Frydrych Tomáš
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DALLAS | 164 | 179 | 172 | 199 | 184 | 154 | 6 | 199 | 154 | 175,33 | 8 |
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 176 | 187 | 152 | 212 | 199 | 194 | 6 | 212 | 152 | 186,67 | 2 |
| 3. HD | 08.09. | TRAKEŘI | 196 | 224 | 180 | 185 | 216 | 215 | 6 | 224 | 180 | 202,67 | 10 |
| 4. HD | 14.09. | SMOG | 201 | 141 | 176 | 169 | 159 | 209 | 6 | 209 | 141 | 175,83 | 6 |
| 5. HD | 22.09. | GAMA | 227 | 190 | 179 | 190 | 175 | 203 | 6 | 227 | 175 | 194,00 | 10 |
| 7. HD | 06.10. | DRACI | 179 | 182 | 159 | 188 | 248 | 135 | 6 | 248 | 135 | 181,83 | 8 |
| Celkem | 6 utkání | 6698 celkem | 36 | 248 | 135 | 186,06 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 72 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | GAMA | 170 | 193 | 160 | 170 | 161 | 204 | 6 | 204 | 160 | 176,33 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | TRAKEŘI | 202 | 179 | 169 | 189 | 192 | 234 | 6 | 234 | 169 | 194,17 | 11 |
| 3. HD | 24.02. | URNA | 181 | 149 | 222 | 127 | 190 | 184 | 6 | 222 | 127 | 175,50 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | HUJAŘI | 176 | 189 | 191 | 177 | 224 | 192 | 6 | 224 | 176 | 191,50 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | PERMONÍCI | 213 | 177 | 191 | 162 | 223 | 169 | 6 | 223 | 162 | 189,17 | 8 |
| 7. HD | 13.04. | LAMPIÓNI | 193 | 201 | 211 | 209 | 161 | 176 | 6 | 211 | 161 | 191,83 | 8 |
| 8. HD | 27.04. | SMOG | 180 | 192 | 192 | 168 | 168 | 168 | 6 | 192 | 168 | 178,00 | 10 |
| 9. HD | 12.05. | JMJ TEAM | 181 | 171 | 214 | 146 | 182 | 213 | 6 | 214 | 146 | 184,50 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | BABINEC | 168 | 196 | 183 | 171 | 134 | 181 | 6 | 196 | 134 | 172,17 | 2 |
| 11. HD | 01.06. | DALLAS | 197 | 191 | 177 | 182 | 203 | 168 | 6 | 203 | 168 | 186,33 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 11037 celkem | 60 | 234 | 127 | 183,95 | 77 | ||||||
Duelových bodů 77 z 120 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | TRAKEŘI | 151 | 162 | 187 | 145 | 197 | 182 | 6 | 197 | 145 | 170,67 | 6 |
| 2. HD | 09.09. | PERMONÍCI | 198 | 163 | 158 | 182 | 163 | 236 | 6 | 236 | 158 | 183,33 | 8 |
| 3. HD | 15.09. | BABINEC | 193 | 176 | 168 | 164 | 141 | 194 | 6 | 194 | 141 | 172,67 | 6 |
| 4. HD | 23.09. | JMJ TEAM | 180 | 194 | 244 | 171 | 235 | 215 | 6 | 244 | 171 | 206,50 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | SMOG | 216 | 179 | 162 | 3 | 216 | 162 | 185,67 | 6 | |||
| 6. HD | 13.10. | GAMA | 171 | 143 | 186 | 177 | 171 | 190 | 6 | 190 | 143 | 173,00 | 7 |
| 7. HD | 27.10. | DOBRÁCI | 150 | 189 | 189 | 182 | 161 | 197 | 6 | 197 | 150 | 178,00 | 5 |
| 8. HD | 03.11. | HUJAŘI | 212 | 182 | 126 | 158 | 157 | 159 | 6 | 212 | 126 | 165,67 | 2 |
| 9. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 188 | 213 | 183 | 156 | 157 | 237 | 6 | 237 | 156 | 189,00 | 4 |
| 10. HD | 01.12. | URNA | 213 | 179 | 178 | 212 | 193 | 181 | 6 | 213 | 178 | 192,67 | 6 |
| 11. HD | 15.12. | JEŠTĚŘI | 184 | 139 | 222 | 245 | 187 | 193 | 6 | 245 | 139 | 195,00 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11516 celkem | 63 | 245 | 126 | 182,79 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 126 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | JMJ TEAM | 164 | 203 | 185 | 152 | 197 | 191 | 6 | 203 | 152 | 182,00 | 6 |
| 2. HD | 10.02. | DOBRÁCI | 204 | 203 | 179 | 173 | 159 | 204 | 6 | 204 | 159 | 187,00 | 6 |
| 4. HD | 11.03. | HUJAŘI | 222 | 194 | 245 | 179 | 181 | 172 | 6 | 245 | 172 | 198,83 | 10 |
| 5. HD | 17.03. | SMOG | 200 | 159 | 173 | 188 | 189 | 184 | 6 | 200 | 159 | 182,17 | 10 |
| 6. HD | 31.03. | PERMONÍCI | 212 | 201 | 161 | 202 | 224 | 182 | 6 | 224 | 161 | 197,00 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | LAMPIÓNI | 168 | 169 | 202 | 157 | 213 | 224 | 6 | 224 | 157 | 188,83 | 8 |
| 9. HD | 22.04. | BABINEC | 167 | 180 | 210 | 164 | 167 | 206 | 6 | 210 | 164 | 182,33 | 10 |
| 10. HD | 20.05. | GAMA | 171 | 142 | 193 | 175 | 162 | 170 | 6 | 193 | 142 | 168,83 | 8 |
| 11. HD | 26.05. | JEŠTĚŘI | 168 | 181 | 188 | 135 | 185 | 181 | 6 | 188 | 135 | 173,00 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 9960 celkem | 54 | 245 | 135 | 184,44 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 108 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | PERMONÍCI | 147 | 159 | 171 | 169 | 164 | 150 | 6 | 171 | 147 | 160,00 | 2 |
| 2. HD | 28.08. | SMOG | 191 | 214 | 180 | 169 | 168 | 234 | 6 | 234 | 168 | 192,67 | 8 |
| 3. HD | 02.09. | BABINEC | 159 | 192 | 156 | 203 | 228 | 197 | 6 | 228 | 156 | 189,17 | 8 |
| 5. HD | 16.09. | DOBRÁCI | 200 | 143 | 160 | 175 | 180 | 167 | 6 | 200 | 143 | 170,83 | 8 |
| 6. HD | 23.09. | GAMA | 180 | 167 | 196 | 215 | 159 | 205 | 6 | 215 | 159 | 187,00 | 10 |
| 7. HD | 14.10. | JEŠTĚŘI | 161 | 170 | 178 | 204 | 158 | 188 | 6 | 204 | 158 | 176,50 | 10 |
| 8. HD | 28.10. | URNA | 175 | 198 | 195 | 202 | 198 | 156 | 6 | 202 | 156 | 187,33 | 2 |
| 9. HD | 11.11. | HUJAŘI | 162 | 201 | 221 | 147 | 4 | 221 | 147 | 182,75 | 4 | ||
| 10. HD | 18.11. | LAMPIÓNI | 175 | 246 | 206 | 182 | 173 | 148 | 6 | 246 | 148 | 188,33 | 10 |
| 11. HD | 10.12. | TRAKEŘI | 200 | 160 | 189 | 156 | 180 | 179 | 6 | 200 | 156 | 177,33 | 5 |
| Celkem | 10 utkání | 10506 celkem | 58 | 246 | 143 | 181,14 | 67 | ||||||
Duelových bodů 67 z 116 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | LAMPIÓNI | 144 | 161 | 169 | 211 | 177 | 167 | 6 | 211 | 144 | 171,50 | 4 |
| 2. HD | 05.02. | BABINEC | 174 | 170 | 131 | 169 | 183 | 200 | 6 | 200 | 131 | 171,17 | 6 |
| 3. HD | 20.02. | SMOG | 221 | 213 | 154 | 167 | 194 | 161 | 6 | 221 | 154 | 185,00 | 10 |
| 4. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 171 | 201 | 203 | 184 | 181 | 200 | 6 | 203 | 171 | 190,00 | 10 |
| 5. HD | 11.03. | JMJ TEAM | 171 | 181 | 139 | 179 | 159 | 165 | 6 | 181 | 139 | 165,67 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | HUJAŘI | 214 | 188 | 126 | 202 | 181 | 161 | 6 | 214 | 126 | 178,67 | 8 |
| 7. HD | 08.04. | DOBRÁCI | 169 | 180 | 152 | 181 | 165 | 177 | 6 | 181 | 152 | 170,67 | 6 |
| 8. HD | 22.04. | TRAKEŘI | 150 | 170 | 210 | 196 | 190 | 179 | 6 | 210 | 150 | 182,50 | 8 |
| 9. HD | 29.04. | URNA | 180 | 205 | 138 | 182 | 212 | 170 | 6 | 212 | 138 | 181,17 | 8 |
| 10. HD | 13.05. | GAMA | 207 | 164 | 193 | 168 | 180 | 195 | 6 | 207 | 164 | 184,50 | 12 |
| 11. HD | 20.05. | JEŠTĚŘI | 148 | 181 | 194 | 147 | 129 | 149 | 6 | 194 | 129 | 158,00 | 5 |
| Celkem | 11 utkání | 11633 celkem | 66 | 221 | 126 | 176,26 | 83 | ||||||
Duelových bodů 83 z 132 možných (63 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | JMJ TEAM | 158 | 191 | 189 | 181 | 180 | 153 | 6 | 191 | 153 | 175,33 | 12 |
| 2. HD | 29.08. | BABINEC | 204 | 223 | 173 | 170 | 134 | 202 | 6 | 223 | 134 | 184,33 | 8 |
| 3. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 196 | 162 | 195 | 174 | 172 | 5 | 196 | 162 | 179,80 | 8 | |
| 4. HD | 11.09. | SMOG | 135 | 170 | 171 | 162 | 171 | 159 | 6 | 171 | 135 | 161,33 | 10 |
| 5. HD | 19.09. | TRAFO | 178 | 172 | 171 | 177 | 179 | 172 | 6 | 179 | 171 | 174,83 | 10 |
| 6. HD | 04.09. | GAMA | 167 | 162 | 181 | 202 | 256 | 149 | 6 | 256 | 149 | 186,17 | 12 |
| 7. HD | 09.10. | JEŠTĚŘI | 168 | 157 | 209 | 150 | 168 | 201 | 6 | 209 | 150 | 175,50 | 7 |
| 8. HD | 23.10. | PERMONÍCI | 151 | 160 | 186 | 203 | 201 | 199 | 6 | 203 | 151 | 183,33 | 8 |
| 9. HD | 06.11. | LAMPIÓNI | 191 | 173 | 183 | 204 | 186 | 170 | 6 | 204 | 170 | 184,50 | 0 |
| 10. HD | 20.11. | HUJAŘI | 160 | 150 | 173 | 203 | 182 | 160 | 6 | 203 | 150 | 171,33 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | URNA | 202 | 159 | 188 | 174 | 203 | 177 | 6 | 203 | 159 | 183,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11582 celkem | 65 | 256 | 134 | 178,18 | 89 | ||||||
Duelových bodů 89 z 130 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | HUJAŘI | 189 | 144 | 176 | 156 | 163 | 156 | 6 | 189 | 144 | 164,00 | 2 |
| 2. HD | 01.03. | LAMPIÓNI | 158 | 166 | 225 | 162 | 153 | 181 | 6 | 225 | 153 | 174,17 | 5 |
| 3. HD | 14.03. | SMOG | 169 | 213 | 195 | 172 | 188 | 189 | 6 | 213 | 169 | 187,67 | 10 |
| 4. HD | 21.03. | URNA | 140 | 141 | 192 | 183 | 191 | 200 | 6 | 200 | 140 | 174,50 | 6 |
| 5. HD | 11.04. | PERMONÍCI | 177 | 182 | 179 | 167 | 176 | 203 | 6 | 203 | 167 | 180,67 | 4 |
| 6. HD | 18.04. | TRAFO | 176 | 152 | 179 | 179 | 177 | 153 | 6 | 179 | 152 | 169,33 | 10 |
| 7. HD | 24.05. | JEŠTĚŘI | 148 | 179 | 199 | 179 | 4 | 199 | 148 | 176,25 | 4 | ||
| 8. HD | 08.05. | GAMA | 199 | 162 | 221 | 148 | 161 | 201 | 6 | 221 | 148 | 182,00 | 10 |
| 9. HD | 24.05. | TRAKEŘI | 192 | 179 | 185 | 154 | 182 | 5 | 192 | 154 | 178,40 | 2 | |
| 10. HD | 29.05. | JMJ TEAM | 170 | 206 | 178 | 223 | 134 | 183 | 6 | 223 | 134 | 182,33 | 10 |
| 11. HD | 05.06. | BABINEC | 160 | 182 | 214 | 166 | 154 | 162 | 6 | 214 | 154 | 173,00 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 11123 celkem | 63 | 225 | 134 | 176,56 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 126 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 25.08. | HUJAŘI | 170 | 171 | 163 | 166 | 180 | 186 | 6 | 186 | 163 | 172,67 | 4 |
| 3. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 158 | 182 | 190 | 198 | 183 | 166 | 6 | 198 | 158 | 179,50 | 6 |
| 6. HD | 27.09. | JMJ TEAM | 182 | 161 | 180 | 169 | 173 | 181 | 6 | 182 | 161 | 174,33 | 10 |
| 8. HD | 07.11. | JEŠTĚŘI | 153 | 236 | 201 | 162 | 198 | 198 | 6 | 236 | 153 | 191,33 | 8 |
| 9. HD | 25.10. | GAMA | 151 | 168 | 187 | 166 | 190 | 202 | 6 | 202 | 151 | 177,33 | 10 |
| 10. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 189 | 191 | 181 | 161 | 146 | 145 | 6 | 191 | 145 | 168,83 | 0 |
| 11. HD | 05.12. | LAMPIÓNI | 145 | 174 | 165 | 186 | 185 | 5 | 186 | 145 | 171,00 | 0 | |
| Celkem | 7 utkání | 7239 celkem | 41 | 236 | 145 | 176,56 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 82 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | PERMONÍCI | 173 | 203 | 173 | 185 | 139 | 5 | 203 | 139 | 174,60 | 6 | |
| 2. HD | 09.05. | KAMPERETAMPERE | 187 | 193 | 221 | 160 | 176 | 220 | 6 | 221 | 160 | 192,83 | 6 |
| 3. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 192 | 173 | 174 | 169 | 151 | 181 | 6 | 192 | 151 | 173,33 | 2 |
| 4. HD | 04.04. | HUJAŘI | 139 | 203 | 175 | 167 | 161 | 207 | 6 | 207 | 139 | 175,33 | 8 |
| 5. HD | 30.05. | JEŠTĚŘI | 162 | 196 | 182 | 136 | 156 | 178 | 6 | 196 | 136 | 168,33 | 6 |
| 6. HD | 15.03. | JMJ TEAM | 169 | 185 | 192 | 149 | 141 | 170 | 6 | 192 | 141 | 167,67 | 8 |
| 7. HD | 14.03. | TRAKEŘI | 176 | 177 | 163 | 173 | 194 | 128 | 6 | 194 | 128 | 168,50 | 4 |
| 8. HD | 28.03. | BABINEC | 211 | 165 | 181 | 153 | 204 | 211 | 6 | 211 | 153 | 187,50 | 6 |
| 9. HD | 17.05. | GAMA | 152 | 159 | 173 | 224 | 202 | 121 | 6 | 224 | 121 | 171,83 | 8 |
| 10. HD | 01.03. | SMOG | 179 | 184 | 211 | 183 | 173 | 203 | 6 | 211 | 173 | 188,83 | 10 |
| 11. HD | 19.04. | FAJNO PARTA | 192 | 195 | 155 | 190 | 192 | 188 | 6 | 195 | 155 | 185,33 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 11550 celkem | 65 | 224 | 121 | 177,69 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 130 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 STATOVAR
6. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.10. | TRAKEŘI | 179 | 169 | 180 | 182 | 199 | 204 | 6 | 204 | 169 | 185,50 | 8 |
| 2. HD | 20.09. | BABINEC | 148 | 179 | 137 | 225 | 203 | 194 | 6 | 225 | 137 | 181,00 | 8 |
| 3. HD | 28.09. | LAMPIÓNI | 155 | 170 | 185 | 212 | 214 | 218 | 6 | 218 | 155 | 192,33 | 8 |
| 4. HD | 11.10. | JMJ TEAM | 193 | 213 | 159 | 232 | 153 | 194 | 6 | 232 | 153 | 190,67 | 10 |
| 5. HD | 13.09. | GAMA | 234 | 171 | 166 | 189 | 222 | 5 | 234 | 166 | 196,40 | 10 | |
| 6. HD | 25.10. | KAMPERETAMPERE | 185 | 213 | 193 | 188 | 4 | 213 | 185 | 194,75 | 6 | ||
| 7. HD | 08.11. | MEXICO | 170 | 168 | 163 | 194 | 4 | 194 | 163 | 173,75 | 4 | ||
| 8. HD | 14.09. | JEŠTĚŘI | 157 | 190 | 223 | 178 | 223 | 5 | 223 | 157 | 194,20 | 6 | |
| 10. HD | 06.12. | HUJAŘI | 189 | 152 | 172 | 175 | 170 | 180 | 6 | 189 | 152 | 173,00 | 6 |
| 11. HD | 14.12. | PERMONÍCI | 180 | 175 | 192 | 169 | 149 | 158 | 6 | 192 | 149 | 170,50 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9985 celkem | 54 | 234 | 137 | 184,91 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 108 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 STATOVAR
6. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.03. | GAMA | 179 | 150 | 137 | 170 | 194 | 170 | 6 | 194 | 137 | 166,67 | 4 |
| 2. HD | 08.09. | BABINEC | 191 | 228 | 179 | 176 | 161 | 180 | 6 | 228 | 161 | 185,83 | 12 |
| 3. HD | 04.02. | LAMPIÓNI | 167 | 175 | 179 | 185 | 204 | 182 | 6 | 204 | 167 | 182,00 | 9 |
| 4. HD | 17.02. | KAMPERETAMPERE | 199 | 169 | 181 | 183 | 163 | 169 | 6 | 199 | 163 | 177,33 | 6 |
| 5. HD | 09.06. | PERMONÍCI | 198 | 225 | 178 | 236 | 199 | 194 | 6 | 236 | 178 | 205,00 | 8 |
| 6. HD | 11.02. | JEŠTĚŘI | 165 | 182 | 195 | 180 | 193 | 190 | 6 | 195 | 165 | 184,17 | 10 |
| 7. HD | 18.02. | JMJ TEAM | 148 | 181 | 171 | 172 | 164 | 157 | 6 | 181 | 148 | 165,50 | 6 |
| 8. HD | 22.06. | TRAKEŘI | 170 | 179 | 183 | 162 | 172 | 185 | 6 | 185 | 162 | 175,17 | 10 |
| 9. HD | 16.06. | HUJAŘI | 178 | 174 | 211 | 179 | 170 | 254 | 6 | 254 | 170 | 194,33 | 10 |
| 10. HD | 15.06. | MEXICO | 168 | 167 | 170 | 194 | 175 | 210 | 6 | 210 | 167 | 180,67 | 12 |
| 11. HD | 05.10. | SMOG | 178 | 169 | 185 | 208 | 180 | 202 | 6 | 208 | 169 | 187,00 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12022 celkem | 66 | 254 | 137 | 182,15 | 97 | ||||||
Duelových bodů 97 z 132 možných (73 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 STATOVAR
9. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.09. | JEŠTĚŘI | 183 | 223 | 179 | 200 | 202 | 171 | 6 | 223 | 171 | 193,00 | 12 |
| 3. HD | 23.10. | GAMA | 168 | 178 | 169 | 180 | 182 | 155 | 6 | 182 | 155 | 172,00 | 6 |
| 4. HD | 02.12. | JMJ TEAM | 204 | 194 | 169 | 223 | 193 | 212 | 6 | 223 | 169 | 199,17 | 12 |
| 5. HD | 01.10. | MEXICO | 173 | 167 | 183 | 192 | 191 | 184 | 6 | 192 | 167 | 181,67 | 8 |
| 6. HD | 17.09. | LAMPIÓNI | 191 | 137 | 204 | 217 | 154 | 214 | 6 | 217 | 137 | 186,17 | 8 |
| 7. HD | 15.10. | BABINEC | 172 | 205 | 151 | 234 | 174 | 199 | 6 | 234 | 151 | 189,17 | 10 |
| 8. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 165 | 152 | 169 | 190 | 177 | 151 | 6 | 190 | 151 | 167,33 | 6 |
| 9. HD | 29.10. | PERMONÍCI | 158 | 168 | 183 | 216 | 183 | 168 | 6 | 216 | 158 | 179,33 | 8 |
| 10. HD | 21.10. | SMOG | 178 | 160 | 212 | 191 | 181 | 150 | 6 | 212 | 150 | 178,67 | 12 |
| 11. HD | 26.11. | HUJAŘI | 169 | 185 | 224 | 169 | 190 | 168 | 6 | 224 | 168 | 184,17 | 7 |
| Celkem | 10 utkání | 10984 celkem | 60 | 234 | 137 | 183,07 | 89 | ||||||
Duelových bodů 89 z 120 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | HUJAŘI | 151 | 224 | 170 | 180 | 158 | 193 | 6 | 224 | 151 | 179,33 | 8 |
| 2. HD | 12.02. | JMJ TEAM | 200 | 186 | 170 | 198 | 192 | 157 | 6 | 200 | 157 | 183,83 | 8 |
| 3. HD | 02.04. | ONDRÁŠ | 223 | 146 | 192 | 203 | 193 | 227 | 6 | 227 | 146 | 197,33 | 9 |
| 4. HD | 26.02. | JEŠTĚŘI | 181 | 193 | 189 | 201 | 162 | 171 | 6 | 201 | 162 | 182,83 | 10 |
| 5. HD | 04.03. | LAMPIÓNI | 165 | 148 | 187 | 168 | 123 | 158 | 6 | 187 | 123 | 158,17 | 4 |
| 6. HD | 19.03. | MEXICO | 181 | 177 | 191 | 181 | 174 | 187 | 6 | 191 | 174 | 181,83 | 10 |
| 7. HD | 26.03. | TRAKEŘI | 151 | 161 | 157 | 179 | 198 | 169 | 6 | 198 | 151 | 169,17 | 4 |
| 8. HD | 14.05. | PERMONÍCI | 188 | 171 | 168 | 189 | 181 | 147 | 6 | 189 | 147 | 174,00 | 4 |
| 10. HD | 08.05. | GAMA | 154 | 155 | 199 | 166 | 205 | 155 | 6 | 205 | 154 | 172,33 | 8 |
| 11. HD | 27.05. | SMOG | 215 | 143 | 201 | 234 | 181 | 153 | 6 | 234 | 143 | 187,83 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10720 celkem | 60 | 234 | 123 | 178,67 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 120 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.08. | JMJ TEAM | 186 | 156 | 161 | 147 | 168 | 191 | 6 | 191 | 147 | 168,17 | 8 |
| 2. HD | 29.10. | SMOG | 200 | 173 | 168 | 146 | 184 | 193 | 6 | 200 | 146 | 177,33 | 10 |
| 3. HD | 25.09. | GAMA | 176 | 160 | 168 | 176 | 181 | 157 | 6 | 181 | 157 | 169,67 | 8 |
| 4. HD | 15.10. | ONDRÁŠ | 170 | 194 | 191 | 170 | 160 | 187 | 6 | 194 | 160 | 178,67 | 8 |
| 5. HD | 03.09. | TRAKEŘI | 185 | 161 | 149 | 196 | 205 | 167 | 6 | 205 | 149 | 177,17 | 5 |
| 6. HD | 17.09. | HUJAŘI | 176 | 152 | 214 | 190 | 191 | 188 | 6 | 214 | 152 | 185,17 | 10 |
| 7. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 191 | 227 | 146 | 178 | 136 | 201 | 6 | 227 | 136 | 179,83 | 8 |
| 8. HD | 11.09. | BABINEC | 176 | 163 | 167 | 157 | 170 | 182 | 6 | 182 | 157 | 169,17 | 12 |
| 9. HD | 06.11. | JEŠTĚŘI | 161 | 183 | 140 | 175 | 185 | 171 | 6 | 185 | 140 | 169,17 | 10 |
| 10. HD | 20.11. | MEXICO | 223 | 133 | 168 | 181 | 200 | 177 | 6 | 223 | 133 | 180,33 | 8 |
| 11. HD | 03.12. | PERMONÍCI | 148 | 182 | 194 | 173 | 180 | 215 | 6 | 215 | 148 | 182,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11620 celkem | 66 | 227 | 133 | 176,06 | 91 | ||||||
Duelových bodů 91 z 132 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 STATOVAR
6. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | SMOG | 187 | 162 | 181 | 189 | 168 | 210 | 6 | 210 | 162 | 182,83 | 10 |
| 2. HD | 19.02. | JADRAN | 197 | 160 | 192 | 192 | 222 | 221 | 6 | 222 | 160 | 197,33 | 12 |
| 3. HD | 26.02. | BABINEC | 173 | 180 | 165 | 193 | 223 | 186 | 6 | 223 | 165 | 186,67 | 10 |
| 4. HD | 07.05. | GAMA | 174 | 163 | 220 | 160 | 185 | 203 | 6 | 220 | 160 | 184,17 | 10 |
| 5. HD | 13.03. | MEXICO | 186 | 185 | 189 | 190 | 159 | 190 | 6 | 190 | 159 | 183,17 | 10 |
| 6. HD | 06.03. | LAMPIÓNI | 191 | 167 | 158 | 169 | 178 | 180 | 6 | 191 | 158 | 173,83 | 4 |
| 7. HD | 27.03. | JMJ TEAM | 170 | 154 | 178 | 181 | 156 | 181 | 6 | 181 | 154 | 170,00 | 4 |
| 8. HD | 17.04. | PERMONÍCI | 165 | 168 | 180 | 162 | 180 | 130 | 6 | 180 | 130 | 164,17 | 2 |
| 9. HD | 03.04. | HUJAŘI | 207 | 199 | 173 | 195 | 190 | 179 | 6 | 207 | 173 | 190,50 | 12 |
| 10. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 145 | 157 | 169 | 165 | 134 | 206 | 6 | 206 | 134 | 162,67 | 8 |
| 11. HD | 20.03. | ONDRÁŠ | 223 | 180 | 177 | 255 | 188 | 163 | 6 | 255 | 163 | 197,67 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11958 celkem | 66 | 255 | 130 | 181,18 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 132 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | TRAKEŘI | 158 | 157 | 166 | 201 | 200 | 179 | 6 | 201 | 157 | 176,83 | 10 |
| 2. HD | 11.09. | BABINEC | 192 | 178 | 202 | 149 | 171 | 206 | 6 | 206 | 149 | 183,00 | 10 |
| 3. HD | 26.09. | MEXICO | 160 | 125 | 179 | 182 | 122 | 158 | 6 | 182 | 122 | 154,33 | 2 |
| 5. HD | 05.09. | GAMA | 173 | 161 | 158 | 213 | 157 | 182 | 6 | 213 | 157 | 174,00 | 12 |
| 6. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 180 | 164 | 207 | 165 | 166 | 163 | 6 | 207 | 163 | 174,17 | 6 |
| 7. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 139 | 225 | 152 | 167 | 198 | 157 | 6 | 225 | 139 | 173,00 | 2 |
| 9. HD | 06.11. | HUJAŘI | 154 | 201 | 201 | 192 | 186 | 179 | 6 | 201 | 154 | 185,50 | 6 |
| 10. HD | 14.11. | JADRAN | 148 | 167 | 166 | 160 | 225 | 195 | 6 | 225 | 148 | 176,83 | 8 |
| 11. HD | 20.11. | SMOG | 183 | 266 | 170 | 210 | 136 | 182 | 6 | 266 | 136 | 191,17 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 9533 celkem | 54 | 266 | 122 | 176,54 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 108 možných (63 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.