Vilášek Stanislav
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 LAMPIÓNI
8. v žebříčku sezóny z 54
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | HUJAŘI | 194 | 181 | 253 | 185 | 180 | 191 | 6 | 253 | 180 | 197,33 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | BABINEC | 189 | 238 | 167 | 3 | 238 | 167 | 198,00 | 4 | |||
| 7. HD | 13.04. | STATOVAR | 213 | 177 | 199 | 189 | 161 | 127 | 6 | 213 | 127 | 177,67 | 10 |
| 9. HD | 11.05. | PERMONÍCI | 234 | 193 | 183 | 184 | 234 | 203 | 6 | 234 | 183 | 205,17 | 8 |
| 10. HD | 18.05. | URNA | 193 | 209 | 211 | 151 | 151 | 171 | 6 | 211 | 151 | 181,00 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | DOBRÁCI | 161 | 165 | 201 | 194 | 171 | 212 | 6 | 212 | 161 | 184,00 | 10 |
| Celkem | 6 utkání | 6265 celkem | 33 | 253 | 127 | 189,85 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 66 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | GAMA | 192 | 161 | 175 | 202 | 175 | 159 | 6 | 202 | 159 | 177,33 | 8 |
| 2. HD | 08.09. | SMOG | 184 | 162 | 164 | 193 | 144 | 136 | 6 | 193 | 136 | 163,83 | 8 |
| 4. HD | 22.09. | BABINEC | 179 | 190 | 158 | 200 | 180 | 213 | 6 | 213 | 158 | 186,67 | 10 |
| 5. HD | 29.09. | HUJAŘI | 165 | 147 | 194 | 213 | 158 | 177 | 6 | 213 | 147 | 175,67 | 2 |
| 7. HD | 27.10. | URNA | 146 | 177 | 187 | 189 | 147 | 172 | 6 | 189 | 146 | 169,67 | 8 |
| 8. HD | 03.11. | TRAKEŘI | 166 | 157 | 159 | 168 | 160 | 213 | 6 | 213 | 157 | 170,50 | 4 |
| 9. HD | 17.11. | STATOVAR | 161 | 212 | 125 | 236 | 220 | 212 | 6 | 236 | 125 | 194,33 | 6 |
| 10. HD | 01.12. | JMJ TEAM | 162 | 166 | 205 | 236 | 160 | 159 | 6 | 236 | 159 | 181,33 | 4 |
| 11. HD | 16.12. | PERMONÍCI | 171 | 160 | 149 | 247 | 181 | 171 | 6 | 247 | 149 | 179,83 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 9595 celkem | 54 | 247 | 125 | 177,69 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 108 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 LAMPIÓNI
9. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | GAMA | 191 | 223 | 191 | 188 | 188 | 159 | 6 | 223 | 159 | 190,00 | 12 |
| 2. HD | 17.02. | JMJ TEAM | 182 | 221 | 209 | 174 | 184 | 152 | 6 | 221 | 152 | 187,00 | 12 |
| 3. HD | 27.02. | DOBRÁCI | 138 | 185 | 199 | 216 | 193 | 156 | 6 | 216 | 138 | 181,17 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | BABINEC | 212 | 198 | 153 | 206 | 196 | 215 | 6 | 215 | 153 | 196,67 | 10 |
| 5. HD | 17.03. | HUJAŘI | 203 | 214 | 224 | 188 | 201 | 163 | 6 | 224 | 163 | 198,83 | 10 |
| 6. HD | 08.04. | SMOG | 173 | 207 | 160 | 203 | 217 | 121 | 6 | 217 | 121 | 180,17 | 8 |
| 7. HD | 24.04. | TRAKEŘI | 146 | 169 | 171 | 194 | 172 | 194 | 6 | 194 | 146 | 174,33 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | STATOVAR | 210 | 167 | 174 | 203 | 181 | 145 | 6 | 210 | 145 | 180,00 | 4 |
| 9. HD | 05.05. | URNA | 171 | 179 | 201 | 201 | 192 | 179 | 6 | 201 | 171 | 187,17 | 2 |
| 10. HD | 19.05. | JEŠTĚŘI | 138 | 174 | 133 | 199 | 225 | 146 | 6 | 225 | 133 | 169,17 | 4 |
| 11. HD | 26.05. | PERMONÍCI | 193 | 235 | 200 | 157 | 154 | 181 | 6 | 235 | 154 | 186,67 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 12187 celkem | 66 | 235 | 121 | 184,65 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 132 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 LAMPIÓNI
3. v žebříčku sezóny z 61
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | JMJ TEAM | 193 | 208 | 168 | 167 | 181 | 168 | 6 | 208 | 167 | 180,83 | 9 |
| 2. HD | 27.08. | PERMONÍCI | 187 | 140 | 184 | 146 | 194 | 257 | 6 | 257 | 140 | 184,67 | 6 |
| 3. HD | 02.09. | DOBRÁCI | 195 | 222 | 145 | 187 | 169 | 186 | 6 | 222 | 145 | 184,00 | 10 |
| 4. HD | 09.09. | BABINEC | 215 | 191 | 156 | 195 | 185 | 163 | 6 | 215 | 156 | 184,17 | 10 |
| 5. HD | 17.09. | HUJAŘI | 224 | 233 | 187 | 230 | 215 | 201 | 6 | 233 | 187 | 215,00 | 12 |
| 6. HD | 30.09. | JEŠTĚŘI | 149 | 189 | 184 | 170 | 213 | 245 | 6 | 245 | 149 | 191,67 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | SMOG | 147 | 237 | 213 | 237 | 184 | 212 | 6 | 237 | 147 | 205,00 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | GAMA | 209 | 245 | 198 | 202 | 160 | 245 | 6 | 245 | 160 | 209,83 | 8 |
| 9. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 128 | 201 | 246 | 180 | 191 | 199 | 6 | 246 | 128 | 190,83 | 6 |
| 10. HD | 18.11. | STATOVAR | 221 | 223 | 177 | 172 | 164 | 206 | 6 | 223 | 164 | 193,83 | 7 |
| 11. HD | 09.12. | URNA | 254 | 198 | 213 | 209 | 170 | 227 | 6 | 254 | 170 | 211,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 12910 celkem | 66 | 257 | 128 | 195,61 | 92 | ||||||
Duelových bodů 92 z 132 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 56
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | STATOVAR | 181 | 178 | 172 | 189 | 165 | 214 | 6 | 214 | 165 | 183,17 | 8 |
| 2. HD | 05.02. | JMJ TEAM | 227 | 203 | 171 | 190 | 181 | 182 | 6 | 227 | 171 | 192,33 | 9 |
| 3. HD | 19.02. | BABINEC | 171 | 188 | 202 | 200 | 206 | 197 | 6 | 206 | 171 | 194,00 | 10 |
| 4. HD | 26.02. | GAMA | 172 | 266 | 211 | 215 | 222 | 198 | 6 | 266 | 172 | 214,00 | 12 |
| 5. HD | 05.03. | DOBRÁCI | 227 | 209 | 180 | 186 | 203 | 210 | 6 | 227 | 180 | 202,50 | 12 |
| 6. HD | 18.03. | JEŠTĚŘI | 226 | 223 | 221 | 180 | 147 | 168 | 6 | 226 | 147 | 194,17 | 10 |
| 7. HD | 08.04. | HUJAŘI | 170 | 148 | 159 | 180 | 196 | 176 | 6 | 196 | 148 | 171,50 | 10 |
| 8. HD | 22.04. | SMOG | 161 | 237 | 179 | 227 | 188 | 160 | 6 | 237 | 160 | 192,00 | 10 |
| 9. HD | 29.04. | PERMONÍCI | 220 | 199 | 222 | 201 | 202 | 203 | 6 | 222 | 199 | 207,83 | 12 |
| 10. HD | 13.05. | TRAKEŘI | 170 | 219 | 224 | 159 | 215 | 224 | 6 | 224 | 159 | 201,83 | 10 |
| 11. HD | 20.05. | URNA | 213 | 203 | 177 | 215 | 204 | 217 | 6 | 217 | 177 | 204,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12949 celkem | 66 | 266 | 147 | 196,20 | 113 | ||||||
Duelových bodů 113 z 132 možných (86 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 LAMPIÓNI
3. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | TRAKEŘI | 193 | 213 | 179 | 182 | 216 | 204 | 6 | 216 | 179 | 197,83 | 12 |
| 2. HD | 29.08. | JMJ TEAM | 188 | 208 | 269 | 179 | 175 | 156 | 6 | 269 | 156 | 195,83 | 4 |
| 3. HD | 04.09. | SMOG | 208 | 154 | 226 | 150 | 150 | 204 | 6 | 226 | 150 | 182,00 | 10 |
| 4. HD | 11.09. | TRAFO | 149 | 156 | 215 | 195 | 150 | 192 | 6 | 215 | 149 | 176,17 | 8 |
| 5. HD | 18.09. | HUJAŘI | 213 | 209 | 203 | 176 | 186 | 225 | 6 | 225 | 176 | 202,00 | 12 |
| 6. HD | 25.09. | JEŠTĚŘI | 160 | 194 | 155 | 180 | 191 | 183 | 6 | 194 | 155 | 177,17 | 10 |
| 7. HD | 09.10. | BABINEC | 172 | 191 | 144 | 157 | 151 | 165 | 6 | 191 | 144 | 163,33 | 10 |
| 8. HD | 23.10. | GAMA | 214 | 212 | 171 | 193 | 202 | 191 | 6 | 214 | 171 | 197,17 | 12 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 203 | 169 | 183 | 168 | 234 | 203 | 6 | 234 | 168 | 193,33 | 10 |
| 10. HD | 20.11. | URNA | 189 | 216 | 210 | 200 | 202 | 212 | 6 | 216 | 189 | 204,83 | 10 |
| 11. HD | 05.12. | PERMONÍCI | 216 | 181 | 227 | 236 | 173 | 225 | 6 | 236 | 173 | 209,67 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12596 celkem | 66 | 269 | 144 | 190,85 | 108 | ||||||
Duelových bodů 108 z 132 možných (82 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 186 | 190 | 174 | 193 | 184 | 227 | 6 | 227 | 174 | 192,33 | 8 |
| 2. HD | 01.03. | STATOVAR | 204 | 154 | 204 | 191 | 152 | 138 | 6 | 204 | 138 | 173,83 | 4 |
| 3. HD | 14.03. | BABINEC | 138 | 219 | 232 | 167 | 148 | 204 | 6 | 232 | 138 | 184,67 | 10 |
| 4. HD | 03.04. | HUJAŘI | 234 | 188 | 165 | 180 | 148 | 204 | 6 | 234 | 148 | 186,50 | 8 |
| 5. HD | 12.04. | URNA | 205 | 173 | 182 | 206 | 212 | 201 | 6 | 212 | 173 | 196,50 | 8 |
| 6. HD | 17.04. | JMJ TEAM | 205 | 222 | 188 | 212 | 177 | 190 | 6 | 222 | 177 | 199,00 | 10 |
| 7. HD | 24.04. | GAMA | 142 | 210 | 158 | 191 | 212 | 190 | 6 | 212 | 142 | 183,83 | 10 |
| 8. HD | 08.05. | SMOG | 197 | 216 | 176 | 185 | 164 | 204 | 6 | 216 | 164 | 190,33 | 10 |
| 9. HD | 01.05. | JEŠTĚŘI | 204 | 224 | 210 | 193 | 232 | 212 | 6 | 232 | 193 | 212,50 | 12 |
| 10. HD | 29.05. | TRAFO | 163 | 167 | 213 | 193 | 152 | 214 | 6 | 214 | 152 | 183,67 | 10 |
| 11. HD | 05.06. | PERMONÍCI | 159 | 182 | 193 | 147 | 148 | 207 | 6 | 207 | 147 | 172,67 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 12455 celkem | 66 | 234 | 138 | 188,71 | 92 | ||||||
Duelových bodů 92 z 132 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 60
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.11. | BABINEC | 169 | 195 | 228 | 173 | 196 | 214 | 6 | 228 | 169 | 195,83 | 10 |
| 2. HD | 31.08. | PERMONÍCI | 170 | 236 | 190 | 196 | 242 | 233 | 6 | 242 | 170 | 211,17 | 12 |
| 3. HD | 18.08. | SMOG | 243 | 193 | 194 | 153 | 215 | 215 | 6 | 243 | 153 | 202,17 | 10 |
| 4. HD | 20.09. | TRAKEŘI | 238 | 181 | 218 | 147 | 194 | 242 | 6 | 242 | 147 | 203,33 | 10 |
| 5. HD | 25.10. | JMJ TEAM | 214 | 193 | 194 | 227 | 193 | 151 | 6 | 227 | 151 | 195,33 | 10 |
| 6. HD | 25.08. | JEŠTĚŘI | 197 | 174 | 192 | 192 | 162 | 201 | 6 | 201 | 162 | 186,33 | 6 |
| 7. HD | 27.09. | GAMA | 176 | 229 | 188 | 156 | 248 | 198 | 6 | 248 | 156 | 199,17 | 12 |
| 8. HD | 18.10. | TRAFO | 200 | 159 | 181 | 163 | 187 | 172 | 6 | 200 | 159 | 177,00 | 8 |
| 9. HD | 04.10. | HUJAŘI | 212 | 159 | 190 | 210 | 210 | 158 | 6 | 212 | 158 | 189,83 | 10 |
| 10. HD | 21.11. | KAMPERETAMPERE | 256 | 181 | 162 | 213 | 225 | 205 | 6 | 256 | 162 | 207,00 | 8 |
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 192 | 203 | 185 | 193 | 213 | 191 | 6 | 213 | 185 | 196,17 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12980 celkem | 66 | 256 | 147 | 196,67 | 106 | ||||||
Duelových bodů 106 z 132 možných (80 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 LAMPIÓNI
4. v žebříčku sezóny z 57
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | KAMPERETAMPERE | 169 | 134 | 212 | 213 | 184 | 160 | 6 | 213 | 134 | 178,67 | 6 |
| 2. HD | 25.04. | PERMONÍCI | 186 | 174 | 146 | 251 | 183 | 162 | 6 | 251 | 146 | 183,67 | 4 |
| 3. HD | 07.03. | STATOVAR | 197 | 194 | 182 | 203 | 226 | 205 | 6 | 226 | 182 | 201,17 | 10 |
| 4. HD | 25.04. | GAMA | 211 | 192 | 210 | 213 | 201 | 183 | 6 | 213 | 183 | 201,67 | 10 |
| 5. HD | 21.02. | BABINEC | 268 | 185 | 188 | 225 | 244 | 213 | 6 | 268 | 185 | 220,50 | 12 |
| 6. HD | 14.02. | JEŠTĚŘI | 203 | 212 | 144 | 259 | 205 | 212 | 6 | 259 | 144 | 205,83 | 10 |
| 7. HD | 16.05. | SMOG | 171 | 222 | 181 | 168 | 266 | 170 | 6 | 266 | 168 | 196,33 | 8 |
| 8. HD | 14.03. | FAJNO PARTA | 229 | 179 | 200 | 158 | 193 | 222 | 6 | 229 | 158 | 196,83 | 10 |
| 9. HD | 09.05. | HUJAŘI | 222 | 218 | 217 | 245 | 164 | 184 | 6 | 245 | 164 | 208,33 | 10 |
| 10. HD | 11.04. | JMJ TEAM | 217 | 185 | 181 | 203 | 197 | 225 | 6 | 225 | 181 | 201,33 | 12 |
| 11. HD | 29.03. | TRAKEŘI | 195 | 150 | 203 | 173 | 163 | 221 | 6 | 221 | 150 | 184,17 | 5 |
| Celkem | 11 utkání | 13071 celkem | 66 | 268 | 134 | 198,05 | 97 | ||||||
Duelových bodů 97 z 132 možných (73 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.09. | SMOG | 213 | 179 | 161 | 194 | 146 | 138 | 6 | 213 | 138 | 171,83 | 11 |
| 2. HD | 14.09. | HUJAŘI | 161 | 183 | 195 | 183 | 129 | 165 | 6 | 195 | 129 | 169,33 | 8 |
| 3. HD | 28.09. | STATOVAR | 196 | 176 | 174 | 187 | 160 | 180 | 6 | 196 | 160 | 178,83 | 6 |
| 5. HD | 19.10. | PERMONÍCI | 136 | 202 | 223 | 189 | 223 | 179 | 6 | 223 | 136 | 192,00 | 5 |
| 6. HD | 26.10. | GAMA | 170 | 182 | 166 | 170 | 156 | 170 | 6 | 182 | 156 | 169,00 | 10 |
| 7. HD | 25.10. | JMJ TEAM | 147 | 191 | 146 | 208 | 172 | 183 | 6 | 208 | 146 | 174,50 | 6 |
| 8. HD | 17.11. | BABINEC | 126 | 145 | 159 | 178 | 184 | 172 | 6 | 184 | 126 | 160,67 | 4 |
| 9. HD | 23.11. | MEXICO | 170 | 147 | 158 | 171 | 136 | 202 | 6 | 202 | 136 | 164,00 | 6 |
| 10. HD | 07.12. | KAMPERETAMPERE | 180 | 199 | 159 | 182 | 184 | 173 | 6 | 199 | 159 | 179,50 | 10 |
| 11. HD | 27.09. | TRAKEŘI | 172 | 177 | 193 | 170 | 216 | 186 | 6 | 216 | 170 | 185,67 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10472 celkem | 60 | 223 | 126 | 174,53 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 120 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | KAMPERETAMPERE | 155 | 157 | 222 | 163 | 205 | 192 | 6 | 222 | 155 | 182,33 | 8 |
| 2. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 191 | 177 | 160 | 160 | 243 | 171 | 6 | 243 | 160 | 183,67 | 6 |
| 3. HD | 04.02. | STATOVAR | 190 | 175 | 163 | 189 | 167 | 193 | 6 | 193 | 163 | 179,50 | 3 |
| 4. HD | 17.02. | SMOG | 154 | 175 | 161 | 150 | 191 | 205 | 6 | 205 | 150 | 172,67 | 12 |
| 5. HD | 09.03. | MEXICO | 154 | 185 | 168 | 191 | 164 | 143 | 6 | 191 | 143 | 167,50 | 8 |
| 6. HD | 29.06. | GAMA | 151 | 179 | 170 | 120 | 110 | 146 | 6 | 179 | 110 | 146,00 | 4 |
| 7. HD | 24.02. | HUJAŘI | 155 | 133 | 219 | 167 | 168 | 174 | 6 | 219 | 133 | 169,33 | 6 |
| 8. HD | 09.06. | JEŠTĚŘI | 131 | 156 | 196 | 190 | 156 | 218 | 6 | 218 | 131 | 174,50 | 5 |
| 9. HD | 08.09. | JMJ TEAM | 181 | 163 | 226 | 148 | 149 | 139 | 6 | 226 | 139 | 167,67 | 2 |
| 10. HD | 17.06. | PERMONÍCI | 171 | 190 | 182 | 3 | 190 | 171 | 181,00 | 4 | |||
| 11. HD | 29.09. | BABINEC | 171 | 161 | 129 | 175 | 179 | 173 | 6 | 179 | 129 | 164,67 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 10790 celkem | 63 | 243 | 110 | 171,27 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 126 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | HUJAŘI | 172 | 187 | 165 | 208 | 158 | 175 | 6 | 208 | 158 | 177,50 | 8 |
| 2. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 163 | 139 | 170 | 3 | 170 | 139 | 157,33 | 2 | |||
| 3. HD | 10.09. | MEXICO | 154 | 148 | 170 | 173 | 147 | 168 | 6 | 173 | 147 | 160,00 | 6 |
| 4. HD | 07.10. | SMOG | 153 | 200 | 231 | 156 | 164 | 178 | 6 | 231 | 153 | 180,33 | 6 |
| 5. HD | 03.09. | TRAKEŘI | 138 | 160 | 140 | 144 | 152 | 170 | 6 | 170 | 138 | 150,67 | 4 |
| 6. HD | 17.09. | STATOVAR | 158 | 205 | 185 | 201 | 173 | 194 | 6 | 205 | 158 | 186,00 | 6 |
| 7. HD | 23.09. | GAMA | 169 | 182 | 163 | 175 | 160 | 161 | 6 | 182 | 160 | 168,33 | 8 |
| 8. HD | 12.11. | JEŠTĚŘI | 149 | 223 | 213 | 3 | 223 | 149 | 195,00 | 4 | |||
| 9. HD | 04.11. | BABINEC | 151 | 167 | 196 | 3 | 196 | 151 | 171,33 | 4 | |||
| 10. HD | 26.11. | KAMPERETAMPERE | 156 | 191 | 175 | 164 | 197 | 177 | 6 | 197 | 156 | 176,67 | 4 |
| 11. HD | 09.09. | JMJ TEAM | 147 | 177 | 189 | 180 | 197 | 188 | 6 | 197 | 147 | 179,67 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 9846 celkem | 57 | 231 | 138 | 172,74 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 114 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | JMJ TEAM | 163 | 169 | 134 | 179 | 186 | 169 | 6 | 186 | 134 | 166,67 | 4 |
| 2. HD | 25.02. | ONDRÁŠ | 193 | 154 | 173 | 210 | 173 | 200 | 6 | 210 | 154 | 183,83 | 6 |
| 3. HD | 26.02. | GAMA | 159 | 163 | 191 | 185 | 216 | 156 | 6 | 216 | 156 | 178,33 | 10 |
| 4. HD | 12.03. | PERMONÍCI | 185 | 191 | 203 | 182 | 176 | 207 | 6 | 207 | 176 | 190,67 | 8 |
| 5. HD | 04.03. | STATOVAR | 209 | 153 | 177 | 151 | 170 | 212 | 6 | 212 | 151 | 178,67 | 8 |
| 6. HD | 15.04. | SMOG | 176 | 209 | 181 | 206 | 170 | 169 | 6 | 209 | 169 | 185,17 | 12 |
| 7. HD | 01.04. | MEXICO | 167 | 210 | 160 | 182 | 214 | 205 | 6 | 214 | 160 | 189,67 | 8 |
| 8. HD | 12.02. | JEŠTĚŘI | 163 | 145 | 193 | 235 | 196 | 178 | 6 | 235 | 145 | 185,00 | 9 |
| 9. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 179 | 214 | 175 | 176 | 192 | 163 | 6 | 214 | 163 | 183,17 | 10 |
| 10. HD | 09.04. | BABINEC | 175 | 198 | 168 | 160 | 177 | 180 | 6 | 198 | 160 | 176,33 | 10 |
| 11. HD | 20.05. | HUJAŘI | 180 | 185 | 168 | 183 | 200 | 147 | 6 | 200 | 147 | 177,17 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 11968 celkem | 66 | 235 | 134 | 181,33 | 97 | ||||||
Duelových bodů 97 z 132 možných (73 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | GAMA | 124 | 186 | 191 | 171 | 187 | 156 | 6 | 191 | 124 | 169,17 | 10 |
| 2. HD | 10.09. | TRAKEŘI | 214 | 182 | 140 | 165 | 194 | 186 | 6 | 214 | 140 | 180,17 | 10 |
| 3. HD | 11.09. | MEXICO | 158 | 171 | 157 | 147 | 177 | 184 | 6 | 184 | 147 | 165,67 | 4 |
| 4. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 148 | 166 | 178 | 231 | 175 | 178 | 6 | 231 | 148 | 179,33 | 10 |
| 5. HD | 01.10. | ONDRÁŠ | 157 | 167 | 169 | 181 | 156 | 173 | 6 | 181 | 156 | 167,17 | 4 |
| 6. HD | 15.10. | BABINEC | 154 | 204 | 204 | 160 | 169 | 192 | 6 | 204 | 154 | 180,50 | 8 |
| 7. HD | 23.10. | STATOVAR | 189 | 177 | 167 | 152 | 214 | 193 | 6 | 214 | 152 | 182,00 | 4 |
| 8. HD | 05.11. | SMOG | 223 | 185 | 168 | 138 | 172 | 159 | 6 | 223 | 138 | 174,17 | 8 |
| 9. HD | 16.10. | HUJAŘI | 169 | 135 | 233 | 215 | 157 | 188 | 6 | 233 | 135 | 182,83 | 6 |
| 10. HD | 26.11. | PERMONÍCI | 183 | 194 | 182 | 203 | 172 | 203 | 6 | 203 | 172 | 189,50 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | JEŠTĚŘI | 139 | 195 | 139 | 186 | 189 | 187 | 6 | 195 | 139 | 172,50 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11658 celkem | 66 | 233 | 124 | 176,64 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 132 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 19.03. | MEXICO | 167 | 163 | 143 | 214 | 179 | 146 | 6 | 214 | 143 | 168,67 | 6 |
| 2. HD | 05.03. | BABINEC | 184 | 169 | 173 | 167 | 174 | 174 | 6 | 184 | 167 | 173,50 | 12 |
| 3. HD | 12.03. | HUJAŘI | 174 | 213 | 222 | 136 | 173 | 215 | 6 | 222 | 136 | 188,83 | 12 |
| 4. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 170 | 184 | 168 | 209 | 157 | 202 | 6 | 209 | 157 | 181,67 | 6 |
| 5. HD | 01.05. | SMOG | 155 | 206 | 162 | 167 | 187 | 179 | 6 | 206 | 155 | 176,00 | 8 |
| 6. HD | 06.03. | STATOVAR | 157 | 223 | 173 | 217 | 165 | 167 | 6 | 223 | 157 | 183,67 | 6 |
| 7. HD | 03.04. | TRAKEŘI | 124 | 159 | 172 | 169 | 195 | 179 | 6 | 195 | 124 | 166,33 | 2 |
| 8. HD | 16.04. | GAMA | 137 | 141 | 203 | 191 | 152 | 202 | 6 | 203 | 137 | 171,00 | 8 |
| 9. HD | 17.04. | ONDRÁŠ | 204 | 202 | 171 | 169 | 201 | 198 | 6 | 204 | 169 | 190,83 | 4 |
| 10. HD | 30.04. | JADRAN | 194 | 150 | 195 | 168 | 141 | 233 | 6 | 233 | 141 | 180,17 | 8 |
| 11. HD | 08.05. | PERMONÍCI | 191 | 198 | 163 | 147 | 167 | 213 | 6 | 213 | 147 | 179,83 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11763 celkem | 66 | 233 | 124 | 178,23 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 132 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | MEXICO | 186 | 224 | 155 | 154 | 168 | 201 | 6 | 224 | 154 | 181,33 | 12 |
| 2. HD | 26.09. | SMOG | 147 | 166 | 187 | 187 | 165 | 148 | 6 | 187 | 147 | 166,67 | 10 |
| 3. HD | 04.09. | JADRAN | 214 | 162 | 202 | 189 | 189 | 133 | 6 | 214 | 133 | 181,50 | 7 |
| 5. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 210 | 172 | 200 | 138 | 157 | 137 | 6 | 210 | 137 | 169,00 | 4 |
| 6. HD | 23.10. | STATOVAR | 191 | 189 | 147 | 189 | 177 | 196 | 6 | 196 | 147 | 181,50 | 8 |
| 7. HD | 24.10. | BABINEC | 168 | 173 | 219 | 169 | 175 | 200 | 6 | 219 | 168 | 184,00 | 10 |
| 8. HD | 17.10. | ONDRÁŠ | 152 | 191 | 206 | 213 | 145 | 160 | 6 | 213 | 145 | 177,83 | 7 |
| 9. HD | 25.09. | GAMA | 141 | 161 | 123 | 157 | 148 | 174 | 6 | 174 | 123 | 150,67 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 162 | 144 | 124 | 176 | 170 | 160 | 6 | 176 | 124 | 156,00 | 6 |
| 11. HD | 30.10. | HUJAŘI | 188 | 150 | 147 | 170 | 188 | 189 | 6 | 189 | 147 | 172,00 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10323 celkem | 60 | 224 | 123 | 172,05 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 120 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.04. | 3+1 | 221 | 183 | 159 | 150 | 163 | 145 | 6 | 221 | 145 | 170,17 | 6 |
| 2. HD | 20.02. | ONDRÁŠ | 219 | 147 | 214 | 150 | 182 | 152 | 6 | 219 | 147 | 177,33 | 6 |
| 3. HD | 06.03. | GAMA | 207 | 163 | 181 | 220 | 159 | 169 | 6 | 220 | 159 | 183,17 | 8 |
| 4. HD | 03.04. | HUJAŘI | 146 | 139 | 155 | 131 | 199 | 151 | 6 | 199 | 131 | 153,50 | 2 |
| 5. HD | 20.03. | JADRAN | 167 | 171 | 177 | 155 | 157 | 182 | 6 | 182 | 155 | 168,17 | 8 |
| 6. HD | 21.03. | TRAKEŘI | 147 | 213 | 190 | 168 | 161 | 199 | 6 | 213 | 147 | 179,67 | 6 |
| 7. HD | 21.02. | BABINEC | 188 | 166 | 187 | 154 | 188 | 167 | 6 | 188 | 154 | 175,00 | 10 |
| 8. HD | 07.03. | MEXICO | 202 | 153 | 135 | 168 | 151 | 5 | 202 | 135 | 161,80 | 4 | |
| 9. HD | 18.04. | PERMONÍCI | 167 | 192 | 155 | 158 | 191 | 224 | 6 | 224 | 155 | 181,17 | 6 |
| 10. HD | 02.05. | JMJ TEAM | 149 | 149 | 159 | 3 | 159 | 149 | 152,33 | 0 | |||
| 11. HD | 28.03. | SMOG | 154 | 161 | 132 | 189 | 173 | 135 | 6 | 189 | 132 | 157,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10539 celkem | 62 | 224 | 131 | 169,98 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 124 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | JADRAN | 152 | 151 | 168 | 151 | 187 | 195 | 6 | 195 | 151 | 167,33 | 2 |
| 2. HD | 06.12. | HUJAŘI | 194 | 149 | 182 | 126 | 143 | 170 | 6 | 194 | 126 | 160,67 | 6 |
| 3. HD | 20.09. | MEXICO | 197 | 203 | 172 | 196 | 180 | 168 | 6 | 203 | 168 | 186,00 | 12 |
| 4. HD | 04.10. | ONDRÁŠ | 172 | 171 | 169 | 202 | 246 | 214 | 6 | 246 | 169 | 195,67 | 10 |
| 5. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 133 | 160 | 215 | 152 | 145 | 147 | 6 | 215 | 133 | 158,67 | 2 |
| 6. HD | 24.10. | BISTRO | 212 | 190 | 181 | 188 | 149 | 204 | 6 | 212 | 149 | 187,33 | 10 |
| 7. HD | 01.11. | PERMONÍCI | 164 | 158 | 201 | 190 | 160 | 190 | 6 | 201 | 158 | 177,17 | 4 |
| 8. HD | 18.10. | GAMA | 173 | 149 | 170 | 193 | 180 | 183 | 6 | 193 | 149 | 174,67 | 10 |
| 9. HD | 29.11. | BABINEC | 145 | 153 | 133 | 150 | 158 | 183 | 6 | 183 | 133 | 153,67 | 8 |
| 11. HD | 04.10. | 3+1 | 173 | 148 | 169 | 175 | 185 | 176 | 6 | 185 | 148 | 171,00 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10393 celkem | 60 | 246 | 126 | 173,22 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 120 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.02. | 3+1 | 188 | 181 | 185 | 223 | 178 | 158 | 6 | 223 | 158 | 185,50 | 12 |
| 2. HD | 18.04. | GAMA | 205 | 188 | 193 | 155 | 190 | 141 | 6 | 205 | 141 | 178,67 | 9 |
| 3. HD | 08.03. | DŮCHODCI | 147 | 169 | 157 | 177 | 179 | 146 | 6 | 179 | 146 | 162,50 | 6 |
| 6. HD | 12.04. | BABINEC | 159 | 202 | 136 | 3 | 202 | 136 | 165,67 | 2 | |||
| 8. HD | 07.03. | ONDRÁŠ | 162 | 114 | 151 | 3 | 162 | 114 | 142,33 | 4 | |||
| 9. HD | 19.04. | MEXICO | 206 | 191 | 167 | 168 | 175 | 190 | 6 | 206 | 167 | 182,83 | 8 |
| Celkem | 6 utkání | 5181 celkem | 30 | 223 | 114 | 172,70 | 41 | ||||||
Duelových bodů 41 z 60 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | ŠOT | 157 | 126 | 132 | 148 | 131 | 171 | 6 | 171 | 126 | 144,17 | 2 |
| 2. HD | 14.09. | BABINEC | 160 | 145 | 194 | 3 | 194 | 145 | 166,33 | 4 | |||
| 3. HD | 07.09. | ONDRÁŠ | 184 | 111 | 139 | 196 | 113 | 130 | 6 | 196 | 111 | 145,50 | 4 |
| 4. HD | 05.10. | GAMA | 142 | 157 | 173 | 3 | 173 | 142 | 157,33 | 4 | |||
| 5. HD | 12.10. | VOLEJBAL | 196 | 160 | 136 | 174 | 174 | 198 | 6 | 198 | 136 | 173,00 | 10 |
| 6. HD | 19.10. | PERMONÍCI | 130 | 197 | 159 | 3 | 197 | 130 | 162,00 | 2 | |||
| 7. HD | 02.11. | 3+1 | 160 | 162 | 168 | 3 | 168 | 160 | 163,33 | 6 | |||
| 9. HD | 17.11. | DŮCHODCI | 181 | 136 | 114 | 190 | 170 | 151 | 6 | 190 | 114 | 157,00 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 5665 celkem | 36 | 198 | 111 | 157,36 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 72 možných (50 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.