Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | STATOVAR | 167 | 201 | 157 | 156 | 136 | 166 | 6 | 201 | 136 | 163,83 | 6 |
| 2. HD | 31.08. | SMOG | 181 | 146 | 152 | 200 | 181 | 152 | 6 | 200 | 146 | 168,67 | 0 |
| 3. HD | 07.09. | URNA | 168 | 164 | 163 | 173 | 159 | 160 | 6 | 173 | 159 | 164,50 | 2 |
| 4. HD | 14.09. | PERMONÍCI | 170 | 171 | 174 | 174 | 200 | 181 | 6 | 200 | 170 | 178,33 | 2 |
| 5. HD | 21.09. | HUJAŘI | 160 | 180 | 194 | 197 | 216 | 147 | 6 | 216 | 147 | 182,33 | 9 |
| 6. HD | 28.09. | JMJ TEAM | 161 | 143 | 159 | 200 | 180 | 167 | 6 | 200 | 143 | 168,33 | 4 |
| 7. HD | 05.10. | GAMA | 220 | 192 | 160 | 190 | 138 | 235 | 6 | 235 | 138 | 189,17 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 7291 celkem | 42 | 235 | 136 | 173,60 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 84 možných (35 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | TRAKEŘI | 158 | 160 | 176 | 146 | 172 | 192 | 6 | 192 | 146 | 167,33 | 5 |
| 2. HD | 16.02. | SMOG | 122 | 157 | 170 | 148 | 180 | 174 | 6 | 180 | 122 | 158,50 | 2 |
| 3. HD | 23.02. | BABINEC | 183 | 159 | 206 | 225 | 208 | 207 | 6 | 225 | 159 | 198,00 | 10 |
| 4. HD | 09.03. | LAMPIÓNI | 198 | 150 | 148 | 173 | 160 | 165 | 6 | 198 | 148 | 165,67 | 4 |
| 5. HD | 16.03. | HUJAŘI | 133 | 200 | 154 | 203 | 172 | 192 | 6 | 203 | 133 | 175,67 | 4 |
| 6. HD | 30.03. | JMJ TEAM | 128 | 165 | 170 | 175 | 126 | 163 | 6 | 175 | 126 | 154,50 | 4 |
| 7. HD | 13.04. | GAMA | 173 | 147 | 162 | 156 | 192 | 213 | 6 | 213 | 147 | 173,83 | 8 |
| 8. HD | 27.04. | URNA | 203 | 167 | 160 | 186 | 178 | 181 | 6 | 203 | 160 | 179,17 | 2 |
| 9. HD | 11.05. | DOBRÁCI | 197 | 205 | 126 | 194 | 168 | 130 | 6 | 205 | 126 | 170,00 | 6 |
| 10. HD | 18.05. | PERMONÍCI | 208 | 173 | 207 | 172 | 166 | 140 | 6 | 208 | 140 | 177,67 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | STATOVAR | 147 | 151 | 157 | 157 | 179 | 140 | 6 | 179 | 140 | 155,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11253 celkem | 66 | 225 | 122 | 170,50 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 132 možných (40 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | BABINEC | 154 | 159 | 180 | 150 | 148 | 176 | 6 | 180 | 148 | 161,17 | 6 |
| 2. HD | 27.10. | GAMA | 178 | 190 | 130 | 166 | 186 | 159 | 6 | 190 | 130 | 168,17 | 4 |
| 3. HD | 15.09. | LAMPIÓNI | 178 | 130 | 192 | 201 | 177 | 189 | 6 | 201 | 130 | 177,83 | 8 |
| 4. HD | 23.09. | HUJAŘI | 166 | 127 | 166 | 164 | 160 | 157 | 6 | 166 | 127 | 156,67 | 2 |
| 5. HD | 29.09. | DOBRÁCI | 164 | 172 | 169 | 170 | 147 | 182 | 6 | 182 | 147 | 167,33 | 4 |
| 6. HD | 13.10. | TRAKEŘI | 153 | 157 | 167 | 146 | 146 | 137 | 6 | 167 | 137 | 151,00 | 0 |
| 7. HD | 08.09. | PERMONÍCI | 170 | 179 | 180 | 195 | 182 | 209 | 6 | 209 | 170 | 185,83 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | JMJ TEAM | 211 | 203 | 171 | 143 | 199 | 141 | 6 | 211 | 141 | 178,00 | 6 |
| 10. HD | 01.12. | SMOG | 163 | 169 | 184 | 163 | 202 | 176 | 6 | 202 | 163 | 176,17 | 5 |
| 11. HD | 15.12. | STATOVAR | 170 | 172 | 181 | 221 | 147 | 178 | 6 | 221 | 147 | 178,17 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10202 celkem | 60 | 221 | 127 | 170,03 | 45 | ||||||
Duelových bodů 45 z 120 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | PERMONÍCI | 169 | 188 | 177 | 153 | 171 | 157 | 6 | 188 | 153 | 169,17 | 2 |
| 2. HD | 10.02. | GAMA | 165 | 143 | 214 | 172 | 155 | 170 | 6 | 214 | 143 | 169,83 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | JMJ TEAM | 203 | 136 | 191 | 180 | 143 | 167 | 6 | 203 | 136 | 170,00 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | URNA | 166 | 178 | 193 | 189 | 134 | 191 | 6 | 193 | 134 | 175,17 | 2 |
| 5. HD | 17.03. | BABINEC | 157 | 138 | 147 | 171 | 160 | 144 | 6 | 171 | 138 | 152,83 | 3 |
| 6. HD | 31.03. | HUJAŘI | 180 | 175 | 193 | 181 | 185 | 157 | 6 | 193 | 157 | 178,50 | 10 |
| 7. HD | 24.04. | DOBRÁCI | 147 | 137 | 154 | 191 | 144 | 209 | 6 | 209 | 137 | 163,67 | 2 |
| 8. HD | 28.04. | SMOG | 193 | 169 | 183 | 176 | 136 | 167 | 6 | 193 | 136 | 170,67 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | TRAKEŘI | 145 | 136 | 181 | 175 | 147 | 139 | 6 | 181 | 136 | 153,83 | 0 |
| 10. HD | 19.05. | LAMPIÓNI | 166 | 167 | 131 | 209 | 102 | 131 | 6 | 209 | 102 | 151,00 | 2 |
| 11. HD | 26.05. | STATOVAR | 168 | 183 | 208 | 201 | 186 | 146 | 6 | 208 | 146 | 182,00 | 9 |
| Celkem | 11 utkání | 11020 celkem | 66 | 214 | 102 | 166,97 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 132 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 28.08. | HUJAŘI | 201 | 135 | 159 | 157 | 144 | 149 | 6 | 201 | 135 | 157,50 | 6 |
| 3. HD | 02.09. | TRAKEŘI | 162 | 147 | 172 | 157 | 181 | 192 | 6 | 192 | 147 | 168,50 | 4 |
| 4. HD | 09.09. | SMOG | 167 | 132 | 157 | 153 | 136 | 145 | 6 | 167 | 132 | 148,33 | 2 |
| 5. HD | 16.09. | BABINEC | 134 | 163 | 148 | 210 | 188 | 194 | 6 | 210 | 134 | 172,83 | 8 |
| 6. HD | 30.09. | LAMPIÓNI | 159 | 145 | 160 | 160 | 158 | 149 | 6 | 160 | 145 | 155,17 | 0 |
| 7. HD | 14.10. | STATOVAR | 169 | 143 | 149 | 126 | 131 | 188 | 6 | 188 | 126 | 151,00 | 2 |
| 8. HD | 25.11. | PERMONÍCI | 168 | 195 | 198 | 215 | 168 | 157 | 6 | 215 | 157 | 183,50 | 6 |
| 9. HD | 11.11. | URNA | 174 | 170 | 145 | 171 | 146 | 155 | 6 | 174 | 145 | 160,17 | 5 |
| 10. HD | 28.10. | DOBRÁCI | 155 | 173 | 182 | 188 | 218 | 132 | 6 | 218 | 132 | 174,67 | 10 |
| 11. HD | 09.12. | JMJ TEAM | 151 | 157 | 182 | 186 | 126 | 163 | 6 | 186 | 126 | 160,83 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9795 celkem | 60 | 218 | 126 | 163,25 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 120 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | SMOG | 189 | 170 | 138 | 164 | 156 | 191 | 6 | 191 | 138 | 168,00 | 6 |
| 2. HD | 05.02. | DOBRÁCI | 167 | 190 | 158 | 160 | 156 | 185 | 6 | 190 | 156 | 169,33 | 10 |
| 3. HD | 19.02. | TRAKEŘI | 163 | 159 | 152 | 173 | 181 | 155 | 6 | 181 | 152 | 163,83 | 0 |
| 4. HD | 22.04. | HUJAŘI | 167 | 169 | 175 | 179 | 164 | 179 | 6 | 179 | 164 | 172,17 | 10 |
| 5. HD | 11.03. | GAMA | 142 | 233 | 203 | 185 | 167 | 192 | 6 | 233 | 142 | 187,00 | 10 |
| 6. HD | 18.03. | LAMPIÓNI | 140 | 187 | 210 | 116 | 203 | 225 | 6 | 225 | 116 | 180,17 | 6 |
| 8. HD | 26.02. | JMJ TEAM | 170 | 197 | 174 | 180 | 138 | 179 | 6 | 197 | 138 | 173,00 | 8 |
| 9. HD | 29.04. | BABINEC | 135 | 138 | 158 | 176 | 184 | 173 | 6 | 184 | 135 | 160,67 | 2 |
| 10. HD | 13.05. | URNA | 144 | 148 | 203 | 136 | 141 | 134 | 6 | 203 | 134 | 151,00 | 4 |
| 11. HD | 20.05. | STATOVAR | 189 | 122 | 175 | 163 | 195 | 202 | 6 | 202 | 122 | 174,33 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10197 celkem | 60 | 233 | 116 | 169,95 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 120 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | GAMA | 150 | 147 | 154 | 146 | 167 | 5 | 167 | 146 | 152,80 | 4 | |
| 2. HD | 30.08. | HUJAŘI | 235 | 157 | 174 | 169 | 156 | 145 | 6 | 235 | 145 | 172,67 | 6 |
| 3. HD | 04.09. | BABINEC | 153 | 188 | 182 | 185 | 200 | 122 | 6 | 200 | 122 | 171,67 | 6 |
| 4. HD | 11.09. | URNA | 189 | 198 | 165 | 162 | 160 | 170 | 6 | 198 | 160 | 174,00 | 2 |
| 5. HD | 18.09. | SMOG | 118 | 173 | 190 | 216 | 213 | 183 | 6 | 216 | 118 | 182,17 | 12 |
| 6. HD | 25.09. | LAMPIÓNI | 158 | 179 | 184 | 213 | 127 | 177 | 6 | 213 | 127 | 173,00 | 4 |
| 7. HD | 09.10. | STATOVAR | 160 | 183 | 195 | 171 | 168 | 175 | 6 | 195 | 160 | 175,33 | 9 |
| 9. HD | 06.11. | TRAFO | 185 | 165 | 172 | 211 | 119 | 148 | 6 | 211 | 119 | 166,67 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | TRAKEŘI | 189 | 157 | 171 | 163 | 180 | 159 | 6 | 189 | 157 | 169,83 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 9076 celkem | 53 | 235 | 118 | 171,25 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 106 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | PERMONÍCI | 181 | 159 | 116 | 172 | 153 | 180 | 6 | 181 | 116 | 160,17 | 4 |
| 2. HD | 01.03. | TRAKEŘI | 158 | 175 | 179 | 187 | 143 | 195 | 6 | 195 | 143 | 172,83 | 5 |
| 3. HD | 13.03. | URNA | 171 | 180 | 169 | 183 | 163 | 158 | 6 | 183 | 158 | 170,67 | 9 |
| 4. HD | 03.04. | TRAFO | 148 | 211 | 183 | 223 | 193 | 163 | 6 | 223 | 148 | 186,83 | 8 |
| 7. HD | 24.05. | STATOVAR | 162 | 191 | 144 | 169 | 165 | 212 | 6 | 212 | 144 | 173,83 | 4 |
| 8. HD | 09.05. | JMJ TEAM | 171 | 184 | 160 | 146 | 173 | 175 | 6 | 184 | 146 | 168,17 | 8 |
| 9. HD | 01.05. | LAMPIÓNI | 158 | 195 | 149 | 114 | 169 | 157 | 6 | 195 | 114 | 157,00 | 4 |
| 10. HD | 29.05. | SMOG | 144 | 190 | 176 | 3 | 190 | 144 | 170,00 | 2 | |||
| 11. HD | 06.06. | HUJAŘI | 170 | 191 | 172 | 132 | 179 | 199 | 6 | 199 | 132 | 173,83 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 8690 celkem | 51 | 223 | 114 | 170,39 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 102 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | TRAKEŘI | 158 | 156 | 193 | 208 | 182 | 152 | 6 | 208 | 152 | 174,83 | 6 |
| 2. HD | 18.10. | JMJ TEAM | 180 | 200 | 127 | 141 | 158 | 171 | 6 | 200 | 127 | 162,83 | 4 |
| 3. HD | 31.08. | GAMA | 147 | 168 | 189 | 204 | 166 | 149 | 6 | 204 | 147 | 170,50 | 8 |
| 4. HD | 27.09. | SMOG | 158 | 156 | 176 | 165 | 148 | 115 | 6 | 176 | 115 | 153,00 | 4 |
| 5. HD | 20.09. | PERMONÍCI | 130 | 136 | 126 | 159 | 152 | 146 | 6 | 159 | 126 | 141,50 | 0 |
| 6. HD | 25.08. | LAMPIÓNI | 198 | 182 | 157 | 178 | 196 | 191 | 6 | 198 | 157 | 183,67 | 6 |
| 7. HD | 10.10. | BABINEC | 202 | 195 | 150 | 168 | 164 | 157 | 6 | 202 | 150 | 172,67 | 6 |
| 8. HD | 07.11. | STATOVAR | 187 | 151 | 178 | 181 | 150 | 180 | 6 | 187 | 150 | 171,17 | 6 |
| 9. HD | 24.10. | KAMPERETAMPERE | 140 | 146 | 150 | 192 | 154 | 171 | 6 | 192 | 140 | 158,83 | 4 |
| 10. HD | 01.11. | TRAFO | 188 | 139 | 151 | 214 | 165 | 160 | 6 | 214 | 139 | 169,50 | 8 |
| 11. HD | 06.12. | HUJAŘI | 172 | 222 | 190 | 167 | 155 | 193 | 6 | 222 | 155 | 183,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11050 celkem | 66 | 222 | 115 | 167,42 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 132 možných (45 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | HUJAŘI | 142 | 173 | 183 | 224 | 180 | 178 | 6 | 224 | 142 | 180,00 | 8 |
| 2. HD | 16.05. | TRAKEŘI | 107 | 161 | 151 | 195 | 192 | 164 | 6 | 195 | 107 | 161,67 | 6 |
| 3. HD | 25.04. | KAMPERETAMPERE | 153 | 187 | 124 | 160 | 146 | 178 | 6 | 187 | 124 | 158,00 | 0 |
| 4. HD | 28.03. | PERMONÍCI | 216 | 145 | 215 | 128 | 116 | 5 | 216 | 116 | 164,00 | 4 | |
| 5. HD | 30.05. | STATOVAR | 127 | 145 | 161 | 3 | 161 | 127 | 144,33 | 0 | |||
| 6. HD | 14.02. | LAMPIÓNI | 178 | 169 | 186 | 171 | 157 | 200 | 6 | 200 | 157 | 176,83 | 2 |
| 7. HD | 07.03. | FAJNO PARTA | 175 | 176 | 199 | 156 | 177 | 129 | 6 | 199 | 129 | 168,67 | 8 |
| 8. HD | 05.04. | JMJ TEAM | 212 | 193 | 182 | 183 | 140 | 141 | 6 | 212 | 140 | 175,17 | 8 |
| 9. HD | 14.03. | BABINEC | 156 | 136 | 158 | 154 | 182 | 178 | 6 | 182 | 136 | 160,67 | 8 |
| 10. HD | 09.05. | GAMA | 131 | 156 | 166 | 176 | 162 | 169 | 6 | 176 | 131 | 160,00 | 4 |
| 11. HD | 11.04. | SMOG | 170 | 156 | 200 | 160 | 189 | 163 | 6 | 200 | 156 | 173,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10337 celkem | 62 | 224 | 107 | 166,73 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 124 možných (42 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 21.09. | MEXICO | 170 | 192 | 132 | 179 | 147 | 170 | 6 | 192 | 132 | 165,00 | 6 |
| 3. HD | 28.09. | JMJ TEAM | 146 | 189 | 208 | 184 | 172 | 167 | 6 | 208 | 146 | 177,67 | 6 |
| 4. HD | 12.10. | LAMPIÓNI | 136 | 147 | 167 | 3 | 167 | 136 | 150,00 | 2 | |||
| 5. HD | 19.10. | TRAKEŘI | 152 | 159 | 183 | 200 | 156 | 164 | 6 | 200 | 152 | 169,00 | 8 |
| 6. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 191 | 176 | 158 | 3 | 191 | 158 | 175,00 | 5 | |||
| 7. HD | 09.11. | BABINEC | 175 | 119 | 125 | 162 | 159 | 161 | 6 | 175 | 119 | 150,17 | 6 |
| 8. HD | 14.09. | STATOVAR | 163 | 133 | 160 | 124 | 165 | 166 | 6 | 166 | 124 | 151,83 | 2 |
| 10. HD | 07.12. | GAMA | 180 | 144 | 193 | 206 | 159 | 170 | 6 | 206 | 144 | 175,33 | 8 |
| 11. HD | 14.12. | SMOG | 139 | 170 | 156 | 168 | 170 | 186 | 6 | 186 | 139 | 164,83 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 7898 celkem | 48 | 208 | 119 | 164,54 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 96 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 24.02. | MEXICO | 165 | 171 | 196 | 180 | 174 | 215 | 6 | 215 | 165 | 183,50 | 6 |
| 5. HD | 03.02. | SMOG | 162 | 157 | 166 | 148 | 178 | 146 | 6 | 178 | 146 | 159,50 | 10 |
| 6. HD | 11.02. | STATOVAR | 163 | 167 | 136 | 169 | 179 | 186 | 6 | 186 | 136 | 166,67 | 2 |
| 7. HD | 16.06. | BABINEC | 156 | 182 | 173 | 220 | 163 | 136 | 6 | 220 | 136 | 171,67 | 8 |
| 8. HD | 09.06. | LAMPIÓNI | 131 | 183 | 179 | 3 | 183 | 131 | 164,33 | 3 | |||
| 9. HD | 08.09. | KAMPERETAMPERE | 167 | 190 | 129 | 173 | 175 | 172 | 6 | 190 | 129 | 167,67 | 2 |
| 10. HD | 15.06. | TRAKEŘI | 145 | 154 | 157 | 179 | 155 | 202 | 6 | 202 | 145 | 165,33 | 10 |
| 11. HD | 22.06. | HUJAŘI | 153 | 151 | 161 | 189 | 149 | 137 | 6 | 189 | 137 | 156,67 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 7519 celkem | 45 | 220 | 129 | 167,09 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 90 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 16.09. | TRAKEŘI | 220 | 124 | 152 | 144 | 199 | 186 | 6 | 220 | 124 | 170,83 | 8 |
| 3. HD | 04.11. | PERMONÍCI | 179 | 186 | 188 | 152 | 170 | 170 | 6 | 188 | 152 | 174,17 | 4 |
| 4. HD | 02.09. | BABINEC | 147 | 160 | 192 | 177 | 141 | 203 | 6 | 203 | 141 | 170,00 | 12 |
| 6. HD | 14.10. | JMJ TEAM | 128 | 198 | 164 | 197 | 132 | 150 | 6 | 198 | 128 | 161,50 | 10 |
| 7. HD | 01.10. | SMOG | 116 | 153 | 174 | 211 | 168 | 183 | 6 | 211 | 116 | 167,50 | 10 |
| 8. HD | 12.11. | LAMPIÓNI | 181 | 186 | 168 | 163 | 191 | 189 | 6 | 191 | 163 | 179,67 | 2 |
| 9. HD | 10.09. | KAMPERETAMPERE | 172 | 166 | 194 | 157 | 133 | 191 | 6 | 194 | 133 | 168,83 | 4 |
| 10. HD | 25.11. | MEXICO | 181 | 175 | 121 | 158 | 125 | 146 | 6 | 181 | 121 | 151,00 | 6 |
| 11. HD | 07.10. | GAMA | 169 | 180 | 180 | 183 | 160 | 157 | 6 | 183 | 157 | 171,50 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 9090 celkem | 54 | 220 | 116 | 168,33 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 108 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | MEXICO | 200 | 164 | 167 | 132 | 204 | 210 | 6 | 210 | 132 | 179,50 | 4 |
| 2. HD | 18.02. | BABINEC | 192 | 160 | 181 | 204 | 145 | 167 | 6 | 204 | 145 | 174,83 | 10 |
| 4. HD | 26.02. | STATOVAR | 200 | 160 | 179 | 127 | 195 | 134 | 6 | 200 | 127 | 165,83 | 4 |
| 6. HD | 25.03. | HUJAŘI | 147 | 118 | 191 | 177 | 150 | 189 | 6 | 191 | 118 | 162,00 | 6 |
| 7. HD | 01.04. | PERMONÍCI | 149 | 144 | 168 | 202 | 181 | 173 | 6 | 202 | 144 | 169,50 | 6 |
| 8. HD | 12.02. | LAMPIÓNI | 162 | 204 | 201 | 203 | 192 | 161 | 6 | 204 | 161 | 187,17 | 8 |
| 9. HD | 23.04. | JMJ TEAM | 175 | 177 | 187 | 147 | 179 | 155 | 6 | 187 | 147 | 170,00 | 4 |
| 10. HD | 18.03. | SMOG | 199 | 187 | 156 | 173 | 170 | 168 | 6 | 199 | 156 | 175,50 | 8 |
| 11. HD | 15.04. | ONDRÁŠ | 140 | 162 | 182 | 189 | 190 | 164 | 6 | 190 | 140 | 171,17 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9333 celkem | 54 | 210 | 118 | 172,83 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 108 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.12. | HUJAŘI | 147 | 160 | 166 | 187 | 203 | 181 | 6 | 203 | 147 | 174,00 | 4 |
| 2. HD | 03.09. | GAMA | 216 | 161 | 142 | 178 | 167 | 193 | 6 | 216 | 142 | 176,17 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | BABINEC | 141 | 149 | 150 | 200 | 143 | 173 | 6 | 200 | 141 | 159,33 | 10 |
| 4. HD | 18.09. | TRAKEŘI | 161 | 158 | 136 | 166 | 191 | 145 | 6 | 191 | 136 | 159,50 | 6 |
| 5. HD | 01.10. | SMOG | 182 | 161 | 140 | 142 | 148 | 224 | 6 | 224 | 140 | 166,17 | 6 |
| 6. HD | 25.09. | PERMONÍCI | 133 | 216 | 171 | 189 | 161 | 210 | 6 | 216 | 133 | 180,00 | 8 |
| 7. HD | 23.10. | MEXICO | 160 | 138 | 123 | 151 | 183 | 166 | 6 | 183 | 123 | 153,50 | 2 |
| 8. HD | 08.10. | ONDRÁŠ | 177 | 168 | 139 | 161 | 140 | 149 | 6 | 177 | 139 | 155,67 | 4 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 168 | 172 | 163 | 146 | 170 | 156 | 6 | 172 | 146 | 162,50 | 4 |
| 10. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 218 | 175 | 143 | 166 | 138 | 98 | 6 | 218 | 98 | 156,33 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | LAMPIÓNI | 171 | 199 | 232 | 190 | 180 | 160 | 6 | 232 | 160 | 188,67 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10991 celkem | 66 | 232 | 98 | 166,53 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 132 možných (47 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.