Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit

Rekordy ligy

Nejlepší výkony za celou historii soutěže, od podzimu 2015. Všechna čísla jsou holé náhozy, bez handicapu.

Jednotlivci

Nejvyšší nához Jedna hra. Tři sta se v lize zatím nikdy nehodilo.

1. 298 Indra Martin URNA – PERMONÍCI 17.11.2025
2. 289 Indra Martin URNA – LAMPIÓNI 05.05.2025
3. 288 Indra Martin URNA – SMOG 06.10.2026
4. 279 Schindler Radek LAMPIÓNI – JEŠTĚŘI 25.08.2022
5. 279 Schindler Radek LAMPIÓNI – GAMA 27.09.2022
6. 279 Schindler Radek LAMPIÓNI – TRAKEŘI 20.02.2023
7. 279 Pazděra Jaroslav TRAKEŘI – GAMA 12.09.2023
8. 279 Schindler Radek HUJAŘI – JMJ TEAM 28.10.2025
9. 278 Mácha Ivan ONDRÁŠ – MEXICO 23.10.2017
10. 278 Mikšovičová Sylva HUJAŘI – SMOG 28.10.2019
11. 278 Indra Martin URNA – JEŠTĚŘI 11.09.2023
12. 278 Trojek Ondřej URNA – HUJAŘI 25.08.2026
13. 277 Kutáč Vladimír SMOG – JEŠTĚŘI 28.04.2025
14. 277 Fajkus Patrik LAMPIÓNI – URNA 18.05.2026
15. 276 Indra Martin URNA – BABINEC 09.03.2026

Nejlepší sezóna Průměr na hru za jednu sezónu, aspoň 30 her.

1. 222,76 Schindler Radek LAMPIÓNI podzim 2022, 42 her
2. 212,44 Schindler Radek LAMPIÓNI podzim 2026, 36 her
3. 211,23 Schindler Radek TRAKEŘI jaro 2025, 66 her
4. 208,09 Schindler Radek HUJAŘI podzim 2025, 66 her
5. 207,27 Schindler Radek BABINEC jaro 2026, 60 her
6. 205,48 Indra Martin URNA podzim 2026, 42 her
7. 204,71 Schindler Radek LAMPIÓNI jaro 2022, 48 her
8. 203,03 Bucha Radovan URNA podzim 2026, 30 her
9. 201,75 Indra Martin KAMPERETAMPERE jaro 2022, 57 her
10. 200,48 Schindler Radek LAMPIÓNI jaro 2023, 42 her

Nejlepší kariéra Průměr přes všechny sezóny, aspoň 300 odehraných her.

1. 195,52 Schindler Radek 992 her, 21 sezón 279
2. 191,80 Indra Martin 562 her, 15 sezón 298
3. 188,46 Orság Karel 456 her, 10 sezón 268
4. 187,31 Bucha Radovan 416 her, 9 sezón 258
5. 186,10 Mácha Ivan 1181 her, 21 sezón 278
6. 183,60 Mazur Václav 366 her, 9 sezón 238
7. 182,28 Zedník Miroslav 670 her, 14 sezón 267
8. 181,79 Vilášek Stanislav 1175 her, 20 sezón 269
9. 180,68 Klusáček Jiří 1141 her, 21 sezón 258
10. 180,21 Frydrych Tomáš 997 her, 17 sezón 266

Nejvíc náhozů 250+ Za celou kariéru. Podrobnosti jsou v Klubu 250.

1. 30× Schindler Radek nejlepší 279
2. 22× Indra Martin nejlepší 298
3. 10× Vilášek Stanislav nejlepší 269
4. 10× Orság Karel nejlepší 268
5. 8× Mácha Ivan nejlepší 278
6. 6× Bucha Radovan nejlepší 258
7. 5× Kičmer Vojtěch nejlepší 267
8. 4× Zedník Miroslav nejlepší 267
9. 4× Frydrych Tomáš nejlepší 266
10. 3× Kryka Dušan nejlepší 267

Družstva

Nejvyšší součet v kole Jeden list zápisu — devět her družstva. Do rekordu jdou jen úplná kola.

1. 1959 URNA 1. kolo proti HUJAŘI podzim 2026
2. 1916 URNA 2. kolo proti HUJAŘI podzim 2026
3. 1910 URNA 2. kolo proti JMJ TEAM podzim 2026
4. 1907 LAMPIÓNI 2. kolo proti PERMONÍCI podzim 2026
5. 1906 LAMPIÓNI 1. kolo proti PERMONÍCI podzim 2022
6. 1906 LAMPIÓNI 2. kolo proti PERMONÍCI podzim 2022
7. 1904 URNA 1. kolo proti LAMPIÓNI jaro 2026
8. 1904 URNA 2. kolo proti LAMPIÓNI jaro 2025
9. 1889 LAMPIÓNI 2. kolo proti DOBRÁCI jaro 2024
10. 1888 LAMPIÓNI 2. kolo proti PERMONÍCI jaro 2024

Nejvyšší součet v utkání Obě kola dohromady — osmnáct her družstva.

1. 3875 URNA proti HUJAŘI podzim 2026
2. 3812 LAMPIÓNI proti PERMONÍCI podzim 2022
3. 3759 LAMPIÓNI proti PERMONÍCI jaro 2024
4. 3750 URNA proti JMJ TEAM podzim 2026
5. 3746 LAMPIÓNI proti PERMONÍCI podzim 2026
6. 3746 URNA proti LAMPIÓNI jaro 2026
7. 3674 KAMPERETAMPERE proti SMOG jaro 2022
8. 3672 LAMPIÓNI proti GAMA podzim 2022
9. 3656 LAMPIÓNI proti KAMPERETAMPERE podzim 2022
10. 3652 LAMPIÓNI proti STATOVAR podzim 2023