Frýdecká liga družstev, podzim 2026 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | STATOVAR | 245 | 191 | 212 | 220 | 222 | 211 | 6 | 245 | 191 | 216,83 | 12 |
| 3. HD | 07.09. | DRACI | 193 | 217 | 179 | 193 | 197 | 201 | 6 | 217 | 179 | 196,67 | 10 |
| 4. HD | 15.09. | DOBRÁCI | 247 | 218 | 211 | 209 | 189 | 203 | 6 | 247 | 189 | 212,83 | 10 |
| 5. HD | 21.09. | TRAKEŘI | 221 | 193 | 238 | 220 | 216 | 213 | 6 | 238 | 193 | 216,83 | 12 |
| 6. HD | 29.09. | URNA | 219 | 215 | 201 | 213 | 194 | 245 | 6 | 245 | 194 | 214,50 | 12 |
| 7. HD | 05.10. | PERMONÍCI | 208 | 208 | 225 | 224 | 192 | 245 | 6 | 245 | 192 | 217,00 | 10 |
| Celkem | 6 utkání | 7648 celkem | 36 | 247 | 179 | 212,44 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 72 možných (92 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 BABINEC
1. v žebříčku sezóny z 54
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 16.02. | JMJ TEAM | 193 | 226 | 227 | 205 | 183 | 193 | 6 | 227 | 183 | 204,50 | 8 |
| 3. HD | 23.02. | DALLAS | 210 | 204 | 169 | 204 | 204 | 181 | 6 | 210 | 169 | 195,33 | 6 |
| 4. HD | 09.03. | URNA | 156 | 195 | 191 | 203 | 142 | 196 | 6 | 203 | 142 | 180,50 | 8 |
| 5. HD | 17.03. | TRAKEŘI | 183 | 203 | 180 | 257 | 226 | 186 | 6 | 257 | 180 | 205,83 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | LAMPIÓNI | 177 | 233 | 207 | 211 | 178 | 211 | 6 | 233 | 177 | 202,83 | 8 |
| 7. HD | 14.04. | HUJAŘI | 210 | 199 | 228 | 216 | 214 | 180 | 6 | 228 | 180 | 207,83 | 12 |
| 8. HD | 27.04. | DOBRÁCI | 238 | 276 | 191 | 225 | 212 | 200 | 6 | 276 | 191 | 223,67 | 10 |
| 9. HD | 11.05. | GAMA | 247 | 169 | 260 | 223 | 157 | 245 | 6 | 260 | 157 | 216,83 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | STATOVAR | 234 | 222 | 221 | 246 | 198 | 190 | 6 | 246 | 190 | 218,50 | 12 |
| 11. HD | 01.06. | SMOG | 239 | 216 | 238 | 203 | 183 | 222 | 6 | 239 | 183 | 216,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 12436 celkem | 60 | 276 | 142 | 207,27 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 120 možných (75 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 HUJAŘI
1. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | DOBRÁCI | 183 | 154 | 148 | 226 | 222 | 189 | 6 | 226 | 148 | 187,00 | 6 |
| 2. HD | 08.09. | TRAKEŘI | 174 | 192 | 190 | 198 | 214 | 216 | 6 | 216 | 174 | 197,33 | 12 |
| 3. HD | 15.09. | PERMONÍCI | 222 | 224 | 235 | 192 | 172 | 210 | 6 | 235 | 172 | 209,17 | 10 |
| 4. HD | 23.09. | JEŠTĚŘI | 211 | 205 | 245 | 178 | 224 | 158 | 6 | 245 | 158 | 203,50 | 10 |
| 5. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 168 | 220 | 247 | 206 | 163 | 197 | 6 | 247 | 163 | 200,17 | 8 |
| 6. HD | 14.10. | URNA | 217 | 204 | 171 | 203 | 178 | 187 | 6 | 217 | 171 | 193,33 | 10 |
| 7. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 247 | 279 | 224 | 239 | 183 | 191 | 6 | 279 | 183 | 227,17 | 10 |
| 8. HD | 03.11. | STATOVAR | 234 | 210 | 237 | 222 | 236 | 223 | 6 | 237 | 210 | 227,00 | 12 |
| 9. HD | 18.11. | GAMA | 225 | 236 | 234 | 255 | 183 | 189 | 6 | 255 | 183 | 220,33 | 12 |
| 10. HD | 08.12. | BABINEC | 238 | 214 | 212 | 257 | 202 | 210 | 6 | 257 | 202 | 222,17 | 12 |
| 11. HD | 15.12. | SMOG | 218 | 186 | 214 | 205 | 213 | 175 | 6 | 218 | 175 | 201,83 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 13734 celkem | 66 | 279 | 148 | 208,09 | 114 | ||||||
Duelových bodů 114 z 132 možných (86 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 TRAKEŘI
1. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | HUJAŘI | 189 | 201 | 222 | 230 | 183 | 163 | 6 | 230 | 163 | 198,00 | 10 |
| 2. HD | 17.02. | SMOG | 180 | 209 | 232 | 213 | 205 | 196 | 6 | 232 | 180 | 205,83 | 12 |
| 3. HD | 27.02. | STATOVAR | 263 | 254 | 215 | 223 | 202 | 258 | 6 | 263 | 202 | 235,83 | 12 |
| 4. HD | 10.03. | GAMA | 203 | 245 | 177 | 211 | 198 | 217 | 6 | 245 | 177 | 208,50 | 12 |
| 5. HD | 18.03. | JMJ TEAM | 203 | 183 | 182 | 215 | 184 | 201 | 6 | 215 | 182 | 194,67 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | DOBRÁCI | 199 | 212 | 248 | 192 | 152 | 149 | 6 | 248 | 149 | 192,00 | 8 |
| 7. HD | 24.04. | LAMPIÓNI | 258 | 245 | 216 | 247 | 182 | 212 | 6 | 258 | 182 | 226,67 | 12 |
| 8. HD | 29.04. | PERMONÍCI | 211 | 205 | 247 | 238 | 187 | 237 | 6 | 247 | 187 | 220,83 | 12 |
| 9. HD | 05.05. | JEŠTĚŘI | 201 | 203 | 236 | 223 | 179 | 191 | 6 | 236 | 179 | 205,50 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | BABINEC | 189 | 189 | 235 | 190 | 253 | 202 | 6 | 253 | 189 | 209,67 | 10 |
| 11. HD | 27.05. | URNA | 210 | 202 | 234 | 259 | 214 | 237 | 6 | 259 | 202 | 226,00 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 13941 celkem | 66 | 263 | 149 | 211,23 | 116 | ||||||
Duelových bodů 116 z 132 možných (88 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 GAMA
2. v žebříčku sezóny z 61
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 28.08. | URNA | 226 | 234 | 129 | 147 | 186 | 202 | 6 | 234 | 129 | 187,33 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | LAMPIÓNI | 231 | 226 | 210 | 3 | 231 | 210 | 222,33 | 4 | |||
| Celkem | 2 utkání | 1791 celkem | 9 | 234 | 129 | 199,00 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 18 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 LAMPIÓNI
1. v žebříčku sezóny z 56
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | STATOVAR | 209 | 181 | 193 | 3 | 209 | 181 | 194,33 | 6 | |||
| 2. HD | 05.02. | JMJ TEAM | 234 | 229 | 188 | 215 | 188 | 149 | 6 | 234 | 149 | 200,50 | 10 |
| 5. HD | 05.03. | DOBRÁCI | 206 | 210 | 158 | 205 | 214 | 225 | 6 | 225 | 158 | 203,00 | 12 |
| 6. HD | 18.03. | JEŠTĚŘI | 206 | 179 | 171 | 199 | 163 | 204 | 6 | 206 | 163 | 187,00 | 8 |
| 9. HD | 29.04. | PERMONÍCI | 195 | 223 | 211 | 242 | 212 | 234 | 6 | 242 | 195 | 219,50 | 12 |
| 10. HD | 13.05. | TRAKEŘI | 196 | 196 | 211 | 178 | 220 | 168 | 6 | 220 | 168 | 194,83 | 8 |
| 11. HD | 20.05. | URNA | 187 | 165 | 187 | 192 | 198 | 211 | 6 | 211 | 165 | 190,00 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7752 celkem | 39 | 242 | 149 | 198,77 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 78 možných (82 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 LAMPIÓNI
1. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | TRAKEŘI | 141 | 168 | 223 | 190 | 162 | 164 | 6 | 223 | 141 | 174,67 | 6 |
| 3. HD | 04.09. | SMOG | 216 | 183 | 205 | 3 | 216 | 183 | 201,33 | 6 | |||
| 6. HD | 25.09. | JEŠTĚŘI | 211 | 235 | 200 | 199 | 182 | 174 | 6 | 235 | 174 | 200,17 | 12 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 236 | 203 | 178 | 218 | 217 | 208 | 6 | 236 | 178 | 210,00 | 12 |
| 10. HD | 20.11. | URNA | 202 | 253 | 210 | 223 | 208 | 206 | 6 | 253 | 202 | 217,00 | 10 |
| 11. HD | 05.12. | PERMONÍCI | 167 | 164 | 246 | 151 | 255 | 214 | 6 | 255 | 151 | 199,50 | 6 |
| Celkem | 6 utkání | 6612 celkem | 33 | 255 | 141 | 200,36 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 66 možných (79 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 LAMPIÓNI
1. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 212 | 184 | 204 | 279 | 228 | 180 | 6 | 279 | 180 | 214,50 | 12 |
| 2. HD | 01.03. | STATOVAR | 158 | 227 | 244 | 200 | 161 | 214 | 6 | 244 | 158 | 200,67 | 7 |
| 3. HD | 14.03. | BABINEC | 181 | 219 | 202 | 183 | 181 | 147 | 6 | 219 | 147 | 185,50 | 10 |
| 5. HD | 12.04. | URNA | 227 | 223 | 210 | 193 | 205 | 237 | 6 | 237 | 193 | 215,83 | 10 |
| 8. HD | 08.05. | SMOG | 159 | 212 | 176 | 181 | 170 | 188 | 6 | 212 | 159 | 181,00 | 12 |
| 9. HD | 01.05. | JEŠTĚŘI | 184 | 203 | 212 | 223 | 188 | 211 | 6 | 223 | 184 | 203,50 | 12 |
| 10. HD | 29.05. | TRAFO | 199 | 192 | 221 | 3 | 221 | 192 | 204,00 | 6 | |||
| 11. HD | 05.06. | PERMONÍCI | 188 | 214 | 200 | 3 | 214 | 188 | 200,67 | 6 | |||
| Celkem | 8 utkání | 8420 celkem | 42 | 279 | 147 | 200,48 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 84 možných (89 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 LAMPIÓNI
1. v žebříčku sezóny z 60
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | PERMONÍCI | 226 | 247 | 259 | 263 | 233 | 161 | 6 | 263 | 161 | 231,50 | 12 |
| 3. HD | 18.08. | SMOG | 211 | 212 | 222 | 219 | 241 | 226 | 6 | 241 | 211 | 221,83 | 10 |
| 4. HD | 20.09. | TRAKEŘI | 232 | 181 | 258 | 3 | 258 | 181 | 223,67 | 6 | |||
| 6. HD | 25.08. | JEŠTĚŘI | 206 | 202 | 279 | 209 | 191 | 234 | 6 | 279 | 191 | 220,17 | 10 |
| 7. HD | 27.09. | GAMA | 238 | 266 | 204 | 227 | 279 | 211 | 6 | 279 | 204 | 237,50 | 10 |
| 8. HD | 18.10. | TRAFO | 224 | 228 | 210 | 3 | 228 | 210 | 220,67 | 6 | |||
| 10. HD | 21.11. | KAMPERETAMPERE | 180 | 189 | 198 | 206 | 201 | 256 | 6 | 256 | 180 | 205,00 | 12 |
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 218 | 196 | 206 | 199 | 257 | 251 | 6 | 257 | 196 | 221,17 | 12 |
| Celkem | 8 utkání | 9356 celkem | 42 | 279 | 161 | 222,76 | 78 | ||||||
Duelových bodů 78 z 84 možných (93 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 LAMPIÓNI
1. v žebříčku sezóny z 57
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | KAMPERETAMPERE | 187 | 223 | 181 | 232 | 214 | 200 | 6 | 232 | 181 | 206,17 | 6 |
| 2. HD | 25.04. | PERMONÍCI | 192 | 207 | 235 | 268 | 217 | 220 | 6 | 268 | 192 | 223,17 | 10 |
| 3. HD | 07.03. | STATOVAR | 246 | 205 | 163 | 236 | 191 | 195 | 6 | 246 | 163 | 206,00 | 10 |
| 4. HD | 25.04. | GAMA | 135 | 209 | 166 | 146 | 216 | 199 | 6 | 216 | 135 | 178,50 | 8 |
| 7. HD | 16.05. | SMOG | 246 | 190 | 235 | 193 | 197 | 212 | 6 | 246 | 190 | 212,17 | 12 |
| 8. HD | 14.03. | FAJNO PARTA | 208 | 161 | 235 | 173 | 188 | 198 | 6 | 235 | 161 | 193,83 | 12 |
| 10. HD | 11.04. | JMJ TEAM | 164 | 195 | 247 | 206 | 217 | 196 | 6 | 247 | 164 | 204,17 | 12 |
| 11. HD | 29.03. | TRAKEŘI | 237 | 176 | 202 | 223 | 232 | 212 | 6 | 237 | 176 | 213,67 | 12 |
| Celkem | 8 utkání | 9826 celkem | 48 | 268 | 135 | 204,71 | 82 | ||||||
Duelových bodů 82 z 96 možných (85 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.09. | SMOG | 162 | 171 | 175 | 168 | 210 | 169 | 6 | 210 | 162 | 175,83 | 10 |
| 2. HD | 14.09. | HUJAŘI | 216 | 171 | 156 | 189 | 182 | 142 | 6 | 216 | 142 | 176,00 | 10 |
| 3. HD | 28.09. | STATOVAR | 169 | 197 | 189 | 198 | 166 | 161 | 6 | 198 | 161 | 180,00 | 4 |
| 4. HD | 12.10. | JEŠTĚŘI | 191 | 179 | 167 | 150 | 177 | 171 | 6 | 191 | 150 | 172,50 | 6 |
| 5. HD | 19.10. | PERMONÍCI | 202 | 146 | 203 | 244 | 131 | 214 | 6 | 244 | 131 | 190,00 | 8 |
| 6. HD | 26.10. | GAMA | 179 | 191 | 211 | 153 | 197 | 160 | 6 | 211 | 153 | 181,83 | 12 |
| 7. HD | 25.10. | JMJ TEAM | 191 | 229 | 179 | 159 | 184 | 207 | 6 | 229 | 159 | 191,50 | 8 |
| 8. HD | 17.11. | BABINEC | 221 | 246 | 167 | 207 | 178 | 181 | 6 | 246 | 167 | 200,00 | 10 |
| 9. HD | 23.11. | MEXICO | 185 | 202 | 159 | 155 | 213 | 162 | 6 | 213 | 155 | 179,33 | 6 |
| 10. HD | 07.12. | KAMPERETAMPERE | 213 | 200 | 190 | 179 | 126 | 244 | 6 | 244 | 126 | 192,00 | 10 |
| 11. HD | 27.09. | TRAKEŘI | 203 | 198 | 215 | 246 | 191 | 184 | 6 | 246 | 184 | 206,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 12271 celkem | 66 | 246 | 126 | 185,92 | 92 | ||||||
Duelových bodů 92 z 132 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 LAMPIÓNI
5. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | KAMPERETAMPERE | 189 | 200 | 151 | 224 | 171 | 179 | 6 | 224 | 151 | 185,67 | 6 |
| 2. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 173 | 146 | 219 | 3 | 219 | 146 | 179,33 | 2 | |||
| 3. HD | 04.02. | STATOVAR | 192 | 144 | 165 | 3 | 192 | 144 | 167,00 | 2 | |||
| 5. HD | 09.03. | MEXICO | 164 | 178 | 202 | 199 | 157 | 137 | 6 | 202 | 137 | 172,83 | 6 |
| 6. HD | 29.06. | GAMA | 126 | 139 | 155 | 3 | 155 | 126 | 140,00 | 6 | |||
| 7. HD | 24.02. | HUJAŘI | 193 | 146 | 227 | 168 | 188 | 183 | 6 | 227 | 146 | 184,17 | 6 |
| 8. HD | 09.06. | JEŠTĚŘI | 235 | 246 | 183 | 223 | 201 | 203 | 6 | 246 | 183 | 215,17 | 8 |
| 9. HD | 08.09. | JMJ TEAM | 159 | 184 | 201 | 180 | 161 | 236 | 6 | 236 | 159 | 186,83 | 6 |
| 10. HD | 17.06. | PERMONÍCI | 172 | 179 | 220 | 209 | 170 | 177 | 6 | 220 | 170 | 187,83 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 8254 celkem | 45 | 246 | 126 | 183,42 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 90 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 LAMPIÓNI
3. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | HUJAŘI | 209 | 182 | 155 | 199 | 198 | 156 | 6 | 209 | 155 | 183,17 | 8 |
| 2. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 167 | 201 | 156 | 177 | 188 | 198 | 6 | 201 | 156 | 181,17 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | MEXICO | 199 | 200 | 245 | 3 | 245 | 199 | 214,67 | 6 | |||
| 6. HD | 17.09. | STATOVAR | 204 | 204 | 190 | 206 | 168 | 268 | 6 | 268 | 168 | 206,67 | 12 |
| 7. HD | 23.09. | GAMA | 162 | 162 | 157 | 183 | 161 | 181 | 6 | 183 | 157 | 167,67 | 8 |
| 8. HD | 12.11. | JEŠTĚŘI | 211 | 189 | 198 | 3 | 211 | 189 | 199,33 | 4 | |||
| 9. HD | 04.11. | BABINEC | 189 | 174 | 163 | 3 | 189 | 163 | 175,33 | 4 | |||
| 10. HD | 26.11. | KAMPERETAMPERE | 209 | 184 | 150 | 157 | 211 | 206 | 6 | 211 | 150 | 186,17 | 6 |
| 11. HD | 09.09. | JMJ TEAM | 199 | 168 | 190 | 3 | 199 | 168 | 185,67 | 6 | |||
| Celkem | 9 utkání | 7874 celkem | 42 | 268 | 150 | 187,48 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 84 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 LAMPIÓNI
6. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 25.02. | ONDRÁŠ | 191 | 190 | 203 | 211 | 170 | 203 | 6 | 211 | 170 | 194,67 | 10 |
| 3. HD | 26.02. | GAMA | 184 | 161 | 194 | 182 | 212 | 202 | 6 | 212 | 161 | 189,17 | 12 |
| 4. HD | 12.03. | PERMONÍCI | 236 | 157 | 184 | 186 | 181 | 180 | 6 | 236 | 157 | 187,33 | 8 |
| 5. HD | 04.03. | STATOVAR | 218 | 175 | 170 | 193 | 172 | 184 | 6 | 218 | 170 | 185,33 | 10 |
| 6. HD | 15.04. | SMOG | 207 | 179 | 214 | 158 | 160 | 194 | 6 | 214 | 158 | 185,33 | 10 |
| 7. HD | 01.04. | MEXICO | 211 | 157 | 200 | 3 | 211 | 157 | 189,33 | 2 | |||
| 11. HD | 20.05. | HUJAŘI | 175 | 142 | 155 | 3 | 175 | 142 | 157,33 | 0 | |||
| Celkem | 7 utkání | 6691 celkem | 36 | 236 | 142 | 185,86 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 72 možných (72 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | GAMA | 133 | 213 | 219 | 3 | 219 | 133 | 188,33 | 4 | |||
| 2. HD | 10.09. | TRAKEŘI | 133 | 198 | 226 | 3 | 226 | 133 | 185,67 | 4 | |||
| 3. HD | 11.09. | MEXICO | 214 | 174 | 167 | 3 | 214 | 167 | 185,00 | 4 | |||
| 4. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 238 | 170 | 202 | 181 | 211 | 176 | 6 | 238 | 170 | 196,33 | 10 |
| 5. HD | 01.10. | ONDRÁŠ | 195 | 149 | 157 | 170 | 211 | 165 | 6 | 211 | 149 | 174,50 | 4 |
| 6. HD | 15.10. | BABINEC | 186 | 139 | 155 | 179 | 182 | 201 | 6 | 201 | 139 | 173,67 | 10 |
| 7. HD | 23.10. | STATOVAR | 154 | 169 | 191 | 217 | 207 | 183 | 6 | 217 | 154 | 186,83 | 8 |
| 8. HD | 05.11. | SMOG | 157 | 190 | 168 | 178 | 198 | 224 | 6 | 224 | 157 | 185,83 | 10 |
| 9. HD | 16.10. | HUJAŘI | 194 | 240 | 188 | 161 | 181 | 191 | 6 | 240 | 161 | 192,50 | 9 |
| 10. HD | 26.11. | PERMONÍCI | 163 | 267 | 173 | 237 | 212 | 238 | 6 | 267 | 163 | 215,00 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | JEŠTĚŘI | 203 | 162 | 189 | 217 | 162 | 216 | 6 | 217 | 162 | 191,50 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10774 celkem | 57 | 267 | 133 | 189,02 | 79 | ||||||
Duelových bodů 79 z 114 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 LAMPIÓNI
1. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 05.03. | BABINEC | 152 | 233 | 191 | 217 | 168 | 156 | 6 | 233 | 152 | 186,17 | 11 |
| 3. HD | 12.03. | HUJAŘI | 178 | 196 | 198 | 152 | 192 | 153 | 6 | 198 | 152 | 178,17 | 10 |
| 4. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 175 | 189 | 202 | 206 | 154 | 236 | 6 | 236 | 154 | 193,67 | 10 |
| 5. HD | 01.05. | SMOG | 214 | 161 | 195 | 226 | 190 | 169 | 6 | 226 | 161 | 192,50 | 10 |
| 6. HD | 06.03. | STATOVAR | 184 | 196 | 190 | 207 | 227 | 167 | 6 | 227 | 167 | 195,17 | 10 |
| 7. HD | 03.04. | TRAKEŘI | 196 | 143 | 201 | 163 | 201 | 148 | 6 | 201 | 143 | 175,33 | 8 |
| 8. HD | 16.04. | GAMA | 172 | 176 | 194 | 185 | 181 | 178 | 6 | 194 | 172 | 181,00 | 10 |
| 9. HD | 17.04. | ONDRÁŠ | 191 | 195 | 232 | 200 | 194 | 163 | 6 | 232 | 163 | 195,83 | 12 |
| 10. HD | 30.04. | JADRAN | 257 | 198 | 191 | 168 | 200 | 179 | 6 | 257 | 168 | 198,83 | 8 |
| 11. HD | 08.05. | PERMONÍCI | 251 | 190 | 171 | 191 | 179 | 184 | 6 | 251 | 171 | 194,33 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 11346 celkem | 60 | 257 | 143 | 189,10 | 99 | ||||||
Duelových bodů 99 z 120 možných (82 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 53
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | MEXICO | 185 | 187 | 170 | 180 | 193 | 189 | 6 | 193 | 170 | 184,00 | 6 |
| 2. HD | 26.09. | SMOG | 220 | 169 | 172 | 181 | 150 | 169 | 6 | 220 | 150 | 176,83 | 6 |
| 3. HD | 04.09. | JADRAN | 168 | 200 | 171 | 141 | 4 | 200 | 141 | 170,00 | 4 | ||
| 4. HD | 19.09. | TRAKEŘI | 201 | 171 | 221 | 152 | 180 | 175 | 6 | 221 | 152 | 183,33 | 8 |
| 5. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 210 | 194 | 232 | 160 | 169 | 189 | 6 | 232 | 160 | 192,33 | 8 |
| 6. HD | 23.10. | STATOVAR | 179 | 194 | 196 | 195 | 173 | 182 | 6 | 196 | 173 | 186,50 | 4 |
| 7. HD | 24.10. | BABINEC | 170 | 189 | 230 | 196 | 170 | 180 | 6 | 230 | 170 | 189,17 | 12 |
| 8. HD | 17.10. | ONDRÁŠ | 158 | 198 | 161 | 172 | 215 | 223 | 6 | 223 | 158 | 187,83 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 193 | 184 | 193 | 172 | 198 | 156 | 6 | 198 | 156 | 182,67 | 10 |
| 11. HD | 30.10. | HUJAŘI | 177 | 178 | 171 | 208 | 245 | 157 | 6 | 245 | 157 | 189,33 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10712 celkem | 58 | 245 | 141 | 184,69 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 116 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 LAMPIÓNI
1. v žebříčku sezóny z 48
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.04. | 3+1 | 200 | 198 | 155 | 217 | 177 | 185 | 6 | 217 | 155 | 188,67 | 10 |
| 2. HD | 20.02. | ONDRÁŠ | 252 | 169 | 175 | 214 | 167 | 203 | 6 | 252 | 167 | 196,67 | 10 |
| 4. HD | 03.04. | HUJAŘI | 170 | 157 | 188 | 154 | 231 | 180 | 6 | 231 | 154 | 180,00 | 8 |
| 5. HD | 20.03. | JADRAN | 215 | 189 | 182 | 159 | 168 | 176 | 6 | 215 | 159 | 181,50 | 8 |
| 8. HD | 07.03. | MEXICO | 194 | 161 | 200 | 183 | 219 | 209 | 6 | 219 | 161 | 194,33 | 12 |
| 9. HD | 18.04. | PERMONÍCI | 205 | 145 | 170 | 193 | 173 | 179 | 6 | 205 | 145 | 177,50 | 4 |
| 10. HD | 02.05. | JMJ TEAM | 183 | 216 | 216 | 194 | 185 | 189 | 6 | 216 | 183 | 197,17 | 12 |
| 11. HD | 28.03. | SMOG | 187 | 209 | 166 | 186 | 199 | 194 | 6 | 209 | 166 | 190,17 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 9036 celkem | 48 | 252 | 145 | 188,25 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 96 možných (77 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | JADRAN | 156 | 203 | 165 | 191 | 169 | 237 | 6 | 237 | 156 | 186,83 | 4 |
| 2. HD | 06.12. | HUJAŘI | 201 | 138 | 178 | 188 | 190 | 178 | 6 | 201 | 138 | 178,83 | 12 |
| 3. HD | 20.09. | MEXICO | 190 | 184 | 188 | 3 | 190 | 184 | 187,33 | 6 | |||
| 4. HD | 04.10. | ONDRÁŠ | 180 | 211 | 197 | 156 | 174 | 180 | 6 | 211 | 156 | 183,00 | 8 |
| 5. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 193 | 156 | 179 | 179 | 232 | 192 | 6 | 232 | 156 | 188,50 | 10 |
| 6. HD | 24.10. | BISTRO | 169 | 168 | 172 | 181 | 138 | 187 | 6 | 187 | 138 | 169,17 | 8 |
| 7. HD | 01.11. | PERMONÍCI | 171 | 195 | 204 | 177 | 152 | 171 | 6 | 204 | 152 | 178,33 | 6 |
| 8. HD | 18.10. | GAMA | 200 | 184 | 193 | 205 | 212 | 160 | 6 | 212 | 160 | 192,33 | 12 |
| 9. HD | 29.11. | BABINEC | 194 | 224 | 173 | 201 | 195 | 194 | 6 | 224 | 173 | 196,83 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 9405 celkem | 51 | 237 | 138 | 184,41 | 78 | ||||||
Duelových bodů 78 z 102 možných (76 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 LAMPIÓNI
2. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.02. | 3+1 | 145 | 1 | 145 | 145 | 145,00 | 2 | |||||
| 3. HD | 08.03. | DŮCHODCI | 127 | 182 | 171 | 3 | 182 | 127 | 160,00 | 2 | |||
| 4. HD | 22.03. | PERMONÍCI | 209 | 193 | 173 | 165 | 184 | 213 | 6 | 213 | 165 | 189,50 | 8 |
| 5. HD | 04.04. | TRAKEŘI | 179 | 202 | 197 | 148 | 193 | 192 | 6 | 202 | 148 | 185,17 | 11 |
| 6. HD | 12.04. | BABINEC | 153 | 201 | 168 | 204 | 169 | 170 | 6 | 204 | 153 | 177,50 | 8 |
| 7. HD | 29.03. | BISTRO | 243 | 194 | 181 | 175 | 242 | 192 | 6 | 243 | 175 | 204,50 | 12 |
| 8. HD | 07.03. | ONDRÁŠ | 168 | 158 | 171 | 165 | 180 | 171 | 6 | 180 | 158 | 168,83 | 2 |
| 9. HD | 19.04. | MEXICO | 166 | 177 | 222 | 231 | 205 | 223 | 6 | 231 | 166 | 204,00 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 7402 celkem | 40 | 243 | 127 | 185,05 | 55 | ||||||
Duelových bodů 55 z 80 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 LAMPIÓNI
3. v žebříčku sezóny z 38
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | ŠOT | 151 | 158 | 188 | 190 | 167 | 177 | 6 | 190 | 151 | 171,83 | 10 |
| 2. HD | 14.09. | BABINEC | 192 | 189 | 190 | 118 | 186 | 157 | 6 | 192 | 118 | 172,00 | 7 |
| 4. HD | 05.10. | GAMA | 187 | 181 | 188 | 167 | 167 | 179 | 6 | 188 | 167 | 178,17 | 12 |
| 5. HD | 12.10. | VOLEJBAL | 176 | 177 | 223 | 191 | 207 | 189 | 6 | 223 | 176 | 193,83 | 12 |
| 6. HD | 19.10. | PERMONÍCI | 170 | 184 | 170 | 170 | 178 | 191 | 6 | 191 | 170 | 177,17 | 4 |
| 7. HD | 02.11. | 3+1 | 185 | 154 | 165 | 199 | 197 | 146 | 6 | 199 | 146 | 174,33 | 10 |
| 8. HD | 16.11. | MEXICO | 176 | 194 | 193 | 193 | 200 | 184 | 6 | 200 | 176 | 190,00 | 10 |
| 9. HD | 17.11. | DŮCHODCI | 173 | 216 | 194 | 162 | 203 | 180 | 6 | 216 | 162 | 188,00 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 8672 celkem | 48 | 223 | 118 | 180,67 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 96 možných (74 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.