Frýdecká liga družstev, podzim 2026 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DALLAS | 141 | 181 | 141 | 181 | 204 | 161 | 6 | 204 | 141 | 168,17 | 4 |
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 156 | 160 | 200 | 3 | 200 | 156 | 172,00 | 2 | |||
| 3. HD | 08.09. | TRAKEŘI | 142 | 193 | 187 | 156 | 156 | 171 | 6 | 193 | 142 | 167,50 | 4 |
| 4. HD | 14.09. | SMOG | 180 | 150 | 165 | 180 | 186 | 235 | 6 | 235 | 150 | 182,67 | 2 |
| 6. HD | 29.09. | DOBRÁCI | 188 | 215 | 211 | 142 | 138 | 182 | 6 | 215 | 138 | 179,33 | 10 |
| 7. HD | 06.10. | DRACI | 244 | 157 | 198 | 3 | 244 | 157 | 199,67 | 4 | |||
| Celkem | 6 utkání | 5301 celkem | 30 | 244 | 138 | 176,70 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 60 možných (43 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | GAMA | 204 | 170 | 192 | 188 | 190 | 170 | 6 | 204 | 170 | 185,67 | 12 |
| 2. HD | 17.02. | TRAKEŘI | 159 | 201 | 153 | 164 | 174 | 192 | 6 | 201 | 153 | 173,83 | 6 |
| 3. HD | 24.02. | URNA | 206 | 221 | 195 | 191 | 244 | 189 | 6 | 244 | 189 | 207,67 | 7 |
| 4. HD | 10.03. | HUJAŘI | 160 | 165 | 2 | 165 | 160 | 162,50 | 0 | ||||
| 5. HD | 16.03. | DOBRÁCI | 193 | 213 | 204 | 156 | 131 | 172 | 6 | 213 | 131 | 178,17 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | PERMONÍCI | 169 | 187 | 180 | 147 | 214 | 186 | 6 | 214 | 147 | 180,50 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | LAMPIÓNI | 189 | 153 | 157 | 175 | 158 | 175 | 6 | 189 | 153 | 167,83 | 6 |
| 8. HD | 27.04. | SMOG | 177 | 175 | 187 | 153 | 165 | 215 | 6 | 215 | 153 | 178,67 | 6 |
| 9. HD | 12.05. | JMJ TEAM | 182 | 167 | 2 | 182 | 167 | 174,50 | 2 | ||||
| 10. HD | 19.05. | BABINEC | 158 | 171 | 162 | 225 | 148 | 182 | 6 | 225 | 148 | 174,33 | 0 |
| 11. HD | 01.06. | DALLAS | 192 | 168 | 175 | 155 | 178 | 161 | 6 | 192 | 155 | 171,50 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10383 celkem | 58 | 244 | 131 | 179,02 | 57 | ||||||
Duelových bodů 57 z 116 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | TRAKEŘI | 149 | 166 | 124 | 3 | 166 | 124 | 146,33 | 0 | |||
| 2. HD | 09.09. | PERMONÍCI | 145 | 185 | 140 | 155 | 186 | 162 | 6 | 186 | 140 | 162,17 | 2 |
| 3. HD | 15.09. | BABINEC | 170 | 198 | 193 | 201 | 169 | 145 | 6 | 201 | 145 | 179,33 | 10 |
| 5. HD | 29.09. | SMOG | 214 | 192 | 190 | 155 | 177 | 158 | 6 | 214 | 155 | 181,00 | 6 |
| 6. HD | 13.10. | GAMA | 188 | 203 | 164 | 171 | 138 | 180 | 6 | 203 | 138 | 174,00 | 6 |
| 7. HD | 27.10. | DOBRÁCI | 111 | 190 | 184 | 205 | 167 | 201 | 6 | 205 | 111 | 176,33 | 10 |
| 8. HD | 03.11. | HUJAŘI | 157 | 144 | 169 | 203 | 171 | 169 | 6 | 203 | 144 | 168,83 | 4 |
| 9. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 174 | 158 | 159 | 3 | 174 | 158 | 163,67 | 2 | |||
| 10. HD | 01.12. | URNA | 171 | 182 | 200 | 181 | 154 | 150 | 6 | 200 | 150 | 173,00 | 6 |
| 11. HD | 15.12. | JEŠTĚŘI | 152 | 178 | 208 | 179 | 210 | 148 | 6 | 210 | 148 | 179,17 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 9293 celkem | 54 | 214 | 111 | 172,09 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 108 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | JMJ TEAM | 188 | 194 | 177 | 168 | 193 | 167 | 6 | 194 | 167 | 181,17 | 10 |
| 2. HD | 10.02. | DOBRÁCI | 184 | 188 | 196 | 170 | 210 | 179 | 6 | 210 | 170 | 187,83 | 12 |
| 3. HD | 27.02. | TRAKEŘI | 191 | 174 | 183 | 176 | 164 | 153 | 6 | 191 | 153 | 173,50 | 6 |
| 4. HD | 11.03. | HUJAŘI | 190 | 169 | 180 | 3 | 190 | 169 | 179,67 | 3 | |||
| 5. HD | 17.03. | SMOG | 161 | 163 | 141 | 188 | 192 | 202 | 6 | 202 | 141 | 174,50 | 5 |
| 6. HD | 31.03. | PERMONÍCI | 183 | 181 | 176 | 177 | 177 | 196 | 6 | 196 | 176 | 181,67 | 6 |
| 7. HD | 15.04. | URNA | 143 | 144 | 170 | 177 | 210 | 152 | 6 | 210 | 143 | 166,00 | 4 |
| 8. HD | 28.04. | LAMPIÓNI | 172 | 194 | 179 | 184 | 179 | 166 | 6 | 194 | 166 | 179,00 | 8 |
| 9. HD | 22.04. | BABINEC | 171 | 212 | 159 | 137 | 173 | 178 | 6 | 212 | 137 | 171,67 | 8 |
| 10. HD | 20.05. | GAMA | 168 | 163 | 157 | 154 | 151 | 201 | 6 | 201 | 151 | 165,67 | 6 |
| 11. HD | 26.05. | JEŠTĚŘI | 182 | 191 | 190 | 176 | 173 | 146 | 6 | 191 | 146 | 176,33 | 9 |
| Celkem | 11 utkání | 11083 celkem | 63 | 212 | 137 | 175,92 | 77 | ||||||
Duelových bodů 77 z 126 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | PERMONÍCI | 144 | 156 | 176 | 181 | 180 | 174 | 6 | 181 | 144 | 168,50 | 6 |
| 2. HD | 28.08. | SMOG | 135 | 200 | 147 | 210 | 161 | 158 | 6 | 210 | 135 | 168,50 | 6 |
| 3. HD | 02.09. | BABINEC | 145 | 159 | 158 | 200 | 224 | 182 | 6 | 224 | 145 | 178,00 | 6 |
| 5. HD | 16.09. | DOBRÁCI | 138 | 145 | 167 | 158 | 236 | 158 | 6 | 236 | 138 | 167,00 | 6 |
| 6. HD | 23.09. | GAMA | 190 | 197 | 212 | 236 | 169 | 174 | 6 | 236 | 169 | 196,33 | 10 |
| 7. HD | 14.10. | JEŠTĚŘI | 171 | 207 | 143 | 165 | 159 | 183 | 6 | 207 | 143 | 171,33 | 4 |
| 8. HD | 28.10. | URNA | 171 | 154 | 170 | 152 | 160 | 153 | 6 | 171 | 152 | 160,00 | 6 |
| 9. HD | 11.11. | HUJAŘI | 194 | 136 | 2 | 194 | 136 | 165,00 | 2 | ||||
| 10. HD | 18.11. | LAMPIÓNI | 193 | 184 | 167 | 189 | 162 | 160 | 6 | 193 | 160 | 175,83 | 4 |
| 11. HD | 10.12. | TRAKEŘI | 183 | 171 | 179 | 3 | 183 | 171 | 177,67 | 6 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9176 celkem | 53 | 236 | 135 | 173,13 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 106 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | LAMPIÓNI | 150 | 205 | 191 | 180 | 169 | 178 | 6 | 205 | 150 | 178,83 | 6 |
| 2. HD | 05.02. | BABINEC | 188 | 197 | 159 | 190 | 166 | 189 | 6 | 197 | 159 | 181,50 | 8 |
| 3. HD | 20.02. | SMOG | 161 | 208 | 171 | 186 | 206 | 168 | 6 | 208 | 161 | 183,33 | 8 |
| 4. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 180 | 204 | 225 | 3 | 225 | 180 | 203,00 | 4 | |||
| 5. HD | 11.03. | JMJ TEAM | 164 | 143 | 159 | 149 | 146 | 190 | 6 | 190 | 143 | 158,50 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | HUJAŘI | 192 | 173 | 193 | 190 | 190 | 156 | 6 | 193 | 156 | 182,33 | 8 |
| 7. HD | 08.04. | DOBRÁCI | 152 | 216 | 174 | 139 | 155 | 246 | 6 | 246 | 139 | 180,33 | 6 |
| 8. HD | 22.04. | TRAKEŘI | 161 | 142 | 213 | 211 | 178 | 157 | 6 | 213 | 142 | 177,00 | 6 |
| 9. HD | 29.04. | URNA | 150 | 144 | 145 | 168 | 184 | 189 | 6 | 189 | 144 | 163,33 | 4 |
| 10. HD | 13.05. | GAMA | 184 | 191 | 178 | 182 | 160 | 172 | 6 | 191 | 160 | 177,83 | 10 |
| 11. HD | 20.05. | JEŠTĚŘI | 145 | 157 | 145 | 146 | 4 | 157 | 145 | 148,25 | 2 | ||
| Celkem | 11 utkání | 10700 celkem | 61 | 246 | 139 | 175,41 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 122 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | JMJ TEAM | 201 | 190 | 229 | 167 | 162 | 159 | 6 | 229 | 159 | 184,67 | 8 |
| 3. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 168 | 162 | 145 | 187 | 156 | 5 | 187 | 145 | 163,60 | 2 | |
| 4. HD | 11.09. | SMOG | 204 | 171 | 173 | 153 | 179 | 204 | 6 | 204 | 153 | 180,67 | 10 |
| 6. HD | 04.09. | GAMA | 214 | 213 | 152 | 191 | 201 | 162 | 6 | 214 | 152 | 188,83 | 9 |
| 7. HD | 09.10. | JEŠTĚŘI | 170 | 174 | 196 | 195 | 202 | 160 | 6 | 202 | 160 | 182,83 | 10 |
| 8. HD | 23.10. | PERMONÍCI | 170 | 192 | 174 | 184 | 191 | 176 | 6 | 192 | 170 | 181,17 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | LAMPIÓNI | 205 | 158 | 171 | 183 | 157 | 187 | 6 | 205 | 157 | 176,83 | 4 |
| 10. HD | 20.11. | HUJAŘI | 172 | 200 | 193 | 199 | 190 | 192 | 6 | 200 | 172 | 191,00 | 8 |
| 11. HD | 05.12. | URNA | 171 | 198 | 182 | 3 | 198 | 171 | 183,67 | 4 | |||
| Celkem | 9 utkání | 9085 celkem | 50 | 229 | 145 | 181,70 | 61 | ||||||
Duelových bodů 61 z 100 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | HUJAŘI | 179 | 211 | 160 | 147 | 184 | 169 | 6 | 211 | 147 | 175,00 | 8 |
| 2. HD | 01.03. | LAMPIÓNI | 198 | 216 | 181 | 204 | 191 | 170 | 6 | 216 | 170 | 193,33 | 8 |
| 3. HD | 14.03. | SMOG | 179 | 179 | 160 | 217 | 169 | 163 | 6 | 217 | 160 | 177,83 | 8 |
| 4. HD | 21.03. | URNA | 154 | 148 | 142 | 180 | 185 | 187 | 6 | 187 | 142 | 166,00 | 6 |
| 5. HD | 11.04. | PERMONÍCI | 188 | 157 | 170 | 201 | 179 | 188 | 6 | 201 | 157 | 180,50 | 7 |
| 6. HD | 18.04. | TRAFO | 170 | 149 | 164 | 232 | 181 | 204 | 6 | 232 | 149 | 183,33 | 8 |
| 7. HD | 24.05. | JEŠTĚŘI | 205 | 161 | 174 | 180 | 4 | 205 | 161 | 180,00 | 6 | ||
| 8. HD | 08.05. | GAMA | 167 | 190 | 166 | 173 | 254 | 199 | 6 | 254 | 166 | 191,50 | 12 |
| 9. HD | 24.05. | TRAKEŘI | 196 | 161 | 142 | 170 | 200 | 5 | 200 | 142 | 173,80 | 4 | |
| 10. HD | 29.05. | JMJ TEAM | 189 | 147 | 148 | 199 | 192 | 210 | 6 | 210 | 147 | 180,83 | 6 |
| 11. HD | 05.06. | BABINEC | 181 | 192 | 193 | 100 | 166 | 201 | 6 | 201 | 100 | 172,17 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11312 celkem | 63 | 254 | 100 | 179,56 | 83 | ||||||
Duelových bodů 83 z 126 možných (66 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | SMOG | 166 | 173 | 160 | 190 | 168 | 172 | 6 | 190 | 160 | 171,50 | 8 |
| 2. HD | 25.08. | HUJAŘI | 160 | 209 | 178 | 169 | 181 | 160 | 6 | 209 | 160 | 176,17 | 8 |
| 4. HD | 12.09. | TRAFO | 166 | 180 | 175 | 143 | 167 | 172 | 6 | 180 | 143 | 167,17 | 8 |
| 5. HD | 19.09. | BABINEC | 212 | 169 | 164 | 169 | 179 | 155 | 6 | 212 | 155 | 174,67 | 10 |
| 6. HD | 27.09. | JMJ TEAM | 164 | 180 | 191 | 203 | 203 | 177 | 6 | 203 | 164 | 186,33 | 8 |
| 7. HD | 10.10. | KAMPERETAMPERE | 221 | 190 | 133 | 192 | 181 | 177 | 6 | 221 | 133 | 182,33 | 8 |
| 8. HD | 07.11. | JEŠTĚŘI | 168 | 168 | 171 | 178 | 176 | 5 | 178 | 168 | 172,20 | 4 | |
| 9. HD | 25.10. | GAMA | 206 | 198 | 146 | 187 | 198 | 157 | 6 | 206 | 146 | 182,00 | 8 |
| 10. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 165 | 167 | 189 | 209 | 163 | 161 | 6 | 209 | 161 | 175,67 | 4 |
| 11. HD | 05.12. | LAMPIÓNI | 171 | 180 | 194 | 3 | 194 | 171 | 181,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9901 celkem | 56 | 221 | 133 | 176,80 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 112 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | PERMONÍCI | 165 | 170 | 154 | 157 | 4 | 170 | 154 | 161,50 | 2 | ||
| 2. HD | 09.05. | KAMPERETAMPERE | 202 | 167 | 173 | 157 | 173 | 178 | 6 | 202 | 157 | 175,00 | 4 |
| 3. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 165 | 167 | 179 | 146 | 190 | 157 | 6 | 190 | 146 | 167,33 | 2 |
| 4. HD | 04.04. | HUJAŘI | 187 | 192 | 2 | 192 | 187 | 189,50 | 4 | ||||
| 5. HD | 30.05. | JEŠTĚŘI | 147 | 201 | 214 | 179 | 148 | 170 | 6 | 214 | 147 | 176,50 | 8 |
| 6. HD | 15.03. | JMJ TEAM | 180 | 182 | 227 | 3 | 227 | 180 | 196,33 | 4 | |||
| 7. HD | 14.03. | TRAKEŘI | 179 | 203 | 156 | 167 | 182 | 235 | 6 | 235 | 156 | 187,00 | 6 |
| 8. HD | 28.03. | BABINEC | 193 | 195 | 140 | 191 | 186 | 139 | 6 | 195 | 139 | 174,00 | 6 |
| 9. HD | 17.05. | GAMA | 143 | 195 | 168 | 150 | 172 | 213 | 6 | 213 | 143 | 173,50 | 10 |
| 10. HD | 01.03. | SMOG | 193 | 184 | 170 | 203 | 143 | 172 | 6 | 203 | 143 | 177,50 | 8 |
| 11. HD | 19.04. | FAJNO PARTA | 150 | 195 | 189 | 165 | 203 | 148 | 6 | 203 | 148 | 175,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10049 celkem | 57 | 235 | 139 | 176,30 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 114 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.10. | TRAKEŘI | 175 | 147 | 183 | 159 | 171 | 159 | 6 | 183 | 147 | 165,67 | 8 |
| 2. HD | 20.09. | BABINEC | 180 | 179 | 146 | 158 | 179 | 198 | 6 | 198 | 146 | 173,33 | 8 |
| 3. HD | 28.09. | LAMPIÓNI | 182 | 180 | 195 | 183 | 204 | 158 | 6 | 204 | 158 | 183,67 | 6 |
| 4. HD | 11.10. | JMJ TEAM | 139 | 130 | 172 | 177 | 168 | 147 | 6 | 177 | 130 | 155,50 | 6 |
| 5. HD | 13.09. | GAMA | 164 | 165 | 169 | 3 | 169 | 164 | 166,00 | 4 | |||
| 6. HD | 25.10. | KAMPERETAMPERE | 172 | 182 | 2 | 182 | 172 | 177,00 | 3 | ||||
| 7. HD | 08.11. | MEXICO | 149 | 119 | 2 | 149 | 119 | 134,00 | 0 | ||||
| 8. HD | 14.09. | JEŠTĚŘI | 180 | 128 | 203 | 150 | 4 | 203 | 128 | 165,25 | 6 | ||
| 9. HD | 22.11. | SMOG | 189 | 192 | 184 | 134 | 175 | 187 | 6 | 192 | 134 | 176,83 | 10 |
| 10. HD | 06.12. | HUJAŘI | 156 | 167 | 192 | 170 | 4 | 192 | 156 | 171,25 | 6 | ||
| 11. HD | 14.12. | PERMONÍCI | 171 | 157 | 176 | 239 | 183 | 216 | 6 | 239 | 157 | 190,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 8738 celkem | 51 | 239 | 119 | 171,33 | 61 | ||||||
Duelových bodů 61 z 102 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.03. | GAMA | 191 | 97 | 208 | 192 | 116 | 205 | 6 | 208 | 97 | 168,17 | 6 |
| 2. HD | 08.09. | BABINEC | 156 | 133 | 212 | 157 | 167 | 167 | 6 | 212 | 133 | 165,33 | 10 |
| 3. HD | 04.02. | LAMPIÓNI | 211 | 168 | 192 | 160 | 146 | 238 | 6 | 238 | 146 | 185,83 | 6 |
| 4. HD | 17.02. | KAMPERETAMPERE | 161 | 157 | 202 | 162 | 154 | 163 | 6 | 202 | 154 | 166,50 | 2 |
| 5. HD | 09.06. | PERMONÍCI | 155 | 219 | 157 | 194 | 181 | 161 | 6 | 219 | 155 | 177,83 | 6 |
| 6. HD | 11.02. | JEŠTĚŘI | 167 | 139 | 141 | 149 | 176 | 199 | 6 | 199 | 139 | 161,83 | 6 |
| 7. HD | 18.02. | JMJ TEAM | 183 | 137 | 184 | 176 | 159 | 183 | 6 | 184 | 137 | 170,33 | 4 |
| 8. HD | 22.06. | TRAKEŘI | 158 | 211 | 196 | 194 | 170 | 235 | 6 | 235 | 158 | 194,00 | 10 |
| 10. HD | 15.06. | MEXICO | 133 | 196 | 165 | 157 | 168 | 154 | 6 | 196 | 133 | 162,17 | 10 |
| 11. HD | 05.10. | SMOG | 154 | 147 | 137 | 166 | 179 | 175 | 6 | 179 | 137 | 159,67 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10270 celkem | 60 | 238 | 97 | 171,17 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 120 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.09. | JEŠTĚŘI | 170 | 169 | 190 | 182 | 123 | 128 | 6 | 190 | 123 | 160,33 | 8 |
| 2. HD | 05.09. | KAMPERETAMPERE | 167 | 157 | 180 | 190 | 146 | 173 | 6 | 190 | 146 | 168,83 | 4 |
| 3. HD | 23.10. | GAMA | 156 | 194 | 165 | 161 | 150 | 184 | 6 | 194 | 150 | 168,33 | 6 |
| 4. HD | 02.12. | JMJ TEAM | 139 | 198 | 157 | 179 | 168 | 193 | 6 | 198 | 139 | 172,33 | 10 |
| 5. HD | 01.10. | MEXICO | 176 | 170 | 195 | 182 | 219 | 203 | 6 | 219 | 170 | 190,83 | 8 |
| 6. HD | 17.09. | LAMPIÓNI | 191 | 161 | 169 | 191 | 145 | 157 | 6 | 191 | 145 | 169,00 | 2 |
| 7. HD | 15.10. | BABINEC | 143 | 153 | 139 | 129 | 136 | 157 | 6 | 157 | 129 | 142,83 | 8 |
| 8. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 187 | 155 | 173 | 191 | 200 | 178 | 6 | 200 | 155 | 180,67 | 4 |
| 9. HD | 29.10. | PERMONÍCI | 138 | 157 | 167 | 183 | 144 | 195 | 6 | 195 | 138 | 164,00 | 2 |
| 10. HD | 21.10. | SMOG | 186 | 209 | 178 | 138 | 187 | 171 | 6 | 209 | 138 | 178,17 | 10 |
| 11. HD | 26.11. | HUJAŘI | 180 | 183 | 204 | 225 | 185 | 160 | 6 | 225 | 160 | 189,50 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11309 celkem | 66 | 225 | 123 | 171,35 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 132 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | HUJAŘI | 157 | 160 | 161 | 151 | 164 | 182 | 6 | 182 | 151 | 162,50 | 3 |
| 2. HD | 12.02. | JMJ TEAM | 187 | 205 | 180 | 145 | 210 | 171 | 6 | 210 | 145 | 183,00 | 10 |
| 3. HD | 02.04. | ONDRÁŠ | 129 | 168 | 130 | 186 | 201 | 153 | 6 | 201 | 129 | 161,17 | 4 |
| 4. HD | 26.02. | JEŠTĚŘI | 178 | 190 | 209 | 168 | 155 | 158 | 6 | 209 | 155 | 176,33 | 12 |
| 5. HD | 04.03. | LAMPIÓNI | 169 | 143 | 205 | 161 | 147 | 158 | 6 | 205 | 143 | 163,83 | 2 |
| 6. HD | 19.03. | MEXICO | 207 | 174 | 161 | 191 | 181 | 174 | 6 | 207 | 161 | 181,33 | 8 |
| 7. HD | 26.03. | TRAKEŘI | 228 | 168 | 154 | 188 | 147 | 165 | 6 | 228 | 147 | 175,00 | 2 |
| 8. HD | 14.05. | PERMONÍCI | 170 | 200 | 189 | 190 | 167 | 194 | 6 | 200 | 167 | 185,00 | 10 |
| 9. HD | 01.05. | BABINEC | 145 | 154 | 183 | 159 | 172 | 221 | 6 | 221 | 145 | 172,33 | 8 |
| 10. HD | 08.05. | GAMA | 220 | 135 | 196 | 142 | 167 | 173 | 6 | 220 | 135 | 172,17 | 8 |
| 11. HD | 27.05. | SMOG | 181 | 154 | 133 | 206 | 161 | 209 | 6 | 209 | 133 | 174,00 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 11440 celkem | 66 | 228 | 129 | 173,33 | 79 | ||||||
Duelových bodů 79 z 132 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.08. | JMJ TEAM | 151 | 199 | 142 | 185 | 169 | 177 | 6 | 199 | 142 | 170,50 | 8 |
| 2. HD | 29.10. | SMOG | 145 | 127 | 159 | 169 | 163 | 203 | 6 | 203 | 127 | 161,00 | 4 |
| 3. HD | 25.09. | GAMA | 193 | 158 | 133 | 180 | 152 | 165 | 6 | 193 | 133 | 163,50 | 10 |
| 4. HD | 15.10. | ONDRÁŠ | 191 | 156 | 187 | 178 | 192 | 184 | 6 | 192 | 156 | 181,33 | 4 |
| 5. HD | 03.09. | TRAKEŘI | 175 | 143 | 191 | 189 | 131 | 159 | 6 | 191 | 131 | 164,67 | 8 |
| 6. HD | 17.09. | HUJAŘI | 143 | 136 | 155 | 140 | 181 | 152 | 6 | 181 | 136 | 151,17 | 4 |
| 7. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 151 | 169 | 185 | 162 | 204 | 161 | 6 | 204 | 151 | 172,00 | 0 |
| 8. HD | 11.09. | BABINEC | 137 | 144 | 139 | 156 | 181 | 179 | 6 | 181 | 137 | 156,00 | 8 |
| 9. HD | 06.11. | JEŠTĚŘI | 185 | 173 | 143 | 157 | 164 | 160 | 6 | 185 | 143 | 163,67 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | MEXICO | 145 | 126 | 215 | 193 | 167 | 160 | 6 | 215 | 126 | 167,67 | 6 |
| 11. HD | 03.12. | PERMONÍCI | 153 | 178 | 181 | 231 | 166 | 172 | 6 | 231 | 153 | 180,17 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 10990 celkem | 66 | 231 | 126 | 166,52 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 132 možných (45 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | SMOG | 159 | 143 | 185 | 143 | 223 | 221 | 6 | 223 | 143 | 179,00 | 12 |
| 2. HD | 19.02. | JADRAN | 205 | 165 | 205 | 222 | 194 | 157 | 6 | 222 | 157 | 191,33 | 6 |
| 3. HD | 26.02. | BABINEC | 196 | 188 | 169 | 134 | 186 | 223 | 6 | 223 | 134 | 182,67 | 10 |
| 5. HD | 13.03. | MEXICO | 157 | 163 | 210 | 222 | 170 | 154 | 6 | 222 | 154 | 179,33 | 6 |
| 6. HD | 06.03. | LAMPIÓNI | 160 | 145 | 157 | 229 | 188 | 136 | 6 | 229 | 136 | 169,17 | 4 |
| 8. HD | 17.04. | PERMONÍCI | 179 | 132 | 111 | 3 | 179 | 111 | 140,67 | 0 | |||
| 9. HD | 03.04. | HUJAŘI | 177 | 184 | 151 | 179 | 154 | 187 | 6 | 187 | 151 | 172,00 | 10 |
| 10. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 137 | 137 | 131 | 199 | 175 | 154 | 6 | 199 | 131 | 155,50 | 4 |
| 11. HD | 20.03. | ONDRÁŠ | 188 | 190 | 146 | 146 | 193 | 156 | 6 | 193 | 146 | 169,83 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8815 celkem | 51 | 229 | 111 | 172,84 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 102 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | TRAKEŘI | 170 | 150 | 144 | 153 | 157 | 163 | 6 | 170 | 144 | 156,17 | 4 |
| 2. HD | 11.09. | BABINEC | 145 | 160 | 191 | 183 | 187 | 200 | 6 | 200 | 145 | 177,67 | 12 |
| 3. HD | 26.09. | MEXICO | 166 | 141 | 192 | 133 | 161 | 133 | 6 | 192 | 133 | 154,33 | 6 |
| 4. HD | 19.09. | ONDRÁŠ | 167 | 169 | 168 | 168 | 200 | 155 | 6 | 200 | 155 | 171,17 | 4 |
| 6. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 171 | 181 | 146 | 201 | 118 | 170 | 6 | 201 | 118 | 164,50 | 6 |
| 7. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 140 | 157 | 170 | 179 | 220 | 181 | 6 | 220 | 140 | 174,50 | 4 |
| 8. HD | 07.11. | JMJ TEAM | 171 | 180 | 200 | 163 | 154 | 176 | 6 | 200 | 154 | 174,00 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | HUJAŘI | 180 | 165 | 202 | 167 | 160 | 189 | 6 | 202 | 160 | 177,17 | 10 |
| 10. HD | 14.11. | JADRAN | 175 | 164 | 172 | 187 | 166 | 164 | 6 | 187 | 164 | 171,33 | 6 |
| 11. HD | 20.11. | SMOG | 177 | 175 | 208 | 160 | 155 | 152 | 6 | 208 | 152 | 171,17 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10152 celkem | 60 | 220 | 118 | 169,20 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 120 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.04. | SMOG | 167 | 163 | 143 | 125 | 172 | 199 | 6 | 199 | 125 | 161,50 | 10 |
| 7. HD | 02.05. | JADRAN | 177 | 160 | 172 | 157 | 168 | 195 | 6 | 195 | 157 | 171,50 | 8 |
| Celkem | 2 utkání | 1998 celkem | 12 | 199 | 125 | 166,50 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 24 možných (75 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.