Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit
← Zpět na hráče

Varhaníček Pavel

Půlmaratón

Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.

Ročník Datum Družstvo Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. HDC Her Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. Průměr Na hru, včetně handicapu. Max Min
podzim 2026 12.09.2026 KRUTOVAR 7. 16 2911 181,94 258 128
jaro 2026 18.04.2026 KRUTOVAR 6. 16 2768 173,00 223 142
podzim 2025 11.10.2025 KRUTOVAR 7. 16 2889 180,56 239 138
jaro 2025 12.04.2025 KRUTOVAR 3. 16 2773 173,31 205 123
podzim 2024 12.10.2024 STATOVAR 7. 16 2714 169,63 233 139
jaro 2024 13.04.2024 STATOVAR 7. 15 2703 180,20 221 150
podzim 2023 07.10.2023 STATOVAR 5. 16 2755 172,19 194 127
jaro 2023 06.05.2023 STATOVAR 4. 14 2476 176,86 209 144

Náhozy po hrách

podzim 2026 12.09.2026 KRUTOVAR 16 her

Hry 12345678
1–8 148 181 223 193 128 152
9–16 135 178 222 200 155 200
17–24 183 155 258 200

jaro 2026 18.04.2026 KRUTOVAR 16 her

Hry 12345678
1–8 187 182 164 223 174 175
9–16 146 187 167 160 186 192
17–24 175 148 160 142

podzim 2025 11.10.2025 KRUTOVAR 16 her

Hry 12345678
1–8 198 190 178 193 168 191
9–16 227 182 152 165 170 158
17–24 138 166 239 174

jaro 2025 12.04.2025 KRUTOVAR 16 her

Hry 12345678
1–8 167 177 189 170
9–16 174 161 181 123 194 195
17–24 168 205 174 143 178 174

podzim 2024 12.10.2024 STATOVAR 16 her

Hry 12345678
1–8 162 172 166 145 203 166
9–16 199 158 157 149 145 233
17–24 144 196 139 180

jaro 2024 13.04.2024 STATOVAR 15 her

Hry 12345678
1–8 179 150 201 171
9–16 157 198 178 181 157 209
17–24 194 221 194 153 160

podzim 2023 07.10.2023 STATOVAR 16 her

Hry 12345678
1–8 153 185 189 142
9–16 183 127 193 191 154 184
17–24 182 150 169 194 167 192

jaro 2023 06.05.2023 STATOVAR 14 her

Hry 12345678
1–8 195 190 191 209
9–16 144 171 194 184 158 169
17–24 152 186 149 184

Doplňková soutěž

U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.

RočníkSoutěž PočetPrůměr na hru
podzim 2026 split 22 1,38
jaro 2026 split 19 1,19
podzim 2025 strike 55 3,44
jaro 2025 split 13 0,81
podzim 2024 7 20 1,25
jaro 2024 split 25 1,67
podzim 2023 split 23 1,44
jaro 2023 split 27 1,93