Frýdecká liga družstev, jaro 2026 GAMA
45. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | STATOVAR | 147 | 177 | 166 | 197 | 133 | 142 | 6 | 197 | 133 | 160,33 | 4 |
| 2. HD | 16.02. | LAMPIÓNI | 168 | 200 | 133 | 147 | 162 | 173 | 6 | 200 | 133 | 163,83 | 4 |
| 3. HD | 23.02. | TRAKEŘI | 147 | 151 | 134 | 113 | 155 | 155 | 6 | 155 | 113 | 142,50 | 0 |
| 5. HD | 16.03. | PERMONÍCI | 169 | 215 | 184 | 163 | 167 | 161 | 6 | 215 | 161 | 176,50 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | DALLAS | 177 | 176 | 178 | 144 | 160 | 165 | 6 | 178 | 144 | 166,67 | 4 |
| 8. HD | 28.04. | HUJAŘI | 176 | 168 | 175 | 200 | 182 | 146 | 6 | 200 | 146 | 174,50 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | SMOG | 191 | 180 | 189 | 147 | 175 | 202 | 6 | 202 | 147 | 180,67 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 6990 celkem | 42 | 215 | 113 | 166,43 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 84 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 158,43.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 GAMA
8. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | LAMPIÓNI | 129 | 208 | 185 | 193 | 163 | 174 | 6 | 208 | 129 | 175,33 | 8 |
| 2. HD | 27.10. | JEŠTĚŘI | 162 | 192 | 212 | 165 | 146 | 219 | 6 | 219 | 146 | 182,67 | 8 |
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 174 | 187 | 188 | 200 | 209 | 185 | 6 | 209 | 174 | 190,50 | 10 |
| 5. HD | 06.10. | PERMONÍCI | 202 | 129 | 202 | 208 | 178 | 202 | 6 | 208 | 129 | 186,83 | 7 |
| 6. HD | 13.10. | STATOVAR | 197 | 199 | 177 | 181 | 183 | 189 | 6 | 199 | 177 | 187,67 | 12 |
| 7. HD | 28.10. | TRAKEŘI | 166 | 169 | 196 | 162 | 187 | 144 | 6 | 196 | 144 | 170,67 | 10 |
| 8. HD | 10.11. | SMOG | 174 | 160 | 217 | 219 | 206 | 244 | 6 | 244 | 160 | 203,33 | 8 |
| 9. HD | 18.11. | HUJAŘI | 189 | 146 | 240 | 224 | 179 | 187 | 6 | 240 | 146 | 194,17 | 8 |
| 10. HD | 08.12. | DOBRÁCI | 152 | 191 | 172 | 172 | 153 | 154 | 6 | 191 | 152 | 165,67 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 9941 celkem | 54 | 244 | 129 | 184,09 | 77 | ||||||
Duelových bodů 77 z 108 možných (71 %). Bez handicapu je průměr 176,09.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 GAMA
24. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 153 | 177 | 206 | 135 | 203 | 163 | 6 | 206 | 135 | 172,83 | 4 |
| 3. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 158 | 182 | 196 | 180 | 162 | 175 | 6 | 196 | 158 | 175,50 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | TRAKEŘI | 129 | 208 | 156 | 166 | 186 | 135 | 6 | 208 | 129 | 163,33 | 2 |
| 5. HD | 17.03. | URNA | 170 | 169 | 178 | 165 | 172 | 148 | 6 | 178 | 148 | 167,00 | 2 |
| 6. HD | 08.04. | BABINEC | 157 | 130 | 205 | 226 | 194 | 169 | 6 | 226 | 130 | 180,17 | 10 |
| 8. HD | 29.04. | HUJAŘI | 177 | 181 | 162 | 155 | 153 | 185 | 6 | 185 | 153 | 168,83 | 8 |
| 9. HD | 05.05. | DOBRÁCI | 178 | 202 | 177 | 160 | 155 | 177 | 6 | 202 | 155 | 174,83 | 6 |
| 11. HD | 27.05. | SMOG | 200 | 170 | 176 | 186 | 209 | 209 | 6 | 209 | 170 | 191,67 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 8365 celkem | 48 | 226 | 129 | 174,27 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 96 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 166,27.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 GAMA
18. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | JEŠTĚŘI | 155 | 147 | 159 | 176 | 178 | 185 | 6 | 185 | 147 | 166,67 | 10 |
| 2. HD | 28.08. | URNA | 173 | 189 | 222 | 164 | 200 | 173 | 6 | 222 | 164 | 186,83 | 6 |
| 3. HD | 03.09. | JMJ TEAM | 188 | 212 | 163 | 198 | 165 | 187 | 6 | 212 | 163 | 185,50 | 10 |
| 4. HD | 09.09. | HUJAŘI | 178 | 208 | 174 | 176 | 192 | 150 | 6 | 208 | 150 | 179,67 | 10 |
| 5. HD | 17.09. | TRAKEŘI | 205 | 149 | 150 | 140 | 175 | 200 | 6 | 205 | 140 | 169,83 | 6 |
| 6. HD | 23.09. | STATOVAR | 185 | 144 | 187 | 170 | 165 | 158 | 6 | 187 | 144 | 168,17 | 2 |
| 7. HD | 14.10. | DOBRÁCI | 141 | 176 | 168 | 178 | 171 | 190 | 6 | 190 | 141 | 170,67 | 8 |
| 9. HD | 11.11. | PERMONÍCI | 186 | 158 | 191 | 189 | 202 | 184 | 6 | 202 | 158 | 185,00 | 4 |
| 10. HD | 25.11. | BABINEC | 193 | 203 | 164 | 174 | 190 | 174 | 6 | 203 | 164 | 183,00 | 4 |
| 11. HD | 10.12. | SMOG | 168 | 166 | 153 | 177 | 187 | 212 | 6 | 212 | 153 | 177,17 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10635 celkem | 60 | 222 | 140 | 177,25 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 120 možných (57 %). Bez handicapu je průměr 169,25.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 GAMA
24. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 20.05. | BABINEC | 177 | 173 | 178 | 165 | 155 | 197 | 6 | 197 | 155 | 174,17 | 6 |
| Celkem | 1 utkání | 1045 celkem | 6 | 197 | 155 | 174,17 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 166,17.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAFO
37. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | PERMONÍCI | 162 | 169 | 161 | 150 | 104 | 173 | 6 | 173 | 104 | 153,17 | 2 |
| 2. HD | 29.08. | TRAKEŘI | 151 | 189 | 191 | 157 | 207 | 167 | 6 | 207 | 151 | 177,00 | 8 |
| 3. HD | 04.09. | URNA | 166 | 120 | 128 | 167 | 185 | 213 | 6 | 213 | 120 | 163,17 | 4 |
| 4. HD | 11.09. | LAMPIÓNI | 152 | 168 | 145 | 163 | 147 | 180 | 6 | 180 | 145 | 159,17 | 6 |
| 5. HD | 19.09. | STATOVAR | 160 | 181 | 179 | 146 | 179 | 153 | 6 | 181 | 146 | 166,33 | 8 |
| 6. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 148 | 160 | 199 | 167 | 174 | 176 | 6 | 199 | 148 | 170,67 | 4 |
| 7. HD | 09.10. | GAMA | 192 | 131 | 173 | 185 | 245 | 139 | 6 | 245 | 131 | 177,50 | 8 |
| 8. HD | 30.10. | HUJAŘI | 161 | 162 | 179 | 142 | 160 | 192 | 6 | 192 | 142 | 166,00 | 5 |
| 9. HD | 06.11. | JEŠTĚŘI | 165 | 163 | 169 | 165 | 162 | 151 | 6 | 169 | 151 | 162,50 | 2 |
| 10. HD | 27.11. | BABINEC | 175 | 185 | 169 | 146 | 152 | 169 | 6 | 185 | 146 | 166,00 | 2 |
| 11. HD | 04.12. | SMOG | 144 | 171 | 166 | 162 | 134 | 228 | 6 | 228 | 134 | 167,50 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10974 celkem | 66 | 245 | 104 | 166,27 | 57 | ||||||
Duelových bodů 57 z 132 možných (43 %). Bez handicapu je průměr 162,27.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAFO
27. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | BABINEC | 160 | 194 | 173 | 201 | 149 | 119 | 6 | 201 | 119 | 166,00 | 8 |
| 2. HD | 01.03. | URNA | 173 | 178 | 179 | 160 | 206 | 164 | 6 | 206 | 160 | 176,67 | 6 |
| 3. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 129 | 144 | 201 | 163 | 150 | 207 | 6 | 207 | 129 | 165,67 | 6 |
| 5. HD | 12.04. | SMOG | 149 | 182 | 216 | 149 | 195 | 188 | 6 | 216 | 149 | 179,83 | 9 |
| 6. HD | 18.04. | STATOVAR | 167 | 151 | 211 | 164 | 155 | 155 | 6 | 211 | 151 | 167,17 | 4 |
| Celkem | 5 utkání | 5132 celkem | 30 | 216 | 119 | 171,07 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 60 možných (55 %). Bez handicapu je průměr 167,07.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 TRAFO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.11. | HUJAŘI | 133 | 190 | 150 | 192 | 168 | 137 | 6 | 192 | 133 | 161,67 | 3 |
| 2. HD | 25.08. | GAMA | 147 | 183 | 146 | 164 | 175 | 166 | 6 | 183 | 146 | 163,50 | 10 |
| 3. HD | 05.09. | KAMPERETAMPERE | 160 | 171 | 117 | 162 | 213 | 203 | 6 | 213 | 117 | 171,00 | 8 |
| 4. HD | 12.09. | STATOVAR | 159 | 160 | 191 | 151 | 150 | 113 | 6 | 191 | 113 | 154,00 | 4 |
| 5. HD | 07.11. | SMOG | 188 | 192 | 160 | 226 | 141 | 161 | 6 | 226 | 141 | 178,00 | 10 |
| 6. HD | 04.10. | PERMONÍCI | 148 | 176 | 166 | 157 | 169 | 193 | 6 | 193 | 148 | 168,17 | 2 |
| 7. HD | 27.09. | TRAKEŘI | 171 | 144 | 183 | 201 | 219 | 199 | 6 | 219 | 144 | 186,17 | 6 |
| 8. HD | 18.10. | LAMPIÓNI | 217 | 213 | 137 | 205 | 189 | 149 | 6 | 217 | 137 | 185,00 | 6 |
| 9. HD | 10.10. | JMJ TEAM | 166 | 192 | 152 | 185 | 152 | 155 | 6 | 192 | 152 | 167,00 | 8 |
| 10. HD | 01.11. | JEŠTĚŘI | 186 | 194 | 169 | 156 | 160 | 188 | 6 | 194 | 156 | 175,50 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | BABINEC | 145 | 168 | 176 | 140 | 160 | 191 | 6 | 191 | 140 | 163,33 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11240 celkem | 66 | 226 | 113 | 170,30 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 132 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 15.03. | JMJ TEAM | 141 | 180 | 184 | 157 | 173 | 159 | 6 | 184 | 141 | 165,67 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 994 celkem | 6 | 184 | 141 | 165,67 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. HD | 22.11. | SMOG | 196 | 149 | 170 | 122 | 174 | 167 | 6 | 196 | 122 | 163,00 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 978 celkem | 6 | 196 | 122 | 163,00 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 156 | 168 | 192 | 195 | 168 | 144 | 6 | 195 | 144 | 170,50 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | JEŠTĚŘI | 149 | 194 | 147 | 127 | 169 | 176 | 6 | 194 | 127 | 160,33 | 8 |
| Celkem | 2 utkání | 1985 celkem | 12 | 195 | 127 | 165,42 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. HD | 14.11. | JADRAN | 161 | 138 | 136 | 144 | 143 | 142 | 6 | 161 | 136 | 144,00 | 0 |
| Celkem | 1 utkání | 864 celkem | 6 | 161 | 136 | 144,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 12 možných (0 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.