Jelínek Jan
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 JMJ TEAM
37. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | PERMONÍCI | 169 | 114 | 155 | 182 | 220 | 175 | 6 | 220 | 114 | 169,17 | 4 |
| 2. HD | 01.09. | GAMA | 169 | 144 | 166 | 196 | 177 | 139 | 6 | 196 | 139 | 165,17 | 8 |
| 3. HD | 07.09. | SMOG | 228 | 171 | 162 | 157 | 152 | 147 | 6 | 228 | 147 | 169,50 | 5 |
| 4. HD | 15.09. | HUJAŘI | 234 | 183 | 197 | 173 | 159 | 165 | 6 | 234 | 159 | 185,17 | 8 |
| 5. HD | 22.09. | URNA | 149 | 182 | 182 | 186 | 159 | 175 | 6 | 186 | 149 | 172,17 | 2 |
| 6. HD | 28.09. | DALLAS | 199 | 167 | 190 | 164 | 224 | 172 | 6 | 224 | 164 | 186,00 | 6 |
| 7. HD | 05.10. | DOBRÁCI | 152 | 185 | 172 | 128 | 185 | 164 | 6 | 185 | 128 | 164,33 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 7269 celkem | 42 | 234 | 114 | 173,07 | 37 | ||||||
Duelových bodů 37 z 84 možných (44 %). Bez handicapu je průměr 169,07.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 JMJ TEAM
20. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | URNA | 155 | 182 | 216 | 228 | 180 | 238 | 6 | 238 | 155 | 199,83 | 4 |
| 2. HD | 16.02. | BABINEC | 204 | 189 | 169 | 191 | 204 | 132 | 6 | 204 | 132 | 181,50 | 6 |
| 3. HD | 24.02. | HUJAŘI | 146 | 163 | 205 | 207 | 188 | 218 | 6 | 218 | 146 | 187,83 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | TRAKEŘI | 173 | 130 | 205 | 161 | 186 | 141 | 6 | 205 | 130 | 166,00 | 5 |
| 5. HD | 16.03. | LAMPIÓNI | 184 | 196 | 173 | 163 | 240 | 173 | 6 | 240 | 163 | 188,17 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | SMOG | 175 | 150 | 193 | 185 | 210 | 169 | 6 | 210 | 150 | 180,33 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | PERMONÍCI | 176 | 178 | 211 | 160 | 139 | 183 | 6 | 211 | 139 | 174,50 | 4 |
| 9. HD | 12.05. | STATOVAR | 147 | 143 | 173 | 127 | 172 | 180 | 6 | 180 | 127 | 157,00 | 2 |
| 10. HD | 18.05. | DOBRÁCI | 167 | 151 | 226 | 205 | 174 | 166 | 6 | 226 | 151 | 181,50 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9700 celkem | 54 | 240 | 127 | 179,63 | 43 | ||||||
Duelových bodů 43 z 108 možných (40 %). Bez handicapu je průměr 175,63.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | PERMONÍCI | 135 | 136 | 179 | 200 | 140 | 184 | 6 | 200 | 135 | 162,33 | 4 |
| 2. HD | 08.09. | URNA | 211 | 181 | 167 | 143 | 179 | 181 | 6 | 211 | 143 | 177,00 | 7 |
| 3. HD | 16.09. | GAMA | 147 | 178 | 147 | 186 | 180 | 187 | 6 | 187 | 147 | 170,83 | 2 |
| 4. HD | 23.09. | STATOVAR | 152 | 192 | 170 | 180 | 172 | 145 | 6 | 192 | 145 | 168,50 | 0 |
| 6. HD | 14.10. | SMOG | 194 | 200 | 173 | 183 | 164 | 181 | 6 | 200 | 164 | 182,50 | 6 |
| 7. HD | 28.10. | HUJAŘI | 159 | 151 | 149 | 169 | 183 | 159 | 6 | 183 | 149 | 161,67 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | BABINEC | 209 | 155 | 181 | 174 | 141 | 171 | 6 | 209 | 141 | 171,83 | 8 |
| 9. HD | 17.11. | JEŠTĚŘI | 179 | 176 | 188 | 162 | 151 | 168 | 6 | 188 | 151 | 170,67 | 4 |
| 10. HD | 01.12. | LAMPIÓNI | 191 | 178 | 197 | 164 | 192 | 185 | 6 | 197 | 164 | 184,50 | 6 |
| 11. HD | 15.12. | DOBRÁCI | 192 | 201 | 127 | 153 | 165 | 172 | 6 | 201 | 127 | 168,33 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10309 celkem | 60 | 211 | 127 | 171,82 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 120 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | STATOVAR | 182 | 172 | 182 | 176 | 199 | 147 | 6 | 199 | 147 | 176,33 | 8 |
| 2. HD | 17.02. | LAMPIÓNI | 180 | 170 | 199 | 157 | 145 | 200 | 6 | 200 | 145 | 175,17 | 6 |
| 3. HD | 27.02. | JEŠTĚŘI | 146 | 191 | 134 | 138 | 151 | 210 | 6 | 210 | 134 | 161,67 | 4 |
| 4. HD | 10.03. | DOBRÁCI | 159 | 182 | 195 | 158 | 155 | 135 | 6 | 195 | 135 | 164,00 | 8 |
| 5. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 177 | 200 | 183 | 163 | 141 | 188 | 6 | 200 | 141 | 175,33 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | URNA | 204 | 156 | 159 | 199 | 141 | 171 | 6 | 204 | 141 | 171,67 | 4 |
| 7. HD | 24.04. | GAMA | 190 | 148 | 136 | 170 | 177 | 144 | 6 | 190 | 136 | 160,83 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | BABINEC | 146 | 180 | 171 | 197 | 178 | 180 | 6 | 197 | 146 | 175,33 | 12 |
| 9. HD | 05.05. | PERMONÍCI | 160 | 189 | 203 | 172 | 137 | 213 | 6 | 213 | 137 | 179,00 | 2 |
| 10. HD | 20.05. | SMOG | 167 | 185 | 194 | 148 | 167 | 201 | 6 | 201 | 148 | 177,00 | 8 |
| 11. HD | 26.05. | HUJAŘI | 171 | 205 | 151 | 162 | 149 | 206 | 6 | 206 | 149 | 174,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11342 celkem | 66 | 213 | 134 | 171,85 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 132 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | LAMPIÓNI | 129 | 139 | 169 | 146 | 153 | 166 | 6 | 169 | 129 | 150,33 | 2 |
| 2. HD | 28.08. | DOBRÁCI | 183 | 149 | 179 | 182 | 180 | 182 | 6 | 183 | 149 | 175,83 | 8 |
| 3. HD | 03.09. | GAMA | 112 | 203 | 167 | 181 | 146 | 166 | 6 | 203 | 112 | 162,50 | 6 |
| 4. HD | 10.09. | STATOVAR | 191 | 131 | 162 | 145 | 163 | 146 | 6 | 191 | 131 | 156,33 | 4 |
| 5. HD | 16.09. | PERMONÍCI | 183 | 138 | 159 | 186 | 167 | 191 | 6 | 191 | 138 | 170,67 | 6 |
| 6. HD | 30.09. | SMOG | 139 | 145 | 177 | 168 | 175 | 181 | 6 | 181 | 139 | 164,17 | 8 |
| 7. HD | 15.10. | HUJAŘI | 194 | 202 | 200 | 181 | 179 | 184 | 6 | 202 | 179 | 190,00 | 6 |
| 8. HD | 28.10. | TRAKEŘI | 156 | 156 | 166 | 147 | 165 | 182 | 6 | 182 | 147 | 162,00 | 0 |
| 9. HD | 12.11. | BABINEC | 164 | 166 | 162 | 160 | 185 | 179 | 6 | 185 | 160 | 169,33 | 6 |
| 10. HD | 25.11. | URNA | 202 | 171 | 193 | 193 | 135 | 180 | 6 | 202 | 135 | 179,00 | 10 |
| 11. HD | 09.12. | JEŠTĚŘI | 169 | 170 | 221 | 146 | 138 | 157 | 6 | 221 | 138 | 166,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11082 celkem | 66 | 221 | 112 | 167,91 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 132 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | PERMONÍCI | 157 | 168 | 181 | 219 | 162 | 209 | 6 | 219 | 157 | 182,67 | 4 |
| 2. HD | 05.02. | LAMPIÓNI | 181 | 154 | 171 | 182 | 157 | 152 | 6 | 182 | 152 | 166,17 | 0 |
| 3. HD | 20.02. | HUJAŘI | 166 | 181 | 189 | 196 | 188 | 160 | 6 | 196 | 160 | 180,00 | 10 |
| 4. HD | 27.02. | URNA | 123 | 157 | 135 | 161 | 118 | 199 | 6 | 199 | 118 | 148,83 | 2 |
| 5. HD | 11.03. | STATOVAR | 176 | 170 | 179 | 179 | 182 | 187 | 6 | 187 | 170 | 178,83 | 10 |
| 6. HD | 18.03. | BABINEC | 162 | 193 | 191 | 172 | 181 | 174 | 6 | 193 | 162 | 178,83 | 12 |
| 7. HD | 02.04. | GAMA | 164 | 169 | 190 | 191 | 168 | 160 | 6 | 191 | 160 | 173,67 | 10 |
| 8. HD | 26.02. | JEŠTĚŘI | 172 | 179 | 119 | 168 | 193 | 206 | 6 | 206 | 119 | 172,83 | 6 |
| 9. HD | 30.04. | TRAKEŘI | 161 | 180 | 162 | 151 | 224 | 182 | 6 | 224 | 151 | 176,67 | 2 |
| 11. HD | 20.05. | DOBRÁCI | 159 | 203 | 160 | 179 | 137 | 167 | 6 | 203 | 137 | 167,50 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10356 celkem | 60 | 224 | 118 | 172,60 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 120 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | STATOVAR | 133 | 136 | 155 | 177 | 130 | 133 | 6 | 177 | 130 | 144,00 | 0 |
| 2. HD | 29.08. | LAMPIÓNI | 156 | 226 | 181 | 190 | 165 | 195 | 6 | 226 | 156 | 185,50 | 10 |
| 3. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 137 | 162 | 146 | 178 | 202 | 206 | 6 | 206 | 137 | 171,83 | 6 |
| 4. HD | 11.09. | BABINEC | 178 | 184 | 188 | 227 | 205 | 177 | 6 | 227 | 177 | 193,17 | 12 |
| 5. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 158 | 159 | 171 | 167 | 202 | 178 | 6 | 202 | 158 | 172,50 | 4 |
| 6. HD | 25.09. | TRAFO | 212 | 182 | 161 | 196 | 193 | 134 | 6 | 212 | 134 | 179,67 | 8 |
| 7. HD | 09.10. | SMOG | 136 | 191 | 141 | 191 | 182 | 164 | 6 | 191 | 136 | 167,50 | 4 |
| 8. HD | 23.10. | JEŠTĚŘI | 156 | 151 | 170 | 150 | 226 | 212 | 6 | 226 | 150 | 177,50 | 8 |
| 9. HD | 07.11. | URNA | 191 | 232 | 170 | 173 | 157 | 158 | 6 | 232 | 157 | 180,17 | 6 |
| 10. HD | 19.09. | GAMA | 139 | 180 | 202 | 133 | 170 | 191 | 6 | 202 | 133 | 169,17 | 4 |
| 11. HD | 04.12. | HUJAŘI | 191 | 156 | 179 | 184 | 181 | 159 | 6 | 191 | 156 | 175,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11496 celkem | 66 | 232 | 130 | 174,18 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 132 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | URNA | 174 | 135 | 163 | 151 | 162 | 177 | 6 | 177 | 135 | 160,33 | 4 |
| 2. HD | 14.02. | GAMA | 149 | 158 | 147 | 183 | 210 | 179 | 6 | 210 | 147 | 171,00 | 8 |
| 3. HD | 13.03. | PERMONÍCI | 166 | 154 | 177 | 176 | 180 | 171 | 6 | 180 | 154 | 170,67 | 2 |
| 4. HD | 21.03. | BABINEC | 166 | 156 | 202 | 178 | 176 | 203 | 6 | 203 | 156 | 180,17 | 12 |
| 5. HD | 12.04. | HUJAŘI | 188 | 170 | 157 | 147 | 160 | 173 | 6 | 188 | 147 | 165,83 | 6 |
| 6. HD | 17.04. | LAMPIÓNI | 168 | 192 | 184 | 136 | 181 | 166 | 6 | 192 | 136 | 171,17 | 6 |
| 7. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 163 | 197 | 180 | 194 | 165 | 167 | 6 | 197 | 163 | 177,67 | 4 |
| 8. HD | 09.05. | JEŠTĚŘI | 221 | 150 | 207 | 150 | 169 | 146 | 6 | 221 | 146 | 173,83 | 10 |
| 9. HD | 23.05. | TRAFO | 178 | 193 | 191 | 157 | 170 | 192 | 6 | 193 | 157 | 180,17 | 8 |
| 10. HD | 29.05. | STATOVAR | 190 | 170 | 173 | 188 | 179 | 183 | 6 | 190 | 170 | 180,50 | 2 |
| 11. HD | 05.06. | SMOG | 178 | 129 | 136 | 142 | 134 | 172 | 6 | 178 | 129 | 148,50 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11279 celkem | 66 | 221 | 129 | 170,89 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 132 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | PERMONÍCI | 135 | 166 | 182 | 171 | 177 | 166 | 6 | 182 | 135 | 166,17 | 8 |
| 2. HD | 18.10. | JEŠTĚŘI | 166 | 157 | 197 | 147 | 189 | 160 | 6 | 197 | 147 | 169,33 | 6 |
| 3. HD | 31.08. | BABINEC | 170 | 120 | 146 | 148 | 169 | 131 | 6 | 170 | 120 | 147,33 | 7 |
| 4. HD | 05.09. | GAMA | 150 | 150 | 147 | 178 | 188 | 149 | 6 | 188 | 147 | 160,33 | 7 |
| 5. HD | 25.10. | LAMPIÓNI | 183 | 161 | 191 | 177 | 185 | 210 | 6 | 210 | 161 | 184,50 | 6 |
| 6. HD | 27.09. | STATOVAR | 176 | 179 | 161 | 177 | 125 | 157 | 6 | 179 | 125 | 162,50 | 6 |
| 7. HD | 21.11. | HUJAŘI | 143 | 148 | 226 | 180 | 160 | 194 | 6 | 226 | 143 | 175,17 | 4 |
| 8. HD | 12.09. | KAMPERETAMPERE | 149 | 160 | 149 | 183 | 169 | 171 | 6 | 183 | 149 | 163,50 | 7 |
| 9. HD | 10.10. | TRAFO | 166 | 180 | 168 | 161 | 134 | 134 | 6 | 180 | 134 | 157,17 | 4 |
| 10. HD | 19.09. | SMOG | 227 | 135 | 187 | 161 | 170 | 137 | 6 | 227 | 135 | 169,50 | 6 |
| 11. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 170 | 169 | 170 | 191 | 172 | 208 | 6 | 208 | 169 | 180,00 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11013 celkem | 66 | 227 | 120 | 166,86 | 69 | ||||||
Duelových bodů 69 z 132 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | SMOG | 156 | 151 | 200 | 166 | 162 | 105 | 6 | 200 | 105 | 156,67 | 6 |
| 2. HD | 08.03. | BABINEC | 202 | 155 | 149 | 204 | 166 | 178 | 6 | 204 | 149 | 175,67 | 10 |
| 3. HD | 14.02. | GAMA | 137 | 193 | 169 | 167 | 189 | 185 | 6 | 193 | 137 | 173,33 | 8 |
| 4. HD | 28.03. | FAJNO PARTA | 196 | 192 | 223 | 180 | 211 | 178 | 6 | 223 | 178 | 196,67 | 10 |
| 5. HD | 17.05. | PERMONÍCI | 178 | 194 | 170 | 201 | 146 | 186 | 6 | 201 | 146 | 179,17 | 6 |
| 6. HD | 15.03. | STATOVAR | 201 | 184 | 134 | 137 | 204 | 169 | 6 | 204 | 134 | 171,50 | 6 |
| 7. HD | 22.02. | KAMPERETAMPERE | 145 | 147 | 165 | 148 | 128 | 166 | 6 | 166 | 128 | 149,83 | 0 |
| 8. HD | 05.04. | JEŠTĚŘI | 166 | 134 | 135 | 166 | 204 | 173 | 6 | 204 | 134 | 163,00 | 4 |
| 9. HD | 10.05. | TRAKEŘI | 168 | 147 | 193 | 149 | 156 | 167 | 6 | 193 | 147 | 163,33 | 4 |
| 10. HD | 11.04. | LAMPIÓNI | 157 | 178 | 168 | 156 | 181 | 162 | 6 | 181 | 156 | 167,00 | 4 |
| 11. HD | 25.04. | HUJAŘI | 146 | 153 | 164 | 177 | 156 | 161 | 6 | 177 | 146 | 159,50 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11134 celkem | 66 | 223 | 105 | 168,70 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 132 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | MEXICO | 155 | 145 | 160 | 158 | 152 | 153 | 6 | 160 | 145 | 153,83 | 0 |
| 2. HD | 20.09. | TRAKEŘI | 174 | 171 | 203 | 155 | 171 | 183 | 6 | 203 | 155 | 176,17 | 8 |
| 3. HD | 28.09. | JEŠTĚŘI | 156 | 194 | 155 | 178 | 155 | 200 | 6 | 200 | 155 | 173,00 | 6 |
| 4. HD | 11.10. | STATOVAR | 124 | 158 | 139 | 138 | 157 | 162 | 6 | 162 | 124 | 146,33 | 0 |
| 5. HD | 18.10. | HUJAŘI | 178 | 201 | 145 | 163 | 150 | 184 | 6 | 201 | 145 | 170,17 | 2 |
| 7. HD | 25.10. | LAMPIÓNI | 183 | 153 | 175 | 185 | 193 | 184 | 6 | 193 | 153 | 178,83 | 8 |
| Celkem | 6 utkání | 5990 celkem | 36 | 203 | 124 | 166,39 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 72 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | JEŠTĚŘI | 177 | 183 | 167 | 225 | 202 | 202 | 6 | 225 | 167 | 192,67 | 6 |
| 2. HD | 03.02. | PERMONÍCI | 188 | 149 | 182 | 148 | 183 | 197 | 6 | 197 | 148 | 174,50 | 2 |
| 3. HD | 29.06. | MEXICO | 144 | 127 | 167 | 110 | 123 | 163 | 6 | 167 | 110 | 139,00 | 4 |
| 4. HD | 09.06. | HUJAŘI | 130 | 142 | 181 | 178 | 103 | 174 | 6 | 181 | 103 | 151,33 | 2 |
| 5. HD | 10.02. | GAMA | 113 | 151 | 143 | 144 | 206 | 165 | 6 | 206 | 113 | 153,67 | 4 |
| 6. HD | 03.03. | BABINEC | 204 | 191 | 177 | 190 | 152 | 150 | 6 | 204 | 150 | 177,33 | 12 |
| 7. HD | 18.02. | STATOVAR | 123 | 194 | 165 | 195 | 171 | 163 | 6 | 195 | 123 | 168,50 | 8 |
| 8. HD | 24.02. | SMOG | 143 | 169 | 194 | 164 | 180 | 168 | 6 | 194 | 143 | 169,67 | 8 |
| 9. HD | 08.09. | LAMPIÓNI | 215 | 180 | 183 | 158 | 162 | 165 | 6 | 215 | 158 | 177,17 | 8 |
| 10. HD | 17.06. | KAMPERETAMPERE | 119 | 128 | 206 | 204 | 127 | 156 | 6 | 206 | 119 | 156,67 | 4 |
| 11. HD | 16.06. | TRAKEŘI | 185 | 152 | 161 | 163 | 192 | 149 | 6 | 192 | 149 | 167,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10965 celkem | 66 | 225 | 103 | 166,14 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 132 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | MEXICO | 118 | 122 | 110 | 130 | 176 | 135 | 6 | 176 | 110 | 131,83 | 0 |
| 4. HD | 02.12. | STATOVAR | 105 | 167 | 167 | 136 | 128 | 166 | 6 | 167 | 105 | 144,83 | 2 |
| 9. HD | 02.09. | SMOG | 168 | 175 | 182 | 169 | 143 | 179 | 6 | 182 | 143 | 169,33 | 6 |
| 10. HD | 12.11. | HUJAŘI | 151 | 173 | 141 | 179 | 134 | 160 | 6 | 179 | 134 | 156,33 | 4 |
| 11. HD | 09.09. | LAMPIÓNI | 133 | 150 | 134 | 145 | 110 | 138 | 6 | 150 | 110 | 135,00 | 1 |
| Celkem | 5 utkání | 4424 celkem | 30 | 182 | 105 | 147,47 | 13 | ||||||
Duelových bodů 13 z 60 možných (22 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | LAMPIÓNI | 172 | 192 | 144 | 182 | 195 | 161 | 6 | 195 | 144 | 174,33 | 8 |
| 2. HD | 12.02. | STATOVAR | 153 | 167 | 178 | 139 | 154 | 149 | 6 | 178 | 139 | 156,67 | 0 |
| 3. HD | 25.02. | BABINEC | 155 | 202 | 161 | 178 | 182 | 165 | 6 | 202 | 155 | 173,83 | 12 |
| 4. HD | 05.03. | TRAKEŘI | 142 | 163 | 176 | 132 | 165 | 167 | 6 | 176 | 132 | 157,50 | 2 |
| 5. HD | 07.05. | SMOG | 189 | 151 | 161 | 145 | 212 | 203 | 6 | 212 | 145 | 176,83 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | PERMONÍCI | 182 | 157 | 176 | 139 | 150 | 192 | 6 | 192 | 139 | 166,00 | 4 |
| 7. HD | 26.03. | ONDRÁŠ | 153 | 155 | 161 | 150 | 197 | 203 | 6 | 203 | 150 | 169,83 | 4 |
| 8. HD | 01.04. | GAMA | 141 | 214 | 203 | 152 | 188 | 193 | 6 | 214 | 141 | 181,83 | 10 |
| 9. HD | 23.04. | JEŠTĚŘI | 134 | 167 | 148 | 141 | 189 | 168 | 6 | 189 | 134 | 157,83 | 2 |
| 10. HD | 13.05. | HUJAŘI | 146 | 212 | 163 | 152 | 169 | 193 | 6 | 212 | 146 | 172,50 | 10 |
| 11. HD | 21.05. | MEXICO | 164 | 154 | 170 | 171 | 148 | 188 | 6 | 188 | 148 | 165,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11118 celkem | 66 | 214 | 132 | 168,45 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 132 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.08. | STATOVAR | 136 | 193 | 135 | 180 | 179 | 188 | 6 | 193 | 135 | 168,50 | 6 |
| 2. HD | 03.09. | MEXICO | 189 | 120 | 180 | 115 | 190 | 159 | 6 | 190 | 115 | 158,83 | 6 |
| 3. HD | 10.09. | ONDRÁŠ | 190 | 177 | 137 | 148 | 194 | 196 | 6 | 196 | 137 | 173,67 | 7 |
| 4. HD | 25.09. | LAMPIÓNI | 154 | 128 | 179 | 146 | 169 | 211 | 6 | 211 | 128 | 164,50 | 4 |
| 5. HD | 06.11. | HUJAŘI | 157 | 142 | 153 | 144 | 169 | 172 | 6 | 172 | 142 | 156,17 | 4 |
| 6. HD | 15.10. | TRAKEŘI | 150 | 210 | 160 | 178 | 193 | 187 | 6 | 210 | 150 | 179,67 | 4 |
| 7. HD | 16.10. | PERMONÍCI | 177 | 178 | 186 | 170 | 191 | 194 | 6 | 194 | 170 | 182,67 | 6 |
| 8. HD | 05.11. | GAMA | 188 | 165 | 170 | 173 | 161 | 153 | 6 | 188 | 153 | 168,33 | 6 |
| 9. HD | 13.11. | BABINEC | 185 | 179 | 161 | 150 | 128 | 245 | 6 | 245 | 128 | 174,67 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | JEŠTĚŘI | 190 | 135 | 201 | 181 | 184 | 169 | 6 | 201 | 135 | 176,67 | 10 |
| 11. HD | 04.12. | SMOG | 194 | 176 | 178 | 150 | 187 | 197 | 6 | 197 | 150 | 180,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11304 celkem | 66 | 245 | 115 | 171,27 | 69 | ||||||
Duelových bodů 69 z 132 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | ONDRÁŠ | 167 | 179 | 200 | 130 | 147 | 141 | 6 | 200 | 130 | 160,67 | 4 |
| 2. HD | 12.02. | HUJAŘI | 147 | 148 | 146 | 199 | 181 | 149 | 6 | 199 | 146 | 161,67 | 3 |
| 3. HD | 19.02. | TRAKEŘI | 189 | 165 | 133 | 158 | 171 | 157 | 6 | 189 | 133 | 162,17 | 10 |
| 4. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 147 | 191 | 177 | 139 | 153 | 186 | 6 | 191 | 139 | 165,50 | 2 |
| 5. HD | 12.03. | GAMA | 183 | 146 | 143 | 158 | 213 | 157 | 6 | 213 | 143 | 166,67 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | JADRAN | 204 | 144 | 191 | 160 | 171 | 170 | 6 | 204 | 144 | 173,33 | 8 |
| 7. HD | 27.03. | STATOVAR | 141 | 213 | 174 | 183 | 168 | 191 | 6 | 213 | 141 | 178,33 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | BABINEC | 214 | 181 | 168 | 231 | 166 | 165 | 6 | 231 | 165 | 187,50 | 12 |
| 9. HD | 19.04. | SMOG | 210 | 184 | 142 | 148 | 145 | 144 | 6 | 210 | 142 | 162,17 | 6 |
| 10. HD | 30.04. | PERMONÍCI | 167 | 169 | 158 | 168 | 119 | 168 | 6 | 169 | 119 | 158,17 | 6 |
| 11. HD | 07.05. | MEXICO | 180 | 144 | 170 | 201 | 158 | 163 | 6 | 201 | 144 | 169,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11073 celkem | 66 | 231 | 119 | 167,77 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 132 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | HUJAŘI | 121 | 120 | 127 | 163 | 136 | 138 | 6 | 163 | 120 | 134,17 | 0 |
| 2. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 139 | 132 | 137 | 138 | 166 | 153 | 6 | 166 | 132 | 144,17 | 8 |
| 3. HD | 18.09. | PERMONÍCI | 147 | 149 | 110 | 145 | 185 | 151 | 6 | 185 | 110 | 147,83 | 4 |
| 4. HD | 25.09. | JADRAN | 190 | 170 | 144 | 133 | 99 | 104 | 6 | 190 | 99 | 140,00 | 4 |
| 5. HD | 13.11. | BABINEC | 127 | 179 | 178 | 126 | 145 | 157 | 6 | 179 | 126 | 152,00 | 6 |
| 6. HD | 16.10. | GAMA | 128 | 155 | 170 | 136 | 154 | 203 | 6 | 203 | 128 | 157,67 | 10 |
| 7. HD | 24.10. | SMOG | 140 | 143 | 150 | 156 | 135 | 169 | 6 | 169 | 135 | 148,83 | 6 |
| 8. HD | 07.11. | STATOVAR | 178 | 142 | 161 | 169 | 165 | 165 | 6 | 178 | 142 | 163,33 | 8 |
| 9. HD | 04.09. | MEXICO | 130 | 130 | 146 | 148 | 182 | 109 | 6 | 182 | 109 | 140,83 | 2 |
| 10. HD | 20.11. | LAMPIÓNI | 131 | 145 | 163 | 155 | 137 | 135 | 6 | 163 | 131 | 144,33 | 2 |
| 11. HD | 21.11. | ONDRÁŠ | 188 | 117 | 144 | 167 | 190 | 136 | 6 | 190 | 117 | 157,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 9781 celkem | 66 | 203 | 99 | 148,20 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 132 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | GAMA | 118 | 192 | 182 | 176 | 197 | 162 | 6 | 197 | 118 | 171,17 | 8 |
| 2. HD | 21.02. | PERMONÍCI | 148 | 175 | 161 | 166 | 165 | 145 | 6 | 175 | 145 | 160,00 | 3 |
| 3. HD | 28.02. | TRAKEŘI | 134 | 153 | 160 | 164 | 172 | 111 | 6 | 172 | 111 | 149,00 | 6 |
| 4. HD | 13.03. | JADRAN | 155 | 171 | 133 | 132 | 194 | 194 | 6 | 194 | 132 | 163,17 | 4 |
| 5. HD | 07.03. | BABINEC | 157 | 175 | 186 | 192 | 172 | 185 | 6 | 192 | 157 | 177,83 | 6 |
| 6. HD | 20.03. | MEXICO | 180 | 213 | 132 | 154 | 154 | 171 | 6 | 213 | 132 | 167,33 | 8 |
| 7. HD | 27.03. | ONDRÁŠ | 148 | 169 | 180 | 170 | 179 | 179 | 6 | 180 | 148 | 170,83 | 0 |
| 8. HD | 18.04. | 3+1 | 162 | 167 | 145 | 183 | 167 | 169 | 6 | 183 | 145 | 165,50 | 10 |
| 9. HD | 10.04. | SMOG | 213 | 181 | 136 | 160 | 223 | 200 | 6 | 223 | 136 | 185,50 | 10 |
| 10. HD | 02.05. | LAMPIÓNI | 187 | 185 | 152 | 144 | 167 | 139 | 6 | 187 | 139 | 162,33 | 2 |
| 11. HD | 09.05. | HUJAŘI | 169 | 201 | 165 | 170 | 141 | 178 | 6 | 201 | 141 | 170,67 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11060 celkem | 66 | 223 | 111 | 167,58 | 67 | ||||||
Duelových bodů 67 z 132 možných (51 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.