Výsledky
26.02.2024 v pondělí
detail
DOBRÁCI
4:4
SMOG
20:16 na duelech
·
2916:2886 celkem
1. kolo domácí DOBRÁCI 0 : 4
| Dr | DOBRÁCI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | SMOG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kičmer Vojtěch | 203 | 2 | 0 | 168 | Bělunek Miroslav+8 |
| 2. | Kubátko Vlastimil | 180 | 2 | 0 | 166 | Morys Žaneta+8 |
| 3. | Kičmer Tomáš | 146 | 0 | 2 | 180 | Morys Angelina+8 |
| 1. | Kičmer Tomáš | 187 | 2 | 0 | 156 | Morys Žaneta+8 |
| 2. | Kičmer Vojtěch | 122 | 0 | 2 | 187 | Morys Angelina+8 |
| 3. | Kubátko Vlastimil | 167 | 2 | 0 | 160 | Bělunek Miroslav+8 |
| 1. | Kubátko Vlastimil | 143 | 0 | 2 | 154 | Morys Angelina+8 |
| 2. | Kičmer Tomáš | 135 | 0 | 2 | 167 | Bělunek Miroslav+8 |
| 3. | Kičmer Vojtěch | 191 | 0 | 2 | 209 | Morys Žaneta+8 |
| Celkem | 1474 | 8 | 10 | 1547+72 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 0 | 2 | ||||
| Body za víc kuželek | 0 | 2 | ||||
| Kolo | 0 | 4 | ||||
2. kolo domácí SMOG 4 : 0
| Dr | DOBRÁCI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | SMOG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kičmer Vojtěch | 184 | 2 | 0 | 138 | Morys Angelina+8 |
| 2. | Kubátko Vlastimil | 137 | 0 | 2 | 148 | Kavka Vítězslav+8 |
| 3. | Kičmer Tomáš | 144 | 0 | 2 | 158 | Petřkovský Ladislav+8 |
| 1. | Kubátko Vlastimil | 147 | 2 | 0 | 128 | Petřkovský Ladislav+8 |
| 2. | Kičmer Tomáš | 180 | 2 | 0 | 179 | Morys Angelina+8 |
| 3. | Kičmer Vojtěch | 166 | 2 | 0 | 118 | Kavka Vítězslav+8 |
| 1. | Kičmer Tomáš | 138 | 2 | 0 | 123 | Kavka Vítězslav+8 |
| 2. | Kičmer Vojtěch | 214 | 2 | 0 | 163 | Petřkovský Ladislav+8 |
| 3. | Kubátko Vlastimil | 132 | 0 | 2 | 184 | Morys Angelina+8 |
| Celkem | 1442 | 12 | 6 | 1339+72 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
26.02.2024 v pondělí
detail
LAMPIÓNI
8:0
GAMA
28:8 na duelech
·
3364:2642 celkem
1. kolo domácí LAMPIÓNI 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | GAMA |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | 172 | 2 | 0 | 137 | Lipka Miloslav+4 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 166 | 0 | 2 | 202 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 3. | Orság Karel | 222 | 2 | 0 | 128 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 1. | Orság Karel | 167 | 2 | 0 | 135 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 266 | 2 | 0 | 125 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 169 | 2 | 0 | 144 | Lipka Miloslav+4 |
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 147 | 2 | 0 | 136 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 2. | Orság Karel | 178 | 2 | 0 | 116 | Lipka Miloslav+4 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 211 | 2 | 0 | 168 | Dvořáková Dagmar+12 |
| Celkem | 1698+24 | 16 | 2 | 1291+60 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí GAMA 4 : 0
| Dr | LAMPIÓNI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | GAMA |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zářecký Vlastimil+8 | 134 | 0 | 2 | 147 | Häusler Milan |
| 2. | Orság Karel | 169 | 2 | 0 | 159 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 3. | Vilášek Stanislav | 215 | 2 | 0 | 117 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 1. | Orság Karel | 191 | 2 | 0 | 157 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 2. | Vilášek Stanislav | 222 | 2 | 0 | 112 | Häusler Milan |
| 3. | Zářecký Vlastimil+8 | 167 | 0 | 2 | 185 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 1. | Vilášek Stanislav | 198 | 2 | 0 | 173 | Dvořáková Dagmar+12 |
| 2. | Zářecký Vlastimil+8 | 128 | 0 | 2 | 162 | Dvořák Jaroslav+4 |
| 3. | Orság Karel | 242 | 2 | 0 | 139 | Häusler Milan |
| Celkem | 1666+24 | 12 | 6 | 1351+48 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
26.02.2024 v pondělí
detail
TRAKEŘI
4:4
BABINEC
14:22 na duelech
·
2977:3172 celkem
1. kolo domácí TRAKEŘI 0 : 4
| Dr | TRAKEŘI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | BABINEC |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Juřica Lubomír+8 | 158 | 0 | 2 | 181 | Orságová Jana+8 |
| 2. | Mihulka Josef+4 | 198 | 2 | 0 | 160 | Mazurová Eva+12 |
| 3. | Liberda Radek | 133 | 0 | 2 | 161 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 1. | Liberda Radek | 102 | 0 | 2 | 171 | Mazurová Eva+12 |
| 2. | Juřica Lubomír+8 | 172 | 0 | 2 | 193 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 3. | Mihulka Josef+4 | 165 | 0 | 2 | 262 | Orságová Jana+8 |
| 1. | Mihulka Josef+4 | 184 | 2 | 0 | 182 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 2. | Liberda Radek | 134 | 0 | 2 | 177 | Orságová Jana+8 |
| 3. | Juřica Lubomír+8 | 143 | 0 | 2 | 158 | Mazurová Eva+12 |
| Celkem | 1389+36 | 4 | 14 | 1645+84 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 0 | 2 | ||||
| Body za víc kuželek | 0 | 2 | ||||
| Kolo | 0 | 4 | ||||
2. kolo domácí BABINEC 4 : 0
| Dr | TRAKEŘI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | BABINEC |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Juřica Lubomír+8 | 186 | 2 | 0 | 168 | Orságová Jana+8 |
| 2. | Mihulka Josef+4 | 178 | 2 | 0 | 174 | Mazurová Eva+12 |
| 3. | Liberda Radek | 120 | 0 | 2 | 145 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 1. | Mihulka Josef+4 | 201 | 2 | 0 | 151 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 2. | Liberda Radek | 194 | 0 | 2 | 205 | Orságová Jana+8 |
| 3. | Juřica Lubomír+8 | 176 | 0 | 2 | 188 | Mazurová Eva+12 |
| 1. | Liberda Radek | 213 | 2 | 0 | 170 | Mazurová Eva+12 |
| 2. | Juřica Lubomír+8 | 140 | 0 | 2 | 184 | Lesniaková Miloslava+8 |
| 3. | Mihulka Josef+4 | 180 | 2 | 0 | 142 | Orságová Jana+8 |
| Celkem | 1588+36 | 10 | 8 | 1527+84 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
27.02.2024 v úterý
detail
URNA
8:0
JMJ TEAM
32:4 na duelech
·
3236:2760 celkem
1. kolo domácí URNA 4 : 0
| Dr | URNA | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | JMJ TEAM |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | 196 | 2 | 0 | 162 | Hrubý Josef+4 |
| 2. | Novák Miroslav+4 | 152 | 0 | 2 | 179 | Jelínková Vladimíra+8 |
| 3. | Bucha Radovan | 213 | 2 | 0 | 123 | Jelínek Jan |
| 1. | Bucha Radovan | 179 | 2 | 0 | 154 | Jelínková Vladimíra+8 |
| 2. | Mácha Ivan | 201 | 2 | 0 | 157 | Jelínek Jan |
| 3. | Novák Miroslav+4 | 184 | 2 | 0 | 180 | Hrubý Josef+4 |
| 1. | Novák Miroslav+4 | 154 | 2 | 0 | 135 | Jelínek Jan |
| 2. | Bucha Radovan | 191 | 2 | 0 | 185 | Hrubý Josef+4 |
| 3. | Mácha Ivan | 177 | 2 | 0 | 137 | Jelínková Vladimíra+8 |
| Celkem | 1647+12 | 16 | 2 | 1412+36 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí JMJ TEAM 4 : 0
| Dr | URNA | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | JMJ TEAM |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | 201 | 2 | 0 | 136 | Hrubý Josef+4 |
| 2. | Novák Miroslav+4 | 169 | 2 | 0 | 162 | Jelínková Vladimíra+8 |
| 3. | Bucha Radovan | 188 | 2 | 0 | 161 | Jelínek Jan |
| 1. | Novák Miroslav+4 | 128 | 2 | 0 | 118 | Jelínek Jan |
| 2. | Bucha Radovan | 222 | 2 | 0 | 162 | Hrubý Josef+4 |
| 3. | Mácha Ivan | 153 | 2 | 0 | 128 | Jelínková Vladimíra+8 |
| 1. | Bucha Radovan | 158 | 2 | 0 | 141 | Jelínková Vladimíra+8 |
| 2. | Mácha Ivan | 186 | 0 | 2 | 199 | Jelínek Jan |
| 3. | Novák Miroslav+4 | 184 | 2 | 0 | 141 | Hrubý Josef+4 |
| Celkem | 1589+12 | 16 | 2 | 1348+36 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
27.02.2024 v úterý
detail
PERMONÍCI
0:8
STATOVAR
16:20 na duelech
·
3162:3200 celkem
1. kolo domácí PERMONÍCI 0 : 4
| Dr | PERMONÍCI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | STATOVAR |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | 175 | 2 | 0 | 140 | Stašová Eva+8 |
| 2. | Lysek Petr | 183 | 2 | 0 | 180 | Varhaníček Pavel |
| 3. | Novák Miroslav PER | 183 | 2 | 0 | 171 | Frydrych Tomáš |
| 1. | Novák Miroslav PER | 157 | 0 | 2 | 204 | Varhaníček Pavel |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | 191 | 0 | 2 | 201 | Frydrych Tomáš |
| 3. | Lysek Petr | 189 | 2 | 0 | 155 | Stašová Eva+8 |
| 1. | Lysek Petr | 187 | 0 | 2 | 203 | Frydrych Tomáš |
| 2. | Novák Miroslav PER | 178 | 0 | 2 | 186 | Stašová Eva+8 |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | 196 | 0 | 2 | 225 | Varhaníček Pavel |
| Celkem | 1639+24 | 8 | 10 | 1665+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 0 | 2 | ||||
| Body za víc kuželek | 0 | 2 | ||||
| Kolo | 0 | 4 | ||||
2. kolo domácí STATOVAR 0 : 4
| Dr | PERMONÍCI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | STATOVAR |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | 160 | 0 | 2 | 184 | Frydrych Tomáš |
| 2. | Lysek Petr | 194 | 2 | 0 | 140 | Stašová Eva+8 |
| 3. | Novák Miroslav PER | 204 | 2 | 0 | 161 | Janusz Radim |
| 1. | Lysek Petr | 134 | 0 | 2 | 196 | Janusz Radim |
| 2. | Novák Miroslav PER | 141 | 0 | 2 | 181 | Frydrych Tomáš |
| 3. | Klusáček Jiří | 185 | 2 | 0 | 134 | Stašová Eva+8 |
| 1. | Novák Miroslav PER | 145 | 0 | 2 | 168 | Stašová Eva+8 |
| 2. | Klusáček Jiří | 190 | 2 | 0 | 171 | Janusz Radim |
| 3. | Lysek Petr | 170 | 0 | 2 | 200 | Frydrych Tomáš |
| Celkem | 1523 | 8 | 10 | 1535+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 0 | 2 | ||||
| Body za víc kuželek | 0 | 2 | ||||
| Kolo | 0 | 4 | ||||
22.04.2024 v pondělí
detail
JEŠTĚŘI
8:0
HUJAŘI
26:10 na duelech
·
3130:2797 celkem
1. kolo domácí JEŠTĚŘI 4 : 0
| Dr | JEŠTĚŘI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | HUJAŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedník Miroslav | 211 | 2 | 0 | 138 | Ožana Roman |
| 2. | Pilch Jiří | 172 | 2 | 0 | 169 | Karkoška Pavel |
| 3. | Motyka Vlastimil | 167 | 2 | 0 | 154 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 1. | Motyka Vlastimil | 169 | 2 | 0 | 157 | Karkoška Pavel |
| 2. | Zedník Miroslav | 160 | 2 | 0 | 129 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 3. | Pilch Jiří | 146 | 0 | 2 | 148 | Ožana Roman |
| 1. | Pilch Jiří | 157 | 0 | 2 | 182 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 2. | Motyka Vlastimil | 175 | 0 | 2 | 187 | Ožana Roman |
| 3. | Zedník Miroslav | 179 | 2 | 0 | 138 | Karkoška Pavel |
| Celkem | 1536 | 12 | 6 | 1402+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||
2. kolo domácí HUJAŘI 4 : 0
| Dr | JEŠTĚŘI | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | B | B | Nához Nához včetně handicapu, takže je vidět to číslo, o které se duel hraje. Handicap je červený index u jména; ve statistikách hráče se počítá nához bez něj. | HUJAŘI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pilch Jiří | 164 | 0 | 2 | 178 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 2. | Motyka Vlastimil | 179 | 2 | 0 | 150 | Ožana Roman |
| 3. | Zedník Miroslav | 166 | 2 | 0 | 156 | Karkoška Pavel |
| 1. | Motyka Vlastimil | 164 | 2 | 0 | 132 | Karkoška Pavel |
| 2. | Zedník Miroslav | 143 | 0 | 2 | 158 | Mikšovičová Sylva+8 |
| 3. | Pilch Jiří | 202 | 2 | 0 | 140 | Ožana Roman |
| 1. | Zedník Miroslav | 215 | 2 | 0 | 162 | Ožana Roman |
| 2. | Pilch Jiří | 182 | 2 | 0 | 158 | Karkoška Pavel |
| 3. | Motyka Vlastimil | 179 | 2 | 0 | 161 | Mikšovičová Sylva+8 |
| Celkem | 1594 | 14 | 4 | 1395+24 | Celkem | |
| Body za většinu duelů | 2 | 0 | ||||
| Body za víc kuželek | 2 | 0 | ||||
| Kolo | 4 | 0 | ||||