Frydrych Tomáš
Půlmaratón
Soutěž
Frýdecká liga družstev
Jadranská devítka
Senior Cup Tour FM
Půlmaratón
Seniorská bowlingová liga
Memoriál Michala Foťka
Vše
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | KRUTOVAR | 7. | 16 | 2831 | 176,94 | 232 | 136 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | KRUTOVAR | 6. | 16 | 3019 | 188,69 | 229 | 148 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | KRUTOVAR | 7. | 16 | 2679 | 167,44 | 212 | 128 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | KRUTOVAR | 3. | 16 | 2853 | 178,31 | 211 | 148 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | STATOVAR | 7. | 16 | 2727 | 170,44 | 200 | 127 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | STATOVAR | 7. | 17 | 2936 | 172,71 | 202 | 146 | |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | STATOVAR | 4. | 16 | 2812 | 175,75 | 215 | 145 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 KRUTOVAR 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 183 | 191 | 171 | 193 | 166 | 182 | ||
| 9–16 | 193 | 156 | 146 | 203 | ||||
| 17–24 | 177 | 232 | 136 | 182 | 172 | 148 |
jaro 2026 18.04.2026 KRUTOVAR 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 171 | 168 | 229 | 170 | 162 | 191 | ||
| 9–16 | 191 | 215 | 224 | 216 | ||||
| 17–24 | 223 | 202 | 151 | 148 | 169 | 189 |
podzim 2025 11.10.2025 KRUTOVAR 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 152 | 154 | 164 | 212 | 159 | 158 | ||
| 9–16 | 175 | 163 | 154 | 177 | ||||
| 17–24 | 157 | 128 | 172 | 159 | 210 | 185 |
jaro 2025 12.04.2025 KRUTOVAR 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 180 | 157 | 190 | 157 | 181 | 207 | ||
| 9–16 | 148 | 156 | 183 | 178 | 211 | 185 | ||
| 17–24 | 159 | 208 | 167 | 186 |
podzim 2024 12.10.2024 STATOVAR 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 186 | 200 | 165 | 160 | ||||
| 9–16 | 152 | 163 | 180 | 180 | 165 | 190 | ||
| 17–24 | 164 | 188 | 170 | 148 | 127 | 189 |
jaro 2024 13.04.2024 STATOVAR 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 150 | 148 | 170 | 195 | 166 | 148 | ||
| 9–16 | 169 | 150 | 189 | 146 | ||||
| 17–24 | 185 | 189 | 191 | 182 | 172 | 184 | 202 |
jaro 2023 06.05.2023 STATOVAR 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 183 | 191 | 170 | 169 | 164 | 205 | ||
| 9–16 | 163 | 154 | 181 | 178 | ||||
| 17–24 | 203 | 149 | 164 | 215 | 178 | 145 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 24 | 1,50 |
| jaro 2026 | split | 14 | 0,88 |
| podzim 2025 | strike | 47 | 2,94 |
| jaro 2025 | split | 22 | 1,38 |
| podzim 2024 | 7 | 19 | 1,19 |
| jaro 2024 | split | 30 | 1,76 |
| jaro 2023 | split | 18 | 1,13 |