Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit
← Zpět na hráče

Schindler Radek

Půlmaratón

Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.

Ročník Datum Družstvo Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. HDC Her Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. Průměr Na hru, včetně handicapu. Max Min
jaro 2026 18.04.2026 ZA ŘEKOU 2. 16 3198 199,88 247 145
jaro 2025 12.04.2025 ZA ŘEKOU 2. 17 3381 198,88 243 156
podzim 2024 12.10.2024 ZA ŘEKOU 1. 16 3021 188,81 236 152
jaro 2024 13.04.2024 ZA ŘEKOU 1. 7 1473 210,43 245 176
podzim 2023 07.10.2023 ZA ŘEKOU 1. 16 3281 205,06 264 152
jaro 2023 06.05.2023 ZA ŘEKOU 2. 17 3561 209,47 300 161

Náhozy po hrách

jaro 2026 18.04.2026 ZA ŘEKOU 16 her

Hry 12345678
1–8 171 145 224 223 204
9–16 226 152 203 203 247 231
17–24 209 177 172 174 237

jaro 2025 12.04.2025 ZA ŘEKOU 17 her

Hry 12345678
1–8 184 157 182 223 243
9–16 182 240 235 163 156 212
17–24 211 177 186 178 231 221

podzim 2024 12.10.2024 ZA ŘEKOU 16 her

Hry 12345678
1–8 153 154 236 209 190 175
9–16 170 220 223 219 206
17–24 224 152 181 157 152

jaro 2024 13.04.2024 ZA ŘEKOU 7 her

Hry 12345678
1–8
9–16 176 206
17–24 181 245 216 235 214

podzim 2023 07.10.2023 ZA ŘEKOU 16 her

Hry 12345678
1–8 201 214 189 202 236
9–16 264 214 158 234 186 206
17–24 223 172 200 230 152

jaro 2023 06.05.2023 ZA ŘEKOU 17 her

Hry 12345678
1–8 161 188 184 221 214
9–16 245 173 185 210 203 300
17–24 173 231 243 217 234 179

Doplňková soutěž

U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.

RočníkSoutěž PočetPrůměr na hru
jaro 2026 split 21 1,31
jaro 2025 split 14 0,82
podzim 2024 7 19 1,19
jaro 2024 split 7 1,00
podzim 2023 split 16 1,00
jaro 2023 split 21 1,24