Dvořák Jaroslav
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 GAMA
54. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 16.02. | LAMPIÓNI | 164 | 143 | 149 | 3 | 164 | 143 | 152,00 | 2 | |||
| 3. HD | 23.02. | TRAKEŘI | 157 | 139 | 147 | 3 | 157 | 139 | 147,67 | 0 | |||
| 4. HD | 09.03. | DOBRÁCI | 144 | 134 | 149 | 145 | 138 | 140 | 6 | 149 | 134 | 141,67 | 0 |
| 6. HD | 31.03. | URNA | 146 | 153 | 126 | 131 | 151 | 130 | 6 | 153 | 126 | 139,50 | 0 |
| 7. HD | 13.04. | DALLAS | 132 | 124 | 134 | 3 | 134 | 124 | 130,00 | 0 | |||
| 8. HD | 28.04. | HUJAŘI | 148 | 109 | 122 | 3 | 148 | 109 | 126,33 | 2 | |||
| 9. HD | 11.05. | BABINEC | 136 | 137 | 134 | 112 | 137 | 137 | 6 | 137 | 112 | 132,17 | 0 |
| 11. HD | 01.06. | JMJ TEAM | 159 | 139 | 126 | 150 | 151 | 119 | 6 | 159 | 119 | 140,67 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 4992 celkem | 36 | 164 | 109 | 138,67 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 72 možných (8 %). Bez handicapu je průměr 134,67.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 GAMA
56. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | LAMPIÓNI | 143 | 141 | 158 | 3 | 158 | 141 | 147,33 | 2 | |||
| 4. HD | 22.09. | URNA | 142 | 181 | 166 | 135 | 162 | 117 | 6 | 181 | 117 | 150,50 | 2 |
| 6. HD | 13.10. | STATOVAR | 108 | 170 | 163 | 3 | 170 | 108 | 147,00 | 2 | |||
| 7. HD | 28.10. | TRAKEŘI | 140 | 149 | 158 | 3 | 158 | 140 | 149,00 | 0 | |||
| 8. HD | 10.11. | SMOG | 114 | 163 | 124 | 3 | 163 | 114 | 133,67 | 0 | |||
| 9. HD | 18.11. | HUJAŘI | 130 | 160 | 185 | 3 | 185 | 130 | 158,33 | 2 | |||
| 10. HD | 08.12. | DOBRÁCI | 140 | 122 | 96 | 3 | 140 | 96 | 119,33 | 0 | |||
| 11. HD | 15.12. | BABINEC | 150 | 132 | 129 | 131 | 89 | 180 | 6 | 180 | 89 | 135,17 | 0 |
| Celkem | 8 utkání | 4278 celkem | 30 | 185 | 89 | 142,60 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 60 možných (13 %). Bez handicapu je průměr 138,60.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 GAMA
52. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 10.02. | JEŠTĚŘI | 136 | 140 | 143 | 3 | 143 | 136 | 139,67 | 0 | |||
| 3. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 150 | 154 | 151 | 3 | 154 | 150 | 151,67 | 1 | |||
| 4. HD | 10.03. | TRAKEŘI | 124 | 160 | 138 | 144 | 146 | 151 | 6 | 160 | 124 | 143,83 | 0 |
| 5. HD | 17.03. | URNA | 149 | 136 | 161 | 3 | 161 | 136 | 148,67 | 0 | |||
| 7. HD | 24.04. | JMJ TEAM | 172 | 110 | 159 | 3 | 172 | 110 | 147,00 | 2 | |||
| 8. HD | 29.04. | HUJAŘI | 112 | 150 | 192 | 3 | 192 | 112 | 151,33 | 2 | |||
| 10. HD | 20.05. | STATOVAR | 143 | 158 | 140 | 152 | 156 | 148 | 6 | 158 | 140 | 149,50 | 2 |
| Celkem | 7 utkání | 3975 celkem | 27 | 192 | 110 | 147,22 | 7 | ||||||
Duelových bodů 7 z 54 možných (13 %). Bez handicapu je průměr 143,22.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 GAMA
58. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | JEŠTĚŘI | 113 | 180 | 131 | 3 | 180 | 113 | 141,33 | 0 | |||
| 3. HD | 03.09. | JMJ TEAM | 122 | 139 | 119 | 3 | 139 | 119 | 126,67 | 0 | |||
| 4. HD | 09.09. | HUJAŘI | 124 | 137 | 172 | 135 | 169 | 98 | 6 | 172 | 98 | 139,17 | 2 |
| 6. HD | 23.09. | STATOVAR | 154 | 173 | 186 | 3 | 186 | 154 | 171,00 | 2 | |||
| 7. HD | 14.10. | DOBRÁCI | 114 | 151 | 116 | 3 | 151 | 114 | 127,00 | 0 | |||
| Celkem | 5 utkání | 2533 celkem | 18 | 186 | 98 | 140,72 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 36 možných (11 %). Bez handicapu je průměr 136,72.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 GAMA
54. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | DOBRÁCI | 157 | 159 | 180 | 3 | 180 | 157 | 165,33 | 2 | |||
| 2. HD | 05.02. | TRAKEŘI | 183 | 168 | 141 | 123 | 153 | 105 | 6 | 183 | 105 | 145,50 | 2 |
| 3. HD | 19.02. | PERMONÍCI | 145 | 124 | 125 | 3 | 145 | 124 | 131,33 | 0 | |||
| 4. HD | 26.02. | LAMPIÓNI | 128 | 125 | 136 | 117 | 157 | 162 | 6 | 162 | 117 | 137,50 | 2 |
| 5. HD | 11.03. | JEŠTĚŘI | 121 | 130 | 168 | 3 | 168 | 121 | 139,67 | 0 | |||
| 6. HD | 19.03. | URNA | 133 | 107 | 137 | 127 | 151 | 120 | 6 | 151 | 107 | 129,17 | 0 |
| 7. HD | 02.04. | JMJ TEAM | 133 | 193 | 2 | 193 | 133 | 163,00 | 0 | ||||
| 8. HD | 16.04. | HUJAŘI | 145 | 141 | 158 | 136 | 138 | 160 | 6 | 160 | 136 | 146,33 | 4 |
| 9. HD | 30.04. | SMOG | 119 | 121 | 157 | 136 | 143 | 228 | 6 | 228 | 119 | 150,67 | 8 |
| 10. HD | 13.05. | STATOVAR | 106 | 153 | 182 | 114 | 172 | 136 | 6 | 182 | 106 | 143,83 | 0 |
| 11. HD | 20.05. | BABINEC | 168 | 140 | 135 | 120 | 147 | 110 | 6 | 168 | 110 | 136,67 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 7573 celkem | 53 | 228 | 105 | 142,89 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 106 možných (19 %). Bez handicapu je průměr 138,89.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 GAMA
49. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | JEŠTĚŘI | 152 | 134 | 153 | 3 | 153 | 134 | 146,33 | 0 | |||
| 2. HD | 29.08. | PERMONÍCI | 152 | 161 | 164 | 183 | 164 | 140 | 6 | 183 | 140 | 160,67 | 2 |
| 3. HD | 25.09. | HUJAŘI | 159 | 155 | 158 | 172 | 148 | 154 | 6 | 172 | 148 | 157,67 | 10 |
| 4. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 140 | 151 | 151 | 116 | 150 | 141 | 6 | 151 | 116 | 141,50 | 2 |
| 5. HD | 18.09. | URNA | 162 | 137 | 131 | 3 | 162 | 131 | 143,33 | 2 | |||
| 6. HD | 04.09. | STATOVAR | 150 | 150 | 152 | 118 | 143 | 202 | 6 | 202 | 118 | 152,50 | 5 |
| 7. HD | 09.10. | TRAFO | 140 | 167 | 146 | 3 | 167 | 140 | 151,00 | 2 | |||
| 8. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 171 | 139 | 139 | 166 | 139 | 174 | 6 | 174 | 139 | 154,67 | 2 |
| 9. HD | 07.11. | SMOG | 124 | 116 | 166 | 3 | 166 | 116 | 135,33 | 4 | |||
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 162 | 173 | 166 | 118 | 187 | 179 | 6 | 187 | 118 | 164,17 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | BABINEC | 176 | 162 | 150 | 124 | 159 | 165 | 6 | 176 | 124 | 156,00 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 8251 celkem | 54 | 202 | 116 | 152,80 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 108 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 148,80.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 GAMA
54. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | SMOG | 98 | 115 | 140 | 134 | 140 | 144 | 6 | 144 | 98 | 128,50 | 6 |
| 2. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 150 | 133 | 133 | 3 | 150 | 133 | 138,67 | 0 | |||
| 3. HD | 13.03. | HUJAŘI | 201 | 148 | 173 | 113 | 129 | 192 | 6 | 201 | 113 | 159,33 | 6 |
| 4. HD | 03.04. | TRAKEŘI | 114 | 182 | 163 | 174 | 155 | 143 | 6 | 182 | 114 | 155,17 | 4 |
| 5. HD | 12.04. | JEŠTĚŘI | 151 | 123 | 152 | 152 | 130 | 163 | 6 | 163 | 123 | 145,17 | 4 |
| 6. HD | 17.04. | URNA | 119 | 149 | 171 | 3 | 171 | 119 | 146,33 | 1 | |||
| 7. HD | 24.04. | LAMPIÓNI | 137 | 155 | 127 | 172 | 147 | 156 | 6 | 172 | 127 | 149,00 | 0 |
| 8. HD | 08.05. | STATOVAR | 111 | 159 | 141 | 143 | 160 | 185 | 6 | 185 | 111 | 149,83 | 0 |
| 9. HD | 24.05. | PERMONÍCI | 143 | 147 | 125 | 150 | 124 | 149 | 6 | 150 | 124 | 139,67 | 0 |
| 10. HD | 30.05. | BABINEC | 155 | 143 | 207 | 170 | 111 | 132 | 6 | 207 | 111 | 153,00 | 6 |
| 11. HD | 05.06. | TRAFO | 150 | 128 | 162 | 159 | 161 | 145 | 6 | 162 | 128 | 150,83 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 8838 celkem | 60 | 207 | 98 | 147,30 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 120 možných (24 %). Bez handicapu je průměr 143,30.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | KAMPERETAMPERE | 145 | 162 | 114 | 144 | 164 | 106 | 6 | 164 | 106 | 139,17 | 0 |
| 2. HD | 25.08. | TRAFO | 157 | 140 | 158 | 153 | 177 | 116 | 6 | 177 | 116 | 150,17 | 6 |
| 3. HD | 31.08. | JEŠTĚŘI | 132 | 112 | 122 | 169 | 148 | 126 | 6 | 169 | 112 | 134,83 | 2 |
| 4. HD | 05.09. | JMJ TEAM | 155 | 150 | 150 | 170 | 158 | 135 | 6 | 170 | 135 | 153,00 | 1 |
| 5. HD | 19.09. | HUJAŘI | 167 | 210 | 145 | 148 | 188 | 135 | 6 | 210 | 135 | 165,50 | 4 |
| 6. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 128 | 129 | 118 | 130 | 167 | 119 | 6 | 167 | 118 | 131,83 | 2 |
| 7. HD | 27.09. | LAMPIÓNI | 122 | 126 | 138 | 3 | 138 | 122 | 128,67 | 0 | |||
| 9. HD | 25.10. | STATOVAR | 152 | 167 | 140 | 162 | 168 | 168 | 6 | 168 | 140 | 159,50 | 2 |
| 10. HD | 21.11. | BABINEC | 164 | 132 | 156 | 150 | 133 | 146 | 6 | 164 | 132 | 146,83 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | SMOG | 190 | 128 | 164 | 3 | 190 | 128 | 160,67 | 4 | |||
| Celkem | 10 utkání | 7953 celkem | 54 | 210 | 106 | 147,28 | 27 | ||||||
Duelových bodů 27 z 108 možných (25 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | TRAKEŘI | 171 | 139 | 148 | 135 | 158 | 148 | 6 | 171 | 135 | 149,83 | 4 |
| 2. HD | 08.03. | SMOG | 142 | 170 | 161 | 146 | 4 | 170 | 142 | 154,75 | 4 | ||
| 3. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 138 | 117 | 115 | 3 | 138 | 115 | 123,33 | 2 | |||
| 4. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 168 | 161 | 128 | 131 | 162 | 130 | 6 | 168 | 128 | 146,67 | 2 |
| 5. HD | 29.03. | KAMPERETAMPERE | 172 | 160 | 160 | 177 | 121 | 207 | 6 | 207 | 121 | 166,17 | 4 |
| 6. HD | 04.04. | FAJNO PARTA | 162 | 123 | 136 | 176 | 150 | 168 | 6 | 176 | 123 | 152,50 | 4 |
| 7. HD | 11.04. | HUJAŘI | 170 | 127 | 130 | 3 | 170 | 127 | 142,33 | 2 | |||
| 8. HD | 15.03. | PERMONÍCI | 174 | 145 | 150 | 133 | 144 | 138 | 6 | 174 | 133 | 147,33 | 2 |
| 10. HD | 09.05. | JEŠTĚŘI | 169 | 153 | 122 | 167 | 211 | 138 | 6 | 211 | 122 | 160,00 | 6 |
| 11. HD | 30.05. | BABINEC | 136 | 185 | 173 | 149 | 167 | 151 | 6 | 185 | 136 | 160,17 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 7912 celkem | 52 | 211 | 115 | 152,15 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 104 možných (35 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | PERMONÍCI | 170 | 152 | 117 | 123 | 4 | 170 | 117 | 140,50 | 0 | ||
| 2. HD | 21.09. | SMOG | 117 | 100 | 137 | 132 | 99 | 117 | 6 | 137 | 99 | 117,00 | 6 |
| 3. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 120 | 139 | 138 | 3 | 139 | 120 | 132,33 | 0 | |||
| 4. HD | 11.10. | KAMPERETAMPERE | 145 | 167 | 134 | 154 | 128 | 136 | 6 | 167 | 128 | 144,00 | 2 |
| 5. HD | 13.09. | STATOVAR | 127 | 127 | 191 | 3 | 191 | 127 | 148,33 | 2 | |||
| 6. HD | 26.10. | LAMPIÓNI | 135 | 95 | 159 | 138 | 169 | 151 | 6 | 169 | 95 | 141,17 | 4 |
| 7. HD | 09.11. | HUJAŘI | 131 | 147 | 149 | 141 | 125 | 146 | 6 | 149 | 125 | 139,83 | 0 |
| 8. HD | 15.11. | MEXICO | 171 | 124 | 121 | 3 | 171 | 121 | 138,67 | 2 | |||
| 9. HD | 23.11. | BABINEC | 147 | 146 | 128 | 141 | 112 | 138 | 6 | 147 | 112 | 135,33 | 2 |
| 10. HD | 07.12. | JEŠTĚŘI | 146 | 128 | 165 | 121 | 113 | 164 | 6 | 165 | 113 | 139,50 | 2 |
| 11. HD | 13.12. | JMJ TEAM | 163 | 171 | 126 | 145 | 137 | 168 | 6 | 171 | 126 | 151,67 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 7631 celkem | 55 | 191 | 95 | 138,75 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 110 možných (18 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.03. | STATOVAR | 142 | 152 | 105 | 160 | 147 | 150 | 6 | 160 | 105 | 142,67 | 2 |
| 2. HD | 22.06. | SMOG | 126 | 179 | 167 | 150 | 176 | 147 | 6 | 179 | 126 | 157,50 | 8 |
| 3. HD | 17.02. | JEŠTĚŘI | 149 | 151 | 155 | 180 | 173 | 169 | 6 | 180 | 149 | 162,83 | 9 |
| 4. HD | 24.02. | TRAKEŘI | 137 | 136 | 136 | 152 | 144 | 135 | 6 | 152 | 135 | 140,00 | 0 |
| 5. HD | 10.02. | JMJ TEAM | 145 | 152 | 128 | 144 | 157 | 223 | 6 | 223 | 128 | 158,17 | 4 |
| 6. HD | 29.06. | LAMPIÓNI | 103 | 136 | 91 | 101 | 89 | 153 | 6 | 153 | 89 | 112,17 | 4 |
| 7. HD | 29.09. | KAMPERETAMPERE | 114 | 136 | 151 | 143 | 95 | 134 | 6 | 151 | 95 | 128,83 | 0 |
| 8. HD | 03.02. | MEXICO | 154 | 164 | 160 | 148 | 196 | 146 | 6 | 196 | 146 | 161,33 | 2 |
| 9. HD | 09.03. | BABINEC | 152 | 141 | 137 | 123 | 172 | 121 | 6 | 172 | 121 | 141,00 | 3 |
| 10. HD | 17.06. | HUJAŘI | 127 | 102 | 80 | 3 | 127 | 80 | 103,00 | 0 | |||
| 11. HD | 22.06. | PERMONÍCI | 116 | 98 | 120 | 134 | 101 | 110 | 6 | 134 | 98 | 113,17 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 8815 celkem | 63 | 223 | 80 | 139,92 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 126 možných (25 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | TRAKEŘI | 115 | 136 | 140 | 3 | 140 | 115 | 130,33 | 0 | |||
| 2. HD | 22.10. | JMJ TEAM | 177 | 179 | 160 | 130 | 184 | 172 | 6 | 184 | 130 | 167,00 | 6 |
| 3. HD | 23.10. | STATOVAR | 175 | 184 | 167 | 164 | 141 | 139 | 6 | 184 | 139 | 161,67 | 6 |
| 4. HD | 16.09. | MEXICO | 186 | 121 | 155 | 155 | 129 | 114 | 6 | 186 | 114 | 143,33 | 2 |
| 5. HD | 30.09. | KAMPERETAMPERE | 205 | 179 | 190 | 3 | 205 | 179 | 191,33 | 4 | |||
| 6. HD | 12.11. | SMOG | 172 | 186 | 163 | 151 | 171 | 158 | 6 | 186 | 151 | 166,83 | 10 |
| 7. HD | 23.09. | LAMPIÓNI | 110 | 147 | 172 | 164 | 165 | 192 | 6 | 192 | 110 | 158,33 | 6 |
| 8. HD | 28.10. | PERMONÍCI | 118 | 179 | 168 | 193 | 134 | 172 | 6 | 193 | 118 | 160,67 | 2 |
| 9. HD | 02.12. | HUJAŘI | 118 | 174 | 199 | 150 | 146 | 137 | 6 | 199 | 118 | 154,00 | 2 |
| 10. HD | 18.11. | BABINEC | 175 | 197 | 144 | 144 | 150 | 127 | 6 | 197 | 127 | 156,17 | 6 |
| 11. HD | 07.10. | JEŠTĚŘI | 155 | 157 | 167 | 172 | 137 | 159 | 6 | 172 | 137 | 157,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9520 celkem | 60 | 205 | 110 | 158,67 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 120 možných (42 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.02. | TRAKEŘI | 130 | 128 | 128 | 3 | 130 | 128 | 128,67 | 0 | |||
| 2. HD | 12.02. | MEXICO | 113 | 170 | 145 | 128 | 150 | 165 | 6 | 170 | 113 | 145,17 | 2 |
| 3. HD | 26.02. | LAMPIÓNI | 167 | 189 | 147 | 182 | 113 | 133 | 6 | 189 | 113 | 155,17 | 4 |
| 4. HD | 05.03. | HUJAŘI | 153 | 167 | 197 | 212 | 221 | 149 | 6 | 221 | 149 | 183,17 | 8 |
| 5. HD | 11.03. | JEŠTĚŘI | 134 | 140 | 155 | 169 | 170 | 147 | 6 | 170 | 134 | 152,50 | 8 |
| 6. HD | 18.03. | BABINEC | 162 | 174 | 159 | 168 | 135 | 179 | 6 | 179 | 135 | 162,83 | 8 |
| 7. HD | 25.03. | SMOG | 145 | 119 | 140 | 154 | 210 | 154 | 6 | 210 | 119 | 153,67 | 6 |
| 8. HD | 01.04. | JMJ TEAM | 153 | 118 | 147 | 172 | 192 | 174 | 6 | 192 | 118 | 159,33 | 2 |
| 9. HD | 23.04. | ONDRÁŠ | 106 | 182 | 168 | 153 | 148 | 160 | 6 | 182 | 106 | 152,83 | 2 |
| 10. HD | 08.05. | STATOVAR | 159 | 162 | 165 | 122 | 125 | 138 | 6 | 165 | 122 | 145,17 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 8845 celkem | 57 | 221 | 106 | 155,18 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 114 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | LAMPIÓNI | 153 | 132 | 147 | 145 | 157 | 126 | 6 | 157 | 126 | 143,33 | 4 |
| 2. HD | 03.09. | JEŠTĚŘI | 136 | 144 | 145 | 3 | 145 | 136 | 141,67 | 2 | |||
| 3. HD | 25.09. | STATOVAR | 183 | 132 | 154 | 194 | 177 | 142 | 6 | 194 | 132 | 163,67 | 4 |
| 4. HD | 22.10. | PERMONÍCI | 145 | 165 | 149 | 3 | 165 | 145 | 153,00 | 0 | |||
| 6. HD | 15.10. | MEXICO | 136 | 143 | 192 | 142 | 134 | 136 | 6 | 192 | 134 | 147,17 | 2 |
| 7. HD | 12.11. | HUJAŘI | 156 | 107 | 129 | 164 | 148 | 147 | 6 | 164 | 107 | 141,83 | 4 |
| 8. HD | 05.11. | JMJ TEAM | 135 | 151 | 127 | 115 | 134 | 124 | 6 | 151 | 115 | 131,00 | 4 |
| 9. HD | 08.10. | SMOG | 140 | 150 | 154 | 103 | 136 | 164 | 6 | 164 | 103 | 141,17 | 4 |
| 10. HD | 20.11. | ONDRÁŠ | 168 | 112 | 137 | 3 | 168 | 112 | 139,00 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | TRAKEŘI | 155 | 113 | 127 | 156 | 158 | 159 | 6 | 159 | 113 | 144,67 | 0 |
| Celkem | 10 utkání | 7378 celkem | 51 | 194 | 103 | 144,67 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 102 možných (24 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JADRAN | 148 | 143 | 131 | 149 | 132 | 139 | 6 | 149 | 131 | 140,33 | 2 |
| 2. HD | 12.02. | TRAKEŘI | 169 | 117 | 128 | 174 | 145 | 158 | 6 | 174 | 117 | 148,50 | 6 |
| 3. HD | 10.04. | SMOG | 137 | 113 | 150 | 190 | 164 | 140 | 6 | 190 | 113 | 149,00 | 6 |
| 4. HD | 07.05. | STATOVAR | 178 | 157 | 161 | 135 | 157 | 155 | 6 | 178 | 135 | 157,17 | 4 |
| 5. HD | 12.03. | JMJ TEAM | 151 | 164 | 168 | 130 | 118 | 155 | 6 | 168 | 118 | 147,67 | 2 |
| 6. HD | 03.04. | MEXICO | 120 | 131 | 131 | 204 | 140 | 175 | 6 | 204 | 120 | 150,17 | 4 |
| 7. HD | 27.03. | ONDRÁŠ | 150 | 180 | 175 | 164 | 140 | 128 | 6 | 180 | 128 | 156,17 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | LAMPIÓNI | 125 | 139 | 157 | 137 | 157 | 164 | 6 | 164 | 125 | 146,50 | 0 |
| 9. HD | 06.03. | PERMONÍCI | 142 | 167 | 208 | 182 | 124 | 165 | 6 | 208 | 124 | 164,67 | 6 |
| 10. HD | 30.04. | HUJAŘI | 158 | 127 | 134 | 148 | 135 | 157 | 6 | 158 | 127 | 143,17 | 2 |
| 11. HD | 08.05. | BABINEC | 134 | 138 | 160 | 174 | 146 | 126 | 6 | 174 | 126 | 146,33 | 5 |
| Celkem | 11 utkání | 9898 celkem | 66 | 208 | 113 | 149,97 | 43 | ||||||
Duelových bodů 43 z 132 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | BABINEC | 133 | 159 | 112 | 158 | 166 | 160 | 6 | 166 | 112 | 148,00 | 2 |
| 2. HD | 24.10. | ONDRÁŠ | 170 | 119 | 132 | 124 | 113 | 162 | 6 | 170 | 113 | 136,67 | 6 |
| 3. HD | 18.09. | HUJAŘI | 104 | 153 | 148 | 3 | 153 | 104 | 135,00 | 2 | |||
| 4. HD | 12.09. | MEXICO | 146 | 118 | 157 | 3 | 157 | 118 | 140,33 | 0 | |||
| 5. HD | 05.09. | STATOVAR | 116 | 158 | 117 | 165 | 99 | 107 | 6 | 165 | 99 | 127,00 | 0 |
| 6. HD | 16.10. | JMJ TEAM | 132 | 164 | 125 | 124 | 139 | 142 | 6 | 164 | 124 | 137,67 | 4 |
| 8. HD | 31.10. | PERMONÍCI | 103 | 140 | 132 | 118 | 155 | 128 | 6 | 155 | 103 | 129,33 | 2 |
| 10. HD | 14.11. | SMOG | 158 | 143 | 138 | 116 | 178 | 135 | 6 | 178 | 116 | 144,67 | 6 |
| 11. HD | 21.11. | JADRAN | 116 | 120 | 149 | 198 | 147 | 144 | 6 | 198 | 116 | 145,67 | 7 |
| Celkem | 9 utkání | 6640 celkem | 48 | 198 | 99 | 138,33 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 96 možných (30 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | JMJ TEAM | 173 | 135 | 178 | 183 | 108 | 141 | 6 | 183 | 108 | 153,00 | 4 |
| 2. HD | 21.02. | JADRAN | 148 | 137 | 118 | 130 | 129 | 165 | 6 | 165 | 118 | 137,83 | 4 |
| 3. HD | 06.03. | LAMPIÓNI | 139 | 120 | 147 | 3 | 147 | 120 | 135,33 | 2 | |||
| 4. HD | 28.02. | 3+1 | 150 | 156 | 124 | 180 | 136 | 142 | 6 | 180 | 124 | 148,00 | 8 |
| 5. HD | 14.03. | MEXICO | 103 | 158 | 153 | 210 | 171 | 173 | 6 | 210 | 103 | 161,33 | 8 |
| 6. HD | 21.03. | ONDRÁŠ | 139 | 154 | 141 | 172 | 148 | 137 | 6 | 172 | 137 | 148,50 | 0 |
| 7. HD | 13.03. | PERMONÍCI | 115 | 126 | 161 | 155 | 111 | 116 | 6 | 161 | 111 | 130,67 | 0 |
| 8. HD | 27.02. | SMOG | 111 | 183 | 158 | 167 | 132 | 145 | 6 | 183 | 111 | 149,33 | 8 |
| 9. HD | 18.04. | TRAKEŘI | 178 | 144 | 151 | 115 | 132 | 134 | 6 | 178 | 115 | 142,33 | 6 |
| 10. HD | 10.04. | HUJAŘI | 211 | 122 | 142 | 139 | 141 | 133 | 6 | 211 | 122 | 148,00 | 4 |
| 11. HD | 03.04. | BABINEC | 143 | 138 | 150 | 156 | 121 | 186 | 6 | 186 | 121 | 149,00 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 9214 celkem | 63 | 211 | 103 | 146,25 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 126 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 19.09. | JADRAN | 191 | 121 | 187 | 143 | 141 | 144 | 6 | 191 | 121 | 154,50 | 4 |
| 3. HD | 26.09. | TRAKEŘI | 156 | 125 | 147 | 171 | 146 | 129 | 6 | 171 | 125 | 145,67 | 4 |
| 4. HD | 28.09. | HUJAŘI | 150 | 120 | 166 | 223 | 139 | 126 | 6 | 223 | 120 | 154,00 | 4 |
| 5. HD | 10.10. | MEXICO | 153 | 128 | 156 | 170 | 123 | 158 | 6 | 170 | 123 | 148,00 | 2 |
| 6. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 118 | 128 | 168 | 3 | 168 | 118 | 138,00 | 0 | |||
| 9. HD | 14.11. | 3+1 | 141 | 137 | 138 | 139 | 133 | 133 | 6 | 141 | 133 | 136,83 | 4 |
| 10. HD | 22.11. | ONDRÁŠ | 158 | 155 | 156 | 151 | 158 | 112 | 6 | 158 | 112 | 148,33 | 2 |
| 11. HD | 28.11. | BABINEC | 137 | 122 | 181 | 137 | 124 | 169 | 6 | 181 | 122 | 145,00 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 6608 celkem | 45 | 223 | 112 | 146,84 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 90 možných (27 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 138 | 133 | 156 | 156 | 140 | 178 | 6 | 178 | 133 | 150,17 | 2 |
| 2. HD | 18.04. | LAMPIÓNI | 112 | 122 | 141 | 184 | 191 | 141 | 6 | 191 | 112 | 148,50 | 3 |
| 3. HD | 12.04. | 3+1 | 146 | 147 | 155 | 144 | 147 | 140 | 6 | 155 | 140 | 146,50 | 6 |
| 4. HD | 21.03. | DŮCHODCI | 146 | 178 | 150 | 172 | 210 | 149 | 6 | 210 | 146 | 167,50 | 6 |
| 5. HD | 05.04. | ONDRÁŠ | 192 | 116 | 192 | 151 | 103 | 159 | 6 | 192 | 103 | 152,17 | 4 |
| 6. HD | 11.04. | BISTRO | 108 | 158 | 129 | 122 | 225 | 125 | 6 | 225 | 108 | 144,50 | 6 |
| 7. HD | 23.02. | MEXICO | 148 | 139 | 119 | 164 | 131 | 138 | 6 | 164 | 119 | 139,83 | 0 |
| 8. HD | 25.04. | TRAKEŘI | 184 | 142 | 163 | 159 | 139 | 152 | 6 | 184 | 139 | 156,50 | 6 |
| 9. HD | 02.05. | BABINEC | 141 | 149 | 179 | 126 | 160 | 141 | 6 | 179 | 126 | 149,33 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 8130 celkem | 54 | 225 | 103 | 150,56 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 108 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.09. | BABINEC | 151 | 128 | 153 | 184 | 130 | 176 | 6 | 184 | 128 | 153,67 | 4 |
| 2. HD | 02.11. | PERMONÍCI | 132 | 143 | 144 | 176 | 137 | 127 | 6 | 176 | 127 | 143,17 | 1 |
| 3. HD | 28.09. | 3+1 | 174 | 146 | 162 | 135 | 136 | 138 | 6 | 174 | 135 | 148,50 | 2 |
| 4. HD | 05.10. | LAMPIÓNI | 116 | 114 | 121 | 152 | 149 | 136 | 6 | 152 | 114 | 131,33 | 0 |
| 5. HD | 13.10. | MEXICO | 148 | 150 | 127 | 145 | 122 | 136 | 6 | 150 | 122 | 138,00 | 0 |
| 6. HD | 20.10. | VOLEJBAL | 119 | 135 | 114 | 108 | 120 | 151 | 6 | 151 | 108 | 124,50 | 0 |
| 7. HD | 27.10. | ONDRÁŠ | 143 | 170 | 138 | 162 | 143 | 115 | 6 | 170 | 115 | 145,17 | 2 |
| 8. HD | 09.11. | DŮCHODCI | 162 | 141 | 119 | 139 | 117 | 126 | 6 | 162 | 117 | 134,00 | 2 |
| 9. HD | 17.11. | ŠOT | 157 | 147 | 131 | 142 | 117 | 177 | 6 | 177 | 117 | 145,17 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 7581 celkem | 54 | 184 | 108 | 140,39 | 11 | ||||||
Duelových bodů 11 z 108 možných (10 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.