Pazděra Jaroslav
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DOBRÁCI | 220 | 191 | 138 | 209 | 146 | 155 | 6 | 220 | 138 | 176,50 | 6 |
| 2. HD | 31.08. | GAMA | 127 | 180 | 193 | 173 | 195 | 173 | 6 | 195 | 127 | 173,50 | 8 |
| 3. HD | 08.09. | STATOVAR | 163 | 150 | 184 | 184 | 160 | 197 | 6 | 197 | 150 | 173,00 | 4 |
| 4. HD | 14.09. | URNA | 180 | 192 | 187 | 191 | 189 | 157 | 6 | 192 | 157 | 182,67 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 4234 celkem | 24 | 220 | 127 | 176,42 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 48 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | DALLAS | 208 | 143 | 165 | 160 | 172 | 178 | 6 | 208 | 143 | 171,00 | 5 |
| 2. HD | 17.02. | STATOVAR | 154 | 166 | 162 | 167 | 182 | 158 | 6 | 182 | 154 | 164,83 | 2 |
| 3. HD | 23.02. | GAMA | 142 | 182 | 181 | 154 | 207 | 155 | 6 | 207 | 142 | 170,17 | 12 |
| 4. HD | 10.03. | JMJ TEAM | 154 | 179 | 162 | 143 | 159 | 123 | 6 | 179 | 123 | 153,33 | 0 |
| 5. HD | 17.03. | BABINEC | 167 | 158 | 154 | 138 | 156 | 152 | 6 | 167 | 138 | 154,17 | 4 |
| 6. HD | 30.03. | SMOG | 151 | 173 | 179 | 209 | 212 | 147 | 6 | 212 | 147 | 178,50 | 8 |
| 7. HD | 13.04. | DOBRÁCI | 171 | 175 | 155 | 135 | 133 | 164 | 6 | 175 | 133 | 155,50 | 4 |
| 8. HD | 02.06. | LAMPIÓNI | 167 | 159 | 165 | 193 | 158 | 169 | 6 | 193 | 158 | 168,50 | 6 |
| 9. HD | 12.05. | URNA | 199 | 184 | 166 | 189 | 153 | 168 | 6 | 199 | 153 | 176,50 | 0 |
| 10. HD | 18.05. | HUJAŘI | 175 | 124 | 164 | 207 | 149 | 170 | 6 | 207 | 124 | 164,83 | 8 |
| 11. HD | 27.04. | PERMONÍCI | 110 | 146 | 177 | 161 | 160 | 137 | 6 | 177 | 110 | 148,50 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 10835 celkem | 66 | 212 | 110 | 164,17 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 132 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | STATOVAR | 165 | 164 | 149 | 3 | 165 | 149 | 159,33 | 2 | |||
| 2. HD | 08.09. | HUJAŘI | 126 | 160 | 165 | 163 | 174 | 196 | 6 | 196 | 126 | 164,00 | 6 |
| 3. HD | 16.09. | SMOG | 158 | 171 | 201 | 176 | 160 | 187 | 6 | 201 | 158 | 175,50 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | JMJ TEAM | 208 | 189 | 151 | 195 | 178 | 159 | 6 | 208 | 151 | 180,00 | 12 |
| 6. HD | 13.10. | JEŠTĚŘI | 186 | 158 | 152 | 171 | 179 | 179 | 6 | 186 | 152 | 170,83 | 4 |
| 7. HD | 28.10. | GAMA | 147 | 135 | 162 | 167 | 236 | 195 | 6 | 236 | 135 | 173,67 | 6 |
| 8. HD | 03.11. | LAMPIÓNI | 164 | 190 | 170 | 205 | 173 | 166 | 6 | 205 | 164 | 178,00 | 8 |
| 9. HD | 17.11. | BABINEC | 138 | 155 | 173 | 125 | 163 | 170 | 6 | 173 | 125 | 154,00 | 6 |
| 10. HD | 01.12. | PERMONÍCI | 168 | 158 | 161 | 163 | 204 | 175 | 6 | 204 | 158 | 171,50 | 6 |
| 11. HD | 16.12. | URNA | 170 | 167 | 150 | 123 | 184 | 150 | 6 | 184 | 123 | 157,33 | 5 |
| Celkem | 10 utkání | 9627 celkem | 57 | 236 | 123 | 168,89 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 114 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 24.04. | LAMPIÓNI | 137 | 181 | 145 | 3 | 181 | 137 | 154,33 | 0 | |||
| Celkem | 1 utkání | 463 celkem | 3 | 181 | 137 | 154,33 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 6 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | SMOG | 150 | 154 | 170 | 171 | 178 | 160 | 6 | 178 | 150 | 163,83 | 8 |
| 2. HD | 27.08. | BABINEC | 170 | 150 | 185 | 160 | 151 | 178 | 6 | 185 | 150 | 165,67 | 4 |
| 3. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 158 | 220 | 170 | 167 | 215 | 188 | 6 | 220 | 158 | 186,33 | 8 |
| 4. HD | 09.09. | DOBRÁCI | 181 | 185 | 169 | 177 | 171 | 201 | 6 | 201 | 169 | 180,67 | 10 |
| 5. HD | 17.09. | GAMA | 175 | 180 | 191 | 137 | 226 | 170 | 6 | 226 | 137 | 179,83 | 8 |
| 6. HD | 30.09. | HUJAŘI | 166 | 176 | 158 | 213 | 216 | 183 | 6 | 216 | 158 | 185,33 | 12 |
| 7. HD | 14.10. | URNA | 205 | 218 | 208 | 158 | 222 | 199 | 6 | 222 | 158 | 201,67 | 10 |
| 8. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 203 | 211 | 191 | 157 | 149 | 181 | 6 | 211 | 149 | 182,00 | 12 |
| 9. HD | 12.11. | LAMPIÓNI | 192 | 177 | 189 | 139 | 177 | 169 | 6 | 192 | 139 | 173,83 | 4 |
| 10. HD | 18.11. | PERMONÍCI | 157 | 186 | 215 | 192 | 203 | 198 | 6 | 215 | 157 | 191,83 | 10 |
| 11. HD | 10.12. | STATOVAR | 194 | 160 | 167 | 180 | 180 | 179 | 6 | 194 | 160 | 176,67 | 3 |
| Celkem | 11 utkání | 11926 celkem | 66 | 226 | 137 | 180,70 | 89 | ||||||
Duelových bodů 89 z 132 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | HUJAŘI | 193 | 192 | 191 | 179 | 170 | 169 | 6 | 193 | 169 | 182,33 | 8 |
| 2. HD | 05.02. | GAMA | 214 | 183 | 181 | 199 | 170 | 178 | 6 | 214 | 170 | 187,50 | 12 |
| 3. HD | 19.02. | JEŠTĚŘI | 212 | 167 | 160 | 190 | 199 | 196 | 6 | 212 | 160 | 187,33 | 10 |
| 5. HD | 11.03. | SMOG | 172 | 173 | 166 | 190 | 207 | 171 | 6 | 207 | 166 | 179,83 | 10 |
| 6. HD | 18.03. | DOBRÁCI | 184 | 211 | 191 | 157 | 172 | 173 | 6 | 211 | 157 | 181,33 | 8 |
| 7. HD | 02.04. | URNA | 171 | 189 | 195 | 179 | 181 | 180 | 6 | 195 | 171 | 182,50 | 6 |
| 8. HD | 22.04. | STATOVAR | 182 | 193 | 127 | 211 | 174 | 173 | 6 | 211 | 127 | 176,67 | 8 |
| 9. HD | 30.04. | JMJ TEAM | 168 | 164 | 141 | 174 | 181 | 142 | 6 | 181 | 141 | 161,67 | 8 |
| 10. HD | 13.05. | LAMPIÓNI | 212 | 192 | 200 | 156 | 193 | 188 | 6 | 212 | 156 | 190,17 | 6 |
| 11. HD | 21.05. | PERMONÍCI | 128 | 190 | 203 | 198 | 171 | 134 | 6 | 203 | 128 | 170,67 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10800 celkem | 60 | 214 | 127 | 180,00 | 82 | ||||||
Duelových bodů 82 z 120 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAKEŘI
8. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | LAMPIÓNI | 152 | 140 | 133 | 194 | 207 | 183 | 6 | 207 | 133 | 168,17 | 4 |
| 2. HD | 29.08. | TRAFO | 177 | 183 | 156 | 202 | 145 | 150 | 6 | 202 | 145 | 168,83 | 6 |
| 3. HD | 05.09. | STATOVAR | 191 | 190 | 173 | 140 | 165 | 189 | 6 | 191 | 140 | 174,67 | 8 |
| 4. HD | 12.09. | GAMA | 171 | 279 | 200 | 154 | 203 | 168 | 6 | 279 | 154 | 195,83 | 12 |
| 5. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 161 | 181 | 202 | 226 | 191 | 160 | 6 | 226 | 160 | 186,83 | 10 |
| 6. HD | 02.10. | BABINEC | 173 | 153 | 159 | 202 | 161 | 195 | 6 | 202 | 153 | 173,83 | 10 |
| 7. HD | 10.10. | HUJAŘI | 148 | 182 | 221 | 182 | 230 | 217 | 6 | 230 | 148 | 196,67 | 12 |
| 8. HD | 23.10. | URNA | 185 | 214 | 181 | 189 | 167 | 209 | 6 | 214 | 167 | 190,83 | 10 |
| 9. HD | 06.11. | PERMONÍCI | 159 | 192 | 181 | 154 | 180 | 189 | 6 | 192 | 154 | 175,83 | 6 |
| 10. HD | 27.11. | SMOG | 167 | 196 | 213 | 225 | 215 | 188 | 6 | 225 | 167 | 200,67 | 12 |
| 11. HD | 04.12. | JEŠTĚŘI | 202 | 214 | 173 | 146 | 191 | 191 | 6 | 214 | 146 | 186,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 12110 celkem | 66 | 279 | 133 | 183,48 | 98 | ||||||
Duelových bodů 98 z 132 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 216 | 143 | 182 | 211 | 175 | 167 | 6 | 216 | 143 | 182,33 | 6 |
| 2. HD | 01.03. | JEŠTĚŘI | 168 | 157 | 179 | 153 | 170 | 148 | 6 | 179 | 148 | 162,50 | 9 |
| 3. HD | 13.03. | TRAFO | 204 | 148 | 168 | 187 | 160 | 185 | 6 | 204 | 148 | 175,33 | 6 |
| 4. HD | 03.04. | GAMA | 136 | 195 | 170 | 147 | 188 | 195 | 6 | 195 | 136 | 171,83 | 10 |
| 5. HD | 11.04. | BABINEC | 200 | 169 | 198 | 184 | 184 | 202 | 6 | 202 | 169 | 189,50 | 12 |
| 6. HD | 18.04. | SMOG | 168 | 160 | 185 | 159 | 200 | 5 | 200 | 159 | 174,40 | 8 | |
| 7. HD | 01.05. | JMJ TEAM | 141 | 197 | 193 | 159 | 190 | 138 | 6 | 197 | 138 | 169,67 | 8 |
| 8. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 165 | 163 | 159 | 176 | 176 | 172 | 6 | 176 | 159 | 168,50 | 3 |
| 9. HD | 24.05. | STATOVAR | 162 | 181 | 175 | 139 | 176 | 184 | 6 | 184 | 139 | 169,50 | 6 |
| 10. HD | 29.05. | HUJAŘI | 165 | 221 | 191 | 159 | 177 | 179 | 6 | 221 | 159 | 182,00 | 10 |
| 11. HD | 06.06. | URNA | 173 | 145 | 219 | 177 | 176 | 201 | 6 | 219 | 145 | 181,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11390 celkem | 65 | 221 | 136 | 175,23 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 130 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | JEŠTĚŘI | 171 | 175 | 146 | 190 | 178 | 200 | 6 | 200 | 146 | 176,67 | 8 |
| 2. HD | 25.08. | BABINEC | 166 | 187 | 178 | 159 | 147 | 140 | 6 | 187 | 140 | 162,83 | 8 |
| 3. HD | 05.09. | STATOVAR | 172 | 204 | 180 | 182 | 192 | 171 | 6 | 204 | 171 | 183,50 | 6 |
| 4. HD | 20.09. | LAMPIÓNI | 212 | 151 | 205 | 216 | 189 | 154 | 6 | 216 | 151 | 187,83 | 6 |
| 5. HD | 31.08. | KAMPERETAMPERE | 138 | 169 | 150 | 170 | 144 | 169 | 6 | 170 | 138 | 156,67 | 2 |
| 6. HD | 10.10. | GAMA | 138 | 200 | 155 | 184 | 175 | 170 | 6 | 200 | 138 | 170,33 | 10 |
| 7. HD | 27.09. | TRAFO | 227 | 180 | 192 | 169 | 150 | 172 | 6 | 227 | 150 | 181,67 | 4 |
| 8. HD | 24.10. | SMOG | 140 | 157 | 135 | 193 | 184 | 175 | 6 | 193 | 135 | 164,00 | 6 |
| 9. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 124 | 126 | 164 | 191 | 194 | 189 | 6 | 194 | 124 | 164,67 | 8 |
| 10. HD | 12.09. | HUJAŘI | 165 | 182 | 215 | 157 | 177 | 169 | 6 | 215 | 157 | 177,50 | 6 |
| 11. HD | 06.12. | JMJ TEAM | 179 | 189 | 178 | 147 | 154 | 172 | 6 | 189 | 147 | 169,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11373 celkem | 66 | 227 | 124 | 172,32 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 132 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | GAMA | 156 | 207 | 243 | 216 | 169 | 159 | 6 | 243 | 156 | 191,67 | 8 |
| 2. HD | 16.05. | JEŠTĚŘI | 225 | 158 | 159 | 212 | 162 | 184 | 6 | 225 | 158 | 183,33 | 6 |
| 3. HD | 14.02. | BABINEC | 195 | 192 | 179 | 180 | 179 | 179 | 6 | 195 | 179 | 184,00 | 8 |
| 4. HD | 05.04. | SMOG | 146 | 200 | 189 | 179 | 167 | 171 | 6 | 200 | 146 | 175,33 | 10 |
| 5. HD | 30.05. | FAJNO PARTA | 167 | 191 | 141 | 157 | 177 | 169 | 6 | 191 | 141 | 167,00 | 6 |
| 6. HD | 31.05. | PERMONÍCI | 175 | 217 | 166 | 147 | 193 | 181 | 6 | 217 | 147 | 179,83 | 2 |
| 7. HD | 14.03. | STATOVAR | 189 | 194 | 195 | 226 | 176 | 179 | 6 | 226 | 176 | 193,17 | 8 |
| 8. HD | 12.04. | HUJAŘI | 175 | 169 | 176 | 180 | 174 | 180 | 6 | 180 | 169 | 175,67 | 10 |
| 9. HD | 10.05. | JMJ TEAM | 157 | 161 | 203 | 176 | 188 | 150 | 6 | 203 | 150 | 172,50 | 6 |
| 10. HD | 07.03. | KAMPERETAMPERE | 155 | 170 | 155 | 176 | 194 | 195 | 6 | 195 | 155 | 174,17 | 4 |
| 11. HD | 29.03. | LAMPIÓNI | 236 | 155 | 151 | 177 | 149 | 190 | 6 | 236 | 149 | 176,33 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11838 celkem | 66 | 243 | 141 | 179,36 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 132 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 KAMPERETAMPERE
4. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 181 | 169 | 201 | 168 | 174 | 182 | 6 | 201 | 168 | 179,17 | 6 |
| 3. HD | 28.09. | MEXICO | 189 | 200 | 177 | 211 | 199 | 188 | 6 | 211 | 177 | 194,00 | 12 |
| 4. HD | 11.10. | GAMA | 204 | 185 | 195 | 210 | 167 | 163 | 6 | 210 | 163 | 187,33 | 12 |
| 5. HD | 19.10. | BABINEC | 178 | 194 | 168 | 166 | 225 | 211 | 6 | 225 | 166 | 190,33 | 12 |
| 6. HD | 25.10. | STATOVAR | 169 | 170 | 203 | 190 | 169 | 147 | 6 | 203 | 147 | 174,67 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 5553 celkem | 30 | 225 | 147 | 185,10 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 60 možných (80 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 KAMPERETAMPERE
9. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | LAMPIÓNI | 202 | 175 | 170 | 227 | 129 | 157 | 6 | 227 | 129 | 176,67 | 4 |
| 2. HD | 03.02. | HUJAŘI | 159 | 181 | 198 | 158 | 169 | 184 | 6 | 198 | 158 | 174,83 | 8 |
| 3. HD | 10.02. | PERMONÍCI | 161 | 196 | 163 | 180 | 205 | 185 | 6 | 205 | 161 | 181,67 | 6 |
| 4. HD | 17.02. | STATOVAR | 150 | 194 | 188 | 166 | 190 | 178 | 6 | 194 | 150 | 177,67 | 8 |
| 5. HD | 18.02. | TRAKEŘI | 194 | 171 | 206 | 161 | 185 | 177 | 6 | 206 | 161 | 182,33 | 6 |
| 6. HD | 09.06. | SMOG | 194 | 170 | 158 | 172 | 186 | 182 | 6 | 194 | 158 | 177,00 | 10 |
| 7. HD | 29.09. | GAMA | 166 | 195 | 154 | 203 | 199 | 194 | 6 | 203 | 154 | 185,17 | 12 |
| 8. HD | 02.03. | BABINEC | 178 | 204 | 156 | 210 | 166 | 200 | 6 | 210 | 156 | 185,67 | 10 |
| 9. HD | 08.09. | JEŠTĚŘI | 189 | 197 | 178 | 181 | 203 | 221 | 6 | 221 | 178 | 194,83 | 8 |
| 10. HD | 17.06. | JMJ TEAM | 155 | 161 | 181 | 170 | 168 | 201 | 6 | 201 | 155 | 172,67 | 6 |
| 11. HD | 22.06. | MEXICO | 182 | 192 | 178 | 194 | 159 | 180 | 6 | 194 | 159 | 180,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11936 celkem | 66 | 227 | 129 | 180,85 | 88 | ||||||
Duelových bodů 88 z 132 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 16.09. | SMOG | 189 | 147 | 163 | 194 | 171 | 244 | 6 | 244 | 147 | 184,67 | 10 |
| 2. HD | 05.09. | STATOVAR | 163 | 194 | 178 | 172 | 178 | 172 | 6 | 194 | 163 | 176,17 | 10 |
| 3. HD | 03.09. | HUJAŘI | 197 | 172 | 161 | 162 | 159 | 178 | 6 | 197 | 159 | 171,50 | 8 |
| 4. HD | 24.09. | TRAKEŘI | 191 | 205 | 159 | 186 | 181 | 198 | 6 | 205 | 159 | 186,67 | 6 |
| 5. HD | 30.09. | GAMA | 214 | 209 | 178 | 181 | 201 | 172 | 6 | 214 | 172 | 192,50 | 12 |
| 6. HD | 08.10. | BABINEC | 177 | 150 | 159 | 165 | 196 | 169 | 6 | 196 | 150 | 169,33 | 8 |
| 7. HD | 21.10. | PERMONÍCI | 166 | 189 | 174 | 193 | 181 | 188 | 6 | 193 | 166 | 181,83 | 6 |
| 8. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 137 | 178 | 171 | 170 | 193 | 162 | 6 | 193 | 137 | 168,50 | 4 |
| 9. HD | 10.09. | JEŠTĚŘI | 175 | 215 | 181 | 179 | 205 | 205 | 6 | 215 | 175 | 193,33 | 12 |
| 10. HD | 26.11. | LAMPIÓNI | 161 | 221 | 181 | 179 | 181 | 194 | 6 | 221 | 161 | 186,17 | 8 |
| 11. HD | 02.12. | MEXICO | 165 | 179 | 168 | 172 | 183 | 193 | 6 | 193 | 165 | 176,67 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11924 celkem | 66 | 244 | 137 | 180,67 | 92 | ||||||
Duelových bodů 92 z 132 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | SMOG | 185 | 182 | 174 | 172 | 166 | 214 | 6 | 214 | 166 | 182,17 | 8 |
| 2. HD | 25.02. | LAMPIÓNI | 194 | 172 | 167 | 157 | 177 | 181 | 6 | 194 | 157 | 174,67 | 4 |
| 3. HD | 02.04. | STATOVAR | 176 | 209 | 190 | 150 | 193 | 194 | 6 | 209 | 150 | 185,33 | 9 |
| 4. HD | 19.02. | MEXICO | 182 | 191 | 183 | 215 | 171 | 180 | 6 | 215 | 171 | 187,00 | 7 |
| 5. HD | 18.03. | HUJAŘI | 217 | 203 | 182 | 198 | 164 | 145 | 6 | 217 | 145 | 184,83 | 8 |
| 6. HD | 07.05. | TRAKEŘI | 160 | 163 | 168 | 144 | 186 | 155 | 6 | 186 | 144 | 162,67 | 5 |
| 7. HD | 26.03. | JMJ TEAM | 224 | 190 | 170 | 145 | 173 | 193 | 6 | 224 | 145 | 182,50 | 5 |
| 8. HD | 14.05. | BABINEC | 232 | 192 | 200 | 203 | 202 | 181 | 6 | 232 | 181 | 201,67 | 12 |
| 9. HD | 23.04. | GAMA | 170 | 173 | 169 | 196 | 202 | 182 | 6 | 202 | 169 | 182,00 | 10 |
| 10. HD | 09.04. | PERMONÍCI | 163 | 173 | 168 | 199 | 155 | 199 | 6 | 199 | 155 | 176,17 | 4 |
| 11. HD | 15.04. | JEŠTĚŘI | 159 | 160 | 184 | 174 | 179 | 169 | 6 | 184 | 159 | 170,83 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11939 celkem | 66 | 232 | 144 | 180,89 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 132 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 ONDRÁŠ
9. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | MEXICO | 190 | 183 | 159 | 170 | 157 | 194 | 6 | 194 | 157 | 175,50 | 10 |
| 2. HD | 05.11. | BABINEC | 153 | 162 | 214 | 179 | 140 | 206 | 6 | 214 | 140 | 175,67 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | JMJ TEAM | 190 | 171 | 180 | 136 | 203 | 185 | 6 | 203 | 136 | 177,50 | 5 |
| 4. HD | 15.10. | STATOVAR | 168 | 205 | 200 | 170 | 170 | 191 | 6 | 205 | 168 | 184,00 | 8 |
| 5. HD | 01.10. | LAMPIÓNI | 137 | 178 | 168 | 216 | 175 | 183 | 6 | 216 | 137 | 176,17 | 8 |
| 6. HD | 04.09. | SMOG | 165 | 206 | 189 | 154 | 164 | 156 | 6 | 206 | 154 | 172,33 | 12 |
| 7. HD | 17.09. | TRAKEŘI | 182 | 170 | 218 | 159 | 203 | 180 | 6 | 218 | 159 | 185,33 | 6 |
| 8. HD | 08.10. | JEŠTĚŘI | 181 | 163 | 202 | 160 | 222 | 176 | 6 | 222 | 160 | 184,00 | 10 |
| 9. HD | 24.09. | PERMONÍCI | 161 | 171 | 149 | 171 | 181 | 224 | 6 | 224 | 149 | 176,17 | 3 |
| 10. HD | 20.11. | GAMA | 144 | 216 | 181 | 177 | 166 | 191 | 6 | 216 | 144 | 179,17 | 10 |
| 11. HD | 29.10. | HUJAŘI | 157 | 180 | 190 | 172 | 186 | 148 | 6 | 190 | 148 | 172,17 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11748 celkem | 66 | 224 | 136 | 178,00 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 132 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JMJ TEAM | 150 | 168 | 142 | 163 | 166 | 167 | 6 | 168 | 142 | 159,33 | 6 |
| 2. HD | 12.02. | MEXICO | 199 | 193 | 134 | 189 | 206 | 177 | 6 | 206 | 134 | 183,00 | 6 |
| 3. HD | 27.02. | JADRAN | 160 | 168 | 194 | 193 | 204 | 186 | 6 | 204 | 160 | 184,17 | 7 |
| 4. HD | 05.03. | PERMONÍCI | 174 | 186 | 168 | 176 | 167 | 168 | 6 | 186 | 167 | 173,17 | 6 |
| 5. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 180 | 166 | 179 | 224 | 165 | 209 | 6 | 224 | 165 | 187,17 | 12 |
| 6. HD | 19.03. | BABINEC | 176 | 220 | 180 | 176 | 148 | 136 | 6 | 220 | 136 | 172,67 | 8 |
| 7. HD | 27.03. | GAMA | 178 | 143 | 171 | 159 | 159 | 156 | 6 | 178 | 143 | 161,00 | 10 |
| 8. HD | 16.04. | HUJAŘI | 177 | 235 | 158 | 195 | 181 | 158 | 6 | 235 | 158 | 184,00 | 8 |
| 9. HD | 17.04. | LAMPIÓNI | 188 | 176 | 183 | 171 | 171 | 160 | 6 | 188 | 160 | 174,83 | 6 |
| 10. HD | 19.02. | SMOG | 213 | 166 | 205 | 194 | 145 | 171 | 6 | 213 | 145 | 182,33 | 10 |
| 11. HD | 20.03. | STATOVAR | 212 | 165 | 194 | 200 | 169 | 163 | 6 | 212 | 163 | 183,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11673 celkem | 66 | 235 | 134 | 176,86 | 87 | ||||||
Duelových bodů 87 z 132 možných (66 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 ONDRÁŠ
9. v žebříčku sezóny z 53
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.10. | SMOG | 190 | 199 | 194 | 174 | 169 | 203 | 6 | 203 | 169 | 188,17 | 12 |
| 3. HD | 25.09. | TRAKEŘI | 150 | 141 | 179 | 196 | 166 | 123 | 6 | 196 | 123 | 159,17 | 6 |
| 4. HD | 19.09. | STATOVAR | 184 | 212 | 164 | 179 | 192 | 156 | 6 | 212 | 156 | 181,17 | 8 |
| 5. HD | 02.10. | HUJAŘI | 206 | 188 | 192 | 161 | 180 | 196 | 6 | 206 | 161 | 187,17 | 12 |
| 6. HD | 29.08. | JADRAN | 169 | 189 | 181 | 171 | 139 | 218 | 6 | 218 | 139 | 177,83 | 6 |
| 7. HD | 23.10. | MEXICO | 197 | 156 | 189 | 169 | 175 | 151 | 6 | 197 | 151 | 172,83 | 6 |
| 8. HD | 17.10. | LAMPIÓNI | 186 | 212 | 174 | 192 | 163 | 160 | 6 | 212 | 160 | 181,17 | 5 |
| 9. HD | 12.09. | BABINEC | 181 | 170 | 195 | 166 | 205 | 183 | 6 | 205 | 166 | 183,33 | 10 |
| 10. HD | 14.11. | PERMONÍCI | 166 | 168 | 213 | 173 | 171 | 188 | 6 | 213 | 166 | 179,83 | 6 |
| 11. HD | 21.11. | JMJ TEAM | 147 | 178 | 180 | 180 | 217 | 165 | 6 | 217 | 147 | 177,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10731 celkem | 60 | 218 | 123 | 178,85 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 120 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 ONDRÁŠ
7. v žebříčku sezóny z 48
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 199 | 163 | 183 | 179 | 193 | 196 | 6 | 199 | 163 | 185,50 | 2 |
| 2. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 200 | 157 | 180 | 149 | 158 | 176 | 6 | 200 | 149 | 170,00 | 2 |
| 3. HD | 13.03. | BABINEC | 172 | 183 | 178 | 195 | 190 | 161 | 6 | 195 | 161 | 179,83 | 6 |
| 4. HD | 04.04. | SMOG | 167 | 193 | 205 | 202 | 199 | 139 | 6 | 205 | 139 | 184,17 | 10 |
| 5. HD | 20.03. | HUJAŘI | 132 | 193 | 174 | 168 | 174 | 158 | 6 | 193 | 132 | 166,50 | 6 |
| 6. HD | 21.03. | GAMA | 197 | 207 | 205 | 182 | 193 | 213 | 6 | 213 | 182 | 199,50 | 12 |
| 7. HD | 27.03. | JMJ TEAM | 170 | 183 | 180 | 172 | 139 | 191 | 6 | 191 | 139 | 172,50 | 6 |
| 8. HD | 10.04. | JADRAN | 152 | 200 | 160 | 169 | 180 | 203 | 6 | 203 | 152 | 177,33 | 4 |
| 9. HD | 24.04. | MEXICO | 155 | 158 | 191 | 233 | 210 | 141 | 6 | 233 | 141 | 181,33 | 6 |
| 10. HD | 02.05. | TRAKEŘI | 202 | 226 | 205 | 194 | 174 | 228 | 6 | 228 | 174 | 204,83 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 10929 celkem | 60 | 233 | 132 | 182,15 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 120 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 ONDRÁŠ
7. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | TRAKEŘI | 171 | 234 | 168 | 205 | 183 | 209 | 6 | 234 | 168 | 195,00 | 12 |
| 2. HD | 01.03. | PERMONÍCI | 166 | 187 | 189 | 161 | 219 | 203 | 6 | 219 | 161 | 187,50 | 4 |
| 3. HD | 15.03. | BABINEC | 196 | 193 | 179 | 194 | 200 | 230 | 6 | 230 | 179 | 198,67 | 11 |
| 4. HD | 21.03. | MEXICO | 210 | 201 | 182 | 141 | 124 | 210 | 6 | 210 | 124 | 178,00 | 8 |
| 5. HD | 05.04. | GAMA | 147 | 157 | 185 | 170 | 118 | 181 | 6 | 185 | 118 | 159,67 | 10 |
| 6. HD | 08.03. | 3+1 | 156 | 150 | 162 | 211 | 192 | 172 | 6 | 211 | 150 | 173,83 | 10 |
| 7. HD | 19.04. | DŮCHODCI | 201 | 164 | 152 | 168 | 167 | 224 | 6 | 224 | 152 | 179,33 | 6 |
| 8. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 149 | 211 | 183 | 172 | 172 | 150 | 6 | 211 | 149 | 172,83 | 6 |
| 9. HD | 10.05. | BISTRO | 154 | 150 | 157 | 192 | 133 | 185 | 6 | 192 | 133 | 161,83 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 9640 celkem | 54 | 234 | 118 | 178,52 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 108 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.09. | MEXICO | 180 | 164 | 171 | 178 | 178 | 140 | 6 | 180 | 140 | 168,50 | 8 |
| 2. HD | 14.09. | DŮCHODCI | 167 | 157 | 179 | 162 | 159 | 179 | 6 | 179 | 157 | 167,17 | 12 |
| 3. HD | 07.09. | LAMPIÓNI | 117 | 164 | 126 | 179 | 159 | 161 | 6 | 179 | 117 | 151,00 | 6 |
| 4. HD | 13.10. | ŠOT | 175 | 161 | 157 | 155 | 159 | 182 | 6 | 182 | 155 | 164,83 | 6 |
| 5. HD | 06.10. | BABINEC | 200 | 148 | 168 | 182 | 203 | 151 | 6 | 203 | 148 | 175,33 | 10 |
| 6. HD | 22.09. | 3+1 | 151 | 222 | 145 | 130 | 191 | 129 | 6 | 222 | 129 | 161,33 | 5 |
| 7. HD | 27.10. | GAMA | 148 | 166 | 161 | 139 | 147 | 194 | 6 | 194 | 139 | 159,17 | 8 |
| 8. HD | 03.11. | VOLEJBAL | 197 | 169 | 168 | 167 | 177 | 172 | 6 | 197 | 167 | 175,00 | 6 |
| 9. HD | 09.11. | PERMONÍCI | 192 | 142 | 172 | 159 | 149 | 139 | 6 | 192 | 139 | 158,83 | 1 |
| Celkem | 9 utkání | 8887 celkem | 54 | 222 | 117 | 164,57 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 108 možných (57 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.