Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 211,83 | 254 | 170 | 8 | 67 % |
| 2. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 208,17 | 242 | 185 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,33 | 236 | 147 | 8 | 67 % |
| 4. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 191,00 | 212 | 158 | 4 | 67 % |
| 5. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 190,83 | 221 | 149 | 10 | 83 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 190,83 | 236 | 146 | 8 | 67 % |
| 7. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 189,67 | 252 | 156 | 4 | 33 % |
| 8. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 189,50 | 256 | 155 | 8 | 67 % |
| 9. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 189,33 | 225 | 140 | 9 | 75 % |
| 10. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 189,00 | 213 | 162 | 6 | 50 % |
| 11. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 189,00 | 210 | 177 | 4 | 67 % |
| 12. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 188,50 | 218 | 155 | 8 | 67 % |
| 13. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 187,17 | 202 | 172 | 12 | 100 % |
| 14. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 182,00 | 243 | 135 | 6 | 50 % |
| 15. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 181,33 | 202 | 143 | 4 | 67 % |
| 16. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 181,00 | 226 | 147 | 6 | 50 % |
| 17. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 177,83 | 214 | 111 | 6 | 50 % |
| 18. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 177,67 | 183 | 171 | 6 | 100 % |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 177,33 | 200 | 156 | 5 | 42 % |
| 20. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 177,17 | 204 | 145 | 8 | 67 % |
| 21. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 176,67 | 194 | 160 | 3 | 25 % |
| 22. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 174,00 | 183 | 152 | 2 | 33 % |
| 23. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 169,50 | 182 | 135 | 8 | 67 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 169,17 | 172 | 146 | 10 | 83 % |
| 25. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 168,33 | 218 | 135 | 4 | 33 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 166,83 | 221 | 138 | 6 | 50 % |
| 27. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 166,50 | 198 | 151 | 6 | 50 % |
| 28. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 166,33 | 201 | 144 | 0 | 0 % |
| 29. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 165,50 | 179 | 142 | 2 | 17 % |
| 30. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 161,67 | 168 | 154 | 2 | 33 % |
| 31. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 161,00 | 183 | 129 | 4 | 33 % |
| 32. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 160,83 | 180 | 128 | 8 | 67 % |
| 33. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 160,83 | 186 | 126 | 6 | 50 % |
| 34. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 3 | 159,67 | 191 | 131 | 2 | 33 % |
| 35. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 156,00 | 169 | 133 | 3 | 25 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 154,67 | 179 | 115 | 2 | 33 % |
| 37. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 154,33 | 154 | 139 | 0 | 0 % |
| 38. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 151,83 | 168 | 134 | 2 | 17 % |
| 39. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 150,00 | 164 | 137 | 0 | 0 % |
| 40. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 3 | 146,67 | 143 | 136 | 0 | 0 % |
| 41. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 143,00 | 154 | 118 | 2 | 17 % |
| 42. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 142,00 | 163 | 113 | 2 | 33 % |
| 43. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 133,67 | 139 | 104 | 0 | 0 % |