Dvořáková Dagmar
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 GAMA
41. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | LAMPIÓNI | 137 | 173 | 190 | 205 | 163 | 159 | 6 | 205 | 137 | 171,17 | 4 |
| 2. HD | 01.09. | JMJ TEAM | 172 | 184 | 180 | 145 | 158 | 169 | 6 | 184 | 145 | 168,00 | 4 |
| 2. HD | 31.08. | TRAKEŘI | 181 | 222 | 157 | 189 | 159 | 165 | 6 | 222 | 157 | 178,83 | 6 |
| 4. HD | 14.09. | DRACI | 183 | 173 | 179 | 183 | 147 | 147 | 6 | 183 | 147 | 168,67 | 6 |
| 5. HD | 22.09. | STATOVAR | 165 | 143 | 190 | 171 | 173 | 180 | 6 | 190 | 143 | 170,33 | 4 |
| 6. HD | 28.09. | PERMONÍCI | 180 | 157 | 142 | 189 | 166 | 150 | 6 | 189 | 142 | 164,00 | 2 |
| Celkem | 6 utkání | 6126 celkem | 36 | 222 | 137 | 170,17 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 72 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 158,17.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 GAMA
39. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | STATOVAR | 156 | 178 | 158 | 150 | 178 | 157 | 6 | 178 | 150 | 162,83 | 2 |
| 2. HD | 16.02. | LAMPIÓNI | 170 | 170 | 193 | 3 | 193 | 170 | 177,67 | 2 | |||
| 3. HD | 23.02. | TRAKEŘI | 176 | 149 | 172 | 3 | 176 | 149 | 165,67 | 2 | |||
| 4. HD | 09.03. | DOBRÁCI | 269 | 198 | 192 | 172 | 150 | 155 | 6 | 269 | 150 | 189,33 | 6 |
| 5. HD | 16.03. | PERMONÍCI | 143 | 184 | 193 | 154 | 159 | 182 | 6 | 193 | 143 | 169,17 | 2 |
| 6. HD | 31.03. | URNA | 202 | 176 | 180 | 165 | 168 | 149 | 6 | 202 | 149 | 173,33 | 2 |
| 7. HD | 13.04. | DALLAS | 175 | 139 | 171 | 3 | 175 | 139 | 161,67 | 2 | |||
| 8. HD | 28.04. | HUJAŘI | 178 | 134 | 172 | 3 | 178 | 134 | 161,33 | 2 | |||
| 9. HD | 11.05. | BABINEC | 191 | 169 | 164 | 175 | 4 | 191 | 164 | 174,75 | 6 | ||
| 10. HD | 19.05. | SMOG | 180 | 151 | 156 | 158 | 150 | 178 | 6 | 180 | 150 | 162,17 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | JMJ TEAM | 200 | 160 | 162 | 141 | 177 | 158 | 6 | 200 | 141 | 166,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 8837 celkem | 52 | 269 | 134 | 169,94 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 104 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 157,94.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 GAMA
26. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | LAMPIÓNI | 160 | 198 | 164 | 3 | 198 | 160 | 174,00 | 1 | |||
| 2. HD | 27.10. | JEŠTĚŘI | 184 | 184 | 160 | 3 | 184 | 160 | 176,00 | 4 | |||
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 214 | 158 | 166 | 3 | 214 | 158 | 179,33 | 6 | |||
| 4. HD | 22.09. | URNA | 188 | 195 | 173 | 217 | 163 | 147 | 6 | 217 | 147 | 180,50 | 4 |
| 5. HD | 06.10. | PERMONÍCI | 170 | 194 | 215 | 3 | 215 | 170 | 193,00 | 6 | |||
| 6. HD | 13.10. | STATOVAR | 168 | 192 | 168 | 3 | 192 | 168 | 176,00 | 2 | |||
| 7. HD | 28.10. | TRAKEŘI | 147 | 192 | 160 | 200 | 172 | 155 | 6 | 200 | 147 | 171,00 | 6 |
| 8. HD | 10.11. | SMOG | 202 | 165 | 154 | 3 | 202 | 154 | 173,67 | 4 | |||
| 9. HD | 18.11. | HUJAŘI | 163 | 174 | 137 | 3 | 174 | 137 | 158,00 | 2 | |||
| 10. HD | 08.12. | DOBRÁCI | 157 | 153 | 166 | 3 | 166 | 153 | 158,67 | 0 | |||
| 11. HD | 15.12. | BABINEC | 180 | 201 | 164 | 3 | 201 | 164 | 181,67 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 6820 celkem | 39 | 217 | 137 | 174,87 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 78 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 162,87.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 GAMA
26. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 157 | 150 | 143 | 3 | 157 | 143 | 150,00 | 0 | |||
| 2. HD | 10.02. | JEŠTĚŘI | 150 | 172 | 148 | 176 | 169 | 164 | 6 | 176 | 148 | 163,17 | 8 |
| 4. HD | 10.03. | TRAKEŘI | 139 | 142 | 143 | 173 | 156 | 159 | 6 | 173 | 139 | 152,00 | 4 |
| 5. HD | 17.03. | URNA | 183 | 179 | 212 | 3 | 212 | 179 | 191,33 | 4 | |||
| 6. HD | 08.04. | BABINEC | 152 | 185 | 157 | 159 | 155 | 169 | 6 | 185 | 152 | 162,83 | 6 |
| 7. HD | 24.04. | JMJ TEAM | 168 | 159 | 198 | 182 | 166 | 206 | 6 | 206 | 159 | 179,83 | 12 |
| 8. HD | 29.04. | HUJAŘI | 180 | 153 | 183 | 203 | 150 | 183 | 6 | 203 | 150 | 175,33 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | DOBRÁCI | 209 | 186 | 200 | 3 | 209 | 186 | 198,33 | 6 | |||
| 10. HD | 20.05. | STATOVAR | 177 | 176 | 177 | 179 | 147 | 199 | 6 | 199 | 147 | 175,83 | 10 |
| 11. HD | 27.05. | SMOG | 201 | 167 | 215 | 183 | 183 | 209 | 6 | 215 | 167 | 193,00 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 8831 celkem | 51 | 215 | 139 | 173,16 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 102 možných (67 %). Bez handicapu je průměr 161,16.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 GAMA
34. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 03.09. | JMJ TEAM | 169 | 172 | 165 | 3 | 172 | 165 | 168,67 | 2 | |||
| 4. HD | 09.09. | HUJAŘI | 145 | 151 | 158 | 3 | 158 | 145 | 151,33 | 2 | |||
| 5. HD | 17.09. | TRAKEŘI | 202 | 178 | 181 | 3 | 202 | 178 | 187,00 | 3 | |||
| 6. HD | 23.09. | STATOVAR | 164 | 159 | 122 | 172 | 146 | 171 | 6 | 172 | 122 | 155,67 | 4 |
| 7. HD | 14.10. | DOBRÁCI | 159 | 175 | 186 | 3 | 186 | 159 | 173,33 | 2 | |||
| 8. HD | 28.10. | LAMPIÓNI | 124 | 170 | 146 | 161 | 171 | 177 | 6 | 177 | 124 | 158,17 | 4 |
| 9. HD | 11.11. | PERMONÍCI | 194 | 158 | 169 | 188 | 198 | 156 | 6 | 198 | 156 | 177,17 | 6 |
| 10. HD | 25.11. | BABINEC | 147 | 176 | 158 | 173 | 197 | 191 | 6 | 197 | 147 | 173,67 | 4 |
| 11. HD | 10.12. | SMOG | 159 | 184 | 158 | 173 | 171 | 170 | 6 | 184 | 158 | 169,17 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 7044 celkem | 42 | 202 | 122 | 167,71 | 37 | ||||||
Duelových bodů 37 z 84 možných (44 %). Bez handicapu je průměr 155,71.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 GAMA
28. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | DOBRÁCI | 180 | 156 | 123 | 3 | 180 | 123 | 153,00 | 2 | |||
| 2. HD | 05.02. | TRAKEŘI | 179 | 175 | 164 | 205 | 148 | 167 | 6 | 205 | 148 | 173,00 | 4 |
| 3. HD | 19.02. | PERMONÍCI | 179 | 181 | 178 | 214 | 173 | 149 | 6 | 214 | 149 | 179,00 | 6 |
| 4. HD | 26.02. | LAMPIÓNI | 202 | 135 | 168 | 159 | 185 | 173 | 6 | 202 | 135 | 170,33 | 4 |
| 5. HD | 11.03. | JEŠTĚŘI | 195 | 172 | 187 | 3 | 195 | 172 | 184,67 | 4 | |||
| 6. HD | 19.03. | URNA | 149 | 147 | 130 | 184 | 211 | 150 | 6 | 211 | 130 | 161,83 | 2 |
| 7. HD | 02.04. | JMJ TEAM | 208 | 181 | 174 | 164 | 4 | 208 | 164 | 181,75 | 7 | ||
| 8. HD | 16.04. | HUJAŘI | 175 | 180 | 178 | 133 | 174 | 175 | 6 | 180 | 133 | 169,17 | 8 |
| 9. HD | 30.04. | SMOG | 195 | 124 | 192 | 180 | 148 | 196 | 6 | 196 | 124 | 172,50 | 8 |
| 10. HD | 13.05. | STATOVAR | 159 | 162 | 182 | 199 | 174 | 163 | 6 | 199 | 159 | 173,17 | 6 |
| 11. HD | 20.05. | BABINEC | 145 | 211 | 175 | 146 | 146 | 206 | 6 | 211 | 145 | 171,50 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 9963 celkem | 58 | 214 | 123 | 171,78 | 55 | ||||||
Duelových bodů 55 z 116 možných (47 %). Bez handicapu je průměr 159,78.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 GAMA
32. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | JEŠTĚŘI | 161 | 143 | 178 | 130 | 184 | 181 | 6 | 184 | 130 | 162,83 | 8 |
| 2. HD | 29.08. | PERMONÍCI | 201 | 155 | 155 | 3 | 201 | 155 | 170,33 | 3 | |||
| 3. HD | 25.09. | HUJAŘI | 168 | 173 | 182 | 180 | 191 | 193 | 6 | 193 | 168 | 181,17 | 12 |
| 4. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 174 | 169 | 148 | 152 | 143 | 164 | 6 | 174 | 143 | 158,33 | 2 |
| 5. HD | 18.09. | URNA | 184 | 204 | 147 | 3 | 204 | 147 | 178,33 | 2 | |||
| 6. HD | 04.09. | STATOVAR | 156 | 181 | 160 | 147 | 193 | 140 | 6 | 193 | 140 | 162,83 | 0 |
| 7. HD | 09.10. | TRAFO | 172 | 191 | 187 | 3 | 191 | 172 | 183,33 | 4 | |||
| 8. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 156 | 176 | 165 | 193 | 164 | 150 | 6 | 193 | 150 | 167,33 | 4 |
| 9. HD | 07.11. | SMOG | 170 | 144 | 157 | 175 | 135 | 189 | 6 | 189 | 135 | 161,67 | 10 |
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 168 | 203 | 162 | 171 | 189 | 176 | 6 | 203 | 162 | 178,17 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | BABINEC | 192 | 163 | 151 | 159 | 183 | 148 | 6 | 192 | 148 | 166,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9626 celkem | 57 | 204 | 130 | 168,88 | 59 | ||||||
Duelových bodů 59 z 114 možných (52 %). Bez handicapu je průměr 156,88.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 GAMA
32. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | SMOG | 143 | 223 | 163 | 218 | 165 | 156 | 6 | 223 | 143 | 178,00 | 10 |
| 2. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 154 | 130 | 148 | 3 | 154 | 130 | 144,00 | 2 | |||
| 3. HD | 13.03. | HUJAŘI | 197 | 206 | 150 | 138 | 170 | 153 | 6 | 206 | 138 | 169,00 | 6 |
| 4. HD | 03.04. | TRAKEŘI | 167 | 153 | 132 | 3 | 167 | 132 | 150,67 | 0 | |||
| 5. HD | 12.04. | JEŠTĚŘI | 155 | 194 | 173 | 190 | 162 | 143 | 6 | 194 | 143 | 169,50 | 6 |
| 6. HD | 17.04. | URNA | 183 | 199 | 177 | 3 | 199 | 177 | 186,33 | 6 | |||
| 7. HD | 24.04. | LAMPIÓNI | 157 | 170 | 176 | 163 | 125 | 172 | 6 | 176 | 125 | 160,50 | 4 |
| 9. HD | 24.05. | PERMONÍCI | 174 | 180 | 192 | 194 | 139 | 197 | 6 | 197 | 139 | 179,33 | 4 |
| 10. HD | 30.05. | BABINEC | 169 | 203 | 148 | 166 | 162 | 168 | 6 | 203 | 148 | 169,33 | 2 |
| 11. HD | 05.06. | TRAFO | 165 | 160 | 204 | 171 | 180 | 157 | 6 | 204 | 157 | 172,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 8634 celkem | 51 | 223 | 125 | 169,29 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 102 možných (49 %). Bez handicapu je průměr 157,29.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 GAMA
35. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | KAMPERETAMPERE | 206 | 183 | 165 | 173 | 160 | 141 | 6 | 206 | 141 | 171,33 | 5 |
| 2. HD | 25.08. | TRAFO | 139 | 152 | 166 | 214 | 174 | 156 | 6 | 214 | 139 | 166,83 | 2 |
| 3. HD | 31.08. | JEŠTĚŘI | 170 | 183 | 166 | 164 | 158 | 165 | 6 | 183 | 158 | 167,67 | 9 |
| 4. HD | 05.09. | JMJ TEAM | 196 | 175 | 204 | 165 | 146 | 122 | 6 | 204 | 122 | 168,00 | 6 |
| 5. HD | 19.09. | HUJAŘI | 158 | 158 | 134 | 3 | 158 | 134 | 150,00 | 4 | |||
| 6. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 173 | 158 | 137 | 118 | 140 | 138 | 6 | 173 | 118 | 144,00 | 2 |
| 7. HD | 27.09. | LAMPIÓNI | 177 | 184 | 151 | 166 | 181 | 155 | 6 | 184 | 151 | 169,00 | 2 |
| 8. HD | 18.10. | PERMONÍCI | 159 | 163 | 185 | 176 | 166 | 184 | 6 | 185 | 159 | 172,17 | 5 |
| 9. HD | 25.10. | STATOVAR | 169 | 145 | 187 | 144 | 191 | 164 | 6 | 191 | 144 | 166,67 | 6 |
| 10. HD | 21.11. | BABINEC | 167 | 196 | 170 | 164 | 220 | 156 | 6 | 220 | 156 | 178,83 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | SMOG | 187 | 190 | 160 | 3 | 190 | 160 | 179,00 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 10014 celkem | 60 | 220 | 118 | 166,90 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 120 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 158,90.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 GAMA
33. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | TRAKEŘI | 206 | 186 | 180 | 156 | 193 | 166 | 6 | 206 | 156 | 181,17 | 8 |
| 2. HD | 08.03. | SMOG | 173 | 153 | 176 | 161 | 151 | 5 | 176 | 151 | 162,80 | 6 | |
| 3. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 152 | 177 | 137 | 145 | 181 | 155 | 6 | 181 | 137 | 157,83 | 4 |
| 4. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 191 | 166 | 186 | 165 | 190 | 195 | 6 | 195 | 165 | 182,17 | 6 |
| 5. HD | 29.03. | KAMPERETAMPERE | 165 | 175 | 168 | 125 | 177 | 5 | 177 | 125 | 162,00 | 6 | |
| 6. HD | 04.04. | FAJNO PARTA | 153 | 153 | 132 | 3 | 153 | 132 | 146,00 | 0 | |||
| 7. HD | 11.04. | HUJAŘI | 187 | 173 | 144 | 163 | 169 | 150 | 6 | 187 | 144 | 164,33 | 8 |
| 8. HD | 15.03. | PERMONÍCI | 168 | 166 | 164 | 173 | 192 | 168 | 6 | 192 | 164 | 171,83 | 4 |
| 9. HD | 17.05. | STATOVAR | 178 | 178 | 167 | 147 | 175 | 160 | 6 | 178 | 147 | 167,50 | 2 |
| 10. HD | 09.05. | JEŠTĚŘI | 146 | 168 | 188 | 159 | 155 | 189 | 6 | 189 | 146 | 167,50 | 5 |
| 11. HD | 30.05. | BABINEC | 128 | 141 | 215 | 168 | 153 | 180 | 6 | 215 | 128 | 164,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10201 celkem | 61 | 215 | 125 | 167,23 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 122 možných (43 %). Bez handicapu je průměr 159,23.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 GAMA
32. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | PERMONÍCI | 142 | 162 | 112 | 176 | 153 | 5 | 176 | 112 | 149,00 | 2 | |
| 2. HD | 21.09. | SMOG | 162 | 242 | 155 | 182 | 168 | 152 | 6 | 242 | 152 | 176,83 | 8 |
| 3. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 170 | 199 | 178 | 163 | 122 | 195 | 6 | 199 | 122 | 171,17 | 6 |
| 4. HD | 11.10. | KAMPERETAMPERE | 158 | 163 | 183 | 197 | 175 | 161 | 6 | 197 | 158 | 172,83 | 4 |
| 5. HD | 13.09. | STATOVAR | 134 | 157 | 178 | 154 | 144 | 171 | 6 | 178 | 134 | 156,33 | 4 |
| 6. HD | 26.10. | LAMPIÓNI | 135 | 145 | 175 | 141 | 120 | 145 | 6 | 175 | 120 | 143,50 | 0 |
| 7. HD | 09.11. | HUJAŘI | 157 | 159 | 152 | 3 | 159 | 152 | 156,00 | 2 | |||
| 8. HD | 15.11. | MEXICO | 170 | 121 | 140 | 3 | 170 | 121 | 143,67 | 0 | |||
| 9. HD | 23.11. | BABINEC | 177 | 133 | 171 | 164 | 152 | 189 | 6 | 189 | 133 | 164,33 | 8 |
| 10. HD | 07.12. | JEŠTĚŘI | 163 | 146 | 171 | 181 | 221 | 178 | 6 | 221 | 146 | 176,67 | 6 |
| 11. HD | 13.12. | JMJ TEAM | 188 | 176 | 168 | 3 | 188 | 168 | 177,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 9146 celkem | 56 | 242 | 112 | 163,32 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 112 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 155,32.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 GAMA
34. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.03. | STATOVAR | 180 | 164 | 127 | 196 | 157 | 178 | 6 | 196 | 127 | 167,00 | 6 |
| 2. HD | 22.06. | SMOG | 188 | 152 | 173 | 142 | 183 | 168 | 6 | 188 | 142 | 167,67 | 10 |
| 3. HD | 17.02. | JEŠTĚŘI | 199 | 143 | 159 | 130 | 175 | 175 | 6 | 199 | 130 | 163,50 | 10 |
| 4. HD | 24.02. | TRAKEŘI | 164 | 205 | 165 | 184 | 159 | 190 | 6 | 205 | 159 | 177,83 | 8 |
| 5. HD | 10.02. | JMJ TEAM | 177 | 153 | 126 | 166 | 166 | 159 | 6 | 177 | 126 | 157,83 | 8 |
| 6. HD | 29.06. | LAMPIÓNI | 168 | 126 | 146 | 123 | 159 | 128 | 6 | 168 | 123 | 141,67 | 6 |
| 7. HD | 29.09. | KAMPERETAMPERE | 162 | 177 | 185 | 172 | 157 | 188 | 6 | 188 | 157 | 173,50 | 4 |
| 8. HD | 03.02. | MEXICO | 172 | 182 | 179 | 170 | 187 | 159 | 6 | 187 | 159 | 174,83 | 6 |
| 9. HD | 09.03. | BABINEC | 137 | 171 | 199 | 158 | 123 | 161 | 6 | 199 | 123 | 158,17 | 6 |
| 10. HD | 17.06. | HUJAŘI | 158 | 136 | 160 | 143 | 136 | 109 | 6 | 160 | 109 | 140,33 | 0 |
| 11. HD | 22.06. | PERMONÍCI | 169 | 168 | 131 | 155 | 157 | 150 | 6 | 169 | 131 | 155,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10664 celkem | 66 | 205 | 109 | 161,58 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 132 možných (52 %). Bez handicapu je průměr 153,58.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 GAMA
38. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | TRAKEŘI | 168 | 158 | 171 | 3 | 171 | 158 | 165,67 | 4 | |||
| 2. HD | 22.10. | JMJ TEAM | 165 | 163 | 164 | 3 | 165 | 163 | 164,00 | 4 | |||
| 3. HD | 23.10. | STATOVAR | 164 | 191 | 166 | 149 | 158 | 185 | 6 | 191 | 149 | 168,83 | 6 |
| 4. HD | 16.09. | MEXICO | 165 | 162 | 119 | 127 | 154 | 167 | 6 | 167 | 119 | 149,00 | 2 |
| 5. HD | 30.09. | KAMPERETAMPERE | 167 | 164 | 185 | 157 | 157 | 167 | 6 | 185 | 157 | 166,17 | 0 |
| 6. HD | 12.11. | SMOG | 185 | 179 | 157 | 172 | 153 | 150 | 6 | 185 | 150 | 166,00 | 10 |
| 7. HD | 23.09. | LAMPIÓNI | 139 | 121 | 126 | 144 | 121 | 157 | 6 | 157 | 121 | 134,67 | 1 |
| 8. HD | 28.10. | PERMONÍCI | 179 | 139 | 159 | 210 | 149 | 191 | 6 | 210 | 139 | 171,17 | 4 |
| 9. HD | 02.12. | HUJAŘI | 149 | 189 | 178 | 169 | 127 | 180 | 6 | 189 | 127 | 165,33 | 6 |
| 10. HD | 18.11. | BABINEC | 164 | 140 | 158 | 133 | 185 | 126 | 6 | 185 | 126 | 151,00 | 7 |
| 11. HD | 07.10. | JEŠTĚŘI | 164 | 144 | 148 | 142 | 161 | 167 | 6 | 167 | 142 | 154,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 9548 celkem | 60 | 210 | 119 | 159,13 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 120 možných (43 %). Bez handicapu je průměr 151,13.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 GAMA
38. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.02. | TRAKEŘI | 163 | 135 | 163 | 177 | 167 | 157 | 6 | 177 | 135 | 160,33 | 2 |
| 2. HD | 12.02. | MEXICO | 157 | 130 | 154 | 144 | 130 | 160 | 6 | 160 | 130 | 145,83 | 4 |
| 3. HD | 26.02. | LAMPIÓNI | 193 | 133 | 176 | 171 | 148 | 174 | 6 | 193 | 133 | 165,83 | 2 |
| 4. HD | 05.03. | HUJAŘI | 182 | 194 | 148 | 160 | 167 | 118 | 6 | 194 | 118 | 161,50 | 5 |
| 5. HD | 11.03. | JEŠTĚŘI | 162 | 143 | 166 | 152 | 171 | 140 | 6 | 171 | 140 | 155,67 | 10 |
| 6. HD | 18.03. | BABINEC | 161 | 163 | 177 | 120 | 194 | 168 | 6 | 194 | 120 | 163,83 | 6 |
| 7. HD | 25.03. | SMOG | 176 | 150 | 135 | 155 | 153 | 137 | 6 | 176 | 135 | 151,00 | 8 |
| 8. HD | 01.04. | JMJ TEAM | 155 | 160 | 186 | 213 | 164 | 160 | 6 | 213 | 155 | 173,00 | 6 |
| 9. HD | 23.04. | ONDRÁŠ | 165 | 149 | 162 | 208 | 137 | 205 | 6 | 208 | 137 | 171,00 | 4 |
| 10. HD | 08.05. | STATOVAR | 144 | 155 | 172 | 175 | 154 | 131 | 6 | 175 | 131 | 155,17 | 4 |
| 11. HD | 19.02. | PERMONÍCI | 177 | 157 | 158 | 130 | 203 | 158 | 6 | 203 | 130 | 163,83 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10602 celkem | 66 | 213 | 118 | 160,64 | 55 | ||||||
Duelových bodů 55 z 132 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 152,64.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 GAMA
33. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | LAMPIÓNI | 133 | 163 | 141 | 173 | 158 | 153 | 6 | 173 | 133 | 153,50 | 4 |
| 2. HD | 03.09. | JEŠTĚŘI | 133 | 181 | 157 | 155 | 194 | 140 | 6 | 194 | 133 | 160,00 | 6 |
| 4. HD | 22.10. | PERMONÍCI | 147 | 174 | 158 | 163 | 212 | 186 | 6 | 212 | 147 | 173,33 | 4 |
| 5. HD | 01.10. | BABINEC | 148 | 185 | 172 | 147 | 180 | 150 | 6 | 185 | 147 | 163,67 | 8 |
| 6. HD | 15.10. | MEXICO | 140 | 190 | 154 | 165 | 133 | 164 | 6 | 190 | 133 | 157,67 | 4 |
| 7. HD | 12.11. | HUJAŘI | 147 | 142 | 140 | 151 | 144 | 163 | 6 | 163 | 140 | 147,83 | 4 |
| 8. HD | 05.11. | JMJ TEAM | 191 | 135 | 190 | 175 | 194 | 152 | 6 | 194 | 135 | 172,83 | 8 |
| 9. HD | 08.10. | SMOG | 151 | 173 | 151 | 178 | 151 | 151 | 6 | 178 | 151 | 159,17 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | ONDRÁŠ | 190 | 172 | 178 | 172 | 177 | 179 | 6 | 190 | 172 | 178,00 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | TRAKEŘI | 182 | 150 | 168 | 191 | 152 | 163 | 6 | 191 | 150 | 167,67 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 9802 celkem | 60 | 212 | 133 | 163,37 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 120 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 155,37.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 GAMA
34. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 12.04. | 3+1 | 137 | 143 | 152 | 114 | 126 | 163 | 6 | 163 | 114 | 139,17 | 2 |
| 4. HD | 21.03. | DŮCHODCI | 170 | 147 | 152 | 114 | 125 | 135 | 6 | 170 | 114 | 140,50 | 0 |
| 5. HD | 05.04. | ONDRÁŠ | 164 | 116 | 137 | 158 | 139 | 142 | 6 | 164 | 116 | 142,67 | 2 |
| 6. HD | 11.04. | BISTRO | 177 | 162 | 168 | 168 | 130 | 177 | 6 | 177 | 130 | 163,67 | 12 |
| 9. HD | 02.05. | BABINEC | 139 | 119 | 153 | 3 | 153 | 119 | 137,00 | 2 | |||
| Celkem | 5 utkání | 3927 celkem | 27 | 177 | 114 | 145,44 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 54 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 137,44.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.