Frýdecká liga družstev, podzim 2026 SMOG
46. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DRACI | 142 | 174 | 150 | 3 | 174 | 142 | 155,33 | 4 | |||
| 3. HD | 07.09. | JMJ TEAM | 180 | 135 | 162 | 3 | 180 | 135 | 159,00 | 0 | |||
| 4. HD | 14.09. | STATOVAR | 161 | 193 | 152 | 3 | 193 | 152 | 168,67 | 2 | |||
| 5. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 140 | 193 | 164 | 164 | 158 | 166 | 6 | 193 | 140 | 164,17 | 2 |
| 7. HD | 06.10. | URNA | 183 | 167 | 154 | 144 | 182 | 173 | 6 | 183 | 144 | 167,17 | 0 |
| Celkem | 5 utkání | 3437 celkem | 21 | 193 | 135 | 163,67 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 42 možných (19 %). Bez handicapu je průměr 155,67.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 SMOG
42. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | DOBRÁCI | 168 | 205 | 161 | 153 | 146 | 132 | 6 | 205 | 132 | 160,83 | 4 |
| 2. HD | 16.02. | DALLAS | 158 | 197 | 164 | 192 | 173 | 172 | 6 | 197 | 158 | 176,00 | 5 |
| 3. HD | 23.02. | LAMPIÓNI | 182 | 165 | 163 | 134 | 188 | 145 | 6 | 188 | 134 | 162,83 | 2 |
| 4. HD | 09.03. | PERMONÍCI | 143 | 161 | 165 | 175 | 137 | 176 | 6 | 176 | 137 | 159,50 | 0 |
| 5. HD | 17.03. | URNA | 157 | 187 | 212 | 164 | 134 | 196 | 6 | 212 | 134 | 175,00 | 6 |
| 6. HD | 30.03. | TRAKEŘI | 183 | 190 | 142 | 163 | 185 | 133 | 6 | 190 | 133 | 166,00 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | JMJ TEAM | 197 | 177 | 214 | 144 | 158 | 177 | 6 | 214 | 144 | 177,83 | 8 |
| 8. HD | 27.04. | STATOVAR | 156 | 182 | 170 | 177 | 152 | 157 | 6 | 182 | 152 | 165,67 | 4 |
| 9. HD | 11.05. | HUJAŘI | 141 | 178 | 181 | 166 | 146 | 116 | 6 | 181 | 116 | 154,67 | 3 |
| 10. HD | 19.05. | GAMA | 123 | 181 | 175 | 168 | 144 | 167 | 6 | 181 | 123 | 159,67 | 6 |
| 11. HD | 01.06. | BABINEC | 198 | 181 | 151 | 203 | 157 | 210 | 6 | 210 | 151 | 183,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11048 celkem | 66 | 214 | 116 | 167,39 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 132 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 159,39.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 SMOG
37. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | URNA | 173 | 187 | 172 | 156 | 187 | 141 | 6 | 187 | 141 | 169,33 | 6 |
| 2. HD | 08.09. | LAMPIÓNI | 180 | 176 | 136 | 163 | 164 | 152 | 6 | 180 | 136 | 161,83 | 6 |
| 3. HD | 16.09. | TRAKEŘI | 208 | 180 | 157 | 3 | 208 | 157 | 181,67 | 4 | |||
| 4. HD | 22.09. | PERMONÍCI | 137 | 191 | 165 | 159 | 154 | 191 | 6 | 191 | 137 | 166,17 | 4 |
| 5. HD | 29.09. | STATOVAR | 138 | 186 | 167 | 3 | 186 | 138 | 163,67 | 0 | |||
| 7. HD | 27.10. | BABINEC | 165 | 144 | 149 | 177 | 173 | 172 | 6 | 177 | 144 | 163,33 | 6 |
| 9. HD | 18.11. | DOBRÁCI | 199 | 159 | 167 | 148 | 170 | 156 | 6 | 199 | 148 | 166,50 | 8 |
| 10. HD | 01.12. | JEŠTĚŘI | 165 | 174 | 174 | 192 | 166 | 176 | 6 | 192 | 165 | 174,50 | 3 |
| 11. HD | 15.12. | HUJAŘI | 166 | 156 | 165 | 180 | 155 | 168 | 6 | 180 | 155 | 165,00 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8036 celkem | 48 | 208 | 136 | 167,42 | 41 | ||||||
Duelových bodů 41 z 96 možných (43 %). Bez handicapu je průměr 159,42.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 SMOG
42. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | DOBRÁCI | 153 | 140 | 154 | 3 | 154 | 140 | 149,00 | 0 | |||
| 2. HD | 17.02. | TRAKEŘI | 175 | 184 | 170 | 3 | 184 | 170 | 176,33 | 3 | |||
| 3. HD | 25.02. | URNA | 172 | 152 | 112 | 3 | 172 | 112 | 145,33 | 0 | |||
| 5. HD | 17.03. | STATOVAR | 191 | 181 | 160 | 3 | 191 | 160 | 177,33 | 4 | |||
| 6. HD | 08.04. | LAMPIÓNI | 129 | 157 | 166 | 185 | 154 | 191 | 6 | 191 | 129 | 163,67 | 4 |
| 7. HD | 24.04. | BABINEC | 175 | 195 | 152 | 127 | 170 | 129 | 6 | 195 | 127 | 158,00 | 4 |
| 9. HD | 22.04. | HUJAŘI | 173 | 177 | 148 | 139 | 123 | 172 | 6 | 177 | 123 | 155,33 | 1 |
| 10. HD | 20.05. | JMJ TEAM | 149 | 146 | 163 | 3 | 163 | 146 | 152,67 | 0 | |||
| 11. HD | 27.05. | GAMA | 171 | 153 | 158 | 3 | 171 | 153 | 160,67 | 2 | |||
| Celkem | 9 utkání | 5746 celkem | 36 | 195 | 112 | 159,61 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 72 možných (25 %). Bez handicapu je průměr 151,61.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 SMOG
36. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | TRAKEŘI | 196 | 156 | 136 | 168 | 148 | 191 | 6 | 196 | 136 | 165,83 | 4 |
| 2. HD | 28.08. | STATOVAR | 138 | 140 | 169 | 166 | 141 | 180 | 6 | 180 | 138 | 155,67 | 3 |
| 3. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 161 | 142 | 154 | 3 | 161 | 142 | 152,33 | 0 | |||
| 4. HD | 09.09. | JEŠTĚŘI | 172 | 164 | 183 | 3 | 183 | 164 | 173,00 | 2 | |||
| 5. HD | 16.09. | URNA | 182 | 200 | 200 | 158 | 179 | 142 | 6 | 200 | 142 | 176,83 | 6 |
| 6. HD | 30.09. | JMJ TEAM | 152 | 208 | 131 | 159 | 165 | 162 | 6 | 208 | 131 | 162,83 | 6 |
| 7. HD | 14.10. | LAMPIÓNI | 127 | 134 | 173 | 3 | 173 | 127 | 144,67 | 0 | |||
| 8. HD | 05.11. | BABINEC | 179 | 155 | 154 | 176 | 164 | 132 | 6 | 179 | 132 | 160,00 | 2 |
| 9. HD | 11.11. | DOBRÁCI | 173 | 172 | 164 | 261 | 174 | 152 | 6 | 261 | 152 | 182,67 | 6 |
| 10. HD | 25.11. | HUJAŘI | 180 | 177 | 150 | 154 | 152 | 187 | 6 | 187 | 150 | 166,67 | 8 |
| 11. HD | 10.12. | GAMA | 151 | 183 | 210 | 3 | 210 | 151 | 181,33 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8977 celkem | 54 | 261 | 127 | 166,24 | 41 | ||||||
Duelových bodů 41 z 108 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 158,24.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 SMOG
50. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | JEŠTĚŘI | 174 | 168 | 142 | 3 | 174 | 142 | 161,33 | 2 | |||
| 2. HD | 14.02. | URNA | 167 | 153 | 122 | 147 | 152 | 165 | 6 | 167 | 122 | 151,00 | 4 |
| 3. HD | 20.02. | STATOVAR | 153 | 154 | 120 | 132 | 175 | 165 | 6 | 175 | 120 | 149,83 | 4 |
| 4. HD | 26.02. | DOBRÁCI | 166 | 156 | 209 | 3 | 209 | 156 | 177,00 | 2 | |||
| 5. HD | 11.03. | TRAKEŘI | 138 | 141 | 155 | 138 | 155 | 5 | 155 | 138 | 145,40 | 0 | |
| 6. HD | 18.03. | PERMONÍCI | 162 | 166 | 177 | 153 | 184 | 136 | 6 | 184 | 136 | 163,00 | 8 |
| 7. HD | 08.04. | BABINEC | 137 | 151 | 147 | 141 | 176 | 187 | 6 | 187 | 137 | 156,50 | 6 |
| 8. HD | 22.04. | LAMPIÓNI | 133 | 131 | 181 | 132 | 161 | 165 | 6 | 181 | 131 | 150,50 | 4 |
| 9. HD | 30.04. | GAMA | 102 | 132 | 153 | 166 | 124 | 143 | 6 | 166 | 102 | 136,67 | 4 |
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 172 | 131 | 128 | 3 | 172 | 128 | 143,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 7618 celkem | 50 | 209 | 102 | 152,36 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 100 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 144,36.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 SMOG
44. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | HUJAŘI | 208 | 124 | 158 | 3 | 208 | 124 | 163,33 | 2 | |||
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 113 | 132 | 187 | 3 | 187 | 113 | 144,00 | 2 | |||
| 4. HD | 11.09. | STATOVAR | 176 | 117 | 166 | 119 | 154 | 173 | 6 | 176 | 117 | 150,83 | 2 |
| 5. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 151 | 166 | 183 | 198 | 205 | 129 | 6 | 205 | 129 | 172,00 | 4 |
| 6. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 163 | 166 | 141 | 3 | 166 | 141 | 156,67 | 0 | |||
| 7. HD | 09.10. | JMJ TEAM | 126 | 187 | 184 | 3 | 187 | 126 | 165,67 | 4 | |||
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 187 | 133 | 187 | 3 | 187 | 133 | 169,00 | 4 | |||
| 9. HD | 07.11. | GAMA | 151 | 167 | 132 | 180 | 122 | 154 | 6 | 180 | 122 | 151,00 | 5 |
| 10. HD | 27.11. | TRAKEŘI | 174 | 179 | 131 | 3 | 179 | 131 | 161,33 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | TRAFO | 162 | 186 | 142 | 171 | 158 | 143 | 6 | 186 | 142 | 160,33 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 6685 celkem | 42 | 208 | 113 | 159,17 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 84 možných (35 %). Bez handicapu je průměr 151,17.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 SMOG
52. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | GAMA | 179 | 187 | 133 | 106 | 133 | 152 | 6 | 187 | 106 | 148,33 | 4 |
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 137 | 141 | 145 | 3 | 145 | 137 | 141,00 | 2 | |||
| 3. HD | 14.03. | STATOVAR | 135 | 166 | 163 | 3 | 166 | 135 | 154,67 | 0 | |||
| 4. HD | 03.04. | PERMONÍCI | 153 | 154 | 121 | 3 | 154 | 121 | 142,67 | 0 | |||
| 5. HD | 12.04. | TRAFO | 140 | 160 | 150 | 3 | 160 | 140 | 150,00 | 2 | |||
| 6. HD | 18.04. | TRAKEŘI | 180 | 140 | 171 | 137 | 129 | 149 | 6 | 180 | 129 | 151,00 | 4 |
| 8. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 158 | 136 | 152 | 116 | 141 | 180 | 6 | 180 | 116 | 147,17 | 2 |
| 9. HD | 24.05. | URNA | 145 | 196 | 175 | 159 | 134 | 151 | 6 | 196 | 134 | 160,00 | 6 |
| 11. HD | 05.06. | JMJ TEAM | 161 | 138 | 129 | 3 | 161 | 129 | 142,67 | 4 | |||
| Celkem | 9 utkání | 5832 celkem | 39 | 196 | 106 | 149,54 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 78 možných (31 %). Bez handicapu je průměr 141,54.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 SMOG
53. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | STATOVAR | 137 | 124 | 118 | 3 | 137 | 118 | 126,33 | 0 | |||
| 2. HD | 24.08. | KAMPERETAMPERE | 165 | 124 | 149 | 3 | 165 | 124 | 146,00 | 2 | |||
| 3. HD | 18.08. | LAMPIÓNI | 131 | 153 | 208 | 3 | 208 | 131 | 164,00 | 2 | |||
| 5. HD | 07.11. | TRAFO | 172 | 160 | 173 | 3 | 173 | 160 | 168,33 | 2 | |||
| 6. HD | 18.10. | HUJAŘI | 132 | 163 | 146 | 3 | 163 | 132 | 147,00 | 2 | |||
| 7. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 142 | 160 | 178 | 3 | 178 | 142 | 160,00 | 0 | |||
| 8. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 152 | 142 | 131 | 3 | 152 | 131 | 141,67 | 0 | |||
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 164 | 167 | 121 | 3 | 167 | 121 | 150,67 | 2 | |||
| 11. HD | 05.12. | GAMA | 137 | 162 | 113 | 3 | 162 | 113 | 137,33 | 2 | |||
| Celkem | 9 utkání | 4024 celkem | 27 | 208 | 113 | 149,04 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 54 možných (22 %). Bez handicapu je průměr 141,04.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 SMOG
54. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | JMJ TEAM | 100 | 165 | 185 | 3 | 185 | 100 | 150,00 | 4 | |||
| 2. HD | 08.03. | GAMA | 122 | 137 | 2 | 137 | 122 | 129,50 | 0 | ||||
| 3. HD | 21.02. | FAJNO PARTA | 153 | 114 | 91 | 3 | 153 | 91 | 119,33 | 0 | |||
| 4. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 95 | 153 | 152 | 3 | 153 | 95 | 133,33 | 0 | |||
| 5. HD | 28.03. | HUJAŘI | 129 | 125 | 159 | 3 | 159 | 125 | 137,67 | 2 | |||
| 6. HD | 19.04. | BABINEC | 125 | 154 | 108 | 3 | 154 | 108 | 129,00 | 0 | |||
| 8. HD | 14.03. | KAMPERETAMPERE | 133 | 148 | 149 | 3 | 149 | 133 | 143,33 | 0 | |||
| 9. HD | 10.05. | PERMONÍCI | 120 | 141 | 144 | 3 | 144 | 120 | 135,00 | 0 | |||
| 10. HD | 01.03. | STATOVAR | 94 | 120 | 160 | 3 | 160 | 94 | 124,67 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 3476 celkem | 26 | 185 | 91 | 133,69 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 52 možných (12 %). Bez handicapu je průměr 125,69.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 BABINEC
56. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 149 | 147 | 123 | 146 | 127 | 140 | 6 | 149 | 123 | 138,67 | 0 |
| Celkem | 1 utkání | 832 celkem | 6 | 149 | 123 | 138,67 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 12 možných (0 %). Bez handicapu je průměr 130,67.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 BABINEC
52. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 15.10. | STATOVAR | 157 | 136 | 150 | 133 | 126 | 148 | 6 | 157 | 126 | 141,67 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 850 celkem | 6 | 157 | 126 | 141,67 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 133,67.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.