 141 | 159 | 132 | 6 | 171 | 132 | 152,83 | 4 |
| 7. HD | 26.03. | STATOVAR | 171 | 156 | 177 | 212 | 127 | 162 | 6 | 212 | 127 | 167,50 | 6 |
| 8. HD | 04.03. | SMOG | 176 | 190 | 159 | 138 | 180 | 169 | 6 | 190 | 138 | 168,67 | 8 |
| 9. HD | 18.03. | LAMPIÓNI | 160 | 168 | 176 | 147 | 164 | 156 | 6 | 176 | 147 | 161,83 | 2 |
| 10. HD | 13.05. | MEXICO | 188 | 169 | 169 | 182 | 189 | 203 | 6 | 203 | 169 | 183,33 | 8 |
| 11. HD | 21.05. | BABINEC | 149 | 156 | 181 | 168 | 182 | 160 | 6 | 182 | 149 | 166,00 | 7 |
| Celkem | 9 utkání | 8953 celkem | 54 | 212 | 127 | 165,80 | 57 | ||||||
Duelových bodů 57 z 108 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | SMOG | 150 | 169 | 159 | 137 | 128 | 144 | 6 | 169 | 128 | 147,83 | 4 |
| 2. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 158 | 119 | 158 | 140 | 170 | 152 | 6 | 170 | 119 | 149,50 | 2 |
| 3. HD | 27.08. | HUJAŘI | 111 | 148 | 133 | 146 | 177 | 170 | 6 | 177 | 111 | 147,50 | 4 |
| 4. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 153 | 156 | 131 | 172 | 163 | 182 | 6 | 182 | 131 | 159,50 | 4 |
| 5. HD | 03.09. | STATOVAR | 199 | 170 | 128 | 152 | 151 | 150 | 6 | 199 | 128 | 158,33 | 4 |
| 6. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 174 | 143 | 175 | 190 | 142 | 179 | 6 | 190 | 142 | 167,17 | 8 |
| 7. HD | 17.09. | ONDRÁŠ | 181 | 180 | 147 | 208 | 131 | 162 | 6 | 208 | 131 | 168,17 | 2 |
| 8. HD | 05.11. | PERMONÍCI | 175 | 154 | 179 | 158 | 156 | 144 | 6 | 179 | 144 | 161,00 | 4 |
| 9. HD | 13.11. | MEXICO | 136 | 143 | 183 | 208 | 161 | 180 | 6 | 208 | 136 | 168,50 | 4 |
| 10. HD | 12.11. | BABINEC | 139 | 147 | 165 | 133 | 176 | 132 | 6 | 176 | 132 | 148,67 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | GAMA | 158 | 114 | 144 | 145 | 163 | 152 | 6 | 163 | 114 | 146,00 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10333 celkem | 66 | 208 | 111 | 156,56 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 132 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | HUJAŘI | 167 | 154 | 164 | 193 | 159 | 159 | 6 | 193 | 154 | 166,00 | 10 |
| 2. HD | 12.02. | GAMA | 125 | 129 | 179 | 168 | 179 | 136 | 6 | 179 | 125 | 152,67 | 8 |
| 3. HD | 19.02. | JMJ TEAM | 124 | 159 | 156 | 169 | 153 | 138 | 6 | 169 | 124 | 149,83 | 6 |
| 4. HD | 20.02. | JADRAN | 159 | 186 | 161 | 158 | 140 | 139 | 6 | 186 | 139 | 157,17 | 2 |
| 5. HD | 13.03. | ONDRÁŠ | 158 | 168 | 163 | 173 | 138 | 162 | 6 | 173 | 138 | 160,33 | 4 |
| 6. HD | 19.03. | PERMONÍCI | 140 | 131 | 182 | 152 | 134 | 159 | 6 | 182 | 131 | 149,67 | 2 |
| 7. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 136 | 201 | 137 | 3 | 201 | 136 | 158,00 | 2 | |||
| 8. HD | 26.03. | MEXICO | 151 | 133 | 147 | 184 | 110 | 158 | 6 | 184 | 110 | 147,17 | 0 |
| 9. HD | 17.04. | BABINEC | 134 | 136 | 143 | 189 | 128 | 155 | 6 | 189 | 128 | 147,50 | 6 |
| 10. HD | 01.05. | STATOVAR | 132 | 169 | 129 | 172 | 157 | 179 | 6 | 179 | 129 | 156,33 | 6 |
| 11. HD | 07.05. | SMOG | 149 | 142 | 159 | 162 | 155 | 168 | 6 | 168 | 142 | 155,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 9729 celkem | 63 | 201 | 110 | 154,43 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 126 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | STATOVAR | 153 | 152 | 93 | 178 | 150 | 143 | 6 | 178 | 93 | 144,83 | 4 |
| 2. HD | 12.09. | JMJ TEAM | 173 | 117 | 158 | 168 | 180 | 192 | 6 | 192 | 117 | 164,67 | 6 |
| 3. HD | 25.09. | ONDRÁŠ | 171 | 172 | 173 | 128 | 156 | 124 | 6 | 173 | 124 | 154,00 | 0 |
| 4. HD | 19.09. | LAMPIÓNI | 154 | 170 | 157 | 165 | 140 | 125 | 6 | 170 | 125 | 151,83 | 4 |
| 5. HD | 05.09. | JADRAN | 133 | 177 | 167 | 131 | 188 | 156 | 6 | 188 | 131 | 158,67 | 2 |
| 6. HD | 16.10. | HUJAŘI | 155 | 158 | 169 | 157 | 157 | 147 | 6 | 169 | 147 | 157,17 | 2 |
| 7. HD | 17.10. | GAMA | 142 | 151 | 152 | 134 | 185 | 160 | 6 | 185 | 134 | 154,00 | 8 |
| 8. HD | 13.11. | SMOG | 145 | 137 | 124 | 193 | 187 | 162 | 6 | 193 | 124 | 158,00 | 8 |
| 9. HD | 23.10. | PERMONÍCI | 157 | 174 | 125 | 178 | 184 | 205 | 6 | 205 | 125 | 170,50 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | MEXICO | 112 | 189 | 149 | 189 | 136 | 142 | 6 | 189 | 112 | 152,83 | 4 |
| 11. HD | 21.11. | BABINEC | 139 | 136 | 191 | 184 | 146 | 165 | 6 | 191 | 136 | 160,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10360 celkem | 66 | 205 | 93 | 156,97 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 132 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.02. | JADRAN | 122 | 140 | 136 | 157 | 138 | 188 | 6 | 188 | 122 | 146,83 | 2 |
| 2. HD | 20.02. | HUJAŘI | 138 | 168 | 130 | 166 | 153 | 139 | 6 | 168 | 130 | 149,00 | 4 |
| 3. HD | 28.02. | JMJ TEAM | 148 | 156 | 167 | 156 | 148 | 158 | 6 | 167 | 148 | 155,50 | 4 |
| 5. HD | 13.03. | SMOG | 160 | 165 | 152 | 145 | 145 | 201 | 6 | 201 | 145 | 161,33 | 6 |
| 6. HD | 21.03. | LAMPIÓNI | 148 | 224 | 136 | 166 | 145 | 115 | 6 | 224 | 115 | 155,67 | 6 |
| 7. HD | 20.03. | 3+1 | 167 | 185 | 155 | 181 | 158 | 141 | 6 | 185 | 141 | 164,50 | 10 |
| 8. HD | 27.03. | PERMONÍCI | 189 | 155 | 124 | 161 | 159 | 183 | 6 | 189 | 124 | 161,83 | 2 |
| 9. HD | 18.04. | GAMA | 161 | 146 | 137 | 135 | 177 | 192 | 6 | 192 | 135 | 158,00 | 8 |
| 11. HD | 09.05. | MEXICO | 171 | 150 | 185 | 155 | 177 | 160 | 6 | 185 | 150 | 166,33 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 8514 celkem | 54 | 224 | 115 | 157,67 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 108 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.09. | 3+1 | 186 | 146 | 156 | 138 | 180 | 146 | 6 | 186 | 138 | 158,67 | 8 |
| 2. HD | 10.10. | BABINEC | 183 | 153 | 178 | 124 | 167 | 207 | 6 | 207 | 124 | 168,67 | 6 |
| 3. HD | 26.09. | GAMA | 150 | 145 | 165 | 160 | 169 | 183 | 6 | 183 | 145 | 162,00 | 8 |
| 4. HD | 05.12. | MEXICO | 158 | 128 | 123 | 167 | 171 | 181 | 6 | 181 | 123 | 154,67 | 2 |
| 5. HD | 12.09. | LAMPIÓNI | 180 | 183 | 185 | 175 | 128 | 162 | 6 | 185 | 128 | 168,83 | 6 |
| 7. HD | 17.10. | HUJAŘI | 125 | 203 | 137 | 109 | 175 | 192 | 6 | 203 | 109 | 156,83 | 6 |
| 8. HD | 19.09. | BISTRO | 152 | 157 | 161 | 180 | 161 | 171 | 6 | 180 | 152 | 163,67 | 10 |
| 9. HD | 07.11. | PERMONÍCI | 167 | 165 | 192 | 158 | 181 | 141 | 6 | 192 | 141 | 167,33 | 2 |
| 10. HD | 29.11. | JADRAN | 157 | 173 | 137 | 188 | 167 | 145 | 6 | 188 | 137 | 161,17 | 2 |
| 11. HD | 06.12. | ONDRÁŠ | 139 | 155 | 155 | 158 | 150 | 151 | 6 | 158 | 139 | 151,33 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 9679 celkem | 60 | 207 | 109 | 161,32 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 120 možných (43 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 05.04. | PERMONÍCI | 126 | 109 | 168 | 153 | 134 | 163 | 6 | 168 | 109 | 142,17 | 2 |
| 4. HD | 26.04. | BABINEC | 164 | 132 | 130 | 158 | 137 | 156 | 6 | 164 | 130 | 146,17 | 4 |
| 8. HD | 25.04. | GAMA | 152 | 122 | 142 | 143 | 178 | 150 | 6 | 178 | 122 | 147,83 | 4 |
| 9. HD | 09.05. | DŮCHODCI | 195 | 148 | 140 | 155 | 138 | 155 | 6 | 195 | 138 | 155,17 | 0 |
| Celkem | 4 utkání | 3548 celkem | 24 | 195 | 109 | 147,83 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 48 možných (21 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 ŠOT
30. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +10
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | LAMPIÓNI | 181 | 205 | 159 | 167 | 152 | 178 | 6 | 205 | 152 | 173,67 | 6 |
| 2. HD | 03.11. | MEXICO | 160 | 161 | 167 | 112 | 156 | 159 | 6 | 167 | 112 | 152,50 | 2 |
| 3. HD | 22.09. | VOLEJBAL | 177 | 154 | 161 | 113 | 140 | 143 | 6 | 177 | 113 | 148,00 | 6 |
| 4. HD | 13.10. | ONDRÁŠ | 172 | 167 | 165 | 192 | 128 | 174 | 6 | 192 | 128 | 166,33 | 3 |
| 5. HD | 26.10. | DŮCHODCI | 170 | 163 | 149 | 176 | 140 | 196 | 6 | 196 | 140 | 165,67 | 6 |
| 6. HD | 20.10. | BABINEC | 143 | 171 | 122 | 174 | 141 | 150 | 6 | 174 | 122 | 150,17 | 6 |
| 7. HD | 15.09. | PERMONÍCI | 154 | 137 | 157 | 155 | 184 | 139 | 6 | 184 | 137 | 154,33 | 0 |
| 8. HD | 08.09. | 3+1 | 143 | 143 | 159 | 145 | 130 | 193 | 6 | 193 | 130 | 152,17 | 4 |
| 9. HD | 17.11. | GAMA | 171 | 158 | 174 | 176 | 138 | 156 | 6 | 176 | 138 | 162,17 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 8550 celkem | 54 | 205 | 112 | 158,33 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 108 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 148,33.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.