Kaláb Petr
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 SMOG
59. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | TRAKEŘI | 108 | 171 | 2 | 171 | 108 | 139,50 | 0 | ||||
| Celkem | 1 utkání | 279 celkem | 2 | 171 | 108 | 139,50 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 4 možných (0 %). Bez handicapu je průměr 135,50.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 SMOG
48. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | JEŠTĚŘI | 182 | 140 | 160 | 3 | 182 | 140 | 160,67 | 0 | |||
| 5. HD | 11.03. | TRAKEŘI | 130 | 1 | 130 | 130 | 130,00 | 0 | |||||
| Celkem | 2 utkání | 612 celkem | 4 | 182 | 130 | 153,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 8 možných (0 %). Bez handicapu je průměr 149,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 SMOG
42. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | HUJAŘI | 201 | 157 | 215 | 3 | 215 | 157 | 191,00 | 6 | |||
| 2. HD | 30.08. | URNA | 122 | 166 | 147 | 132 | 166 | 5 | 166 | 122 | 146,60 | 0 | |
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 192 | 138 | 198 | 3 | 198 | 138 | 176,00 | 0 | |||
| 4. HD | 11.09. | STATOVAR | 175 | 152 | 148 | 3 | 175 | 148 | 158,33 | 0 | |||
| 6. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 143 | 153 | 141 | 3 | 153 | 141 | 145,67 | 0 | |||
| 7. HD | 09.10. | JMJ TEAM | 174 | 201 | 164 | 3 | 201 | 164 | 179,67 | 6 | |||
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 164 | 180 | 186 | 3 | 186 | 164 | 176,67 | 2 | |||
| 10. HD | 27.11. | TRAKEŘI | 123 | 175 | 148 | 3 | 175 | 123 | 148,67 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | TRAFO | 151 | 126 | 115 | 3 | 151 | 115 | 130,67 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 4653 celkem | 29 | 215 | 115 | 160,45 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 58 možných (24 %). Bez handicapu je průměr 156,45.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 SMOG
42. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 14.03. | STATOVAR | 171 | 157 | 151 | 3 | 171 | 151 | 159,67 | 2 | |||
| 4. HD | 03.04. | PERMONÍCI | 138 | 145 | 156 | 3 | 156 | 138 | 146,33 | 0 | |||
| 5. HD | 12.04. | TRAFO | 184 | 182 | 162 | 3 | 184 | 162 | 176,00 | 3 | |||
| 7. HD | 24.04. | BABINEC | 132 | 158 | 133 | 158 | 4 | 158 | 132 | 145,25 | 0 | ||
| 9. HD | 24.05. | URNA | 137 | 162 | 194 | 178 | 188 | 5 | 194 | 137 | 171,80 | 2 | |
| 11. HD | 05.06. | JMJ TEAM | 155 | 220 | 143 | 3 | 220 | 143 | 172,67 | 4 | |||
| Celkem | 6 utkání | 3404 celkem | 21 | 220 | 132 | 162,10 | 11 | ||||||
Duelových bodů 11 z 42 možných (26 %). Bez handicapu je průměr 158,10.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.09. | LAMPIÓNI | 173 | 195 | 164 | 156 | 146 | 218 | 6 | 218 | 146 | 175,33 | 7 |
| 2. HD | 21.09. | GAMA | 136 | 151 | 180 | 138 | 182 | 148 | 6 | 182 | 136 | 155,83 | 10 |
| 3. HD | 28.09. | BABINEC | 149 | 177 | 133 | 143 | 179 | 169 | 6 | 179 | 133 | 158,33 | 8 |
| 4. HD | 11.10. | HUJAŘI | 149 | 159 | 136 | 172 | 151 | 183 | 6 | 183 | 136 | 158,33 | 7 |
| 5. HD | 19.10. | MEXICO | 119 | 125 | 176 | 139 | 133 | 5 | 176 | 119 | 138,40 | 0 | |
| 6. HD | 26.10. | TRAKEŘI | 143 | 136 | 2 | 143 | 136 | 139,50 | 2 | ||||
| Celkem | 6 utkání | 4858 celkem | 31 | 218 | 119 | 156,71 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 62 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | TRAKEŘI | 177 | 154 | 153 | 176 | 165 | 137 | 6 | 177 | 137 | 160,33 | 4 |
| 2. HD | 22.06. | GAMA | 166 | 159 | 159 | 165 | 194 | 257 | 6 | 257 | 159 | 183,33 | 6 |
| 3. HD | 10.02. | HUJAŘI | 152 | 170 | 173 | 3 | 173 | 152 | 165,00 | 2 | |||
| 4. HD | 17.02. | LAMPIÓNI | 131 | 157 | 151 | 141 | 200 | 183 | 6 | 200 | 131 | 160,50 | 2 |
| 5. HD | 03.02. | JEŠTĚŘI | 160 | 176 | 154 | 3 | 176 | 154 | 163,33 | 0 | |||
| 6. HD | 09.06. | KAMPERETAMPERE | 140 | 157 | 210 | 179 | 168 | 179 | 6 | 210 | 140 | 172,17 | 4 |
| 8. HD | 24.02. | JMJ TEAM | 157 | 161 | 2 | 161 | 157 | 159,00 | 2 | ||||
| 9. HD | 29.09. | PERMONÍCI | 132 | 180 | 176 | 159 | 140 | 154 | 6 | 180 | 132 | 156,83 | 4 |
| 10. HD | 17.06. | BABINEC | 145 | 154 | 150 | 3 | 154 | 145 | 149,67 | 4 | |||
| 11. HD | 05.10. | STATOVAR | 167 | 174 | 170 | 149 | 169 | 165 | 6 | 174 | 149 | 165,67 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 7745 celkem | 47 | 257 | 131 | 164,79 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 94 možných (34 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 16.09. | KAMPERETAMPERE | 179 | 171 | 202 | 151 | 192 | 178 | 6 | 202 | 151 | 178,83 | 4 |
| 2. HD | 23.09. | MEXICO | 192 | 173 | 159 | 3 | 192 | 159 | 174,67 | 4 | |||
| 3. HD | 10.09. | TRAKEŘI | 171 | 171 | 174 | 131 | 186 | 145 | 6 | 186 | 131 | 163,00 | 6 |
| 4. HD | 07.10. | LAMPIÓNI | 173 | 140 | 143 | 171 | 178 | 156 | 6 | 178 | 140 | 160,17 | 4 |
| 5. HD | 25.11. | BABINEC | 168 | 179 | 174 | 158 | 174 | 180 | 6 | 180 | 158 | 172,17 | 10 |
| 6. HD | 12.11. | GAMA | 160 | 152 | 155 | 191 | 159 | 140 | 6 | 191 | 140 | 159,50 | 4 |
| 7. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 175 | 172 | 163 | 181 | 158 | 196 | 6 | 196 | 158 | 174,17 | 10 |
| 8. HD | 28.10. | HUJAŘI | 163 | 169 | 143 | 141 | 153 | 171 | 6 | 171 | 141 | 156,67 | 6 |
| 9. HD | 02.09. | JMJ TEAM | 133 | 161 | 202 | 148 | 148 | 227 | 6 | 227 | 133 | 169,83 | 8 |
| 10. HD | 21.10. | STATOVAR | 135 | 179 | 171 | 180 | 157 | 166 | 6 | 180 | 135 | 164,67 | 2 |
| 11. HD | 02.12. | PERMONÍCI | 166 | 161 | 143 | 258 | 165 | 174 | 6 | 258 | 143 | 177,83 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 10585 celkem | 63 | 258 | 131 | 168,02 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 126 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | ONDRÁŠ | 209 | 161 | 205 | 144 | 4 | 209 | 144 | 179,75 | 4 | ||
| 2. HD | 18.02. | PERMONÍCI | 153 | 166 | 201 | 150 | 4 | 201 | 150 | 167,50 | 2 | ||
| 3. HD | 26.02. | HUJAŘI | 187 | 124 | 153 | 155 | 4 | 187 | 124 | 154,75 | 2 | ||
| 4. HD | 12.03. | BABINEC | 191 | 188 | 193 | 168 | 4 | 193 | 168 | 185,00 | 8 | ||
| 6. HD | 15.04. | LAMPIÓNI | 232 | 159 | 205 | 199 | 137 | 213 | 6 | 232 | 137 | 190,83 | 6 |
| 8. HD | 04.03. | TRAKEŘI | 200 | 158 | 193 | 155 | 181 | 174 | 6 | 200 | 155 | 176,83 | 10 |
| 10. HD | 18.03. | JEŠTĚŘI | 177 | 158 | 168 | 183 | 202 | 5 | 202 | 158 | 177,60 | 10 | |
| Celkem | 7 utkání | 5842 celkem | 33 | 232 | 124 | 177,03 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 66 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 190 | 148 | 162 | 3 | 190 | 148 | 166,67 | 2 | |||
| 2. HD | 29.10. | STATOVAR | 193 | 157 | 172 | 3 | 193 | 157 | 174,00 | 4 | |||
| 3. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 169 | 177 | 159 | 150 | 151 | 185 | 6 | 185 | 150 | 165,17 | 2 |
| 4. HD | 18.09. | MEXICO | 161 | 168 | 172 | 139 | 157 | 154 | 6 | 172 | 139 | 158,50 | 2 |
| 7. HD | 22.10. | BABINEC | 204 | 138 | 157 | 158 | 185 | 144 | 6 | 204 | 138 | 164,33 | 5 |
| 10. HD | 26.11. | HUJAŘI | 169 | 147 | 166 | 161 | 157 | 173 | 6 | 173 | 147 | 162,17 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | JMJ TEAM | 165 | 174 | 187 | 3 | 187 | 165 | 175,33 | 4 | |||
| Celkem | 7 utkání | 5449 celkem | 33 | 204 | 138 | 165,12 | 25 | ||||||
Duelových bodů 25 z 66 možných (38 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.