Ožana Roman
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | DOBRÁCI | 164 | 157 | 136 | 3 | 164 | 136 | 152,33 | 2 | |||
| 3. HD | 08.09. | PERMONÍCI | 157 | 172 | 146 | 191 | 170 | 154 | 6 | 191 | 146 | 165,00 | 2 |
| 4. HD | 15.09. | JMJ TEAM | 232 | 150 | 196 | 139 | 160 | 152 | 6 | 232 | 139 | 171,50 | 4 |
| 5. HD | 21.09. | DALLAS | 143 | 187 | 167 | 3 | 187 | 143 | 165,67 | 0 | |||
| 6. HD | 28.09. | SMOG | 121 | 126 | 164 | 170 | 153 | 170 | 6 | 170 | 121 | 150,67 | 4 |
| 7. HD | 05.10. | TRAKEŘI | 163 | 160 | 158 | 143 | 162 | 134 | 6 | 163 | 134 | 153,33 | 0 |
| Celkem | 6 utkání | 4797 celkem | 30 | 232 | 121 | 159,90 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 60 možných (20 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 188 | 186 | 192 | 3 | 192 | 186 | 188,67 | 4 | |||
| 2. HD | 17.02. | PERMONÍCI | 182 | 168 | 178 | 148 | 154 | 154 | 6 | 182 | 148 | 164,00 | 4 |
| 3. HD | 24.02. | JMJ TEAM | 148 | 163 | 171 | 125 | 115 | 151 | 6 | 171 | 115 | 145,50 | 0 |
| 4. HD | 10.03. | STATOVAR | 155 | 136 | 146 | 141 | 168 | 208 | 6 | 208 | 136 | 159,00 | 2 |
| 5. HD | 16.03. | DALLAS | 165 | 197 | 154 | 176 | 194 | 149 | 6 | 197 | 149 | 172,50 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | DOBRÁCI | 168 | 179 | 149 | 174 | 149 | 144 | 6 | 179 | 144 | 160,50 | 6 |
| 7. HD | 14.04. | BABINEC | 125 | 174 | 178 | 195 | 158 | 140 | 6 | 195 | 125 | 161,67 | 4 |
| 8. HD | 28.04. | GAMA | 186 | 132 | 122 | 141 | 147 | 153 | 6 | 186 | 122 | 146,83 | 4 |
| 9. HD | 11.05. | SMOG | 195 | 155 | 162 | 161 | 168 | 159 | 6 | 195 | 155 | 166,67 | 4 |
| 10. HD | 18.05. | TRAKEŘI | 149 | 133 | 144 | 165 | 187 | 153 | 6 | 187 | 133 | 155,17 | 2 |
| 11. HD | 02.06. | URNA | 151 | 178 | 140 | 170 | 114 | 191 | 6 | 191 | 114 | 157,33 | 5 |
| Celkem | 11 utkání | 10101 celkem | 63 | 208 | 114 | 160,33 | 43 | ||||||
Duelových bodů 43 z 126 možných (34 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | DOBRÁCI | 121 | 170 | 152 | 121 | 170 | 153 | 6 | 170 | 121 | 147,83 | 4 |
| 3. HD | 15.09. | PERMONÍCI | 141 | 177 | 166 | 3 | 177 | 141 | 161,33 | 4 | |||
| 4. HD | 23.09. | JEŠTĚŘI | 189 | 181 | 151 | 3 | 189 | 151 | 173,67 | 4 | |||
| 5. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 182 | 194 | 151 | 134 | 198 | 116 | 6 | 198 | 116 | 162,50 | 4 |
| 6. HD | 14.10. | URNA | 164 | 159 | 198 | 180 | 112 | 161 | 6 | 198 | 112 | 162,33 | 4 |
| 7. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 148 | 155 | 160 | 3 | 160 | 148 | 154,33 | 0 | |||
| 9. HD | 18.11. | GAMA | 140 | 177 | 190 | 3 | 190 | 140 | 169,00 | 2 | |||
| 10. HD | 08.12. | BABINEC | 130 | 170 | 176 | 3 | 176 | 130 | 158,67 | 4 | |||
| 11. HD | 15.12. | SMOG | 154 | 150 | 145 | 3 | 154 | 145 | 149,67 | 2 | |||
| Celkem | 9 utkání | 5736 celkem | 36 | 198 | 112 | 159,33 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 72 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 109 | 192 | 160 | 3 | 192 | 109 | 153,67 | 2 | |||
| 3. HD | 25.02. | BABINEC | 153 | 152 | 191 | 145 | 187 | 138 | 6 | 191 | 138 | 161,00 | 6 |
| 4. HD | 11.03. | STATOVAR | 187 | 201 | 168 | 143 | 176 | 136 | 6 | 201 | 136 | 168,50 | 6 |
| 5. HD | 17.03. | LAMPIÓNI | 133 | 166 | 165 | 171 | 147 | 168 | 6 | 171 | 133 | 158,33 | 4 |
| 7. HD | 15.04. | PERMONÍCI | 167 | 189 | 161 | 128 | 147 | 143 | 6 | 189 | 128 | 155,83 | 2 |
| 8. HD | 29.04. | GAMA | 176 | 135 | 178 | 3 | 178 | 135 | 163,00 | 4 | |||
| 9. HD | 22.04. | SMOG | 173 | 113 | 143 | 157 | 164 | 168 | 6 | 173 | 113 | 153,00 | 5 |
| 10. HD | 19.05. | DOBRÁCI | 153 | 124 | 168 | 101 | 186 | 166 | 6 | 186 | 101 | 149,67 | 4 |
| 11. HD | 26.05. | JMJ TEAM | 120 | 179 | 160 | 3 | 179 | 120 | 153,00 | 2 | |||
| Celkem | 9 utkání | 7087 celkem | 45 | 201 | 101 | 157,49 | 35 | ||||||
Duelových bodů 35 z 90 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | BABINEC | 182 | 140 | 141 | 3 | 182 | 140 | 154,33 | 2 | |||
| 2. HD | 28.08. | JEŠTĚŘI | 134 | 155 | 161 | 3 | 161 | 134 | 150,00 | 4 | |||
| 3. HD | 02.09. | URNA | 171 | 140 | 147 | 161 | 127 | 146 | 6 | 171 | 127 | 148,67 | 0 |
| 4. HD | 09.09. | GAMA | 170 | 183 | 137 | 146 | 156 | 214 | 6 | 214 | 137 | 167,67 | 8 |
| 5. HD | 17.09. | LAMPIÓNI | 144 | 134 | 149 | 154 | 150 | 159 | 6 | 159 | 134 | 148,33 | 0 |
| 7. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 182 | 142 | 182 | 203 | 195 | 148 | 6 | 203 | 142 | 175,33 | 4 |
| 8. HD | 05.11. | DOBRÁCI | 137 | 171 | 148 | 3 | 171 | 137 | 152,00 | 2 | |||
| 9. HD | 11.11. | STATOVAR | 154 | 171 | 171 | 172 | 167 | 142 | 6 | 172 | 142 | 162,83 | 2 |
| 10. HD | 25.11. | SMOG | 148 | 158 | 129 | 152 | 113 | 145 | 6 | 158 | 113 | 140,83 | 0 |
| 11. HD | 09.12. | PERMONÍCI | 144 | 201 | 154 | 3 | 201 | 144 | 166,33 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 7530 celkem | 48 | 214 | 113 | 156,88 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 96 možných (23 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | TRAKEŘI | 176 | 150 | 154 | 147 | 124 | 154 | 6 | 176 | 124 | 150,83 | 2 |
| 2. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 165 | 159 | 166 | 195 | 202 | 140 | 6 | 202 | 140 | 171,17 | 4 |
| 3. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 198 | 156 | 130 | 158 | 136 | 205 | 6 | 205 | 130 | 163,83 | 4 |
| 4. HD | 22.04. | JEŠTĚŘI | 138 | 148 | 187 | 150 | 140 | 162 | 6 | 187 | 138 | 154,17 | 4 |
| 5. HD | 05.03. | URNA | 155 | 146 | 202 | 113 | 189 | 173 | 6 | 202 | 113 | 163,00 | 4 |
| 6. HD | 19.03. | STATOVAR | 176 | 133 | 132 | 3 | 176 | 132 | 147,00 | 0 | |||
| 7. HD | 08.04. | LAMPIÓNI | 165 | 161 | 135 | 115 | 167 | 5 | 167 | 115 | 148,60 | 2 | |
| 8. HD | 16.04. | GAMA | 178 | 164 | 159 | 129 | 187 | 199 | 6 | 199 | 129 | 169,33 | 8 |
| 10. HD | 14.05. | BABINEC | 130 | 231 | 195 | 3 | 231 | 130 | 185,33 | 4 | |||
| 11. HD | 21.05. | SMOG | 149 | 158 | 146 | 164 | 160 | 235 | 6 | 235 | 146 | 168,67 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 8586 celkem | 53 | 235 | 113 | 162,00 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 106 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 30.08. | JEŠTĚŘI | 123 | 169 | 151 | 159 | 176 | 155 | 6 | 176 | 123 | 155,50 | 2 |
| 3. HD | 25.09. | GAMA | 143 | 146 | 165 | 3 | 165 | 143 | 151,33 | 0 | |||
| 4. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 150 | 153 | 160 | 3 | 160 | 150 | 154,33 | 0 | |||
| 5. HD | 18.09. | LAMPIÓNI | 131 | 157 | 133 | 214 | 163 | 168 | 6 | 214 | 131 | 161,00 | 5 |
| 6. HD | 25.09. | URNA | 153 | 184 | 116 | 3 | 184 | 116 | 151,00 | 0 | |||
| 7. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 138 | 118 | 141 | 116 | 162 | 123 | 6 | 162 | 116 | 133,00 | 0 |
| 9. HD | 06.11. | BABINEC | 134 | 160 | 134 | 3 | 160 | 134 | 142,67 | 2 | |||
| 10. HD | 20.11. | STATOVAR | 181 | 157 | 147 | 181 | 168 | 205 | 6 | 205 | 147 | 173,17 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | JMJ TEAM | 169 | 183 | 118 | 178 | 165 | 136 | 6 | 183 | 118 | 158,17 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 6483 celkem | 42 | 214 | 116 | 154,36 | 23 | ||||||
Duelových bodů 23 z 84 možných (27 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | STATOVAR | 180 | 136 | 161 | 158 | 182 | 184 | 6 | 184 | 136 | 166,83 | 8 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 167 | 157 | 143 | 147 | 184 | 141 | 6 | 184 | 141 | 156,50 | 4 |
| 4. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 149 | 206 | 134 | 185 | 166 | 189 | 6 | 206 | 134 | 171,50 | 8 |
| 5. HD | 12.04. | JMJ TEAM | 150 | 135 | 156 | 174 | 186 | 197 | 6 | 197 | 135 | 166,33 | 8 |
| 6. HD | 17.04. | PERMONÍCI | 124 | 167 | 144 | 145 | 140 | 127 | 6 | 167 | 124 | 141,17 | 2 |
| 7. HD | 01.05. | URNA | 213 | 159 | 176 | 152 | 141 | 149 | 6 | 213 | 141 | 165,00 | 1 |
| 9. HD | 23.05. | BABINEC | 144 | 173 | 155 | 201 | 157 | 194 | 6 | 201 | 144 | 170,67 | 6 |
| 10. HD | 29.05. | TRAKEŘI | 200 | 150 | 135 | 200 | 201 | 191 | 6 | 201 | 135 | 179,50 | 8 |
| 11. HD | 06.06. | JEŠTĚŘI | 148 | 167 | 149 | 182 | 172 | 140 | 6 | 182 | 140 | 159,67 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8863 celkem | 54 | 213 | 124 | 164,13 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 108 možných (45 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 19.09. | GAMA | 152 | 139 | 193 | 170 | 185 | 206 | 6 | 206 | 139 | 174,17 | 7 |
| 6. HD | 18.10. | SMOG | 171 | 139 | 191 | 163 | 205 | 191 | 6 | 205 | 139 | 176,67 | 10 |
| 7. HD | 21.11. | JMJ TEAM | 184 | 135 | 148 | 122 | 147 | 164 | 6 | 184 | 122 | 150,00 | 0 |
| 8. HD | 24.10. | BABINEC | 172 | 133 | 152 | 159 | 198 | 161 | 6 | 198 | 133 | 162,50 | 8 |
| 10. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 136 | 184 | 129 | 167 | 202 | 168 | 6 | 202 | 129 | 164,33 | 6 |
| 11. HD | 06.12. | JEŠTĚŘI | 179 | 187 | 131 | 179 | 115 | 188 | 6 | 188 | 115 | 163,17 | 6 |
| Celkem | 6 utkání | 5945 celkem | 36 | 206 | 115 | 165,14 | 37 | ||||||
Duelových bodů 37 z 72 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.03. | FAJNO PARTA | 146 | 127 | 153 | 140 | 4 | 153 | 127 | 141,50 | 0 | ||
| 3. HD | 07.03. | PERMONÍCI | 182 | 151 | 117 | 3 | 182 | 117 | 150,00 | 2 | |||
| 4. HD | 04.04. | STATOVAR | 191 | 124 | 140 | 3 | 191 | 124 | 151,67 | 2 | |||
| 5. HD | 28.03. | SMOG | 161 | 182 | 168 | 164 | 177 | 155 | 6 | 182 | 155 | 167,83 | 6 |
| 6. HD | 30.05. | KAMPERETAMPERE | 115 | 187 | 199 | 202 | 147 | 159 | 6 | 202 | 115 | 168,17 | 6 |
| 7. HD | 11.04. | GAMA | 158 | 147 | 155 | 158 | 135 | 164 | 6 | 164 | 135 | 152,83 | 8 |
| 9. HD | 09.05. | LAMPIÓNI | 140 | 135 | 149 | 3 | 149 | 135 | 141,33 | 2 | |||
| 10. HD | 16.05. | BABINEC | 140 | 152 | 156 | 189 | 149 | 152 | 6 | 189 | 140 | 156,33 | 4 |
| 11. HD | 25.04. | JMJ TEAM | 132 | 137 | 177 | 165 | 207 | 118 | 6 | 207 | 118 | 156,00 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 6702 celkem | 43 | 207 | 115 | 155,86 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 86 možných (42 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.09. | BABINEC | 160 | 184 | 169 | 163 | 154 | 190 | 6 | 190 | 154 | 170,00 | 10 |
| 2. HD | 14.09. | LAMPIÓNI | 162 | 127 | 150 | 157 | 148 | 117 | 6 | 162 | 117 | 143,50 | 4 |
| 3. HD | 27.09. | PERMONÍCI | 174 | 141 | 168 | 132 | 181 | 175 | 6 | 181 | 132 | 161,83 | 4 |
| 4. HD | 11.10. | SMOG | 178 | 148 | 135 | 168 | 159 | 149 | 6 | 178 | 135 | 156,17 | 10 |
| 5. HD | 18.10. | JMJ TEAM | 209 | 170 | 170 | 194 | 189 | 158 | 6 | 209 | 158 | 181,67 | 6 |
| 6. HD | 26.10. | MEXICO | 159 | 130 | 152 | 143 | 195 | 172 | 6 | 195 | 130 | 158,50 | 6 |
| 7. HD | 09.11. | GAMA | 179 | 181 | 172 | 3 | 181 | 172 | 177,33 | 6 | |||
| 8. HD | 15.11. | TRAKEŘI | 178 | 156 | 181 | 3 | 181 | 156 | 171,67 | 6 | |||
| 9. HD | 22.11. | JEŠTĚŘI | 151 | 158 | 213 | 3 | 213 | 151 | 174,00 | 2 | |||
| 10. HD | 06.12. | STATOVAR | 172 | 217 | 131 | 221 | 162 | 119 | 6 | 221 | 119 | 170,33 | 4 |
| 11. HD | 14.12. | KAMPERETAMPERE | 132 | 201 | 176 | 3 | 201 | 132 | 169,67 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8930 celkem | 54 | 221 | 117 | 165,37 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 108 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.02. | MEXICO | 162 | 169 | 171 | 3 | 171 | 162 | 167,33 | 2 | |||
| 3. HD | 10.02. | SMOG | 144 | 197 | 162 | 147 | 155 | 160 | 6 | 197 | 144 | 160,83 | 6 |
| 4. HD | 09.06. | JMJ TEAM | 172 | 171 | 158 | 125 | 143 | 208 | 6 | 208 | 125 | 162,83 | 6 |
| 5. HD | 05.10. | BABINEC | 153 | 131 | 152 | 151 | 144 | 201 | 6 | 201 | 131 | 155,33 | 7 |
| 6. HD | 02.03. | TRAKEŘI | 189 | 210 | 230 | 159 | 199 | 143 | 6 | 230 | 143 | 188,33 | 8 |
| 8. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 162 | 188 | 150 | 3 | 188 | 150 | 166,67 | 4 | |||
| 9. HD | 16.06. | STATOVAR | 190 | 168 | 156 | 186 | 190 | 210 | 6 | 210 | 156 | 183,33 | 8 |
| 10. HD | 17.06. | GAMA | 165 | 199 | 189 | 164 | 180 | 162 | 6 | 199 | 162 | 176,50 | 8 |
| 11. HD | 22.06. | JEŠTĚŘI | 156 | 130 | 159 | 135 | 145 | 142 | 6 | 159 | 130 | 144,50 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8032 celkem | 48 | 230 | 125 | 167,33 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 96 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | LAMPIÓNI | 163 | 160 | 185 | 3 | 185 | 160 | 169,33 | 4 | |||
| 2. HD | 23.09. | BABINEC | 196 | 154 | 141 | 178 | 171 | 160 | 6 | 196 | 141 | 166,67 | 8 |
| 4. HD | 17.09. | PERMONÍCI | 138 | 157 | 159 | 3 | 159 | 138 | 151,33 | 0 | |||
| 5. HD | 30.09. | JEŠTĚŘI | 178 | 162 | 155 | 172 | 175 | 168 | 6 | 178 | 155 | 168,33 | 6 |
| 6. HD | 09.09. | TRAKEŘI | 137 | 158 | 168 | 175 | 197 | 214 | 6 | 214 | 137 | 174,83 | 10 |
| 7. HD | 14.10. | MEXICO | 190 | 135 | 175 | 3 | 190 | 135 | 166,67 | 4 | |||
| 8. HD | 28.10. | SMOG | 154 | 156 | 159 | 162 | 168 | 171 | 6 | 171 | 154 | 161,67 | 10 |
| 9. HD | 02.12. | GAMA | 122 | 152 | 121 | 144 | 169 | 182 | 6 | 182 | 121 | 148,33 | 6 |
| 10. HD | 12.11. | JMJ TEAM | 143 | 161 | 152 | 146 | 169 | 192 | 6 | 192 | 143 | 160,50 | 6 |
| 11. HD | 26.11. | STATOVAR | 161 | 208 | 166 | 3 | 208 | 161 | 178,33 | 4 | |||
| Celkem | 10 utkání | 7879 celkem | 48 | 214 | 121 | 164,15 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 96 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | STATOVAR | 199 | 102 | 184 | 3 | 199 | 102 | 161,67 | 4 | |||
| 2. HD | 12.02. | TRAKEŘI | 169 | 181 | 142 | 156 | 177 | 182 | 6 | 182 | 142 | 167,83 | 7 |
| 3. HD | 26.02. | SMOG | 192 | 174 | 165 | 3 | 192 | 165 | 177,00 | 4 | |||
| 5. HD | 18.03. | ONDRÁŠ | 139 | 202 | 144 | 3 | 202 | 139 | 161,67 | 4 | |||
| 6. HD | 25.03. | JEŠTĚŘI | 149 | 147 | 155 | 129 | 158 | 145 | 6 | 158 | 129 | 147,17 | 6 |
| 7. HD | 01.04. | BABINEC | 151 | 184 | 168 | 179 | 124 | 165 | 6 | 184 | 124 | 161,83 | 8 |
| 8. HD | 08.05. | MEXICO | 135 | 159 | 135 | 3 | 159 | 135 | 143,00 | 2 | |||
| 9. HD | 23.04. | PERMONÍCI | 213 | 173 | 146 | 162 | 180 | 139 | 6 | 213 | 139 | 168,83 | 4 |
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 167 | 154 | 165 | 114 | 169 | 167 | 6 | 169 | 114 | 156,00 | 2 |
| 11. HD | 20.05. | LAMPIÓNI | 170 | 168 | 135 | 169 | 156 | 136 | 6 | 170 | 135 | 155,67 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 7674 celkem | 48 | 213 | 102 | 159,88 | 45 | ||||||
Duelových bodů 45 z 96 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 157 | 209 | 181 | 178 | 116 | 160 | 6 | 209 | 116 | 166,83 | 10 |
| 4. HD | 24.09. | BABINEC | 125 | 147 | 168 | 181 | 191 | 150 | 6 | 191 | 125 | 160,33 | 8 |
| 5. HD | 06.11. | JMJ TEAM | 159 | 157 | 178 | 168 | 198 | 170 | 6 | 198 | 157 | 171,67 | 10 |
| 6. HD | 17.09. | STATOVAR | 141 | 193 | 147 | 196 | 179 | 164 | 6 | 196 | 141 | 170,00 | 4 |
| 7. HD | 12.11. | GAMA | 160 | 177 | 159 | 3 | 177 | 159 | 165,33 | 4 | |||
| 8. HD | 25.09. | MEXICO | 167 | 169 | 152 | 3 | 169 | 152 | 162,67 | 2 | |||
| 10. HD | 26.11. | SMOG | 180 | 156 | 182 | 121 | 4 | 182 | 121 | 159,75 | 4 | ||
| 11. HD | 29.10. | ONDRÁŠ | 163 | 158 | 165 | 167 | 152 | 158 | 6 | 167 | 152 | 160,50 | 0 |
| Celkem | 8 utkání | 6599 celkem | 40 | 209 | 116 | 164,98 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 80 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | TRAKEŘI | 150 | 118 | 170 | 152 | 188 | 155 | 6 | 188 | 118 | 155,50 | 4 |
| 2. HD | 12.02. | JMJ TEAM | 189 | 167 | 178 | 199 | 124 | 205 | 6 | 205 | 124 | 177,00 | 9 |
| 3. HD | 12.03. | LAMPIÓNI | 157 | 155 | 213 | 177 | 173 | 143 | 6 | 213 | 143 | 169,67 | 2 |
| 5. HD | 20.03. | BABINEC | 167 | 169 | 166 | 166 | 200 | 178 | 6 | 200 | 166 | 174,33 | 12 |
| 7. HD | 19.04. | PERMONÍCI | 146 | 179 | 133 | 157 | 173 | 186 | 6 | 186 | 133 | 162,33 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | ONDRÁŠ | 159 | 119 | 157 | 165 | 165 | 180 | 6 | 180 | 119 | 157,50 | 4 |
| 9. HD | 03.04. | STATOVAR | 167 | 151 | 175 | 157 | 140 | 160 | 6 | 175 | 140 | 158,33 | 0 |
| 10. HD | 30.04. | GAMA | 151 | 179 | 177 | 194 | 162 | 140 | 6 | 194 | 140 | 167,17 | 8 |
| 11. HD | 07.05. | JADRAN | 200 | 186 | 157 | 187 | 154 | 223 | 6 | 223 | 154 | 184,50 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 9038 celkem | 54 | 223 | 118 | 167,37 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 108 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | JMJ TEAM | 130 | 164 | 159 | 158 | 139 | 126 | 6 | 164 | 126 | 146,00 | 8 |
| 4. HD | 25.09. | SMOG | 183 | 180 | 140 | 177 | 157 | 173 | 6 | 183 | 140 | 168,33 | 12 |
| 5. HD | 02.10. | ONDRÁŠ | 173 | 167 | 177 | 172 | 147 | 178 | 6 | 178 | 147 | 169,00 | 0 |
| 6. HD | 16.10. | TRAKEŘI | 190 | 139 | 223 | 180 | 123 | 164 | 6 | 223 | 123 | 169,83 | 8 |
| 7. HD | 23.10. | JADRAN | 215 | 167 | 191 | 157 | 141 | 195 | 6 | 215 | 141 | 177,67 | 6 |
| 8. HD | 13.11. | MEXICO | 163 | 123 | 169 | 183 | 152 | 177 | 6 | 183 | 123 | 161,17 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 167 | 179 | 160 | 146 | 198 | 157 | 6 | 198 | 146 | 167,83 | 4 |
| 10. HD | 14.11. | BABINEC | 171 | 164 | 186 | 163 | 121 | 179 | 6 | 186 | 121 | 164,00 | 8 |
| 11. HD | 30.10. | LAMPIÓNI | 165 | 156 | 199 | 156 | 161 | 133 | 6 | 199 | 133 | 161,67 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 8913 celkem | 54 | 223 | 121 | 165,06 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 108 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.04. | SMOG | 167 | 178 | 171 | 161 | 173 | 160 | 6 | 178 | 160 | 168,33 | 10 |
| 2. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 175 | 176 | 183 | 235 | 197 | 158 | 6 | 235 | 158 | 187,33 | 12 |
| 3. HD | 27.02. | MEXICO | 150 | 172 | 224 | 172 | 187 | 151 | 6 | 224 | 150 | 176,00 | 8 |
| 4. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 200 | 175 | 162 | 149 | 166 | 178 | 6 | 200 | 149 | 171,67 | 6 |
| 6. HD | 06.03. | PERMONÍCI | 119 | 129 | 248 | 180 | 189 | 164 | 6 | 248 | 119 | 171,50 | 2 |
| 7. HD | 02.05. | JADRAN | 125 | 198 | 164 | 154 | 179 | 181 | 6 | 198 | 125 | 166,83 | 4 |
| 8. HD | 27.03. | BABINEC | 204 | 158 | 183 | 134 | 190 | 175 | 6 | 204 | 134 | 174,00 | 10 |
| 9. HD | 21.02. | 3+1 | 148 | 156 | 141 | 156 | 178 | 165 | 6 | 178 | 141 | 157,33 | 6 |
| 10. HD | 10.04. | GAMA | 188 | 164 | 138 | 3 | 188 | 138 | 163,33 | 5 | |||
| 11. HD | 09.05. | JMJ TEAM | 160 | 172 | 143 | 3 | 172 | 143 | 158,33 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9203 celkem | 54 | 248 | 119 | 170,43 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 108 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 152 | 94 | 157 | 3 | 157 | 94 | 134,33 | 0 | |||
| 2. HD | 06.12. | LAMPIÓNI | 152 | 135 | 201 | 163 | 163 | 146 | 6 | 201 | 135 | 160,00 | 6 |
| 4. HD | 28.09. | GAMA | 173 | 125 | 166 | 150 | 120 | 167 | 6 | 173 | 120 | 150,17 | 5 |
| 6. HD | 25.10. | ONDRÁŠ | 118 | 141 | 157 | 181 | 150 | 159 | 6 | 181 | 118 | 151,00 | 4 |
| 8. HD | 08.11. | 3+1 | 148 | 92 | 157 | 167 | 135 | 168 | 6 | 168 | 92 | 144,50 | 7 |
| 9. HD | 28.11. | MEXICO | 161 | 113 | 136 | 199 | 181 | 132 | 6 | 199 | 113 | 153,67 | 4 |
| 10. HD | 15.11. | BISTRO | 178 | 162 | 171 | 190 | 146 | 179 | 6 | 190 | 146 | 171,00 | 12 |
| 11. HD | 22.11. | JADRAN | 172 | 158 | 152 | 159 | 178 | 201 | 6 | 201 | 152 | 170,00 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 7005 celkem | 45 | 201 | 92 | 155,67 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 90 možných (49 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.