Frýdecká liga družstev, podzim 2025 SMOG
59. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 08.09. | LAMPIÓNI | 133 | 127 | 133 | 3 | 133 | 127 | 131,00 | 0 | |||
| 3. HD | 16.09. | TRAKEŘI | 127 | 89 | 124 | 3 | 127 | 89 | 113,33 | 0 | |||
| 5. HD | 29.09. | STATOVAR | 143 | 85 | 85 | 3 | 143 | 85 | 104,33 | 0 | |||
| 6. HD | 14.10. | JMJ TEAM | 120 | 121 | 100 | 3 | 121 | 100 | 113,67 | 0 | |||
| 8. HD | 10.11. | GAMA | 113 | 128 | 117 | 115 | 132 | 127 | 6 | 132 | 113 | 122,00 | 2 |
| 9. HD | 18.11. | DOBRÁCI | 88 | 136 | 109 | 3 | 136 | 88 | 111,00 | 0 | |||
| Celkem | 6 utkání | 2452 celkem | 21 | 143 | 85 | 116,76 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 42 možných (5 %). Bez handicapu je průměr 108,76.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 SMOG
55. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 28.04. | JEŠTĚŘI | 107 | 135 | 119 | 3 | 135 | 107 | 120,33 | 0 | |||
| 11. HD | 27.05. | GAMA | 136 | 105 | 143 | 3 | 143 | 105 | 128,00 | 2 | |||
| Celkem | 2 utkání | 745 celkem | 6 | 143 | 105 | 124,17 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 116,17.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 SMOG
61. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | TRAKEŘI | 121 | 1 | 121 | 121 | 121,00 | 0 | |||||
| 3. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 115 | 134 | 114 | 3 | 134 | 114 | 121,00 | 0 | |||
| 4. HD | 09.09. | JEŠTĚŘI | 100 | 113 | 109 | 3 | 113 | 100 | 107,33 | 0 | |||
| 5. HD | 16.09. | URNA | 121 | 110 | 121 | 3 | 121 | 110 | 117,33 | 0 | |||
| 6. HD | 30.09. | JMJ TEAM | 129 | 121 | 98 | 3 | 129 | 98 | 116,00 | 0 | |||
| 8. HD | 05.11. | BABINEC | 142 | 153 | 130 | 3 | 153 | 130 | 141,67 | 0 | |||
| 9. HD | 11.11. | DOBRÁCI | 139 | 146 | 145 | 3 | 146 | 139 | 143,33 | 2 | |||
| 10. HD | 25.11. | HUJAŘI | 121 | 104 | 140 | 3 | 140 | 104 | 121,67 | 2 | |||
| 11. HD | 10.12. | GAMA | 147 | 112 | 142 | 3 | 147 | 112 | 133,67 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 3127 celkem | 25 | 153 | 98 | 125,08 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 50 možných (8 %). Bez handicapu je průměr 117,08.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 SMOG
56. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | JEŠTĚŘI | 99 | 148 | 133 | 3 | 148 | 99 | 126,67 | 0 | |||
| 2. HD | 14.02. | URNA | 123 | 164 | 134 | 3 | 164 | 123 | 140,33 | 2 | |||
| 3. HD | 20.02. | STATOVAR | 102 | 147 | 102 | 3 | 147 | 102 | 117,00 | 2 | |||
| 4. HD | 26.02. | DOBRÁCI | 148 | 118 | 123 | 3 | 148 | 118 | 129,67 | 2 | |||
| 5. HD | 11.03. | TRAKEŘI | 135 | 124 | 106 | 3 | 135 | 106 | 121,67 | 0 | |||
| 7. HD | 08.04. | BABINEC | 133 | 125 | 152 | 3 | 152 | 125 | 136,67 | 4 | |||
| 8. HD | 22.04. | LAMPIÓNI | 128 | 142 | 124 | 3 | 142 | 124 | 131,33 | 0 | |||
| 9. HD | 30.04. | GAMA | 153 | 141 | 119 | 3 | 153 | 119 | 137,67 | 2 | |||
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 101 | 126 | 118 | 3 | 126 | 101 | 115,00 | 0 | |||
| 11. HD | 21.05. | HUJAŘI | 121 | 121 | 147 | 110 | 161 | 156 | 6 | 161 | 110 | 136,00 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 4284 celkem | 33 | 164 | 99 | 129,82 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 66 možných (27 %). Bez handicapu je průměr 121,82.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 SMOG
58. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | HUJAŘI | 155 | 139 | 109 | 3 | 155 | 109 | 134,33 | 0 | |||
| 2. HD | 30.08. | URNA | 144 | 112 | 144 | 3 | 144 | 112 | 133,33 | 0 | |||
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 122 | 153 | 114 | 3 | 153 | 114 | 129,67 | 0 | |||
| 5. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 129 | 124 | 94 | 3 | 129 | 94 | 115,67 | 0 | |||
| 6. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 122 | 162 | 122 | 3 | 162 | 122 | 135,33 | 0 | |||
| 7. HD | 09.10. | JMJ TEAM | 101 | 120 | 134 | 3 | 134 | 101 | 118,33 | 0 | |||
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 157 | 137 | 112 | 3 | 157 | 112 | 135,33 | 2 | |||
| 9. HD | 07.11. | GAMA | 120 | 133 | 156 | 3 | 156 | 120 | 136,33 | 0 | |||
| Celkem | 8 utkání | 3115 celkem | 24 | 162 | 94 | 129,79 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 48 možných (4 %). Bez handicapu je průměr 121,79.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 SMOG
58. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | GAMA | 119 | 101 | 173 | 3 | 173 | 101 | 131,00 | 2 | |||
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 123 | 138 | 138 | 3 | 138 | 123 | 133,00 | 0 | |||
| 3. HD | 14.03. | STATOVAR | 129 | 160 | 169 | 3 | 169 | 129 | 152,67 | 2 | |||
| 4. HD | 03.04. | PERMONÍCI | 156 | 124 | 137 | 3 | 156 | 124 | 139,00 | 2 | |||
| 5. HD | 12.04. | TRAFO | 130 | 149 | 122 | 3 | 149 | 122 | 133,67 | 0 | |||
| 7. HD | 24.04. | BABINEC | 111 | 128 | 146 | 3 | 146 | 111 | 128,33 | 0 | |||
| 8. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 182 | 129 | 112 | 3 | 182 | 112 | 141,00 | 0 | |||
| 10. HD | 29.05. | JEŠTĚŘI | 175 | 121 | 153 | 3 | 175 | 121 | 149,67 | 2 | |||
| 11. HD | 05.06. | JMJ TEAM | 135 | 146 | 130 | 3 | 146 | 130 | 137,00 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 3736 celkem | 27 | 182 | 101 | 138,37 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 54 možných (15 %). Bez handicapu je průměr 130,37.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | STATOVAR | 134 | 114 | 157 | 3 | 157 | 114 | 135,00 | 2 | |||
| 2. HD | 24.08. | KAMPERETAMPERE | 135 | 108 | 153 | 3 | 153 | 108 | 132,00 | 2 | |||
| 3. HD | 18.08. | LAMPIÓNI | 100 | 140 | 135 | 3 | 140 | 100 | 125,00 | 0 | |||
| 4. HD | 27.09. | JEŠTĚŘI | 120 | 137 | 124 | 3 | 137 | 120 | 127,00 | 0 | |||
| 5. HD | 07.11. | TRAFO | 135 | 153 | 131 | 3 | 153 | 131 | 139,67 | 0 | |||
| 6. HD | 18.10. | HUJAŘI | 122 | 131 | 134 | 3 | 134 | 122 | 129,00 | 0 | |||
| 7. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 139 | 166 | 131 | 3 | 166 | 131 | 145,33 | 0 | |||
| 8. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 116 | 141 | 121 | 3 | 141 | 116 | 126,00 | 0 | |||
| 9. HD | 14.11. | BABINEC | 126 | 127 | 127 | 3 | 127 | 126 | 126,67 | 2 | |||
| 11. HD | 05.12. | GAMA | 137 | 118 | 126 | 3 | 137 | 118 | 127,00 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 3938 celkem | 30 | 166 | 100 | 131,27 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 60 možných (10 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | JMJ TEAM | 144 | 188 | 171 | 3 | 188 | 144 | 167,67 | 4 | |||
| 2. HD | 08.03. | GAMA | 125 | 117 | 119 | 3 | 125 | 117 | 120,33 | 0 | |||
| 3. HD | 21.02. | FAJNO PARTA | 124 | 110 | 114 | 3 | 124 | 110 | 116,00 | 0 | |||
| 4. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 119 | 108 | 122 | 3 | 122 | 108 | 116,33 | 0 | |||
| 5. HD | 28.03. | HUJAŘI | 146 | 156 | 122 | 3 | 156 | 122 | 141,33 | 0 | |||
| 6. HD | 19.04. | BABINEC | 95 | 156 | 144 | 3 | 156 | 95 | 131,67 | 0 | |||
| 7. HD | 16.05. | LAMPIÓNI | 181 | 153 | 109 | 3 | 181 | 109 | 147,67 | 2 | |||
| 8. HD | 14.03. | KAMPERETAMPERE | 125 | 118 | 114 | 3 | 125 | 114 | 119,00 | 0 | |||
| 9. HD | 10.05. | PERMONÍCI | 110 | 111 | 142 | 3 | 142 | 110 | 121,00 | 0 | |||
| 10. HD | 01.03. | STATOVAR | 148 | 118 | 135 | 3 | 148 | 118 | 133,67 | 0 | |||
| 11. HD | 11.04. | JEŠTĚŘI | 103 | 111 | 148 | 3 | 148 | 103 | 120,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 4306 celkem | 33 | 188 | 95 | 130,48 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 66 možných (9 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.09. | LAMPIÓNI | 123 | 111 | 96 | 3 | 123 | 96 | 110,00 | 0 | |||
| 2. HD | 21.09. | GAMA | 117 | 114 | 138 | 3 | 138 | 114 | 123,00 | 0 | |||
| 3. HD | 28.09. | BABINEC | 124 | 105 | 138 | 3 | 138 | 105 | 122,33 | 0 | |||
| 4. HD | 11.10. | HUJAŘI | 114 | 170 | 133 | 3 | 170 | 114 | 139,00 | 2 | |||
| 5. HD | 19.10. | MEXICO | 104 | 128 | 99 | 173 | 4 | 173 | 99 | 126,00 | 0 | ||
| 6. HD | 26.10. | TRAKEŘI | 147 | 125 | 135 | 198 | 123 | 127 | 6 | 198 | 123 | 142,50 | 4 |
| 7. HD | 09.11. | KAMPERETAMPERE | 124 | 157 | 120 | 123 | 151 | 171 | 6 | 171 | 120 | 141,00 | 2 |
| 8. HD | 15.11. | PERMONÍCI | 168 | 119 | 149 | 126 | 164 | 141 | 6 | 168 | 119 | 144,50 | 0 |
| 9. HD | 22.11. | STATOVAR | 146 | 158 | 137 | 100 | 106 | 135 | 6 | 158 | 100 | 130,33 | 2 |
| 10. HD | 07.12. | JMJ TEAM | 125 | 117 | 142 | 122 | 132 | 107 | 6 | 142 | 107 | 124,17 | 0 |
| 11. HD | 14.12. | JEŠTĚŘI | 166 | 89 | 127 | 116 | 111 | 128 | 6 | 166 | 89 | 122,83 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 6819 celkem | 52 | 198 | 89 | 131,13 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 104 možných (12 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | TRAKEŘI | 134 | 135 | 112 | 3 | 135 | 112 | 127,00 | 0 | |||
| 3. HD | 10.02. | HUJAŘI | 132 | 126 | 116 | 3 | 132 | 116 | 124,67 | 0 | |||
| 4. HD | 17.02. | LAMPIÓNI | 161 | 144 | 138 | 3 | 161 | 138 | 147,67 | 0 | |||
| 5. HD | 03.02. | JEŠTĚŘI | 118 | 174 | 134 | 3 | 174 | 118 | 142,00 | 2 | |||
| 6. HD | 09.06. | KAMPERETAMPERE | 123 | 108 | 77 | 3 | 123 | 77 | 102,67 | 0 | |||
| 7. HD | 02.03. | MEXICO | 122 | 129 | 139 | 178 | 144 | 135 | 6 | 178 | 122 | 141,17 | 2 |
| 8. HD | 24.02. | JMJ TEAM | 112 | 137 | 120 | 114 | 123 | 105 | 6 | 137 | 105 | 118,50 | 0 |
| 9. HD | 29.09. | PERMONÍCI | 131 | 117 | 135 | 3 | 135 | 117 | 127,67 | 0 | |||
| 10. HD | 17.06. | BABINEC | 108 | 127 | 104 | 3 | 127 | 104 | 113,00 | 0 | |||
| 11. HD | 05.10. | STATOVAR | 139 | 149 | 109 | 3 | 149 | 109 | 132,33 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 4609 celkem | 36 | 178 | 77 | 128,03 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 72 možných (6 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 16.09. | KAMPERETAMPERE | 104 | 157 | 130 | 105 | 116 | 168 | 6 | 168 | 104 | 130,00 | 0 |
| 2. HD | 23.09. | MEXICO | 143 | 135 | 106 | 132 | 142 | 169 | 6 | 169 | 106 | 137,83 | 2 |
| 3. HD | 10.09. | TRAKEŘI | 133 | 130 | 123 | 136 | 145 | 122 | 6 | 145 | 122 | 131,50 | 0 |
| 4. HD | 07.10. | LAMPIÓNI | 128 | 136 | 113 | 3 | 136 | 113 | 125,67 | 0 | |||
| 7. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 197 | 100 | 118 | 150 | 131 | 132 | 6 | 197 | 100 | 138,00 | 2 |
| 8. HD | 28.10. | HUJAŘI | 141 | 136 | 115 | 3 | 141 | 115 | 130,67 | 0 | |||
| 10. HD | 21.10. | STATOVAR | 113 | 145 | 127 | 3 | 145 | 113 | 128,33 | 0 | |||
| 11. HD | 02.12. | PERMONÍCI | 136 | 171 | 2 | 171 | 136 | 153,50 | 0 | ||||
| Celkem | 8 utkání | 4685 celkem | 35 | 197 | 100 | 133,86 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 70 možných (6 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | ONDRÁŠ | 126 | 148 | 2 | 148 | 126 | 137,00 | 0 | ||||
| 2. HD | 18.02. | PERMONÍCI | 142 | 128 | 2 | 142 | 128 | 135,00 | 0 | ||||
| 3. HD | 26.02. | HUJAŘI | 118 | 127 | 2 | 127 | 118 | 122,50 | 0 | ||||
| 4. HD | 12.03. | BABINEC | 148 | 176 | 2 | 176 | 148 | 162,00 | 2 | ||||
| 5. HD | 07.05. | JMJ TEAM | 134 | 137 | 112 | 3 | 137 | 112 | 127,67 | 0 | |||
| 7. HD | 25.03. | GAMA | 145 | 153 | 154 | 133 | 135 | 134 | 6 | 154 | 133 | 142,33 | 4 |
| 8. HD | 04.03. | TRAKEŘI | 158 | 139 | 134 | 130 | 130 | 120 | 6 | 158 | 120 | 135,17 | 0 |
| 9. HD | 23.04. | MEXICO | 150 | 113 | 124 | 3 | 150 | 113 | 129,00 | 0 | |||
| 10. HD | 18.03. | JEŠTĚŘI | 141 | 98 | 2 | 141 | 98 | 119,50 | 0 | ||||
| 11. HD | 27.05. | STATOVAR | 125 | 137 | 113 | 3 | 137 | 113 | 125,00 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 4162 celkem | 31 | 176 | 98 | 134,26 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 62 možných (10 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 124 | 140 | 116 | 3 | 140 | 116 | 126,67 | 0 | |||
| 2. HD | 29.10. | STATOVAR | 134 | 166 | 107 | 3 | 166 | 107 | 135,67 | 2 | |||
| 5. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 139 | 107 | 125 | 3 | 139 | 107 | 123,67 | 2 | |||
| 6. HD | 04.09. | ONDRÁŠ | 124 | 126 | 127 | 3 | 127 | 124 | 125,67 | 0 | |||
| 7. HD | 22.10. | BABINEC | 119 | 161 | 142 | 139 | 125 | 167 | 6 | 167 | 119 | 142,17 | 2 |
| 8. HD | 05.11. | LAMPIÓNI | 145 | 161 | 112 | 122 | 107 | 169 | 6 | 169 | 107 | 136,00 | 4 |
| 9. HD | 08.10. | GAMA | 153 | 137 | 118 | 163 | 126 | 156 | 6 | 163 | 118 | 142,17 | 2 |
| 10. HD | 26.11. | HUJAŘI | 130 | 139 | 100 | 140 | 141 | 131 | 6 | 141 | 100 | 130,17 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 4838 celkem | 36 | 169 | 100 | 134,39 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 72 možných (19 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 16.04. | PERMONÍCI | 130 | 141 | 132 | 3 | 141 | 130 | 134,33 | 0 | |||
| 3. HD | 10.04. | GAMA | 133 | 148 | 127 | 3 | 148 | 127 | 136,00 | 0 | |||
| 4. HD | 26.03. | BABINEC | 116 | 130 | 118 | 3 | 130 | 116 | 121,33 | 0 | |||
| 5. HD | 01.05. | LAMPIÓNI | 134 | 156 | 140 | 143 | 132 | 157 | 6 | 157 | 132 | 143,67 | 0 |
| 6. HD | 26.02. | HUJAŘI | 139 | 126 | 105 | 3 | 139 | 105 | 123,33 | 0 | |||
| 7. HD | 30.01. | MEXICO | 113 | 102 | 117 | 3 | 117 | 102 | 110,67 | 0 | |||
| 8. HD | 03.04. | JADRAN | 138 | 146 | 134 | 3 | 146 | 134 | 139,33 | 0 | |||
| 9. HD | 19.04. | JMJ TEAM | 148 | 142 | 117 | 3 | 148 | 117 | 135,67 | 0 | |||
| 10. HD | 19.02. | ONDRÁŠ | 116 | 116 | 124 | 3 | 124 | 116 | 118,67 | 0 | |||
| 11. HD | 07.05. | TRAKEŘI | 127 | 114 | 122 | 137 | 119 | 152 | 6 | 152 | 114 | 128,50 | 0 |
| Celkem | 10 utkání | 4691 celkem | 36 | 157 | 102 | 130,31 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 72 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.10. | ONDRÁŠ | 130 | 153 | 144 | 159 | 191 | 154 | 6 | 191 | 130 | 155,17 | 2 |
| 2. HD | 26.09. | LAMPIÓNI | 135 | 134 | 115 | 150 | 138 | 98 | 6 | 150 | 98 | 128,33 | 0 |
| 3. HD | 18.09. | BABINEC | 113 | 136 | 127 | 3 | 136 | 113 | 125,33 | 0 | |||
| 4. HD | 25.09. | HUJAŘI | 106 | 137 | 137 | 113 | 137 | 125 | 6 | 137 | 106 | 125,83 | 4 |
| 5. HD | 31.10. | MEXICO | 161 | 148 | 148 | 122 | 172 | 128 | 6 | 172 | 122 | 146,50 | 0 |
| 6. HD | 09.10. | PERMONÍCI | 125 | 171 | 117 | 3 | 171 | 117 | 137,67 | 2 | |||
| 8. HD | 13.11. | TRAKEŘI | 156 | 123 | 165 | 3 | 165 | 123 | 148,00 | 2 | |||
| 9. HD | 06.11. | JADRAN | 155 | 133 | 139 | 122 | 127 | 172 | 6 | 172 | 122 | 141,33 | 0 |
| 10. HD | 14.11. | GAMA | 116 | 108 | 140 | 130 | 131 | 133 | 6 | 140 | 108 | 126,33 | 4 |
| 11. HD | 20.11. | STATOVAR | 157 | 112 | 94 | 122 | 151 | 122 | 6 | 157 | 94 | 126,33 | 0 |
| Celkem | 10 utkání | 6932 celkem | 51 | 191 | 94 | 135,92 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 102 možných (14 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.04. | HUJAŘI | 137 | 124 | 106 | 153 | 168 | 122 | 6 | 168 | 106 | 135,00 | 0 |
| 2. HD | 14.02. | BABINEC | 112 | 138 | 101 | 3 | 138 | 101 | 117,00 | 2 | |||
| 3. HD | 20.02. | PERMONÍCI | 148 | 125 | 140 | 116 | 109 | 167 | 6 | 167 | 109 | 134,17 | 0 |
| 4. HD | 04.04. | ONDRÁŠ | 133 | 120 | 127 | 141 | 124 | 131 | 6 | 141 | 120 | 129,33 | 0 |
| 5. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 127 | 94 | 110 | 117 | 123 | 132 | 6 | 132 | 94 | 117,17 | 0 |
| 6. HD | 27.03. | JADRAN | 131 | 101 | 115 | 111 | 138 | 130 | 6 | 138 | 101 | 121,00 | 0 |
| 7. HD | 21.03. | MEXICO | 130 | 98 | 106 | 3 | 130 | 98 | 111,33 | 0 | |||
| 8. HD | 27.02. | GAMA | 98 | 141 | 145 | 148 | 129 | 133 | 6 | 148 | 98 | 132,33 | 2 |
| 9. HD | 10.04. | JMJ TEAM | 134 | 111 | 149 | 106 | 135 | 119 | 6 | 149 | 106 | 125,67 | 2 |
| 10. HD | 09.05. | 3+1 | 166 | 198 | 124 | 128 | 137 | 170 | 6 | 198 | 124 | 153,83 | 8 |
| 11. HD | 28.03. | LAMPIÓNI | 116 | 129 | 125 | 106 | 120 | 123 | 6 | 129 | 106 | 119,83 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 7695 celkem | 60 | 198 | 94 | 128,25 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 120 možných (12 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BISTRO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BABINEC | 101 | 136 | 92 | 3 | 136 | 92 | 109,67 | 0 | |||
| 2. HD | 13.09. | MEXICO | 153 | 133 | 174 | 98 | 118 | 144 | 6 | 174 | 98 | 136,67 | 2 |
| 3. HD | 26.09. | JADRAN | 154 | 133 | 120 | 104 | 146 | 158 | 6 | 158 | 104 | 135,83 | 2 |
| 4. HD | 28.09. | PERMONÍCI | 188 | 137 | 142 | 138 | 112 | 116 | 6 | 188 | 112 | 138,83 | 2 |
| 5. HD | 18.10. | 3+1 | 123 | 156 | 136 | 139 | 107 | 106 | 6 | 156 | 106 | 127,83 | 0 |
| 6. HD | 24.10. | LAMPIÓNI | 127 | 131 | 135 | 141 | 155 | 145 | 6 | 155 | 127 | 139,00 | 2 |
| 7. HD | 31.10. | GAMA | 176 | 109 | 118 | 100 | 117 | 108 | 6 | 176 | 100 | 121,33 | 4 |
| 8. HD | 19.09. | TRAKEŘI | 117 | 211 | 188 | 160 | 115 | 160 | 6 | 211 | 115 | 158,50 | 4 |
| 9. HD | 14.11. | ONDRÁŠ | 131 | 111 | 96 | 119 | 120 | 114 | 6 | 131 | 96 | 115,17 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 6768 celkem | 51 | 211 | 92 | 132,71 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 102 možných (18 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BISTRO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | BABINEC | 129 | 165 | 153 | 163 | 139 | 131 | 6 | 165 | 129 | 146,67 | 2 |
| 2. HD | 01.03. | TRAKEŘI | 97 | 108 | 99 | 140 | 115 | 115 | 6 | 140 | 97 | 112,33 | 2 |
| 3. HD | 02.05. | MEXICO | 108 | 152 | 178 | 118 | 136 | 153 | 6 | 178 | 108 | 140,83 | 2 |
| 4. HD | 03.05. | 3+1 | 142 | 120 | 163 | 115 | 130 | 128 | 6 | 163 | 115 | 133,00 | 2 |
| 5. HD | 14.03. | PERMONÍCI | 113 | 117 | 106 | 3 | 117 | 106 | 112,00 | 0 | |||
| 6. HD | 11.04. | GAMA | 105 | 201 | 127 | 157 | 121 | 104 | 6 | 201 | 104 | 135,83 | 4 |
| 7. HD | 29.03. | LAMPIÓNI | 103 | 142 | 106 | 110 | 124 | 145 | 6 | 145 | 103 | 121,67 | 0 |
| 9. HD | 10.05. | ONDRÁŠ | 139 | 114 | 111 | 160 | 105 | 105 | 6 | 160 | 105 | 122,33 | 0 |
| Celkem | 8 utkání | 5812 celkem | 45 | 201 | 97 | 129,16 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 90 možných (13 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.