Mácha Ivan
URNA · KAMPERETAMPERE · ONDRÁŠ
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 URNA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.09. | DRACI | 194 | 184 | 186 | 212 | 198 | 202 | 6 | 212 | 184 | 196,00 | 8 |
| 3. HD | 07.09. | DALLAS | 202 | 161 | 167 | 190 | 180 | 194 | 6 | 202 | 161 | 182,33 | 6 |
| 4. HD | 14.09. | TRAKEŘI | 180 | 160 | 198 | 184 | 185 | 187 | 6 | 198 | 160 | 182,33 | 4 |
| 5. HD | 22.09. | JMJ TEAM | 184 | 216 | 168 | 234 | 170 | 184 | 6 | 234 | 168 | 192,67 | 10 |
| 7. HD | 06.10. | SMOG | 184 | 202 | 145 | 162 | 169 | 228 | 6 | 228 | 145 | 181,67 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 5610 celkem | 30 | 234 | 145 | 187,00 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 60 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 URNA
5. v žebříčku sezóny z 54
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | JMJ TEAM | 194 | 192 | 210 | 155 | 213 | 162 | 6 | 213 | 155 | 187,67 | 8 |
| 2. HD | 23.02. | DOBRÁCI | 225 | 170 | 228 | 216 | 193 | 200 | 6 | 228 | 170 | 205,33 | 10 |
| 3. HD | 24.02. | STATOVAR | 173 | 184 | 196 | 217 | 217 | 205 | 6 | 217 | 173 | 198,67 | 8 |
| 4. HD | 09.03. | BABINEC | 211 | 148 | 190 | 155 | 193 | 180 | 6 | 211 | 148 | 179,50 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | GAMA | 178 | 268 | 186 | 224 | 177 | 171 | 6 | 268 | 171 | 200,67 | 12 |
| 7. HD | 14.04. | PERMONÍCI | 181 | 215 | 223 | 192 | 178 | 193 | 6 | 223 | 178 | 197,00 | 8 |
| 8. HD | 27.04. | DALLAS | 195 | 211 | 195 | 169 | 190 | 204 | 6 | 211 | 169 | 194,00 | 10 |
| 9. HD | 12.05. | TRAKEŘI | 181 | 192 | 180 | 186 | 201 | 206 | 6 | 206 | 180 | 191,00 | 10 |
| 10. HD | 18.05. | LAMPIÓNI | 200 | 234 | 188 | 216 | 185 | 225 | 6 | 234 | 185 | 208,00 | 8 |
| 11. HD | 02.06. | HUJAŘI | 193 | 170 | 191 | 182 | 182 | 155 | 6 | 193 | 155 | 178,83 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 11644 celkem | 60 | 268 | 148 | 194,07 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 120 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 URNA
5. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | SMOG | 203 | 173 | 203 | 184 | 189 | 193 | 6 | 203 | 173 | 190,83 | 12 |
| 3. HD | 15.09. | DOBRÁCI | 188 | 238 | 178 | 185 | 166 | 181 | 6 | 238 | 166 | 189,33 | 4 |
| 4. HD | 22.09. | GAMA | 146 | 182 | 203 | 171 | 195 | 202 | 6 | 203 | 146 | 183,17 | 12 |
| 5. HD | 06.10. | BABINEC | 171 | 226 | 211 | 196 | 190 | 126 | 6 | 226 | 126 | 186,67 | 10 |
| 6. HD | 14.10. | HUJAŘI | 168 | 180 | 209 | 178 | 178 | 160 | 6 | 209 | 160 | 178,83 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | JEŠTĚŘI | 207 | 213 | 214 | 211 | 181 | 171 | 6 | 214 | 171 | 199,50 | 10 |
| 9. HD | 17.11. | PERMONÍCI | 171 | 203 | 192 | 181 | 169 | 206 | 6 | 206 | 169 | 187,00 | 6 |
| 10. HD | 01.12. | STATOVAR | 180 | 169 | 213 | 196 | 174 | 206 | 6 | 213 | 169 | 189,67 | 6 |
| 11. HD | 16.12. | TRAKEŘI | 161 | 165 | 207 | 211 | 189 | 187 | 6 | 211 | 161 | 186,67 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 10150 celkem | 54 | 238 | 126 | 187,96 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 108 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 URNA
2. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | BABINEC | 205 | 169 | 175 | 156 | 246 | 236 | 6 | 246 | 156 | 197,83 | 12 |
| 2. HD | 17.02. | HUJAŘI | 168 | 214 | 204 | 178 | 185 | 182 | 6 | 214 | 168 | 188,50 | 12 |
| 3. HD | 25.02. | SMOG | 179 | 178 | 216 | 186 | 210 | 206 | 6 | 216 | 178 | 195,83 | 10 |
| 5. HD | 17.03. | GAMA | 178 | 152 | 176 | 200 | 221 | 173 | 6 | 221 | 152 | 183,33 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | JMJ TEAM | 193 | 212 | 212 | 197 | 202 | 192 | 6 | 212 | 192 | 201,33 | 8 |
| 7. HD | 15.04. | STATOVAR | 197 | 226 | 171 | 196 | 188 | 196 | 6 | 226 | 171 | 195,67 | 10 |
| 8. HD | 28.04. | DOBRÁCI | 216 | 235 | 225 | 177 | 169 | 196 | 6 | 235 | 169 | 203,00 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | LAMPIÓNI | 174 | 190 | 216 | 193 | 214 | 198 | 6 | 216 | 174 | 197,50 | 10 |
| 10. HD | 19.05. | PERMONÍCI | 187 | 166 | 194 | 209 | 172 | 199 | 6 | 209 | 166 | 187,83 | 8 |
| 11. HD | 27.05. | TRAKEŘI | 183 | 192 | 193 | 194 | 201 | 190 | 6 | 201 | 183 | 192,17 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 11658 celkem | 60 | 246 | 152 | 194,30 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 120 možných (75 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 URNA
7. v žebříčku sezóny z 61
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | DOBRÁCI | 181 | 200 | 155 | 166 | 174 | 194 | 6 | 200 | 155 | 178,33 | 8 |
| 2. HD | 28.08. | GAMA | 179 | 211 | 205 | 145 | 174 | 191 | 6 | 211 | 145 | 184,17 | 4 |
| 3. HD | 02.09. | HUJAŘI | 225 | 203 | 147 | 146 | 195 | 197 | 6 | 225 | 146 | 185,50 | 10 |
| 4. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 187 | 202 | 215 | 200 | 206 | 226 | 6 | 226 | 187 | 206,00 | 10 |
| 6. HD | 30.09. | BABINEC | 190 | 182 | 192 | 206 | 179 | 219 | 6 | 219 | 179 | 194,67 | 10 |
| 7. HD | 14.10. | TRAKEŘI | 164 | 183 | 188 | 205 | 194 | 151 | 6 | 205 | 151 | 180,83 | 4 |
| 8. HD | 28.10. | STATOVAR | 179 | 219 | 211 | 183 | 225 | 175 | 6 | 225 | 175 | 198,67 | 10 |
| 9. HD | 11.11. | JEŠTĚŘI | 169 | 170 | 179 | 168 | 197 | 170 | 6 | 197 | 168 | 175,50 | 7 |
| 10. HD | 25.11. | JMJ TEAM | 146 | 160 | 182 | 191 | 202 | 156 | 6 | 202 | 146 | 172,83 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | LAMPIÓNI | 213 | 162 | 202 | 192 | 188 | 177 | 6 | 213 | 162 | 189,00 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 11193 celkem | 60 | 226 | 145 | 186,55 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 120 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 URNA
8. v žebříčku sezóny z 56
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 11.03. | BABINEC | 164 | 182 | 192 | 172 | 158 | 178 | 6 | 192 | 158 | 174,33 | 8 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 152 | 181 | 167 | 192 | 149 | 157 | 6 | 192 | 149 | 166,33 | 6 |
| 3. HD | 19.02. | DOBRÁCI | 205 | 212 | 258 | 192 | 170 | 152 | 6 | 258 | 152 | 198,17 | 10 |
| 4. HD | 27.02. | JMJ TEAM | 196 | 201 | 177 | 201 | 153 | 186 | 6 | 201 | 153 | 185,67 | 10 |
| 5. HD | 05.03. | HUJAŘI | 209 | 179 | 187 | 159 | 175 | 192 | 6 | 209 | 159 | 183,50 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | GAMA | 200 | 204 | 168 | 3 | 204 | 168 | 190,67 | 4 | |||
| 7. HD | 02.04. | TRAKEŘI | 160 | 178 | 185 | 189 | 180 | 163 | 6 | 189 | 160 | 175,83 | 8 |
| 8. HD | 22.04. | PERMONÍCI | 210 | 170 | 184 | 159 | 169 | 212 | 6 | 212 | 159 | 184,00 | 8 |
| 9. HD | 29.04. | STATOVAR | 194 | 183 | 192 | 200 | 206 | 221 | 6 | 221 | 183 | 199,33 | 10 |
| 10. HD | 13.05. | JEŠTĚŘI | 215 | 167 | 188 | 171 | 197 | 196 | 6 | 215 | 167 | 189,00 | 8 |
| 11. HD | 20.05. | LAMPIÓNI | 153 | 185 | 192 | 167 | 192 | 183 | 6 | 192 | 153 | 178,67 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 11581 celkem | 63 | 258 | 149 | 183,83 | 82 | ||||||
Duelových bodů 82 z 126 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 URNA
5. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | BABINEC | 179 | 146 | 168 | 3 | 179 | 146 | 164,33 | 6 | |||
| 3. HD | 04.09. | TRAFO | 210 | 238 | 202 | 181 | 202 | 194 | 6 | 238 | 181 | 204,50 | 10 |
| 4. HD | 11.09. | JEŠTĚŘI | 233 | 204 | 178 | 203 | 172 | 201 | 6 | 233 | 172 | 198,50 | 10 |
| 5. HD | 18.09. | GAMA | 233 | 188 | 218 | 190 | 191 | 167 | 6 | 233 | 167 | 197,83 | 12 |
| 6. HD | 25.09. | HUJAŘI | 194 | 225 | 234 | 174 | 175 | 187 | 6 | 234 | 174 | 198,17 | 12 |
| 7. HD | 10.10. | PERMONÍCI | 177 | 168 | 182 | 154 | 148 | 158 | 6 | 182 | 148 | 164,50 | 6 |
| 8. HD | 23.10. | TRAKEŘI | 186 | 161 | 180 | 204 | 174 | 177 | 6 | 204 | 161 | 180,33 | 8 |
| 9. HD | 07.11. | JMJ TEAM | 189 | 194 | 174 | 156 | 201 | 183 | 6 | 201 | 156 | 182,83 | 12 |
| 10. HD | 20.11. | LAMPIÓNI | 224 | 201 | 190 | 214 | 179 | 5 | 224 | 179 | 201,60 | 4 | |
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 230 | 176 | 207 | 194 | 172 | 162 | 6 | 230 | 162 | 190,17 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10602 celkem | 56 | 238 | 146 | 189,32 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 112 možných (75 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 URNA
3. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 201 | 177 | 205 | 194 | 194 | 193 | 6 | 205 | 177 | 194,00 | 8 |
| 2. HD | 01.03. | TRAFO | 156 | 177 | 197 | 224 | 171 | 155 | 6 | 224 | 155 | 180,00 | 10 |
| 4. HD | 21.03. | STATOVAR | 185 | 187 | 182 | 183 | 172 | 179 | 6 | 187 | 172 | 181,33 | 7 |
| 5. HD | 12.04. | LAMPIÓNI | 216 | 197 | 179 | 147 | 182 | 188 | 6 | 216 | 147 | 184,83 | 6 |
| 6. HD | 17.04. | GAMA | 214 | 170 | 171 | 166 | 167 | 171 | 6 | 214 | 166 | 176,50 | 7 |
| 7. HD | 01.05. | HUJAŘI | 205 | 167 | 204 | 215 | 168 | 179 | 6 | 215 | 167 | 189,67 | 8 |
| 8. HD | 08.05. | BABINEC | 193 | 177 | 211 | 195 | 225 | 178 | 6 | 225 | 177 | 196,50 | 10 |
| 9. HD | 24.05. | SMOG | 187 | 179 | 220 | 200 | 225 | 247 | 6 | 247 | 179 | 209,67 | 10 |
| 10. HD | 30.05. | PERMONÍCI | 178 | 177 | 181 | 181 | 186 | 214 | 6 | 214 | 177 | 186,17 | 8 |
| 11. HD | 06.06. | TRAKEŘI | 189 | 213 | 206 | 143 | 205 | 170 | 6 | 213 | 143 | 187,67 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 11318 celkem | 60 | 247 | 143 | 188,63 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 120 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 KAMPERETAMPERE
6. v žebříčku sezóny z 60
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | GAMA | 180 | 180 | 201 | 173 | 199 | 181 | 6 | 201 | 173 | 185,67 | 9 |
| 2. HD | 24.08. | SMOG | 214 | 168 | 202 | 211 | 181 | 179 | 6 | 214 | 168 | 192,50 | 8 |
| 4. HD | 19.09. | HUJAŘI | 195 | 225 | 173 | 160 | 203 | 191 | 6 | 225 | 160 | 191,17 | 10 |
| 5. HD | 31.08. | TRAKEŘI | 202 | 198 | 168 | 189 | 171 | 185 | 6 | 202 | 168 | 185,50 | 6 |
| 6. HD | 03.10. | BABINEC | 159 | 165 | 206 | 151 | 203 | 181 | 6 | 206 | 151 | 177,50 | 10 |
| 7. HD | 10.10. | STATOVAR | 199 | 204 | 202 | 171 | 185 | 203 | 6 | 204 | 171 | 194,00 | 6 |
| 8. HD | 12.09. | JMJ TEAM | 179 | 166 | 185 | 171 | 180 | 203 | 6 | 203 | 166 | 180,67 | 10 |
| 9. HD | 24.10. | JEŠTĚŘI | 144 | 162 | 183 | 174 | 193 | 213 | 6 | 213 | 144 | 178,17 | 8 |
| 10. HD | 21.11. | LAMPIÓNI | 150 | 157 | 173 | 179 | 201 | 216 | 6 | 216 | 150 | 179,33 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | PERMONÍCI | 222 | 188 | 190 | 175 | 188 | 178 | 6 | 222 | 175 | 190,17 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 11128 celkem | 60 | 225 | 144 | 185,47 | 77 | ||||||
Duelových bodů 77 z 120 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 KAMPERETAMPERE
5. v žebříčku sezóny z 57
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 09.05. | STATOVAR | 204 | 189 | 205 | 174 | 184 | 182 | 6 | 205 | 174 | 189,67 | 12 |
| 3. HD | 25.04. | JEŠTĚŘI | 159 | 220 | 166 | 162 | 192 | 222 | 6 | 222 | 159 | 186,83 | 10 |
| 4. HD | 12.04. | BABINEC | 180 | 204 | 185 | 184 | 176 | 181 | 6 | 204 | 176 | 185,00 | 9 |
| 5. HD | 29.03. | GAMA | 243 | 190 | 160 | 189 | 165 | 136 | 6 | 243 | 136 | 180,50 | 6 |
| 6. HD | 30.05. | HUJAŘI | 190 | 225 | 196 | 177 | 224 | 202 | 6 | 225 | 177 | 202,33 | 7 |
| 7. HD | 22.02. | JMJ TEAM | 158 | 159 | 163 | 205 | 183 | 179 | 6 | 205 | 158 | 174,50 | 6 |
| 9. HD | 16.05. | FAJNO PARTA | 215 | 158 | 172 | 218 | 245 | 192 | 6 | 245 | 158 | 200,00 | 8 |
| 10. HD | 07.03. | TRAKEŘI | 163 | 170 | 243 | 196 | 178 | 189 | 6 | 243 | 163 | 189,83 | 4 |
| 11. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 177 | 233 | 224 | 160 | 213 | 185 | 6 | 233 | 160 | 198,67 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 10244 celkem | 54 | 245 | 136 | 189,70 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 108 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 KAMPERETAMPERE
5. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.11. | JEŠTĚŘI | 160 | 214 | 207 | 189 | 145 | 193 | 6 | 214 | 145 | 184,67 | 10 |
| 2. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 179 | 179 | 161 | 211 | 181 | 186 | 6 | 211 | 161 | 182,83 | 6 |
| 3. HD | 28.09. | MEXICO | 172 | 222 | 224 | 158 | 190 | 202 | 6 | 224 | 158 | 194,67 | 8 |
| 4. HD | 11.10. | GAMA | 159 | 233 | 155 | 151 | 182 | 181 | 6 | 233 | 151 | 176,83 | 8 |
| 5. HD | 19.10. | BABINEC | 172 | 204 | 203 | 179 | 218 | 201 | 6 | 218 | 172 | 196,17 | 8 |
| 6. HD | 25.10. | STATOVAR | 133 | 199 | 181 | 191 | 161 | 182 | 6 | 199 | 133 | 174,50 | 5 |
| 7. HD | 09.11. | SMOG | 185 | 181 | 166 | 200 | 158 | 200 | 6 | 200 | 158 | 181,67 | 12 |
| 8. HD | 15.11. | JMJ TEAM | 164 | 170 | 207 | 168 | 233 | 209 | 6 | 233 | 164 | 191,83 | 8 |
| 9. HD | 22.11. | TRAKEŘI | 191 | 121 | 183 | 191 | 210 | 161 | 6 | 210 | 121 | 176,17 | 8 |
| 11. HD | 14.12. | HUJAŘI | 217 | 179 | 214 | 160 | 194 | 182 | 6 | 217 | 160 | 191,00 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 11102 celkem | 60 | 233 | 121 | 185,03 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 120 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 KAMPERETAMPERE
8. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | LAMPIÓNI | 170 | 184 | 157 | 189 | 193 | 156 | 6 | 193 | 156 | 174,83 | 4 |
| 2. HD | 03.02. | HUJAŘI | 182 | 158 | 180 | 175 | 160 | 148 | 6 | 182 | 148 | 167,17 | 6 |
| 3. HD | 10.02. | PERMONÍCI | 188 | 226 | 173 | 183 | 182 | 170 | 6 | 226 | 170 | 187,00 | 6 |
| 4. HD | 17.02. | STATOVAR | 201 | 163 | 217 | 167 | 194 | 203 | 6 | 217 | 163 | 190,83 | 8 |
| 5. HD | 18.02. | TRAKEŘI | 160 | 215 | 181 | 152 | 160 | 144 | 6 | 215 | 144 | 168,67 | 4 |
| 6. HD | 09.06. | SMOG | 170 | 196 | 156 | 181 | 196 | 194 | 6 | 196 | 156 | 182,17 | 10 |
| 8. HD | 02.03. | BABINEC | 161 | 180 | 202 | 170 | 201 | 203 | 6 | 203 | 161 | 186,17 | 8 |
| 9. HD | 08.09. | JEŠTĚŘI | 142 | 179 | 235 | 194 | 179 | 237 | 6 | 237 | 142 | 194,33 | 8 |
| 10. HD | 17.06. | JMJ TEAM | 184 | 181 | 148 | 191 | 172 | 194 | 6 | 194 | 148 | 178,33 | 6 |
| 11. HD | 22.06. | MEXICO | 174 | 216 | 195 | 169 | 203 | 181 | 6 | 216 | 169 | 189,67 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 10915 celkem | 60 | 237 | 142 | 181,92 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 120 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 KAMPERETAMPERE
5. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 16.09. | SMOG | 167 | 165 | 235 | 164 | 197 | 183 | 6 | 235 | 164 | 185,17 | 10 |
| 3. HD | 03.09. | HUJAŘI | 173 | 214 | 179 | 249 | 201 | 203 | 6 | 249 | 173 | 203,17 | 12 |
| 4. HD | 24.09. | TRAKEŘI | 177 | 201 | 183 | 204 | 161 | 204 | 6 | 204 | 161 | 188,33 | 12 |
| 5. HD | 30.09. | GAMA | 149 | 200 | 188 | 151 | 162 | 170 | 6 | 200 | 149 | 170,00 | 10 |
| 6. HD | 08.10. | BABINEC | 168 | 193 | 216 | 166 | 176 | 248 | 6 | 248 | 166 | 194,50 | 10 |
| 7. HD | 21.10. | PERMONÍCI | 181 | 153 | 235 | 167 | 183 | 172 | 6 | 235 | 153 | 181,83 | 2 |
| 8. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 201 | 218 | 203 | 167 | 203 | 167 | 6 | 218 | 167 | 193,17 | 10 |
| 10. HD | 26.11. | LAMPIÓNI | 131 | 246 | 171 | 207 | 207 | 185 | 6 | 246 | 131 | 191,17 | 8 |
| 11. HD | 02.12. | MEXICO | 184 | 188 | 174 | 146 | 184 | 172 | 6 | 188 | 146 | 174,67 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 10092 celkem | 54 | 249 | 131 | 186,89 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 108 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 ONDRÁŠ
8. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | SMOG | 160 | 181 | 170 | 181 | 232 | 187 | 6 | 232 | 160 | 185,17 | 7 |
| 2. HD | 25.02. | LAMPIÓNI | 197 | 181 | 180 | 205 | 203 | 259 | 6 | 259 | 180 | 204,17 | 6 |
| 3. HD | 02.04. | STATOVAR | 148 | 171 | 179 | 182 | 167 | 135 | 6 | 182 | 135 | 163,67 | 4 |
| 4. HD | 19.02. | MEXICO | 187 | 171 | 160 | 178 | 202 | 181 | 6 | 202 | 160 | 179,83 | 6 |
| 5. HD | 18.03. | HUJAŘI | 137 | 129 | 182 | 184 | 191 | 151 | 6 | 191 | 129 | 162,33 | 0 |
| 6. HD | 07.05. | TRAKEŘI | 156 | 171 | 156 | 183 | 178 | 196 | 6 | 196 | 156 | 173,33 | 8 |
| 7. HD | 26.03. | JMJ TEAM | 184 | 177 | 184 | 196 | 206 | 192 | 6 | 206 | 177 | 189,83 | 12 |
| 8. HD | 14.05. | BABINEC | 164 | 181 | 134 | 212 | 206 | 168 | 6 | 212 | 134 | 177,50 | 8 |
| 9. HD | 23.04. | GAMA | 215 | 147 | 206 | 204 | 214 | 173 | 6 | 215 | 147 | 193,17 | 10 |
| 11. HD | 15.04. | JEŠTĚŘI | 204 | 172 | 254 | 159 | 176 | 191 | 6 | 254 | 159 | 192,67 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10930 celkem | 60 | 259 | 129 | 182,17 | 69 | ||||||
Duelových bodů 69 z 120 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 ONDRÁŠ
6. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 05.11. | BABINEC | 155 | 172 | 182 | 170 | 185 | 194 | 6 | 194 | 155 | 176,33 | 12 |
| 3. HD | 10.09. | JMJ TEAM | 200 | 190 | 134 | 198 | 156 | 170 | 6 | 200 | 134 | 174,67 | 6 |
| 5. HD | 01.10. | LAMPIÓNI | 197 | 171 | 204 | 214 | 185 | 211 | 6 | 214 | 171 | 197,00 | 8 |
| 6. HD | 04.09. | SMOG | 201 | 159 | 155 | 199 | 194 | 159 | 6 | 201 | 155 | 177,83 | 12 |
| 7. HD | 17.09. | TRAKEŘI | 226 | 145 | 217 | 214 | 184 | 193 | 6 | 226 | 145 | 196,50 | 10 |
| 9. HD | 24.09. | PERMONÍCI | 159 | 196 | 146 | 163 | 190 | 190 | 6 | 196 | 146 | 174,00 | 5 |
| 10. HD | 20.11. | GAMA | 184 | 181 | 183 | 151 | 178 | 181 | 6 | 184 | 151 | 176,33 | 10 |
| 11. HD | 29.10. | HUJAŘI | 160 | 169 | 176 | 201 | 156 | 163 | 6 | 201 | 156 | 170,83 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 8661 celkem | 48 | 226 | 134 | 180,44 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 96 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 ONDRÁŠ
3. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JMJ TEAM | 197 | 205 | 195 | 183 | 223 | 171 | 6 | 223 | 171 | 195,67 | 10 |
| 2. HD | 12.02. | MEXICO | 172 | 195 | 160 | 221 | 131 | 167 | 6 | 221 | 131 | 174,33 | 4 |
| 3. HD | 27.02. | JADRAN | 187 | 223 | 194 | 181 | 181 | 247 | 6 | 247 | 181 | 202,17 | 6 |
| 4. HD | 05.03. | PERMONÍCI | 196 | 211 | 130 | 214 | 172 | 186 | 6 | 214 | 130 | 184,83 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | BABINEC | 174 | 201 | 167 | 179 | 186 | 166 | 6 | 201 | 166 | 178,83 | 12 |
| 8. HD | 16.04. | HUJAŘI | 132 | 185 | 147 | 168 | 197 | 166 | 6 | 197 | 132 | 165,83 | 8 |
| 9. HD | 17.04. | LAMPIÓNI | 190 | 166 | 210 | 175 | 225 | 202 | 6 | 225 | 166 | 194,67 | 4 |
| 10. HD | 19.02. | SMOG | 201 | 226 | 162 | 185 | 237 | 169 | 6 | 237 | 162 | 196,67 | 12 |
| 11. HD | 20.03. | STATOVAR | 208 | 133 | 207 | 198 | 184 | 193 | 6 | 208 | 133 | 187,17 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 10081 celkem | 54 | 247 | 130 | 186,69 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 108 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 ONDRÁŠ
1. v žebříčku sezóny z 53
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.10. | SMOG | 202 | 179 | 185 | 203 | 200 | 180 | 6 | 203 | 179 | 191,50 | 12 |
| 2. HD | 24.10. | GAMA | 157 | 213 | 181 | 194 | 172 | 179 | 6 | 213 | 157 | 182,67 | 10 |
| 3. HD | 25.09. | TRAKEŘI | 187 | 212 | 216 | 184 | 134 | 167 | 6 | 216 | 134 | 183,33 | 10 |
| 4. HD | 19.09. | STATOVAR | 190 | 180 | 201 | 173 | 190 | 152 | 6 | 201 | 152 | 181,00 | 4 |
| 5. HD | 02.10. | HUJAŘI | 222 | 170 | 202 | 180 | 204 | 204 | 6 | 222 | 170 | 197,00 | 12 |
| 6. HD | 29.08. | JADRAN | 267 | 211 | 212 | 177 | 153 | 159 | 6 | 267 | 153 | 196,50 | 6 |
| 7. HD | 23.10. | MEXICO | 180 | 278 | 224 | 163 | 160 | 215 | 6 | 278 | 160 | 203,33 | 8 |
| 8. HD | 17.10. | LAMPIÓNI | 161 | 183 | 212 | 203 | 155 | 178 | 6 | 212 | 155 | 182,00 | 7 |
| 9. HD | 12.09. | BABINEC | 200 | 177 | 199 | 204 | 144 | 194 | 6 | 204 | 144 | 186,33 | 10 |
| 10. HD | 14.11. | PERMONÍCI | 201 | 170 | 172 | 189 | 237 | 177 | 6 | 237 | 170 | 191,00 | 4 |
| 11. HD | 21.11. | JMJ TEAM | 184 | 167 | 204 | 202 | 257 | 161 | 6 | 257 | 161 | 195,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12543 celkem | 66 | 278 | 134 | 190,05 | 93 | ||||||
Duelových bodů 93 z 132 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 ONDRÁŠ
4. v žebříčku sezóny z 48
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 160 | 234 | 188 | 171 | 202 | 183 | 6 | 234 | 160 | 189,67 | 8 |
| 2. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 182 | 193 | 208 | 195 | 183 | 202 | 6 | 208 | 182 | 193,83 | 5 |
| 4. HD | 04.04. | SMOG | 164 | 185 | 170 | 161 | 151 | 183 | 6 | 185 | 151 | 169,00 | 8 |
| 5. HD | 20.03. | HUJAŘI | 187 | 191 | 166 | 181 | 177 | 192 | 6 | 192 | 166 | 182,33 | 10 |
| 6. HD | 21.03. | GAMA | 158 | 156 | 160 | 190 | 213 | 163 | 6 | 213 | 156 | 173,33 | 12 |
| 7. HD | 27.03. | JMJ TEAM | 176 | 192 | 185 | 201 | 214 | 178 | 6 | 214 | 176 | 191,00 | 10 |
| 8. HD | 10.04. | JADRAN | 215 | 170 | 195 | 176 | 178 | 204 | 6 | 215 | 170 | 189,67 | 8 |
| 9. HD | 24.04. | MEXICO | 236 | 172 | 156 | 180 | 194 | 162 | 6 | 236 | 156 | 183,33 | 8 |
| 10. HD | 02.05. | TRAKEŘI | 223 | 204 | 199 | 200 | 195 | 149 | 6 | 223 | 149 | 195,00 | 10 |
| 11. HD | 27.02. | 3+1 | 167 | 169 | 173 | 192 | 205 | 197 | 6 | 205 | 167 | 183,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 11106 celkem | 60 | 236 | 149 | 185,10 | 89 | ||||||
Duelových bodů 89 z 120 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 ONDRÁŠ
4. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.09. | MEXICO | 169 | 204 | 181 | 201 | 192 | 192 | 6 | 204 | 169 | 189,83 | 9 |
| 2. HD | 20.09. | 3+1 | 178 | 159 | 189 | 152 | 221 | 169 | 6 | 221 | 152 | 178,00 | 10 |
| 4. HD | 04.10. | LAMPIÓNI | 181 | 186 | 169 | 153 | 180 | 185 | 6 | 186 | 153 | 175,67 | 8 |
| 5. HD | 11.10. | BABINEC | 210 | 169 | 147 | 219 | 221 | 144 | 6 | 221 | 144 | 185,00 | 8 |
| 6. HD | 25.10. | HUJAŘI | 201 | 164 | 213 | 216 | 180 | 194 | 6 | 216 | 164 | 194,67 | 12 |
| 7. HD | 05.12. | JADRAN | 178 | 154 | 136 | 195 | 195 | 160 | 6 | 195 | 136 | 169,67 | 6 |
| 8. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 180 | 168 | 147 | 191 | 232 | 169 | 6 | 232 | 147 | 181,17 | 2 |
| 9. HD | 14.11. | BISTRO | 180 | 216 | 185 | 174 | 213 | 164 | 6 | 216 | 164 | 188,67 | 10 |
| 10. HD | 22.11. | GAMA | 171 | 211 | 178 | 172 | 161 | 153 | 6 | 211 | 153 | 174,33 | 10 |
| 11. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 189 | 169 | 158 | 163 | 143 | 184 | 6 | 189 | 143 | 167,67 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10828 celkem | 60 | 232 | 136 | 180,47 | 83 | ||||||
Duelových bodů 83 z 120 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 ONDRÁŠ
4. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | TRAKEŘI | 194 | 193 | 189 | 191 | 189 | 193 | 6 | 194 | 189 | 191,50 | 12 |
| 2. HD | 01.03. | PERMONÍCI | 170 | 189 | 172 | 194 | 137 | 183 | 6 | 194 | 137 | 174,17 | 4 |
| 4. HD | 21.03. | MEXICO | 168 | 168 | 172 | 172 | 149 | 167 | 6 | 172 | 149 | 166,00 | 4 |
| 5. HD | 05.04. | GAMA | 171 | 170 | 202 | 157 | 173 | 185 | 6 | 202 | 157 | 176,33 | 10 |
| 6. HD | 08.03. | 3+1 | 141 | 177 | 180 | 177 | 153 | 203 | 6 | 203 | 141 | 171,83 | 12 |
| 7. HD | 19.04. | DŮCHODCI | 193 | 191 | 182 | 161 | 184 | 197 | 6 | 197 | 161 | 184,67 | 10 |
| 8. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 155 | 265 | 203 | 164 | 212 | 170 | 6 | 265 | 155 | 194,83 | 8 |
| 9. HD | 10.05. | BISTRO | 205 | 155 | 214 | 240 | 168 | 189 | 6 | 240 | 155 | 195,17 | 12 |
| Celkem | 8 utkání | 8727 celkem | 48 | 265 | 137 | 181,81 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 96 možných (75 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 ONDRÁŠ
4. v žebříčku sezóny z 38
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.09. | MEXICO | 205 | 162 | 163 | 229 | 182 | 177 | 6 | 229 | 162 | 186,33 | 10 |
| 2. HD | 14.09. | DŮCHODCI | 142 | 189 | 247 | 193 | 183 | 204 | 6 | 247 | 142 | 193,00 | 10 |
| 3. HD | 07.09. | LAMPIÓNI | 147 | 146 | 195 | 175 | 181 | 147 | 6 | 195 | 146 | 165,17 | 3 |
| 4. HD | 13.10. | ŠOT | 200 | 182 | 147 | 248 | 196 | 204 | 6 | 248 | 147 | 196,17 | 12 |
| 5. HD | 06.10. | BABINEC | 163 | 154 | 161 | 132 | 181 | 139 | 6 | 181 | 132 | 155,00 | 4 |
| 6. HD | 22.09. | 3+1 | 144 | 243 | 189 | 218 | 159 | 139 | 6 | 243 | 139 | 182,00 | 8 |
| 7. HD | 27.10. | GAMA | 190 | 167 | 186 | 217 | 216 | 150 | 6 | 217 | 150 | 187,67 | 10 |
| 8. HD | 03.11. | VOLEJBAL | 171 | 207 | 179 | 176 | 161 | 177 | 6 | 207 | 161 | 178,50 | 8 |
| 9. HD | 09.11. | PERMONÍCI | 176 | 201 | 160 | 158 | 159 | 151 | 6 | 201 | 151 | 167,50 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 9668 celkem | 54 | 248 | 132 | 179,04 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 108 možných (66 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.